| TV Geliri | $234K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $5K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $36K |
| Oyuncu Maaşları | $362K |
| Personel Maaşları | $37K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $24K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| May 2027 | $276K | $540K | $-263K | $-2.4M |
| Apr 2027 | $372K | $681K | $-309K | $-2.2M |
| Mar 2027 | $374K | $782K | $-408K | $-1.9M |
| Feb 2027 | $145K | $542K | $-397K | $-1.5M |
| Jan 2027 | $85K | $471K | $-386K | $-1.1M |
| Dec 2026 | $86K | $420K | $-334K | $-681K |
| Nov 2026 | $101K | $427K | $-326K | $-348K |
| Oct 2026 | $91K | $535K | $-445K | $-23K |
| Sep 2026 | $58K | $343K | $-285K | $421K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $762K |