| TV Geliri | $5.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $476K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $226K |
| Oyuncu Maaşları | $3.6M |
| Personel Maaşları | $50K |
| Transfer Amortismanı | $67K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $84K |
| Tesis Bakımı | $767K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $5.7M | $4.6M | $1.1M | $33.3M |
| Nov 2027 | $5.8M | $4.6M | $1.2M | $32.1M |
| Oct 2027 | $6.8M | $5.8M | $1.1M | $30.9M |
| Sep 2027 | $6.1M | $4.9M | $1.3M | $29.8M |
| Aug 2027 | $6.5M | $4.1M | $2.4M | $28.4M |
| Jul 2027 | $6.7M | $6.2M | $478K | $26.0M |
| Jun 2027 | $17.5M | $5.3M | $12.2M | $25.4M |
| May 2027 | $7.1M | $5.4M | $1.7M | $13.2M |
| Apr 2027 | $7.2M | $9.6M | $-2.4M | $11.4M |
| Mar 2027 | $7.4M | $5.4M | $2.0M | $13.7M |
| Feb 2027 | $7.3M | $7.0M | $228K | $11.6M |
| Jan 2027 | $6.9M | $4.8M | $2.1M | $11.3M |