| TV Geliri | $196K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $25K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $33K |
| Oyuncu Maaşları | $1.2M |
| Personel Maaşları | $39K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $98K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $60K |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $254K | $1.6M | $-1.3M | $-10.0M |
| Jun 2027 | $240K | $1.6M | $-1.3M | $-8.7M |
| May 2027 | $234K | $1.5M | $-1.3M | $-7.4M |
| Apr 2027 | $217K | $1.3M | $-1.1M | $-6.1M |
| Mar 2027 | $215K | $1.3M | $-1.1M | $-5.0M |
| Feb 2027 | $212K | $1.6M | $-1.4M | $-3.8M |
| Jan 2027 | $2.3M | $1.5M | $755K | $-2.4M |
| Dec 2026 | $212K | $1.4M | $-1.2M | $-3.2M |
| Nov 2026 | $215K | $1.5M | $-1.3M | $-1.9M |
| Oct 2026 | $196K | $1.8M | $-1.6M | $-683K |
| Sep 2026 | $39K | $1.0M | $-1.0M | $897K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.9M |