| TV Geliri | $1.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $37K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.4M |
| Personel Maaşları | $72K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $384K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2026 | $1.2M | $1.8M | $-597K | $2.7M |
| Nov 2026 | $1.2M | $1.8M | $-581K | $3.3M |
| Oct 2026 | $386K | $2.3M | $-1.9M | $3.9M |
| Sep 2026 | $602K | $1.1M | $-529K | $5.8M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $6.3M |