| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mads Braithwaite | Baş Scout | 125 | 2 | 55% | 01.01.2027 | Doğu/Güney AfrikaDoğu AvrupaKuzey AmerikaİskandinavyaGüney AmerikaBatı Avrupa |
| Christian Dolberg | Gözlemci | 68 | 0 | 46% | 27.12.2026 | Doğu/Güney AfrikaDoğu AvrupaKuzey AmerikaİskandinavyaGüney AmerikaBatı Avrupa |
| Lucas Christensen | Futbol Direktörü | 37 | 0 | 46% | 21.09.2026 | |
| Robert Dalsgaard | Gözlemci | 19 | 0 | 43% | 01.01.2027 | Doğu/Güney AfrikaDoğu AvrupaKuzey AmerikaİskandinavyaBatı Avrupa |
| Rasmus Eriksen | Gözlemci | 1 | 0 | 58% | 17.08.2026 | |
| Simon Hojbjerg | Gözlemci | 1 | 0 | 58% | 31.08.2026 | |
| Simon Hojbjerg | Gözlemci | 1 | 0 | 69% | 01.01.2027 |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Christian Makoun | DC | 26 | Elche | Mads Braithwaite | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 122 | 122 | 89% | 100% | 5.9M | — | — | — | |
| Isaac Solet | DM | 25 | Lokomotiv Plovdiv | Mads Braithwaite | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 124 | 125 | 64% | 100% | 4.1M | — | — | — | |
| Emilio Simonsen | AML | 27 | FC Fredericia | Simon Hojbjerg | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 110 | 95 | 69% | 100% | 600.0K | — | — | — | |
| Tomáš Suslov | MC | 24 | Spartak Trnava | Mads Braithwaite | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 125 | 126 | 68% | 100% | 8.3M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Tomáš Suslov | MC | 24 | Spartak Trnava | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 125 | 126 | 68% | 100% | 8.3M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Fedor Lapoukhov | GK | 23 | FC Lorient | Mads Braithwaite | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 117 | 121 | 67% | 100% | 1.8M | — | — | — | |
| Karim Konaté | ST | 22 | RC Lens | Mads Braithwaite | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 128 | 132 | 67% | 100% | 4.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Maxim Glushenkov | MR | 27 | Zenit | Mads Braithwaite | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 140 | 140 | 66% | 100% | 11.5M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Maxim Glushenkov | MR | 27 | Zenit | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 140 | 140 | 66% | 100% | 11.5M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Marius Elvius | DR | 24 | Hvidovre | Robert Dalsgaard | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 105 | 103 | 65% | 100% | 1.6M | — | — | — | |
| Marius Elvius | DR | 24 | Hvidovre | Christian Dolberg | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 100 | 113 | 44% | 100% | 1.4M | — | — | — | |
| Frederik Ihler | ST | 23 | IF Elfsborg | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 08.10.2026 | 24.12.2026 | 7 | 0 | 114 | 117 | 88% | 98% | 3.3M | — | — | — | |
| Arman Taranis | ST | 25 | Degerfors | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 19.10.2026 | 20.12.2026 | 6 | 0 | 100 | 95 | 86% | 90% | 750.0K | — | — | — | Sakat |
| Mikkel Kaufmann | ST | 26 | Heidenheim | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 17.10.2026 | 10.12.2026 | 6 | 0 | 125 | 126 | 86% | 104% | 14.4M | — | — | — | |
| Nikolai Baden Frederiksen | AML | 26 | WSG Tirol | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 13.10.2026 | 14.12.2026 | 5 | 0 | 102 | 101 | 83% | 93% | 1.7M | — | — | — | |
| Oliver Hintsa | ML | 26 | Sogndal | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2026 | 08.12.2026 | 5 | 0 | 107 | 102 | 83% | 101% | 2.0M | — | — | — | |
| Oscar Kapskarmo | ST | 27 | Egersund | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 11.10.2026 | 28.11.2026 | 5 | 0 | 111 | 102 | 83% | 92% | 1.4M | — | — | — | |
| Mathias Grundetjern | AMR | 26 | Valerenga | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 13.10.2026 | 23.11.2026 | 5 | 0 | 121 | 111 | 83% | 97% | 4.4M | — | — | — | |
| Erik Botheim | AMR | 26 | Viking | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 09.10.2026 | 31.12.2026 | 4 | 0 | 127 | 128 | 80% | 105% | 6.4M | — | — | — | |
| Stefan Schlager | AMC | 23 | FC Midtjylland | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 13.10.2026 | 24.12.2026 | 4 | 0 | 132 | 140 | 80% | 110% | 11.0M | — | — | — | |
| Filip Bundgaard | AMR | 22 | Randers | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 14.10.2026 | 24.12.2026 | 4 | 0 | 126 | 119 | 80% | 101% | 6.1M | — | — | — | |
| Max Fenger | ST | 25 | IFK Goteborg | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 21.10.2026 | 23.12.2026 | 4 | 0 | 120 | 128 | 80% | 105% | 5.4M | — | — | — | |
| Sebastian Clemmensen | AMR | 23 | IFK Goteborg | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 02.11.2026 | 23.12.2026 | 4 | 0 | 106 | 104 | 80% | 92% | 1.9M | — | — | — | |
| Jesper Cornelius | AML | 25 | IK Start | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 28.10.2026 | 22.12.2026 | 4 | 0 | 103 | 103 | 80% | 89% | 1.1M | — | — | — | |
| Oskar Øhlenschlæger | MC | 22 | Bryne | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 12.10.2026 | 26.11.2026 | 4 | 0 | 116 | 126 | 80% | 103% | 4.3M | — | — | — | |
| Maurits Kjærgaard | MC | 23 | Red Bull Salzburg | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 27.11.2026 | 23.12.2026 | 3 | 0 | 130 | 124 | 75% | 107% | 6.6M | — | — | — | |
| Edmund Baidoo | AMR | 20 | Red Bull Salzburg | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 05.11.2026 | 19.12.2026 | 3 | 0 | 121 | 127 | 75% | 97% | 4.6M | — | — | — | |
| Kasper Høgh | ST | 26 | Bloemfontein Celtic | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 14.10.2026 | 16.12.2026 | 3 | 0 | 137 | 132 | 75% | 106% | 14.0M | — | — | — | |
| Jonatan Braut Brunes | ST | 26 | Raków Częstochowa | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 17.10.2026 | 13.12.2026 | 3 | 0 | 124 | 135 | 75% | 99% | 7.2M | — | — | — | |
| Isidro Pitta | ST | 27 | Bragantino | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 10.11.2026 | 12.12.2026 | 3 | 0 | 130 | 135 | 75% | 108% | 14.0M | — | — | — | |
| Abdoulie Manneh | AML | 21 | Mjällby | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 29.10.2026 | 08.12.2026 | 3 | 0 | 125 | 128 | 75% | 103% | 2.6M | — | — | — | |
| Joe Bell | DM | 27 | Viking | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2026 | 02.12.2026 | 3 | 0 | 119 | 129 | 75% | 113% | 2.5M | — | — | — | |
| Emil Kornvig | DM | 26 | Widzew Łódź | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 07.10.2026 | 30.11.2026 | 3 | 0 | 122 | 129 | 75% | 113% | 6.0M | — | — | — | |
| Noah Holm | ST | 25 | Brann | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 11.10.2026 | 28.11.2026 | 3 | 0 | 127 | 120 | 75% | 100% | 6.0M | — | — | — | |
| Rodrigo Saravia | DM | 26 | Ponte Preta | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 02.11.2026 | 24.11.2026 | 3 | 0 | 122 | 113 | 75% | 109% | 3.8M | — | — | — | |
| Oliver Midtgård | ST | 25 | Mjondalen | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 07.10.2026 | 15.11.2026 | 3 | 0 | 95 | 99 | 75% | 93% | 1.1M | — | — | — | |
| Mathias Sauer | MC | 22 | Sandefjord | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 20.10.2026 | 11.11.2026 | 3 | 0 | 101 | 109 | 75% | 90% | 800.0K | — | — | — | |
| Kahiser Lenis | AMR | 26 | Atlético Goianiense | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 11.10.2026 | 08.11.2026 | 3 | 0 | 117 | 115 | 75% | 99% | 4.3M | — | — | — | |
| Kelvin John | AMR | 23 | Aalborg | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2026 | 02.11.2026 | 3 | 0 | 110 | 108 | 75% | 97% | 2.9M | — | — | — | |
| Matvii Ponomarenko | ST | 20 | Dynamo Kyiv | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 16.11.2026 | 31.12.2026 | 2 | 0 | 124 | 134 | 67% | 98% | 2.7M | — | — | — | |
| Oliver Villadsen | DR | 25 | Brondby | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 12.12.2026 | 30.12.2026 | 2 | 0 | 132 | 135 | 67% | 112% | 6.8M | — | — | — | |
| Leo Cornic | DR | 26 | Tromso | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 29.11.2026 | 27.12.2026 | 2 | 0 | 121 | 125 | 67% | 105% | 3.1M | — | — | — | |
| Luis Binks | DC | 25 | Brondby | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 23.12.2026 | 27.12.2026 | 2 | 0 | 120 | 131 | 67% | 105% | 5.5M | — | — | — | |
| Frederik Winther | DL | 26 | Hammarby | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 09.10.2026 | 23.12.2026 | 2 | 0 | 125 | 113 | 67% | 107% | 2.5M | — | — | — | |
| Maxime Soulas | DC | 27 | SonderjyskE | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 21.10.2026 | 22.12.2026 | 2 | 0 | 113 | 114 | 67% | 103% | 3.6M | — | — | — | |
| Sander Kilen | AML | 21 | Kristiansund | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 09.11.2026 | 21.12.2026 | 2 | 0 | 117 | 120 | 67% | 95% | 2.1M | — | — | — | Sakat |
| Armstrong Oko-Flex | MR | 24 | Levski | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 18.12.2026 | 21.12.2026 | 2 | 0 | 121 | 119 | 67% | 94% | 7.2M | — | — | — | |
| Frederik Christensen | ST | 25 | Hobro | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 28.11.2026 | 20.12.2026 | 2 | 0 | 108 | 95 | 67% | 91% | 1.8M | — | — | — | |
| Quincy Butler | MR | 25 | WSG Tirol | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 19.12.2026 | 20.12.2026 | 2 | 0 | 109 | 122 | 67% | 97% | 3.5M | — | — | — | |
| Gustav Mogensen | AML | 25 | Ranheim | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 23.10.2026 | 17.12.2026 | 2 | 0 | 96 | 106 | 67% | 91% | 800.0K | — | — | — | |
| Magnus Kaastrup | ML | 26 | Aarhus Fremad | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 18.11.2026 | 17.12.2026 | 2 | 0 | 102 | 113 | 67% | 94% | 2.9M | — | — | — | |
| Yaimar Medina | DL | 22 | Racing Genk | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 18.10.2026 | 16.12.2026 | 2 | 0 | 115 | 119 | 67% | 111% | 8.2M | — | — | — | |
| Fredrik Sjøvold | DR | 23 | Bodo/Glimt | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 31.10.2026 | 14.12.2026 | 2 | 0 | 125 | 137 | 67% | 111% | 7.4M | — | — | — | |
| Kasper Jørgensen | DC | 27 | LASK | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 18.11.2026 | 14.12.2026 | 2 | 0 | 134 | 121 | 67% | 105% | 6.5M | — | — | — | |
| Jonathan Herrera | ST | 26 | Deportivo Armenio | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 27.11.2026 | 14.12.2026 | 2 | 0 | 101 | 108 | 67% | 92% | 1.7M | — | — | — | |
| Malik Abubakari | ST | 26 | Lyngby | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2026 | 13.12.2026 | 2 | 0 | 111 | 114 | 67% | 93% | 3.2M | — | — | — | |
| Marlon Gomes | DM | 23 | Shakhtar | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 04.12.2026 | 12.12.2026 | 2 | 0 | 134 | 126 | 67% | 116% | 9.2M | — | — | — | |
| Alexandro Bernabei | DL | 26 | Internacional | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 10.12.2026 | 11.12.2026 | 2 | 0 | 131 | 130 | 67% | 117% | 11.7M | — | — | — | |
| Kevin Viveros | AMR | 26 | Athletico Paranaense | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 24.10.2026 | 10.12.2026 | 2 | 0 | 126 | 113 | 67% | 99% | 6.6M | — | — | — | |
| Emeka Nnamani | AML | 25 | Kalmar FF | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 10.11.2026 | 09.12.2026 | 2 | 0 | 108 | 111 | 67% | 91% | 1.6M | — | — | — | |
| Zean Dalügge | ST | 23 | Egaleo | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 20.11.2026 | 07.12.2026 | 2 | 0 | 85 | 92 | 67% | 86% | 600.0K | — | — | — | |
| Nikolaj Möller | ST | 24 | Sandefjord | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 01.12.2026 | 07.12.2026 | 2 | 0 | 111 | 114 | 67% | 94% | 1.4M | — | — | — | |
| Peter Itodo | ST | 23 | Metalist | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 03.12.2026 | 06.12.2026 | 2 | 0 | 115 | 128 | 67% | 96% | 3.0M | — | — | — | |
| Gabriel Johnson | ST | 24 | Kongsvinger | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 08.11.2026 | 03.12.2026 | 2 | 0 | 99 | 96 | 67% | 87% | 1.1M | — | — | — | |
| Magnus Bech Riisnæs | DR | 22 | Bodo/Glimt | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 08.11.2026 | 30.11.2026 | 2 | 0 | 122 | 133 | 67% | 107% | 3.4M | — | — | — | |
| Gabriel Pereira | DC | 26 | FC Copenhagen | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 12.11.2026 | 28.11.2026 | 2 | 0 | 141 | 138 | 67% | 113% | 8.4M | — | — | — | |
| Aaron Kiil Olsen | DC | 25 | Valerenga | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 31.10.2026 | 24.11.2026 | 2 | 0 | 113 | 128 | 67% | 103% | 3.1M | — | — | — | |
| Jeppe Kjær | ML | 22 | Mjällby | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 12.10.2026 | 21.11.2026 | 2 | 0 | 109 | 124 | 67% | 102% | 3.1M | — | — | — | |
| Dion Beljo | AMC | 24 | Dinamo Zagreb | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 02.11.2026 | 20.11.2026 | 2 | 0 | 134 | 118 | 67% | 105% | 7.3M | — | — | — | |
| Pablo Durán | AMR | 25 | Malmo FF | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 12.11.2026 | 18.11.2026 | 2 | 0 | 129 | 133 | 67% | 104% | 10.0M | — | — | — | |
| Daniel Karlsbakk | AMR | 23 | Sarpsborg 08 | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 23.10.2026 | 05.11.2026 | 2 | 0 | 120 | 119 | 67% | 104% | 4.5M | — | — | — | |
| Víctor Meseguer | DM | 27 | Jagiellonia | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 14.10.2026 | 29.10.2026 | 2 | 0 | 116 | 137 | 67% | 111% | 3.7M | — | — | — | |
| Pedro | AMR | 20 | Zenit | Robert Dalsgaard | Transfer Talebi | Aktif | 06.10.2026 | 22.10.2026 | 2 | 0 | 131 | 142 | 67% | 105% | 14.4M | — | — | — | |
| Mame Alassane Niang | ST | 20 | Lyn | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 14.10.2026 | 21.10.2026 | 2 | 0 | 93 | 91 | 67% | 81% | 1.1M | — | — | — | |
| Mads Mikkelsen | ML | 27 | Egersund | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 09.10.2026 | 19.10.2026 | 2 | 0 | 113 | 99 | 67% | 96% | 1.8M | — | — | — | |
| Nikolas Dyhr | DL | 25 | Randers | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 06.10.2026 | 18.10.2026 | 2 | 0 | 114 | 111 | 67% | 110% | 4.5M | — | — | — | |
| Lukáš Červ | DM | 25 | Viktoria Plzen | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 131 | 131 | 67% | 100% | 5.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Sayfallah Ltaief | MR | 26 | Cracovia | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 21.09.2026 | 21.09.2026 | 1 | 0 | 124 | 124 | 66% | 100% | 7.1M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Dino Islamović | ST | 32 | Rosenborg | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 21.09.2026 | 21.09.2026 | 1 | 0 | 120 | 120 | 66% | 100% | 1.8M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Erik Botheim | AMR | 26 | Viking | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 21.09.2026 | 21.09.2026 | 1 | 0 | 123 | 123 | 66% | 100% | 3.8M | — | — | — | |
| Bersant Celina | MC | 30 | Lokomotiv Moscow | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 21.09.2026 | 21.09.2026 | 1 | 0 | 126 | 126 | 66% | 100% | 7.4M | — | — | — | |
| Bitello | MC | 27 | Dinamo Moscow | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 14.09.2026 | 14.09.2026 | 1 | 0 | 136 | 136 | 66% | 100% | 11.7M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Nikola Čumić | MR | 28 | Partizan | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 14.09.2026 | 14.09.2026 | 1 | 0 | 119 | 119 | 66% | 100% | 4.9M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Svit Sešlar | MC | 24 | NK Celje | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 120 | 123 | 66% | 100% | 3.9M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Haissem Hassan | MR | 24 | Bloemfontein Celtic | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 129 | 130 | 66% | 100% | 7.8M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Relebohile Mofokeng | AMR | 22 | Orlando Pirates | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 122 | 126 | 66% | 100% | 6.4M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Rahim Ibrahim | DM | 25 | Slovan Bratislava | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 126 | 127 | 63% | 100% | 6.3M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Jacob Ambæk | ST | 18 | Brondby | Simon Hojbjerg | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 128 | 58% | 100% | 1.3M | — | — | — | |
| Marcel Rømer | DM | 35 | HB Køge | Rasmus Eriksen | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 100 | 110 | 58% | 100% | 90.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Marvin Egho | ST | 32 | Hvidovre | Christian Dolberg | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 88 | 96 | 44% | 100% | 450.0K | — | — | — | |
| Peter Christiansen | AMR | 27 | Viking | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 31.12.2026 | 31.12.2026 | 1 | 0 | 110 | 103 | 40% | 94% | 3.1M | — | — | — | |
| Anselmo García Mac Nulty | DL | 23 | Zwolle | Robert Dalsgaard | Transfer Talebi | Aktif | 31.12.2026 | 31.12.2026 | 1 | 0 | 129 | 128 | 40% | 111% | 8.4M | — | — | — | |
| Luis Binks | DC | 25 | Brondby | Robert Dalsgaard | Transfer Talebi | Aktif | 31.12.2026 | 31.12.2026 | 1 | 0 | 129 | 115 | 40% | 105% | 5.5M | — | — | — | |
| Magnus Kofod Andersen | DM | 27 | Sparta Prague | Robert Dalsgaard | Transfer Talebi | Aktif | 31.12.2026 | 31.12.2026 | 1 | 0 | 128 | 113 | 40% | 108% | 3.8M | — | — | — | |
| Adam Sørensen | DL | 26 | OB | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 30.12.2026 | 30.12.2026 | 1 | 0 | 128 | 126 | 40% | 104% | 5.0M | — | — | — | |
| Roberto Fernández | DL | 27 | Akron | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 30.12.2026 | 30.12.2026 | 1 | 0 | 120 | 99 | 40% | 110% | 5.2M | — | — | — | |
| Máximo Perrone | DM | 24 | Como | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 22.12.2026 | 22.12.2026 | 1 | 0 | 132 | 135 | 40% | 117% | 32.0M | — | — | — | |
| Marcelo Flores | AMR | 23 | Tigres | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 22.12.2026 | 22.12.2026 | 1 | 0 | 131 | 145 | 40% | 98% | 4.6M | — | — | — | |
| Cristhian Ocampos | ST | 27 | Flandria | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 22.12.2026 | 22.12.2026 | 1 | 0 | 120 | 100 | 40% | 97% | 1.9M | — | — | — | |
| Isaac Solet | DM | 25 | Lokomotiv Plovdiv | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 20.12.2026 | 20.12.2026 | 1 | 0 | 137 | 107 | 40% | 113% | 7.7M | — | — | — | |
| Kermit Zwane | DC | 26 | SuperSport United | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 20.12.2026 | 20.12.2026 | 1 | 0 | 121 | 132 | 40% | 111% | 9.8M | — | — | — | |
| Richie Omorowa | ST | 22 | B.93 | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 19.12.2026 | 19.12.2026 | 1 | 0 | 108 | 128 | 40% | 92% | 1.7M | — | — | — | |
| Gianluca Scamacca | ST | 28 | Atalanta | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 17.12.2026 | 17.12.2026 | 1 | 0 | 153 | 142 | 40% | 110% | 38.7M | — | — | — | |
| Javi Vázquez | DL | 27 | Torreense | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 17.12.2026 | 17.12.2026 | 1 | 0 | 120 | 126 | 40% | 109% | 6.9M | — | — | — | |
| Junnosuke Suzuki | DR | 23 | FC Copenhagen | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 17.12.2026 | 17.12.2026 | 1 | 0 | 120 | 150 | 40% | 107% | 11.0M | — | — | — | |
| Víctor Guzmán | DC | 24 | Monterrey | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 16.12.2026 | 16.12.2026 | 1 | 0 | 106 | 127 | 40% | 111% | 6.4M | — | — | — | |
| Brayan León | ST | 26 | Mamelodi Sundowns | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 15.12.2026 | 15.12.2026 | 1 | 0 | 107 | 128 | 40% | 100% | 9.3M | — | — | — | |
| Samid Akanni | ST | 23 | BSK Bijelo Brdo | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 15.12.2026 | 15.12.2026 | 1 | 0 | 107 | 106 | 40% | 92% | 1.3M | — | — | — | |
| Leard Sadriu | DL | 25 | FC Argeș | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 15.12.2026 | 15.12.2026 | 1 | 0 | 112 | 132 | 40% | 109% | 2.2M | — | — | — | |
| Kjell Wätjen | DM | 20 | FC Midtjylland | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 15.12.2026 | 15.12.2026 | 1 | 0 | 117 | 135 | 40% | 114% | 1.8M | — | — | — | |
| Jalal Abdullai | ST | 22 | Slavia Prague | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 14.12.2026 | 14.12.2026 | 1 | 0 | 111 | 133 | 40% | 95% | 3.5M | — | — | — | |
| Michael Opoku | ML | 21 | Hvidovre | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 13.12.2026 | 13.12.2026 | 1 | 0 | 103 | 117 | 40% | 98% | 2.3M | — | — | — | |
| Borja Garcés | ST | 27 | Kustosija | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 12.12.2026 | 12.12.2026 | 1 | 0 | 117 | 119 | 40% | 95% | 1.6M | — | — | — | |
| Aaron Kiil Olsen | DC | 25 | Valerenga | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 12.12.2026 | 12.12.2026 | 1 | 0 | 122 | 109 | 40% | 103% | 3.2M | — | — | — | |
| Tyrick Mitchell | DL | 27 | Crystal Palace | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 11.12.2026 | 11.12.2026 | 1 | 0 | 142 | 153 | 40% | 119% | 45.0M | — | — | — | |
| Rodrigo Herrera | DM | 26 | Newell's Old Boys | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 10.12.2026 | 10.12.2026 | 1 | 0 | 129 | 132 | 40% | 109% | 5.6M | — | — | — | |
| Alexander Lyng | AMR | 22 | SonderjyskE | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 09.12.2026 | 09.12.2026 | 1 | 0 | 102 | 122 | 40% | 92% | 1.7M | — | — | — | |
| Mads Bech Sørensen | DL | 28 | FC Midtjylland | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 08.12.2026 | 08.12.2026 | 1 | 0 | 129 | 114 | 40% | 115% | 6.5M | — | — | — | |
| Rocco Vata | MR | 21 | Watford | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 08.12.2026 | 08.12.2026 | 1 | 0 | 130 | 133 | 40% | 102% | 13.5M | — | — | — | |
| Ignacio Russo | ST | 26 | Tigre | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 06.12.2026 | 06.12.2026 | 1 | 0 | 126 | 126 | 40% | 102% | 9.0M | — | — | — | |
| Friday Etim | ST | 24 | FC Fredericia | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 06.12.2026 | 06.12.2026 | 1 | 0 | 114 | 103 | 40% | 95% | 1.8M | — | — | — | |
| Javi Vázquez | DL | 27 | Torreense | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 06.12.2026 | 06.12.2026 | 1 | 0 | 114 | 108 | 40% | 109% | 6.8M | — | — | — | |
| Žan Zaletel | DC | 27 | Viborg | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 06.12.2026 | 06.12.2026 | 1 | 0 | 119 | 113 | 40% | 104% | 3.4M | — | — | — | |
| Caio Alexandre | DM | 27 | Bahia | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 06.12.2026 | 06.12.2026 | 1 | 0 | 128 | 133 | 40% | 113% | 11.7M | — | — | — | |
| Fredrik Sjøvold | DR | 23 | Bodo/Glimt | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 05.12.2026 | 05.12.2026 | 1 | 0 | 142 | 141 | 40% | 111% | 7.4M | — | — | — | |
| Isak Määttä | DL | 25 | Bodo/Glimt | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 05.12.2026 | 05.12.2026 | 1 | 0 | 113 | 109 | 40% | 109% | 4.4M | — | — | — | |
| Anders Bærtelsen | DC | 26 | Viking | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 05.12.2026 | 05.12.2026 | 1 | 0 | 112 | 109 | 40% | 105% | 3.1M | — | — | — | |
| David Edvardsson | DM | 24 | Tromso | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 04.12.2026 | 04.12.2026 | 1 | 0 | 114 | 135 | 40% | 108% | 3.1M | — | — | — | |
| Tanner Tessmann | DM | 25 | Olympique Lyonnais | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 04.12.2026 | 04.12.2026 | 1 | 0 | 143 | 144 | 40% | 116% | 22.5M | — | — | — | |
| Adrian Pereira | DL | 27 | Rosenborg | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 02.12.2026 | 02.12.2026 | 1 | 0 | 121 | 137 | 40% | 112% | 5.6M | — | — | — | |
| Rodrigo Huescas | DR | 23 | FC Copenhagen | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 01.12.2026 | 01.12.2026 | 1 | 0 | 131 | 129 | 40% | 112% | 8.2M | — | — | — | |
| Isak Helstad Amundsen | DR | 27 | Molde | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 01.12.2026 | 01.12.2026 | 1 | 0 | 129 | 105 | 40% | 109% | 1.8M | — | — | — | |
| Jean-Manuel Mbom | DR | 26 | Viborg | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 29.11.2026 | 29.11.2026 | 1 | 0 | 106 | 111 | 40% | 110% | 4.8M | — | — | — | |
| Victor Bak | DL | 23 | FC Midtjylland | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 28.11.2026 | 28.11.2026 | 1 | 0 | 137 | 111 | 40% | 107% | 5.9M | — | — | — | |
| Sandi Lovric | FL | 26 | NK Domzale | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 26.11.2026 | 26.11.2026 | 1 | 0 | 131 | 132 | 40% | 103% | 7.3M | — | — | — | |
| Niclas Semmen | AMR | 24 | Moss | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 26.11.2026 | 26.11.2026 | 1 | 0 | 105 | 110 | 40% | 94% | 1.4M | — | — | — | |
| Rodrigo Saravia | DM | 26 | Ponte Preta | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 26.11.2026 | 26.11.2026 | 1 | 0 | 116 | 133 | 40% | 109% | 3.8M | — | — | — | |
| Matteo Pérez Vinlöf | DL | 21 | Dinamo Zagreb | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 26.11.2026 | 26.11.2026 | 1 | 0 | 134 | 111 | 40% | 114% | 4.2M | — | — | — | |
| Damián Bobadilla | DM | 25 | Sport Recife | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 26.11.2026 | 26.11.2026 | 1 | 0 | 141 | 125 | 40% | 111% | 7.0M | — | — | — | |
| Gabriel Pereira | DC | 26 | FC Copenhagen | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 25.11.2026 | 25.11.2026 | 1 | 0 | 134 | 144 | 40% | 113% | 8.4M | — | — | — | |
| Joe Bell | DM | 27 | Viking | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 25.11.2026 | 25.11.2026 | 1 | 0 | 126 | 113 | 40% | 113% | 2.4M | — | — | — | |
| Christopher Cheng | DL | 25 | Widzew Łódź | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 23.11.2026 | 23.11.2026 | 1 | 0 | 129 | 97 | 40% | 111% | 3.5M | — | — | — | |
| Junnosuke Suzuki | DR | 23 | FC Copenhagen | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 23.11.2026 | 23.11.2026 | 1 | 0 | 141 | 149 | 40% | 107% | 10.0M | — | — | — | |
| Lucas Esquivel | DL | 25 | Athletico Paranaense | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 23.11.2026 | 23.11.2026 | 1 | 0 | 123 | 110 | 40% | 107% | 7.8M | — | — | — | |
| Ilyas Chouaref | AML | 26 | Sion | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 23.11.2026 | 23.11.2026 | 1 | 0 | 127 | 123 | 40% | 99% | 6.7M | — | — | — | |
| Mustapha Isah | AML | 22 | Kristiansund | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 20.11.2026 | 20.11.2026 | 1 | 0 | 114 | 124 | 40% | 97% | 4.4M | — | — | — | |
| David Edvardsson | DM | 24 | Tromso | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 19.11.2026 | 19.11.2026 | 1 | 0 | 109 | 132 | 40% | 108% | 3.2M | — | — | — | |
| Henrik Heggheim | DR | 25 | Viking | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 19.11.2026 | 19.11.2026 | 1 | 0 | 120 | 130 | 40% | 107% | 4.9M | — | — | — | |
| Dennis Gjengaar | MR | 22 | Valerenga | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 18.11.2026 | 18.11.2026 | 1 | 0 | 116 | 124 | 40% | 101% | 2.9M | — | — | — | |
| Bartosz Slisz | DM | 27 | Brondby | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 18.11.2026 | 18.11.2026 | 1 | 0 | 135 | 122 | 40% | 113% | 5.8M | — | — | — | |
| Santiago Ramos Mingo | DC | 25 | Bahia | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 16.11.2026 | 16.11.2026 | 1 | 0 | 148 | 129 | 40% | 112% | 12.0M | — | — | — | |
| Kayne Ramsay | DR | 26 | Charlton Athletic | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 16.11.2026 | 16.11.2026 | 1 | 0 | 136 | 122 | 40% | 113% | 18.9M | — | — | — | |
| Promise David | AMC | 25 | Union SG | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 16.11.2026 | 16.11.2026 | 1 | 0 | 126 | 139 | 40% | 108% | 8.9M | — | — | — | |
| Philipp Sabitzer | FL | 25 | Stripfing | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 16.11.2026 | 16.11.2026 | 1 | 0 | 137 | 116 | 40% | 101% | 6.5M | — | — | — | |
| Paul Mukairu | AML | 26 | Pogon | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 15.11.2026 | 15.11.2026 | 1 | 0 | 105 | 124 | 40% | 96% | 3.6M | — | — | — | |
| Luciano Gondou | AMR | 25 | CSKA Moscow | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 14.11.2026 | 14.11.2026 | 1 | 0 | 112 | 114 | 40% | 105% | 9.3M | — | — | — | |
| Christian Wagner | ST | 23 | Sandviken | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 12.11.2026 | 12.11.2026 | 1 | 0 | 96 | 100 | 40% | 90% | 600.0K | — | — | — | |
| Noel Milleskog | AML | 24 | IK Sirius | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 12.11.2026 | 12.11.2026 | 1 | 0 | 118 | 108 | 40% | 98% | 3.6M | — | — | — | |
| Andrés Antañón | DM | 19 | Celta | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 11.11.2026 | 11.11.2026 | 1 | 0 | 104 | 124 | 40% | 90% | 6.0M | — | — | — | |
| Oliver Holden | MC | 21 | Ranheim | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 11.11.2026 | 11.11.2026 | 1 | 0 | 92 | 101 | 40% | 95% | 1.0M | — | — | — | |
| Lasse Madsen | DM | 21 | IK Brage | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 09.11.2026 | 09.11.2026 | 1 | 0 | 89 | 95 | 40% | 87% | 400.0K | — | — | — | |
| Michael Opoku | ML | 21 | Hvidovre | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 09.11.2026 | 09.11.2026 | 1 | 0 | 104 | 125 | 40% | 97% | 2.3M | — | — | — | |
| Terry Yegbe | DC | 25 | Lech | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 08.11.2026 | 08.11.2026 | 1 | 0 | 118 | 120 | 40% | 109% | 3.1M | — | — | — | |
| Mads Abrahamsen | ML | 19 | IFK Värnamo | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 06.11.2026 | 06.11.2026 | 1 | 0 | 90 | 103 | 40% | 82% | 250.0K | — | — | — | Tutum |
| Mads Bomholt | DM | 21 | Rosenborg | Robert Dalsgaard | Transfer Talebi | Aktif | 04.11.2026 | 04.11.2026 | 1 | 0 | 112 | 116 | 40% | 97% | 1.6M | — | — | — | |
| Sifiso Tau | FR | 21 | Ajax Cape Town | Robert Dalsgaard | Transfer Talebi | Aktif | 04.11.2026 | 04.11.2026 | 1 | 0 | 106 | 142 | 40% | 94% | 5.4M | — | — | — | |
| Igoh Ogbu | DC | 26 | Dinamo Moscow | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 04.11.2026 | 04.11.2026 | 1 | 0 | 129 | 151 | 40% | 119% | 17.0M | — | — | — | |
| Lucas Esquivel | DL | 25 | Athletico Paranaense | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 04.11.2026 | 04.11.2026 | 1 | 0 | 119 | 129 | 40% | 107% | 7.7M | — | — | — | |
| Kornelius Hansen | AMR | 25 | Aalborg | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 03.11.2026 | 03.11.2026 | 1 | 0 | 104 | 123 | 40% | 92% | 2.9M | — | — | — | |
| Halldor Stenevik | DR | 26 | Molde | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 02.11.2026 | 02.11.2026 | 1 | 0 | 117 | 106 | 40% | 107% | 1.3M | — | — | — | |
| Sebastian Holm Mathisen | AMR | 21 | Sandefjord | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 01.11.2026 | 01.11.2026 | 1 | 0 | 108 | 107 | 40% | 93% | 1.4M | — | — | — | |
| Tomáš Nemčík | DC | 25 | Rosenborg | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 01.11.2026 | 01.11.2026 | 1 | 0 | 116 | 128 | 40% | 104% | 4.5M | — | — | — | |
| Shea Charles | DC | 23 | Southampton | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 01.11.2026 | 01.11.2026 | 1 | 0 | 144 | 150 | 40% | 117% | 23.8M | — | — | — | |
| Kasper Jørgensen | DC | 27 | LASK | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 01.11.2026 | 01.11.2026 | 1 | 0 | 131 | 134 | 40% | 105% | 6.7M | — | — | — | |
| Casper Øyvann | DC | 27 | Tromso | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 29.10.2026 | 29.10.2026 | 1 | 0 | 105 | 116 | 40% | 106% | 3.2M | — | — | — | |
| Mikkel Ladefoged | ST | 23 | GIF Sundsvall | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 29.10.2026 | 29.10.2026 | 1 | 0 | 102 | 113 | 40% | 87% | 1.6M | — | — | — | |
| Alexander Lyng | AMR | 22 | SonderjyskE | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 29.10.2026 | 29.10.2026 | 1 | 0 | 112 | 109 | 40% | 92% | 2.0M | — | — | — | |
| Abdoulie Manneh | AML | 21 | Mjällby | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 29.10.2026 | 29.10.2026 | 1 | 0 | 134 | 131 | 40% | 99% | 2.4M | — | — | — | |
| Wilfred George | DM | 21 | Kristiansund | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 28.10.2026 | 28.10.2026 | 1 | 0 | 121 | 118 | 40% | 100% | 2.3M | — | — | — | |
| Vetle Auklend | DL | 21 | Moss | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 28.10.2026 | 28.10.2026 | 1 | 0 | 120 | 109 | 40% | 100% | 1.7M | — | — | — | |
| Anders Bjørntvedt Olsen | MR | 27 | Lyn | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 27.10.2026 | 27.10.2026 | 1 | 0 | 110 | 115 | 40% | 93% | 2.0M | — | — | — | |
| Teden Mengi | DC | 24 | Luton Town | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 27.10.2026 | 27.10.2026 | 1 | 0 | 120 | 130 | 40% | 102% | 9.9M | — | — | — | |
| David Kruse | DM | 24 | IFK Goteborg | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 27.10.2026 | 27.10.2026 | 1 | 0 | 108 | 123 | 40% | 106% | 3.6M | — | — | — | |
| Carlos Terán | DC | 26 | Athletico Paranaense | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 27.10.2026 | 27.10.2026 | 1 | 0 | 133 | 115 | 40% | 104% | 4.9M | — | — | — | |
| Sturla Ottesen | DR | 25 | Lillestrom | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 26.10.2026 | 26.10.2026 | 1 | 0 | 103 | 129 | 40% | 103% | 1.8M | — | — | — | |
| Facundo Cáseres | DM | 25 | Gil Vicente | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 26.10.2026 | 26.10.2026 | 1 | 0 | 133 | 121 | 40% | 111% | 7.1M | — | — | — | |
| Gustav Fraulo | MC | 21 | Lyngby | Robert Dalsgaard | Transfer Talebi | Aktif | 26.10.2026 | 26.10.2026 | 1 | 0 | 100 | 123 | 40% | 96% | 1.1M | — | — | — | |
| Mohamed Cherif Haïdara | DM | 20 | SonderjyskE | Robert Dalsgaard | Transfer Talebi | Aktif | 26.10.2026 | 26.10.2026 | 1 | 0 | 111 | 115 | 40% | 95% | 1.2M | — | — | — | |
| Emmanuel Mensah | AML | 21 | Sogndal | Robert Dalsgaard | Transfer Talebi | Aktif | 26.10.2026 | 26.10.2026 | 1 | 0 | 84 | 102 | 40% | 87% | 550.0K | — | — | — | |
| Steve Mvoué | DM | 24 | IK Start | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 25.10.2026 | 25.10.2026 | 1 | 0 | 123 | 111 | 40% | 108% | 2.6M | — | — | — | |
| Emil Breivik | DR | 26 | Molde | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 25.10.2026 | 25.10.2026 | 1 | 0 | 121 | 112 | 40% | 115% | 3.1M | — | — | — | |
| Daniel Braut | AMC | 21 | Tromso | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 25.10.2026 | 25.10.2026 | 1 | 0 | 119 | 113 | 40% | 99% | 1.0M | — | — | — | Sakat |
| Filip Loftesnes-Bjune | DR | 21 | Sandefjord | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 25.10.2026 | 25.10.2026 | 1 | 0 | 95 | 101 | 40% | 92% | 900.0K | — | — | — | |
| Vinícius Júnior | AML | 26 | Real Madrid | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 25.10.2026 | 25.10.2026 | 1 | 0 | 177 | 167 | 40% | 112% | 39.0M | — | — | — | Maaş |
| Abduljeleel Abdulateef | AMR | 20 | Odd | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 23.10.2026 | 23.10.2026 | 1 | 0 | 109 | 116 | 40% | 92% | 950.0K | — | — | — | |
| Mads Abrahamsen | ML | 19 | IFK Värnamo | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 23.10.2026 | 23.10.2026 | 1 | 0 | 88 | 89 | 40% | 81% | 250.0K | — | — | — | Tutum |
| Mattias Hellisdal | DM | 20 | Västerås SK | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 23.10.2026 | 23.10.2026 | 1 | 0 | 97 | 118 | 40% | 96% | 650.0K | — | — | — | |
| Lasse Madsen | DM | 21 | IK Brage | Robert Dalsgaard | Transfer Talebi | Aktif | 22.10.2026 | 22.10.2026 | 1 | 0 | 88 | 90 | 40% | 87% | 400.0K | — | — | — | |
| Mattias Hellisdal | DM | 20 | Västerås SK | Robert Dalsgaard | Transfer Talebi | Aktif | 22.10.2026 | 22.10.2026 | 1 | 0 | 89 | 95 | 40% | 96% | 650.0K | — | — | — | |
| Pedro Bravo | DM | 22 | Hvidovre | Robert Dalsgaard | Transfer Talebi | Aktif | 21.10.2026 | 21.10.2026 | 1 | 0 | 120 | 116 | 40% | 103% | 2.5M | — | — | — | |
| Tobias Dahl | DL | 21 | Rosenborg | Robert Dalsgaard | Transfer Talebi | Aktif | 21.10.2026 | 21.10.2026 | 1 | 0 | 100 | 101 | 40% | 94% | 1.1M | — | — | — | |
| Álex Centelles | DL | 27 | Levski | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 21.10.2026 | 21.10.2026 | 1 | 0 | 122 | 110 | 40% | 112% | 8.5M | — | — | — | |
| Sergio Gómez | DL | 26 | Real Sociedad | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 20.10.2026 | 20.10.2026 | 1 | 0 | 125 | 136 | 40% | 112% | 26.1M | — | — | — | |
| Otto Rosengren | DM | 23 | Malmo FF | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 20.10.2026 | 20.10.2026 | 1 | 0 | 121 | 129 | 40% | 112% | 6.0M | — | — | — | |
| Noah Ganaus | AMR | 25 | OB | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 19.10.2026 | 19.10.2026 | 1 | 0 | 116 | 102 | 40% | 97% | 2.9M | — | — | — | |
| John Björkengren | DM | 28 | Randers | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 18.10.2026 | 18.10.2026 | 1 | 0 | 105 | 118 | 40% | 110% | 4.4M | — | — | — | |
| Juan Manuel Boselli | AMR | 27 | Krasnodar | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 18.10.2026 | 18.10.2026 | 1 | 0 | 110 | 100 | 40% | 99% | 7.1M | — | — | — | |
| Fanuel Ghebreyohannes | DL | 20 | Fredrikstad | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 18.10.2026 | 18.10.2026 | 1 | 0 | 94 | 106 | 40% | 89% | 850.0K | — | — | — | Tutum |
| Emil Rohd | MR | 22 | Haugesund | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 17.10.2026 | 17.10.2026 | 1 | 0 | 101 | 114 | 40% | 87% | 1.4M | — | — | — | |
| Alexander Lyng | AMR | 22 | SonderjyskE | Robert Dalsgaard | Transfer Talebi | Aktif | 15.10.2026 | 15.10.2026 | 1 | 0 | 112 | 124 | 40% | 92% | 2.2M | — | — | — | |
| Sebastian Olderheim | MC | 19 | Stabaek | Robert Dalsgaard | Transfer Talebi | Aktif | 15.10.2026 | 15.10.2026 | 1 | 0 | 118 | 133 | 40% | 93% | 1.7M | — | — | — | |
| Hugo Camberos | AMR | 19 | Guadalajara | Robert Dalsgaard | Transfer Talebi | Aktif | 15.10.2026 | 15.10.2026 | 1 | 0 | 104 | 141 | 40% | 95% | 1.5M | — | — | — | |
| Shea Charles | DC | 23 | Southampton | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 14.10.2026 | 14.10.2026 | 1 | 0 | 127 | 141 | 40% | 117% | 22.1M | — | — | — | |
| Herman Udnæs | DL | 21 | Kongsvinger | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 14.10.2026 | 14.10.2026 | 1 | 0 | 85 | 92 | 40% | 89% | 600.0K | — | — | — | |
| Rocco Vata | MR | 21 | Watford | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 14.10.2026 | 14.10.2026 | 1 | 0 | 127 | 128 | 40% | 101% | 11.7M | — | — | — | |
| Matthew Hoppe | ST | 25 | SonderjyskE | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 12.10.2026 | 12.10.2026 | 1 | 0 | 104 | 112 | 40% | 95% | 1.8M | — | — | — | |
| Famara Camara | DM | 21 | Ranheim | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 11.10.2026 | 11.10.2026 | 1 | 0 | 107 | 118 | 40% | 96% | 1.9M | — | — | — | |
| Emmanuel Ayaosi | AML | 22 | Karviná | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 11.10.2026 | 11.10.2026 | 1 | 0 | 120 | 135 | 40% | 93% | 1.9M | — | — | — | |
| Elliot Stroud | DL | 24 | Mjällby | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 09.10.2026 | 09.10.2026 | 1 | 0 | 120 | 132 | 40% | 111% | 4.3M | — | — | — | |
| Mandla Erasmus | FL | 21 | Black Aces | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 09.10.2026 | 09.10.2026 | 1 | 0 | 101 | 102 | 40% | 94% | 3.5M | — | — | — | |
| Wahid Faghir | ST | 23 | Vejle | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 08.10.2026 | 08.10.2026 | 1 | 0 | 115 | 123 | 40% | 92% | 2.7M | — | — | — | |
| Robin Hermanstad | ML | 26 | Moss | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 07.10.2026 | 07.10.2026 | 1 | 0 | 98 | 82 | 40% | 96% | 1.1M | — | — | — | |
| Ethan Ampadu | DC | 26 | Leeds United | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 07.10.2026 | 07.10.2026 | 1 | 0 | 141 | 149 | 40% | 115% | 36.0M | — | — | — | |
| Ousmane Diao | DR | 22 | FC Midtjylland | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 07.10.2026 | 07.10.2026 | 1 | 0 | 121 | 140 | 40% | 109% | 4.5M | — | — | — | Tutum |
| Fredrik Ardraa | MC | 20 | Stromsgodset | Robert Dalsgaard | Transfer Talebi | Aktif | 06.10.2026 | 06.10.2026 | 1 | 0 | 97 | 120 | 40% | 95% | 1.1M | — | — | — | |
| Edmund Baidoo | AMR | 20 | Red Bull Salzburg | Robert Dalsgaard | Transfer Talebi | Aktif | 06.10.2026 | 06.10.2026 | 1 | 0 | 122 | 133 | 40% | 96% | 3.6M | — | — | — | |
| Jacob Italiano | DL | 25 | Grazer AK | Christian Dolberg | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2026 | 05.10.2026 | 1 | 0 | 102 | 113 | 40% | 102% | 3.7M | — | — | — | |
| Frederik Roslyng | DC | 21 | Holstein Kiel | Mads Braithwaite | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 95 | 123 | 40% | 99% | 2.3M | — | — | — | |
| Konstantin Tyukavin | ST | 24 | Juventus | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 21.09.2026 | 21.09.2026 | 1 | 0 | 134 | 134 | 35% | 100% | 12.0M | — | — | — | |
| Francesco Pio Esposito | ST | 21 | Inter | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 14.09.2026 | 14.09.2026 | 1 | 0 | 145 | 145 | 35% | 100% | 36.0M | — | — | — | |
| Andrés Martín | AMR | 27 | Racing Santander | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 14.09.2026 | 14.09.2026 | 1 | 0 | 140 | 140 | 35% | 100% | 11.9M | — | — | — | |
| Alexey Batrakov | MC | 21 | Galatasaray | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 14.09.2026 | 14.09.2026 | 1 | 0 | 140 | 140 | 35% | 100% | 14.0M | — | — | — | |
| Gonzalo Plata | MR | 26 | Dinamo Moscow | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 14.09.2026 | 14.09.2026 | 1 | 0 | 141 | 141 | 35% | 100% | 17.0M | — | — | — | |
| Vinícius Júnior | AML | 26 | Real Madrid | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 173 | 173 | 35% | 100% | 30.6M | — | — | — | |
| Dušan Vlahović | ST | 26 | Juventus | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 149 | 149 | 35% | 100% | 36.0M | — | — | — | |
| Karim Adeyemi | AMR | 24 | Barcelona | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 151 | 151 | 35% | 100% | 18.0M | — | — | — | |
| Jean-Philippe Mateta | ST | 29 | Crystal Palace | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 150 | 150 | 35% | 100% | 27.9M | — | — | — | |
| Gianluca Scamacca | ST | 28 | Atalanta | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 144 | 144 | 35% | 100% | 34.2M | — | — | — | |
| Miguel Merentiel | ST | 30 | Boca Juniors | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 136 | 136 | 35% | 100% | 3.1M | — | — | — | |
| Pablo Durán | AMR | 25 | Malmo FF | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 134 | 35% | 100% | 5.3M | — | — | — | |
| Prince Adu Kwabena | AML | 23 | Haugesund | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 132 | 132 | 35% | 100% | 3.2M | — | — | — | |
| Tomáš Chorý | ST | 31 | Spartak Moscow | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 147 | 147 | 35% | 100% | 1.8M | — | — | — | |
| Manfred Ugalde | ST | 24 | Manchester City | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 136 | 136 | 35% | 100% | 8.9M | — | — | — | |
| Everton Bala | AMR | 28 | Levski | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 133 | 133 | 35% | 100% | 8.6M | — | — | — | |
| Yusuf Yazıcı | AMR | 29 | Goztepe | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 137 | 137 | 35% | 100% | 5.7M | — | — | — | |
| Mojmír Chytil | ST | 27 | Newcastle United | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 139 | 139 | 35% | 100% | 2.3M | — | — | — | |
| Alexey Miranchuk | MR | 31 | Nizhniy Novgorod | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 140 | 140 | 35% | 100% | 7.1M | — | — | — | |
| Stefan Schlager | AMC | 23 | FC Midtjylland | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 135 | 135 | 35% | 100% | 6.6M | — | — | — | |
| Yuma Suzuki | MR | 30 | Kashima Antlers | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 134 | 35% | 100% | 1.8M | — | — | — | |
| Bamba Dieng | AML | 26 | Crvena Zvezda | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 138 | 138 | 35% | 100% | 4.9M | — | — | — | |
| Kasper Høgh | ST | 26 | Bloemfontein Celtic | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 135 | 135 | 35% | 100% | 8.5M | — | — | — | |
| Lebogang Grobler | FR | 25 | SuperSport United | Lucas Christensen | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 135 | 135 | 35% | 100% | 9.5M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fredrik Sjøvold | DR | Bodo/Glimt | #106 | — | Hemen Al | 125 | 137 | 67% | 111% | 7.4M | Gölge | |
| Mikkel Kaufmann | ST | Heidenheim | #130 | #41 | Hemen Al | 119 | 126 | 58% | 104% | 14.4M | Aktif | |
| Frederik Ihler | ST | IF Elfsborg | #130 | #41 | Hemen Al | 117 | 123 | 58% | 97% | 3.4M | Aktif | |
| Stefan Schlager | AMC | FC Midtjylland | #130 | #41 | Hemen Al | 132 | 140 | 56% | 110% | 11.0M | Aktif | |
| Jonatan Braut Brunes | ST | Raków Częstochowa | #130 | #41 | Hemen Al | 124 | 135 | 52% | 99% | 7.2M | Aktif | |
| Edmund Baidoo | AMR | Red Bull Salzburg | #130 | #41 | Hemen Al | 121 | 127 | 52% | 97% | 4.6M | Aktif | |
| Maurits Kjærgaard | MC | Red Bull Salzburg | #130 | #41 | Hemen Al | 129 | 135 | 47% | 107% | 6.4M | Aktif | |
| Tyrick Mitchell | DL | Crystal Palace | #103 | — | Hemen Al | 142 | 153 | 40% | 119% | 45.0M | Gölge | |
| Leo Cornic | DR | Tromso | #124 | — | Al | 121 | 125 | 67% | 105% | 3.1M | Gölge | |
| Yaimar Medina | DL | Racing Genk | #111 | — | Al | 115 | 119 | 67% | 111% | 8.2M | Gölge | |
| Erik Botheim | AMR | Viking | #130 | #41 | Al | 127 | 128 | 56% | 105% | 6.4M | Aktif | |
| Abdoulie Manneh | AML | Mjällby | #130 | #41 | Al | 125 | 128 | 52% | 103% | 2.6M | Aktif | |
| Isidro Pitta | ST | Bragantino | #130 | #41 | Al | 139 | 139 | 47% | 108% | 14.0M | Aktif | |
| Alexandro Bernabei | DL | Internacional | #100 | — | Al | 143 | 144 | 40% | 117% | 11.7M | Gölge | |
| Luis Binks | DC | Brondby | #122 | — | Al | 138 | 139 | 40% | 105% | 5.5M | Gölge | |
| Máximo Perrone | DM | Como | #119 | — | Al | 132 | 135 | 40% | 117% | 32.0M | Gölge | |
| Rodrigo Herrera | DM | Newell's Old Boys | #100 | — | Al | 129 | 132 | 40% | 109% | 5.6M | Gölge | |
| Marlon Gomes | DM | Shakhtar | #104 | — | Düşün | 134 | 126 | 67% | 116% | 9.2M | Gölge | |
| Kasper Jørgensen | DC | LASK | #106 | — | Düşün | 134 | 121 | 67% | 105% | 6.5M | Gölge | |
| Frederik Winther | DL | Hammarby | #122 | — | Düşün | 125 | 113 | 67% | 107% | 2.5M | Gölge | |
| Maxime Soulas | DC | SonderjyskE | #119 | — | Düşün | 113 | 114 | 67% | 103% | 3.6M | Gölge | |
| Oliver Hintsa | ML | Sogndal | #130 | #41 | Düşün | 107 | 102 | 58% | 101% | 2.0M | Aktif | |
| Nikolai Baden Frederiksen | AML | WSG Tirol | #130 | #41 | Düşün | 102 | 101 | 58% | 93% | 1.7M | Aktif | |
| Sebastian Clemmensen | AMR | IFK Goteborg | #130 | #41 | Düşün | 106 | 104 | 56% | 92% | 1.9M | Aktif | |
| Kasper Høgh | ST | Bloemfontein Celtic | #130 | #41 | Düşün | 137 | 132 | 52% | 106% | 14.0M | Aktif | |
| Max Fenger | ST | IFK Goteborg | #130 | #41 | Düşün | 126 | 115 | 52% | 105% | 5.4M | Aktif | |
| Kevin Viveros | AMR | Athletico Paranaense | #130 | #41 | Düşün | 126 | 113 | 47% | 99% | 6.6M | Aktif | |
| Isaac Solet | DM | Lokomotiv Plovdiv | #115 | — | Düşün | 137 | 107 | 40% | 113% | 7.7M | Gölge | |
| Mads Bech Sørensen | DL | FC Midtjylland | #97 | — | Düşün | 129 | 114 | 40% | 115% | 6.5M | Gölge | |
| Anselmo García Mac Nulty | DL | Zwolle | #129 | — | Düşün | 129 | 128 | 40% | 111% | 8.4M | Gölge |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Gözlemci | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #130 | #41 | ST | 91 | 20–27 | 2.3M | Mads Braithwaite | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Gözlemci | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Mads Braithwaite | Randers U20 | #130 | |
| Christian Dolberg | Hobro U20 | #130 | |
| Robert Dalsgaard | FC Midtjylland U20 | #130 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Haissem Hassan | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karim Konaté | İzlemeye Devam | — | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomáš Suslov | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikola Čumić | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sayfallah Ltaief | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dino Islamović | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Christensen | Haissem Hassan | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Mads Braithwaite | Karim Konaté | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Tomáš Suslov | Onayla | 0.76 | 68% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Svit Sešlar | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Lukáš Červ | Onayla | 0.74 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.70 | 63% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Bitello | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Nikola Čumić | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Sayfallah Ltaief | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Dino Islamović | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Haissem Hassan | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karim Konaté | İzlemeye Devam | — | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomáš Suslov | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikola Čumić | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sayfallah Ltaief | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dino Islamović | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Christensen | Haissem Hassan | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Mads Braithwaite | Karim Konaté | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Tomáš Suslov | Onayla | 0.76 | 68% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Svit Sešlar | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Lukáš Červ | Onayla | 0.74 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.70 | 63% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Bitello | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Nikola Čumić | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Sayfallah Ltaief | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Dino Islamović | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Haissem Hassan | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karim Konaté | İzlemeye Devam | — | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomáš Suslov | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikola Čumić | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sayfallah Ltaief | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dino Islamović | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Christensen | Haissem Hassan | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Mads Braithwaite | Karim Konaté | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Tomáš Suslov | Onayla | 0.76 | 68% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Svit Sešlar | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Lukáš Červ | Onayla | 0.74 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.70 | 63% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Bitello | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Nikola Čumić | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Sayfallah Ltaief | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Dino Islamović | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Haissem Hassan | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karim Konaté | İzlemeye Devam | — | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomáš Suslov | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikola Čumić | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sayfallah Ltaief | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dino Islamović | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Christensen | Haissem Hassan | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Mads Braithwaite | Karim Konaté | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Tomáš Suslov | Onayla | 0.76 | 68% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Svit Sešlar | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Lukáš Červ | Onayla | 0.74 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.70 | 63% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Bitello | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Nikola Čumić | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Sayfallah Ltaief | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Dino Islamović | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Haissem Hassan | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karim Konaté | İzlemeye Devam | — | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomáš Suslov | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikola Čumić | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sayfallah Ltaief | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dino Islamović | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Christensen | Haissem Hassan | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Mads Braithwaite | Karim Konaté | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Tomáš Suslov | Onayla | 0.76 | 68% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Svit Sešlar | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Lukáš Červ | Onayla | 0.74 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.70 | 63% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Bitello | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Nikola Čumić | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Sayfallah Ltaief | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Dino Islamović | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Haissem Hassan | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karim Konaté | İzlemeye Devam | — | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomáš Suslov | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikola Čumić | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sayfallah Ltaief | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dino Islamović | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Christensen | Haissem Hassan | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Mads Braithwaite | Karim Konaté | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Tomáš Suslov | Onayla | 0.76 | 68% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Svit Sešlar | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Lukáš Červ | Onayla | 0.74 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.70 | 63% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Bitello | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Nikola Čumić | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Sayfallah Ltaief | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Dino Islamović | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Haissem Hassan | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karim Konaté | İzlemeye Devam | — | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomáš Suslov | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikola Čumić | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sayfallah Ltaief | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dino Islamović | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Christensen | Haissem Hassan | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Mads Braithwaite | Karim Konaté | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Tomáš Suslov | Onayla | 0.76 | 68% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Svit Sešlar | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Lukáš Červ | Onayla | 0.74 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.70 | 63% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Bitello | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Nikola Čumić | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Sayfallah Ltaief | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Dino Islamović | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Haissem Hassan | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karim Konaté | İzlemeye Devam | — | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomáš Suslov | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikola Čumić | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sayfallah Ltaief | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dino Islamović | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Christensen | Haissem Hassan | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Mads Braithwaite | Karim Konaté | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Tomáš Suslov | Onayla | 0.76 | 68% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Svit Sešlar | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Lukáš Červ | Onayla | 0.74 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.70 | 63% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Bitello | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Nikola Čumić | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Sayfallah Ltaief | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Dino Islamović | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Haissem Hassan | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karim Konaté | İzlemeye Devam | — | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomáš Suslov | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikola Čumić | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sayfallah Ltaief | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dino Islamović | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Christensen | Haissem Hassan | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Mads Braithwaite | Karim Konaté | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Tomáš Suslov | Onayla | 0.76 | 68% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Svit Sešlar | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Lukáš Červ | Onayla | 0.74 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.70 | 63% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Bitello | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Nikola Čumić | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Sayfallah Ltaief | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Dino Islamović | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Haissem Hassan | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karim Konaté | İzlemeye Devam | — | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomáš Suslov | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jackson Muleka | Reddet | #21 | -1.12 | — | — | 0.86 | 2.30 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikola Čumić | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sayfallah Ltaief | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Christensen | Haissem Hassan | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Mads Braithwaite | Karim Konaté | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Tomáš Suslov | Onayla | 0.76 | 68% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Jackson Muleka | Reddet | -0.95 | 68% | Çok Pahalı |
| Mads Braithwaite | Jackson Muleka | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Lucas Christensen | Svit Sešlar | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Lukáš Červ | Onayla | 0.74 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.70 | 63% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Bitello | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Nikola Čumić | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Sayfallah Ltaief | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Haissem Hassan | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karim Konaté | İzlemeye Devam | — | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomáš Suslov | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jackson Muleka | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikola Čumić | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sayfallah Ltaief | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Christensen | Haissem Hassan | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Mads Braithwaite | Karim Konaté | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Tomáš Suslov | Onayla | 0.76 | 68% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Jackson Muleka | Onayla | 0.76 | 68% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Svit Sešlar | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Lukáš Červ | Onayla | 0.74 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.70 | 63% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Bitello | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Nikola Čumić | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Sayfallah Ltaief | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Haissem Hassan | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karim Konaté | İzlemeye Devam | — | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomáš Suslov | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jackson Muleka | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikola Čumić | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sayfallah Ltaief | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Christensen | Haissem Hassan | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Mads Braithwaite | Karim Konaté | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Tomáš Suslov | Onayla | 0.76 | 68% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Jackson Muleka | Onayla | 0.76 | 68% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Svit Sešlar | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Lukáš Červ | Onayla | 0.74 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.70 | 63% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Bitello | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Nikola Čumić | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Sayfallah Ltaief | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Haissem Hassan | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karim Konaté | İzlemeye Devam | — | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomáš Suslov | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jackson Muleka | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikola Čumić | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sayfallah Ltaief | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Christensen | Haissem Hassan | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Mads Braithwaite | Karim Konaté | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Tomáš Suslov | Onayla | 0.76 | 68% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Jackson Muleka | Onayla | 0.76 | 68% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Svit Sešlar | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Lukáš Červ | Onayla | 0.74 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.70 | 63% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Bitello | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Nikola Čumić | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Sayfallah Ltaief | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Haissem Hassan | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karim Konaté | İzlemeye Devam | — | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomáš Suslov | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jackson Muleka | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikola Čumić | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sayfallah Ltaief | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Christensen | Haissem Hassan | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Mads Braithwaite | Karim Konaté | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Tomáš Suslov | Onayla | 0.76 | 68% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Jackson Muleka | Onayla | 0.76 | 68% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Svit Sešlar | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Lukáš Červ | Onayla | 0.74 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.70 | 63% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Bitello | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Nikola Čumić | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Sayfallah Ltaief | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Haissem Hassan | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karim Konaté | İzlemeye Devam | — | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomáš Suslov | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jackson Muleka | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikola Čumić | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Felix Winther | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Christensen | Haissem Hassan | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Mads Braithwaite | Karim Konaté | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Tomáš Suslov | Onayla | 0.76 | 68% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Jackson Muleka | Onayla | 0.76 | 68% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Svit Sešlar | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Lukáš Červ | Onayla | 0.74 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.70 | 63% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Bitello | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Nikola Čumić | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Haissem Hassan | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karim Konaté | İzlemeye Devam | — | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomáš Suslov | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jackson Muleka | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Felix Winther | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Frederik Rieper | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcel Rømer | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Christensen | Haissem Hassan | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.74 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Mads Braithwaite | Karim Konaté | Onayla | 1.14 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Tomáš Suslov | Onayla | 0.76 | 68% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Jackson Muleka | Onayla | 0.76 | 68% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Svit Sešlar | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Lukáš Červ | Onayla | 0.74 | 67% | Rol Uyumlu |
| Lucas Christensen | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.70 | 63% | Rol Uyumlu |
| Rasmus Eriksen | Marcel Rømer | Onayla | 0.67 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konstantin Tyukavin | Dinamo Moscow | ST | Forvet | 134 | 134 | 47% | 12.0M | 21.09.2026 | 0 | 0 |
| Sayfallah Ltaief | Cracovia | MR | Orta Saha | 124 | 124 | 66% | 7.1M | 21.09.2026 | 7 | 0 |
| Dino Islamović | Rosenborg | ST | Forvet | 120 | 120 | 66% | 1.8M | 21.09.2026 | 7 | 0 |
| Erik Botheim | Viking | AMR | Orta Saha | 123 | 123 | 66% | 3.8M | 21.09.2026 | 7 | 0 |
| Tesfaldet Tekie | Hammarby | DM | Defans | 125 | 125 | 66% | 1.3M | 21.09.2026 | 6 | 0 |
| Bersant Celina | Lokomotiv Moscow | MC | Orta Saha | 126 | 126 | 66% | 7.4M | 21.09.2026 | 6 | 0 |
| Francesco Pio Esposito | Inter | ST | Forvet | 145 | 145 | 35% | 36.0M | 14.09.2026 | 0 | 0 |
| Andrés Martín | Racing Santander | AMR | Forvet | 140 | 140 | 35% | 11.9M | 14.09.2026 | 0 | 0 |
| Alexey Batrakov | Galatasaray | MC | Forvet | 140 | 140 | 35% | 14.0M | 14.09.2026 | 0 | 0 |
| Gonzalo Plata | Dinamo Moscow | MR | Forvet | 141 | 141 | 35% | 17.0M | 14.09.2026 | 0 | 0 |
| Matías Vargas | Gimnasia y Esgrima | AML | Forvet | 139 | 139 | 35% | 2.5M | 14.09.2026 | 0 | 0 |
| Bitello | Dinamo Moscow | MC | Orta Saha | 136 | 136 | 66% | 11.7M | 14.09.2026 | 6 | 0 |
| Nikola Čumić | Partizan | MR | Orta Saha | 119 | 119 | 66% | 4.9M | 14.09.2026 | 6 | 0 |
| Vinícius Júnior | Real Madrid | AML | Forvet | 173 | 173 | 35% | 30.6M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Dušan Vlahović | Juventus | ST | Forvet | 149 | 149 | 35% | 36.0M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Karim Adeyemi | Barcelona | AMR | Forvet | 151 | 151 | 35% | 18.0M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Jean-Philippe Mateta | Crystal Palace | ST | Forvet | 150 | 150 | 35% | 27.9M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Gianluca Scamacca | Atalanta | ST | Forvet | 144 | 144 | 35% | 34.2M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Svit Sešlar | NK Celje | MC | Orta Saha | 120 | 123 | 66% | 3.9M | 07.09.2026 | 5 | 0 |
| Lukáš Červ | Viktoria Plzen | DM | Defans | 131 | 131 | 67% | 5.0M | 07.09.2026 | 5 | 0 |
| Rahim Ibrahim | Slovan Bratislava | DM | Defans | 126 | 127 | 63% | 6.3M | 07.09.2026 | 3 | 0 |
| Prince Adu Kwabena | Haugesund | AML | Forvet | 132 | 132 | 47% | 3.2M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Miguel Merentiel | Boca Juniors | ST | Forvet | 136 | 136 | 35% | 3.1M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Pablo Durán | Malmo FF | AMR | Forvet | 134 | 134 | 35% | 5.3M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Jackson Muleka | BK Hacken | AML | Orta Saha | 129 | 129 | 68% | 5.3M | 31.08.2026 | 3 | 0 |
| Tomáš Chorý | Slavia Prague | ST | Forvet | 147 | 147 | 47% | 1.8M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Christian Makoun | Levski | DC | Defans | 122 | 122 | 89% | 5.9M | 24.08.2026 | 5 | 0 |
| Yusuf Yazıcı | Olympiacos | AMR | Forvet | 137 | 137 | 47% | 5.7M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Manfred Ugalde | Spartak Moscow | ST | Forvet | 136 | 136 | 47% | 8.9M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Everton Bala | Levski | AMR | Forvet | 133 | 133 | 35% | 8.6M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Tomáš Suslov | Spartak Trnava | MC | Orta Saha | 125 | 126 | 68% | 8.3M | 24.08.2026 | 1 | 0 |
| Mojmír Chytil | Slavia Prague | ST | Forvet | 139 | 139 | 47% | 2.3M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Stefan Schlager | Stripfing | AMC | Forvet | 135 | 135 | 47% | 6.6M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Alexey Miranchuk | Nizhniy Novgorod | MR | Forvet | 140 | 140 | 35% | 7.1M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Maxim Glushenkov | Zenit | MR | Orta Saha | 140 | 140 | 66% | 11.5M | 17.08.2026 | 3 | 0 |
| Yuma Suzuki | Kashima Antlers | MR | Forvet | 134 | 134 | 35% | 1.8M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Isaac Solet | CSKA Sofia | DM | Defans | 124 | 125 | 64% | 4.1M | 10.08.2026 | 1 | 0 |
| Bamba Dieng | Crvena Zvezda | AML | Forvet | 138 | 138 | 35% | 4.9M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Kasper Høgh | Bloemfontein Celtic | ST | Forvet | 135 | 135 | 35% | 8.5M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Lebogang Grobler | SuperSport United | FR | Forvet | 135 | 135 | 35% | 9.5M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Haissem Hassan | Bloemfontein Celtic | MR | Orta Saha | 129 | 130 | 66% | 7.8M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Karim Konaté | Red Bull Salzburg | ST | Forvet | 128 | 132 | 67% | 4.0M | 03.08.2026 | 1 | 0 |
| Fedor Lapoukhov | CSKA Sofia | GK | Kaleci | 117 | 121 | 67% | 1.8M | 03.08.2026 | 1 | 0 |
| Relebohile Mofokeng | Orlando Pirates | AMR | Orta Saha | 122 | 126 | 66% | 6.4M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Anselmo García Mac Nulty | Defans | 129 | 31.12.2026 | 40% | Düşün |
| Erik Botheim | Forvet | 127 | 31.12.2026 | 80% | Al |
| Mikkel Kaufmann | Forvet | 119 | 07.12.2026 | 83% | Hemen Al |
| Frederik Winther | Defans | 125 | 07.12.2026 | 67% | Düşün |
| Mads Bech Sørensen | Defans | 129 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Abdoulie Manneh | Forvet | 125 | 07.12.2026 | 75% | Al |
| Luis Binks | Defans | 138 | 07.12.2026 | 40% | Al |
| Oliver Hintsa | Forvet | 107 | 07.12.2026 | 83% | Düşün |
| Kasper Høgh | Forvet | 137 | 07.12.2026 | 75% | Düşün |
| Frederik Ihler | Forvet | 117 | 07.12.2026 | 83% | Hemen Al |
| Maurits Kjærgaard | Forvet | 129 | 07.12.2026 | 67% | Hemen Al |
| Rodrigo Herrera | Defans | 129 | 07.12.2026 | 40% | Al |
| Alexandro Bernabei | Defans | 143 | 07.12.2026 | 40% | Al |
| Kevin Viveros | Forvet | 126 | 07.12.2026 | 67% | Düşün |
| Isidro Pitta | Forvet | 139 | 07.12.2026 | 67% | Al |
| Tyrick Mitchell | Defans | 142 | 07.12.2026 | 40% | Hemen Al |
| Yaimar Medina | Defans | 115 | 07.12.2026 | 67% | Al |
| Max Fenger | Forvet | 126 | 07.12.2026 | 75% | Düşün |
| Maxime Soulas | Defans | 113 | 07.12.2026 | 67% | Düşün |
| Sebastian Clemmensen | Forvet | 106 | 07.12.2026 | 80% | Düşün |
| Marlon Gomes | Defans | 134 | 07.12.2026 | 67% | Düşün |
| Jonatan Braut Brunes | Forvet | 124 | 07.12.2026 | 75% | Hemen Al |
| Edmund Baidoo | Forvet | 121 | 07.12.2026 | 75% | Hemen Al |
| Máximo Perrone | Defans | 132 | 07.12.2026 | 40% | Al |
| Kasper Jørgensen | Defans | 134 | 07.12.2026 | 67% | Düşün |
| Fredrik Sjøvold | Defans | 125 | 07.12.2026 | 67% | Hemen Al |
| Stefan Schlager | Forvet | 132 | 07.12.2026 | 80% | Hemen Al |
| Nikolai Baden Frederiksen | Forvet | 102 | 07.12.2026 | 83% | Düşün |
| Leo Cornic | Defans | 121 | 07.12.2026 | 67% | Al |
| Isaac Solet | Defans | 137 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #46 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 100 | 105 | 18–32 | 4.3M | Görüşmede | Marius Elvius | ✓ |
| #47 | AML | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 105 | 110 | 18–32 | 4.3M | Görüşmede | Emilio Simonsen | ✓ |
| #40 | FR | Önemli | Kalite Artışı | 110 | 114 | 20–30 | 15.6M | Listede | Karim Konaté | ✓ |
| #43 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 112 | 117 | 18–32 | 4.3M | Listede | Fedor Lapoukhov | ✓ |
| #44 | MR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 135 | 140 | 18–32 | 11.5M | Listede | Maxim Glushenkov | ✓ |
| #45 | MC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 120 | 125 | 18–32 | 8.3M | Listede | Tomáš Suslov | ✓ |
| #41 | ST | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 91 | 101 | 20–27 | 2.3M | İzlemede | — | — |
| #42 | DM | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 115 | 125 | 20–27 | 4.1M | Beklemede | Christian Makoun | — |