| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir maç izledi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Luciano Berg | Anzoátegui | Aktif | 87 / 99 | 40% | 1 | 18.08.2026 | - |
| Matías Contrera | Unión San Felipe | Aktif | 103 / 110 | 40% | 1 | 18.08.2026 | - |
| Cristian Iguarán | Union Magdalena | Aktif | 99 / 105 | 40% | 1 | 18.08.2026 | - |
| Jonás Luna | Wanderers | Aktif | 110 / 121 | 67% | 2 | 15.08.2026 | Onayla |
| Xavier Biscayzacú | Defensor Sporting | Rapor Hazır | 123 / 126 | 75% | 3 | 13.08.2026 | Onayla |
| Alejo Funes | Deportes La Serena | Rapor Hazır | 91 / 96 | 67% | 2 | 13.08.2026 | - |
| Lautaro Bordón | Deportes Concepción | Aktif | 85 / 95 | 40% | 1 | 13.08.2026 | - |
| Edison Gruezo | Queretaro | Aktif | 109 / 111 | 67% | 2 | 12.08.2026 | İzle |
| Inti López | River Plate | Aktif | 85 / 93 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| Marcos Gómez | Hatayspor | Aktif | 102 / 82 | 40% | 1 | 10.08.2026 | - |
| Felipe Serrés | Wanderers | Aktif | 96 / 103 | 40% | 1 | 10.08.2026 | - |
| Emiliano Ferrari | Cortulua | Aktif | 119 / 128 | 67% | 2 | 08.08.2026 | İzle |
| Luciano Inverso | Rentistas | Aktif | 102 / 105 | 40% | 1 | 08.08.2026 | - |
| Franco Pinoni | Anzoátegui | Aktif | 86 / 107 | 40% | 1 | 08.08.2026 | - |
| Yojan Garcés | America de Cali | Aktif | 107 / 128 | 40% | 1 | 05.08.2026 | - |
| Maximiliano Gimenez | Frontera Rivera | Aktif | 94 / 104 | 40% | 1 | 05.08.2026 | - |
| Iván Manzur | Racing | Aktif | 98 / 116 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| Nicolás Azambuja | Danubio | Aktif | 107 / 140 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| Sergio Duque | La Equidad | Aktif | 102 / 100 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| Lucas Alfonso | ZTE | Aktif | 113 / 125 | 40% | 1 | 03.08.2026 | - |
| Nicolás Burgio | Montevideo City Torque | Aktif | 81 / 87 | 40% | 1 | 03.08.2026 | - |