Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $17K |
| Maç Günü Geliri | $4K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $182K |
| Personel Maaşları | $61K |
| Tesis Bakımı | $95K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Apr 2033 |
$23K |
$338K |
$-314K |
$9.9M |
| Mar 2033 |
$23K |
$338K |
$-314K |
$10.3M |
| Feb 2033 |
$383K |
$341K |
$42K |
$10.6M |
| Jan 2033 |
$230K |
$341K |
$-112K |
$10.5M |
| Dec 2032 |
$23K |
$341K |
$-318K |
$10.6M |
| Nov 2032 |
$23K |
$339K |
$-316K |
$11.0M |
| Oct 2032 |
$23K |
$339K |
$-316K |
$11.3M |
| Sep 2032 |
$23K |
$339K |
$-316K |
$11.6M |
| Aug 2032 |
$29K |
$596K |
$-567K |
$11.9M |
| Jul 2032 |
$23K |
$424K |
$-401K |
$12.5M |
| Jun 2032 |
$531K |
$357K |
$174K |
$12.9M |
| May 2032 |
$24K |
$357K |
$-333K |
$12.7M |