| TV Geliri | $3.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $296K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $102K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $3.5M |
| Personel Maaşları | $76K |
| Transfer Amortismanı | $10K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $78K |
| Tesis Bakımı | $730K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $3.7M | $4.4M | $-695K | $24.0M |
| Aug 2027 | $3.8M | $5.1M | $-1.3M | $24.7M |
| Jul 2027 | $4.0M | $4.4M | $-358K | $26.0M |
| Jun 2027 | $9.7M | $4.1M | $5.6M | $26.3M |
| May 2027 | $3.6M | $4.1M | $-488K | $20.7M |
| Apr 2027 | $3.7M | $4.3M | $-663K | $21.2M |
| Mar 2027 | $3.7M | $4.4M | $-767K | $21.8M |
| Feb 2027 | $3.7M | $4.4M | $-639K | $22.6M |
| Jan 2027 | $3.9M | $4.3M | $-435K | $23.2M |
| Dec 2026 | $4.3M | $4.2M | $35K | $23.6M |
| Nov 2026 | $1.4M | $4.0M | $-2.6M | $23.6M |
| Oct 2026 | $1.2M | $5.1M | $-3.9M | $26.1M |