| TV Geliri | $4K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $245 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $53K |
| Personel Maaşları | $26K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $373 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $85K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $4K | $165K | $-161K | $-87K |
| Oct 2026 | $41K | $143K | $-102K | $74K |
| Sep 2026 | $4K | $128K | $-124K | $176K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $300K |