| TV Geliri | $5.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $542K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $327K |
| Oyuncu Maaşları | $15.2M |
| Personel Maaşları | $128K |
| Transfer Amortismanı | $673K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $351K |
| Tesis Bakımı | $798K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $6.6M | $17.2M | $-10.5M | $16.6M |
| Oct 2026 | $7.0M | $24.4M | $-17.5M | $26.5M |
| Sep 2026 | $5.2M | $18.6M | $-13.3M | $43.3M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $88.9M |