| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Daouda Samassekou | Yardımcı Antrenör | 5 | 0 | 50% | 17.08.2026 | |
| Lassana Kante | Baş Scout | 3 | 0 | 40% | 01.08.2026 | Batı Afrika |
| Daouda Malle | Scout | 2 | 0 | 40% | 01.08.2026 | Batı Afrika |
| Daouda Sissoko | Futbol Direktörü | 1 | 0 | 70% | 10.08.2026 |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Siaka Keïta | GK | 22 | Etoiles du Mande | Daouda Sissoko | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 48 | 50 | 70% | 100% | 18.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Ousmane Coulibaly | AMR | 24 | Stade Malien | Daouda Samassekou | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 50 | 72 | 55% | 100% | 10.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Mamady Condé | AMR | 26 | Stade Malien | Daouda Samassekou | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 54 | 63 | 55% | 100% | 9.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Daouda Coulibaly | AMR | 24 | Stade Malien | Daouda Samassekou | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 68 | 67 | 55% | 100% | 13.5K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Malick Djiguiba | AMR | 19 | Stade Malien | Daouda Samassekou | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 73 | 76 | 43% | 100% | 7.5K | — | — | — | |
| Samba Konaré | DL | 18 | Stade Malien | Daouda Samassekou | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 57 | 53 | 43% | 100% | 2.0K | — | — | — | |
| Ali Tokindang | DC | 26 | AS Etat Major | Lassana Kante | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 68 | 65 | 40% | 57% | 70.0K | #2 DL | — | — | Tutum |
| Issa Tokindang | MR | 28 | AS Etat Major | Daouda Malle | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 55 | 54 | 40% | 57% | 80.0K | #3 ML | — | — | Tutum |
| Moussa Hissein | WR | 27 | US Moursal | Daouda Malle | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 75 | 56 | 40% | 59% | 100.0K | #3 ML | — | — | Tutum |
| Ali Haroun | FL | 30 | AS Algoy | Lassana Kante | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 67 | 68 | 40% | 55% | 50.0K | #4 FL | — | — | Tutum |
| Ali Mbainaissem | FR | 28 | Stars Jeunes Talents | Lassana Kante | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 79 | 69 | 40% | 64% | 200.0K | #4 FL | — | — | Tutum |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ali Haroun | FL | AS Algoy | #3 | — | Al | 67 | 68 | 40% | 55% | 50.0K | Tutum | Aktif |
| Ali Mbainaissem | FR | Stars Jeunes Talents | #3 | — | Düşün | 79 | 69 | 40% | 64% | 200.0K | Tutum | Aktif |
| Moussa Hissein | WR | US Moursal | #2 | — | Düşün | 75 | 56 | 40% | 59% | 100.0K | Tutum | Aktif |
| Ali Tokindang | DC | AS Etat Major | #1 | — | Düşün | 68 | 65 | 40% | 57% | 70.0K | Tutum | Aktif |
| Issa Tokindang | MR | AS Etat Major | #2 | — | Düşün | 55 | 54 | 40% | 57% | 80.0K | Tutum | Aktif |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Siaka Keïta | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daouda Coulibaly | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ousmane Coulibaly | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mamady Condé | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Siaka Keïta | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daouda Coulibaly | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ousmane Coulibaly | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mamady Condé | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Siaka Keïta | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daouda Coulibaly | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ousmane Coulibaly | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mamady Condé | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Taddeus Nkeng | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Siaka Keïta | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Diadié Samadiaré | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daouda Coulibaly | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mamadou Traoré | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ismaïla Simpara | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mamadou Traoré | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Diadié Samadiaré | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #2 | DL | Kritik | Diziliş Boşluğu | 52 | 64 | 23–30 | 18.1K | Listede | ✓ | |
| #3 | ML | Kritik | Diziliş Boşluğu | 55 | 67 | 23–30 | 18.1K | İzlemede | — | — |
| #4 | FL | Kritik | Diziliş Boşluğu | 57 | 69 | 23–30 | 4.8K | İzlemede | — | — |
| #1 | GK | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 44 | 54 | 20–32 | 7.3K | İzlemede | — | — |