| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Joshua Ward | Baş Scout | 7 | 0 | 44% | 31.08.2026 | Batı Avrupa |
| Harry Davis | Scout | 1 | 0 | 62% | 31.08.2026 | |
| Henry Clarke | Scout | 1 | 0 | 40% | 03.08.2026 | Batı Avrupa |
| Adam Lawrence | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Andrew Martin | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Anthony Graham | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| James Murphy | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| John Murphy | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% | ||
| Peter Hamilton | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fraser Forster | GK | 38 | AFC Bournemouth | Joshua Ward | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 108 | 111 | 69% | 100% | 600.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Jordan Henderson | DM | 36 | Brentford | Harry Davis | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 107 | 115 | 62% | 100% | 540.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Lucas Chevalier | GK | 25 | Paris Saint-Germain | Joshua Ward | Transfer Talebi | Aktif | 26.08.2026 | 26.08.2026 | 1 | 0 | 129 | 131 | 40% | 100% | 14.0M | #9 GK | — | — | |
| Nacer Carrasco | GK | 28 | KV Oostende | Joshua Ward | Transfer Talebi | Aktif | 26.08.2026 | 26.08.2026 | 1 | 0 | 127 | 122 | 40% | 89% | 3.9M | #9 GK | — | — | |
| Khvicha Kvaratskhelia | AML | 25 | Paris Saint-Germain | Joshua Ward | Transfer Talebi | Aktif | 18.08.2026 | 18.08.2026 | 1 | 0 | 131 | 143 | 40% | 113% | 27.0M | #8 MC | — | — | |
| Ousmane Dembélé | AMR | 29 | Paris Saint-Germain | Joshua Ward | Transfer Talebi | Aktif | 18.08.2026 | 18.08.2026 | 1 | 0 | 129 | 133 | 40% | 112% | 11.0M | #8 MC | — | — | Sakat |
| Michael Dragovic | MC | 28 | Club Brugge | Joshua Ward | Transfer Talebi | Aktif | 18.08.2026 | 18.08.2026 | 1 | 0 | 128 | 123 | 40% | 110% | 7.7M | #8 MC | — | — | |
| Kai Havertz | AMC | 27 | Arsenal | Joshua Ward | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 118 | 126 | 40% | 108% | 23.0M | #6 MC | — | — | |
| Matheus Cunha | AMR | 27 | Manchester United | Henry Clarke | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 131 | 126 | 40% | 107% | 32.0M | #3 MC | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Khvicha Kvaratskhelia | AML | Paris Saint-Germain | #5 | — | Al | 131 | 143 | 40% | 113% | 27.0M | Aktif | |
| Youri Baas | DL | Ajax | #2 | — | Al | 130 | 132 | 40% | 116% | 10.0M | Aktif | |
| Ousmane Dembélé | AMR | Paris Saint-Germain | #5 | — | Al | 129 | 133 | 40% | 112% | 11.0M | Sakat | Aktif |
| Lucas Chevalier | GK | Paris Saint-Germain | #6 | — | Al | 129 | 131 | 40% | 100% | 14.0M | Aktif | |
| Lucas Rosa | DR | Ajax | #2 | — | Düşün | 131 | 123 | 40% | 117% | 14.0M | Aktif | |
| Matheus Cunha | AMR | Manchester United | #3 | — | Düşün | 131 | 126 | 40% | 107% | 32.0M | Aktif | |
| Michael Dragovic | MC | Club Brugge | #5 | — | Düşün | 128 | 123 | 40% | 110% | 7.7M | Aktif | |
| Nacer Carrasco | GK | KV Oostende | #6 | — | Düşün | 127 | 122 | 40% | 89% | 3.9M | Aktif |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Joshua Ward | Middlesbrough U20 | #5 | |
| Joshua Ward | Bristol City U20 | #6 | |
| Henry Clarke | Queens Park Rangers U20 | #5 | |
| Henry Clarke | Cardiff City U20 | #6 | |
| Harry Davis | Charlton Athletic U20 | #6 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Will Hughes | Reddet | — | -1.38 | — | — | 1.50 | 3.60 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Fraser Forster | İzlemeye Devam | — | 1.10 | ✓ | — | 0.10 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jordan Henderson | İzlemeye Devam | — | 0.66 | — | — | 0.20 | 0.83 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Armer | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3.54 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Rio Ngumoha | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 19.38 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Sam Alabi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 11.38 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Joshua Ward | Will Hughes | Reddet | -1.38 | 69% | Çok Pahalı |
| Joshua Ward | Fraser Forster | Onayla | 1.10 | 69% | Rol Uyumlu |
| Harry Davis | Jordan Henderson | Onayla | 0.66 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Max McFadden | İzlemeye Devam | — | 0.66 | — | — | 0.30 | 1.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Will Hughes | İzlemeye Devam | — | 1.10 | ✓ | — | 0.10 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Armer | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rio Ngumoha | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Sam Alabi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.89 | 2.35 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Harry Davis | Max McFadden | Onayla | 0.66 | 62% | Rol Uyumlu |
| Joshua Ward | Will Hughes | Onayla | 1.10 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Shumaira Mheuka | Yönetime Sor | — | 1.10 | ✓ | — | 0.37 | 1.65 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Daniel Armer | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sam Alabi | Reddet | — | -1.38 | — | — | 0.89 | 2.35 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Max McFadden | İzlemeye Devam | — | 0.66 | — | — | 0.30 | 1.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rio Ngumoha | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Joshua Ward | Shumaira Mheuka | Onayla | 1.10 | 69% | Rol Uyumlu |
| Joshua Ward | Sam Alabi | Reddet | -1.38 | 69% | Çok Pahalı |
| Harry Davis | Max McFadden | Onayla | 0.66 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Shumaira Mheuka | İzlemeye Devam | — | 1.10 | ✓ | — | 0.10 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikoli Degtiarev | İzlemeye Devam | — | 0.66 | — | — | 0.20 | 0.66 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jérémy Doku | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.46 | 1.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Armer | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sam Alabi | İzlemeye Devam | — | 1.10 | ✓ | — | 0.10 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rio Ngumoha | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Joshua Ward | Shumaira Mheuka | Onayla | 1.10 | 69% | Rol Uyumlu |
| Harry Davis | Nikoli Degtiarev | Onayla | 0.66 | 62% | Rol Uyumlu |
| Joshua Ward | Sam Alabi | Onayla | 1.10 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Shumaira Mheuka | İzlemeye Devam | — | 1.10 | ✓ | — | 0.10 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikoli Degtiarev | İzlemeye Devam | — | 0.66 | — | — | 0.20 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jérémy Doku | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Armer | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rio Ngumoha | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.53 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Joshua Ward | Shumaira Mheuka | Onayla | 1.10 | 69% | Rol Uyumlu |
| Harry Davis | Nikoli Degtiarev | Onayla | 0.66 | 62% | Rol Uyumlu |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #1 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 128 | 141 | 21–29 | 21.3M | Görüşmede | Diego Arias | ✓ |
| #2 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 123 | 136 | 21–29 | 7.1M | Görüşmede | Lucas Rosa | ✗ |
| #8 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 126 | 139 | 21–29 | 1.4M | İzlemede | — | — |
| #9 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 120 | 133 | 21–29 | 945.0K | İzlemede | — | — |
| #6 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 126 | 139 | 21–29 | 7.5M | Tamamlandı | Mousa Boyata | ✓ |
| #3 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 126 | 139 | 21–29 | 7.1M | Vazgeçildi | Rio Ngumoha | ✓ |