| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lois Doku | Baş Scout | 7 | 0 | 42% | 24.08.2026 | Kuzey AmerikaBatı Avrupa |
| Dedryck Kompany | Scout | 3 | 0 | 53% | 31.08.2026 | Kuzey Amerika |
| Dedryck Vanaken | Scout | 1 | 0 | 40% | 02.08.2026 | Batı Avrupa |
| Eden Carrasco | Scout | 1 | 0 | 40% | 02.08.2026 | Batı Avrupa |
| Radja Lukaku | Scout | 1 | 0 | 76% | 03.08.2026 | |
| Eden Mignolet | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Radja Boyata | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Thorgan Courtois | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% | ||
| Toby De Bruyne | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Alderweireld | FC | 35 | Lokeren | Dedryck Kompany | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 95 | 105 | 79% | 100% | 100.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Laurent Openda | GK | 19 | Mouscron | Radja Lukaku | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 94 | 115 | 76% | 100% | 850.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Bénie Traoré | AMR | 24 | KV Mechelen | Lois Doku | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 104 | 130 | 48% | 100% | 2.4M | — | — | — | |
| Kyrylo Siheiev | MC | 22 | KV Mechelen | Lois Doku | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 100 | 128 | 48% | 100% | 1.8M | — | — | — | |
| Miles Robinson | DC | 29 | FC Cincinnati | Lois Doku | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 126 | 126 | 40% | 112% | 7.3M | #19 DL | — | — | |
| Nacer Meunier | ML | 21 | KV Oostende | Lois Doku | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 117 | 130 | 40% | 103% | 4.6M | #16 MC | — | — | |
| Clement Bischoff | WL | 20 | Red Bull Salzburg | Lois Doku | Transfer Talebi | Aktif | 15.08.2026 | 15.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 115 | 40% | 99% | 2.9M | #13 MC | — | — | |
| Leander Carrasco | GK | 22 | KV Oostende | Lois Doku | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 109 | 113 | 40% | 84% | 1.7M | #9 GK | — | — | |
| Laurent Openda | GK | 19 | Mouscron | Lois Doku | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 103 | 112 | 40% | 83% | 900.0K | #9 GK | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Steven Alzate | DM | 28 | Atlanta United FC | Dedryck Kompany | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 121 | 119 | 40% | 115% | 8.7M | #2 DL | — | — | |
| David Schnegg | DL | 28 | Charlotte Football Club | Dedryck Kompany | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 130 | 134 | 40% | 120% | 9.9M | #2 DL | — | — | |
| David Ilsanker | MR | 22 | Admira Wacker | Dedryck Vanaken | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 117 | 126 | 40% | 110% | 4.9M | #3 MC | — | — | |
| Nicolas Dubois | ST | 21 | KV Oostende | Eden Carrasco | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 116 | 40% | 106% | 3.9M | #4 ST | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| David Schnegg | DL | Charlotte Football Club | #2 | — | Al | 130 | 134 | 40% | 120% | 9.9M | Aktif | |
| Christian Januzaj | WR | KV Oostende | #7 | — | Al | 128 | 139 | 40% | 110% | 5.4M | Aktif | |
| Miles Robinson | DC | FC Cincinnati | #9 | — | Düşün | 126 | 126 | 40% | 112% | 7.3M | Aktif | |
| Steven Alzate | DM | Atlanta United FC | #2 | — | Düşün | 121 | 119 | 40% | 115% | 8.7M | Aktif | |
| Christian Januzaj | WR | KV Oostende | #3 | — | Düşün | 121 | 135 | 40% | 109% | 4.2M | Aktif | |
| Leander Carrasco | GK | KV Oostende | #1 | — | Düşün | 117 | 121 | 40% | 84% | 1.6M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #5 | #9 | GK | 120 | 21–29 | 3.9M | Lois Doku | 2 | 0 | Aktif | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #6 | #11 | ST | 130 | 21–29 | 3.9M | Dedryck Kompany | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Dedryck Vanaken | KV Kortrijk U20 | #5, #6 | |
| Lois Doku | Westerlo U20 | #5, #6 | |
| Dedryck Kompany | Club Brugge U20 | #5, #6 | |
| Dedryck Vanaken | KV Oostende U20 | #1, #4 | |
| Dedryck Vanaken | Waasland-Beveren U20 | #5, #6, #8 | |
| Dedryck Vanaken | Zulte Waregem U20 | #5, #6, #9 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laurent Openda | İzlemeye Devam | #9 | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thomas Alderweireld | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.91 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Heinrich Meier | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27.27 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Christian Januzaj | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 38.45 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Radja Lukaku | Laurent Openda | Onayla | 0.85 | 76% | Rol Uyumlu |
| Lois Doku | Laurent Openda | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Dedryck Kompany | Thomas Alderweireld | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laurent Openda | İzlemeye Devam | #9 | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thomas Mignolet | İzlemeye Devam | — | 0.85 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Heinrich Meier | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Januzaj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Radja Lukaku | Laurent Openda | Onayla | 0.85 | 76% | Rol Uyumlu |
| Lois Doku | Laurent Openda | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Radja Lukaku | Thomas Mignolet | Onayla | 0.85 | 76% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laurent Openda | İzlemeye Devam | #9 | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thomas Mignolet | İzlemeye Devam | — | 0.85 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Heinrich Meier | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Januzaj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Radja Lukaku | Laurent Openda | Onayla | 0.85 | 76% | Rol Uyumlu |
| Lois Doku | Laurent Openda | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Radja Lukaku | Thomas Mignolet | Onayla | 0.85 | 76% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Radja Januzaj | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Heinrich Meier | İzlemeye Devam | #3 | 0.58 | — | — | 0.20 | 1.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Laurent Openda | İzlemeye Devam | #9 | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dedryck Fellaini | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thomas Mignolet | İzlemeye Devam | — | 0.85 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Januzaj | İzlemeye Devam | #3 | -0.12 | — | — | 0.32 | 1.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Dedryck Kompany | Radja Januzaj | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Dedryck Vanaken | Heinrich Meier | Daha Fazla Bilgi | -0.12 | 40% | Düşük Güven |
| Toby De Bruyne | Heinrich Meier | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Radja Lukaku | Laurent Openda | Onayla | 0.85 | 76% | Rol Uyumlu |
| Lois Doku | Laurent Openda | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Radja Lukaku | Thomas Mignolet | Onayla | 0.85 | 76% | Rol Uyumlu |
| Dedryck Vanaken | Christian Januzaj | Daha Fazla Bilgi | -0.12 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Radja Januzaj | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Heinrich Meier | İzlemeye Devam | #3 | 0.58 | — | — | 0.20 | 1.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Laurent Openda | İzlemeye Devam | — | 0.85 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mousa Chadli | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Januzaj | İzlemeye Devam | #3 | -0.12 | — | — | 0.32 | 1.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dedryck Fellaini | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Dedryck Kompany | Radja Januzaj | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Dedryck Vanaken | Heinrich Meier | Daha Fazla Bilgi | -0.12 | 40% | Düşük Güven |
| Toby De Bruyne | Heinrich Meier | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Radja Lukaku | Laurent Openda | Onayla | 0.85 | 76% | Rol Uyumlu |
| Dedryck Vanaken | Christian Januzaj | Daha Fazla Bilgi | -0.12 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coba | Anderlecht | AMR | Orta Saha | 102 | 123 | 95% | 2.9M | 21.11.2026 | 8 | 4 |
| Mihajlo Ilić | Anderlecht | DC | Defans | 90 | 115 | 95% | 1.3M | 21.11.2026 | 3 | 7 |
| Mathys Angély | Anderlecht | DC | Defans | 101 | 129 | 95% | 1.9M | 21.11.2026 | 17 | 1 |
| Moussa Diarra | Anderlecht | DL | Defans | 94 | 117 | 95% | 2.0M | 07.11.2026 | 11 | 3 |
| Metinho | Lokeren | DM | Defans | 108 | 127 | 48% | 3.2M | 07.11.2026 | 1 | 0 |
| Ivan Guteša | OH Leuven | GK | Kaleci | 105 | 114 | 48% | 1.7M | 31.10.2026 | 1 | 0 |
| Łukasz Łakomy | OH Leuven | DM | Defans | 98 | 115 | 48% | 1.9M | 31.10.2026 | 1 | 0 |
| Emran Soglo | Zulte Waregem | DL | Defans | 83 | 103 | 48% | 850.0K | 24.10.2026 | 1 | 0 |
| Oliver Lukić | Mouscron | AMC | Orta Saha | 98 | 138 | 48% | 2.5M | 17.10.2026 | 1 | 0 |
| Edmund Baidoo | Mouscron | AMR | Orta Saha | 102 | 125 | 48% | 3.0M | 17.10.2026 | 1 | 0 |
| Nicolás Marichal | KV Kortrijk | DC | Defans | 110 | 122 | 48% | 3.9M | 10.10.2026 | 1 | 0 |
| Arsen Adamov | KV Kortrijk | DR | Defans | 99 | 124 | 48% | 1.4M | 10.10.2026 | 1 | 0 |
| Davide Buglio | KV Kortrijk | DM | Defans | 79 | 94 | 48% | 550.0K | 10.10.2026 | 1 | 0 |
| Cassius Mailula | KV Kortrijk | AMC | Orta Saha | 90 | 115 | 48% | 2.1M | 10.10.2026 | 1 | 0 |
| Eren Elmalı | KV Oostende | DL | Defans | 108 | 127 | 48% | 4.3M | 03.10.2026 | 1 | 0 |
| Mert Müldür | KV Oostende | DR | Defans | 108 | 123 | 48% | 4.7M | 03.10.2026 | 1 | 0 |
| Gökdeniz Gürpüz | KV Oostende | DM | Defans | 104 | 155 | 48% | 3.8M | 03.10.2026 | 1 | 0 |
| Hong Hyun-Seok | KAA Gent | DM | Defans | 101 | 120 | 48% | 2.7M | 26.09.2026 | 1 | 0 |
| Lewin Blum | Charleroi | DR | Defans | 90 | 115 | 48% | 1.2M | 19.09.2026 | 1 | 0 |
| Filip Szymczak | Charleroi | AMR | Orta Saha | 88 | 111 | 48% | 1.6M | 19.09.2026 | 1 | 0 |
| Dario Marzino | Sint-Truiden | GK | Kaleci | 97 | 106 | 48% | 1.0M | 12.09.2026 | 1 | 0 |
| Joedrick Pupe | Sint-Truiden | DL | Defans | 77 | 90 | 48% | 400.0K | 12.09.2026 | 1 | 0 |
| Enis Destan | Westerlo | ST | Forvet | 85 | 112 | 48% | 550.0K | 05.09.2026 | 1 | 0 |
| John Mellberg | Westerlo | DC | Defans | 99 | 135 | 48% | 1.2M | 05.09.2026 | 1 | 0 |
| Yoni Gomis | Waasland-Beveren | DC | Defans | 95 | 117 | 48% | 1.1M | 29.08.2026 | 1 | 0 |
| Abdul Ouédraogo | Waasland-Beveren | DC | Defans | 77 | 90 | 48% | 350.0K | 29.08.2026 | 1 | 0 |
| Jesse van de Haar | Waasland-Beveren | AMR | Orta Saha | 89 | 110 | 48% | 1.2M | 29.08.2026 | 1 | 0 |
| Yutaka Michiwaki | Waasland-Beveren | ST | Forvet | 81 | 124 | 48% | 750.0K | 29.08.2026 | 1 | 0 |
| Bénie Traoré | KV Mechelen | AMR | Orta Saha | 104 | 130 | 48% | 2.4M | 15.08.2026 | 1 | 0 |
| Kyrylo Siheiev | KV Mechelen | MC | Orta Saha | 100 | 128 | 48% | 1.8M | 15.08.2026 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #9 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 120 | 133 | 21–29 | 3.9M | İzlemede | — | — |
| #11 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 130 | 143 | 21–29 | 3.9M | İzlemede | — | — |
| #16 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 129 | 142 | 21–29 | 3.9M | İzlemede | — | — |
| #19 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 127 | 140 | 21–29 | 3.0M | İzlemede | — | — |
| #1 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 119 | 132 | 21–29 | 3.0M | Vazgeçildi | Leander Carrasco | ✓ |
| #2 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 124 | 137 | 21–29 | 3.0M | Vazgeçildi | Leander Doku | ✓ |
| #3 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 127 | 140 | 21–29 | 3.0M | Vazgeçildi | Christian Januzaj | ✓ |
| #4 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 129 | 142 | 21–29 | 3.0M | Vazgeçildi | Toby Doku | ✓ |
| #13 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 128 | 141 | 21–29 | 3.9M | Vazgeçildi | Christian Januzaj | ✓ |