| TV Geliri | $2.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $68K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $890K |
| Personel Maaşları | $24K |
| Transfer Amortismanı | $44K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $780K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2028 | $2.5M | $1.7M | $718K | $54.3M |
| Jan 2028 | $8.7M | $1.5M | $7.2M | $53.5M |
| Dec 2027 | $12.5M | $1.4M | $11.1M | $46.2M |
| Nov 2027 | $10.3M | $1.1M | $9.3M | $35.1M |
| Oct 2027 | $7.1M | $1.1M | $6.1M | $25.7M |
| Sep 2027 | $16.8M | $916K | $15.9M | $19.6M |
| Aug 2027 | $1.2M | $916K | $253K | $3.7M |
| Jul 2027 | $1.2M | $921K | $246K | $3.4M |
| Jun 2027 | $4.2M | $709K | $3.5M | $3.1M |
| May 2027 | $1.2M | $712K | $455K | $-401K |
| Apr 2027 | $1.4M | $812K | $553K | $-901K |
| Mar 2027 | $331K | $837K | $-506K | $-1.5M |