| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Peter Harvey | Baş Scout | 15 | 0 | 44% | 01.06.2027 | Doğu AsyaBatı Avrupa |
| Scout | 3 | 0 | 40% | 01.01.2027 | Batı Avrupa | |
| Michael Ward | Scout | 3 | 0 | 48% | 17.08.2026 | Orta-Doğu AvrupaBatı Avrupa |
| Matthew Hughes | Scout | 2 | 0 | 40% | 02.06.2027 | Batı Avrupa |
| Christopher Shaw | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% | ||
| Joseph Walker | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Richard Hamilton | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reggie Walsh | DM | 18 | Chelsea | Michael Ward | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 114 | 119 | 65% | 100% | 3.1M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Luca Belardinelli | DM | 26 | Reading | Peter Harvey | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 90 | 105 | 58% | 100% | 135.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Charlie Setford | GK | 23 | Ajax | Peter Harvey | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 110 | 131 | 48% | 100% | 3.4M | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Niek Schiks | GK | 23 | PSV | Peter Harvey | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 107 | 129 | 48% | 100% | 2.6M | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Aaron Bouwman | DC | 19 | Ajax | Peter Harvey | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 111 | 156 | 48% | 100% | 4.0M | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Dehmaine Tabibou | AMC | 22 | FC Nantes | Peter Harvey | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 106 | 127 | 48% | 100% | 4.5M | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Gonçalo Borges | AMR | 26 | Feyenoord | Peter Harvey | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 116 | 131 | 48% | 100% | 7.3M | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Zhaviah Campbell | DR | 18 | AFC Bournemouth | Peter Harvey | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 84 | 110 | 48% | 100% | 1.3M | — | — | — | |
| Wesley Fofana | DC | 26 | Chelsea | Matthew Hughes | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 157 | 159 | 40% | 125% | 49.0M | #52 DL | — | — | |
| Diogo Costa | GK | 27 | Napoli | Peter Harvey | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.06.2027 | 2 | 0 | 139 | 147 | 40% | 106% | 22.0M | #51 GK | — | — | |
| Bremer | DC | 30 | Juventus | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 137 | 147 | 40% | 125% | 22.0M | — | — | — | ||
| Kaoru Mitoma | AML | 30 | Brighton & Hove Albion | Peter Harvey | Transfer Talebi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 113 | 104 | 40% | 96% | 10.0M | — | Daha Fazla Bilgi | İzlemeye Devam | |
| Riku Yamane | WR | 23 | Yokohama F. Marinos | Peter Harvey | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 25.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 93 | 40% | 91% | 2.0M | — | — | — | |
| Nacer Boyata | MC | 23 | Lokeren | Peter Harvey | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 25.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 131 | 40% | 106% | 5.4M | — | — | — | |
| Ismael Saibari | AMR | 26 | PSV | Peter Harvey | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 114 | 117 | 40% | 96% | 5.0M | — | — | — | |
| Luciano Valente | AMR | 23 | Feyenoord | Peter Harvey | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 111 | 115 | 40% | 100% | 6.7M | — | — | — | |
| Deniz Gül | ST | 23 | FC Porto | Peter Harvey | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 121 | 132 | 40% | 101% | 5.6M | — | — | — | |
| Vangelis Pavlidis | ST | 28 | Benfica | Peter Harvey | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 120 | 107 | 40% | 101% | 8.9M | — | — | — | |
| Anel Ahmedhodžić | DC | 28 | Feyenoord | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 103 | 108 | 40% | 100% | 4.9M | — | — | — | ||
| Gonçalo Inácio | DC | 25 | Sporting CP | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 113 | 115 | 40% | 103% | 6.3M | — | — | — | ||
| Samuel Soares | GK | 25 | Benfica | Matthew Hughes | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 122 | 40% | 99% | 7.7M | — | — | — | |
| Rui Silva | GK | 33 | Sporting CP | Michael Ward | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 124 | 122 | 40% | 95% | 2.0M | — | — | — | Yaş |
| Tarık Çetin | GK | 30 | Fenerbahce | Michael Ward | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 97 | 40% | 86% | 1.4M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wesley Fofana | DC | Chelsea | #13 | — | Al | 157 | 159 | 40% | 125% | 49.0M | Aktif | |
| Matěj Šín | AMC | AZ | #14 | #53 | Al | 105 | 120 | 28% | 95% | 5.1M | Aktif | |
| Kaoru Mitoma | AML | Brighton & Hove Albion | #14 | #53 | Düşün | 111 | 104 | 28% | 96% | 10.0M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #14 | #53 | MC | 154 | 21–29 | 8.6M | Michael Ward | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #15 | #54 | ST | 156 | 21–29 | 8.6M | Joseph Walker | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Peter Harvey | Bristol City U20 | #13, #14, #15 | |
| Matthew Hughes | Cardiff City U20 | #14, #15 | |
| Michael Ward | Middlesbrough U20 | #14, #15 | |
| Peter Harvey | Sheffield Wednesday U20 | #14, #15 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reggie Walsh | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Charlie Setford | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niek Schiks | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luca Belardinelli | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.10 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aaron Bouwman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dehmaine Tabibou | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gonçalo Borges | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaoru Mitoma | İzlemeye Devam | — | -0.17 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matěj Šín | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michael Ward | Reggie Walsh | Onayla | 0.68 | 65% | Rol Uyumlu |
| Peter Harvey | Charlie Setford | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Niek Schiks | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Luca Belardinelli | Onayla | 0.98 | 58% | Rol Uyumlu |
| Peter Harvey | Aaron Bouwman | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Dehmaine Tabibou | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Gonçalo Borges | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Kaoru Mitoma | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reggie Walsh | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Charlie Setford | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niek Schiks | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luca Belardinelli | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.10 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aaron Bouwman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dehmaine Tabibou | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gonçalo Borges | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaoru Mitoma | İzlemeye Devam | — | -0.17 | — | — | 0.20 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matěj Šín | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michael Ward | Reggie Walsh | Onayla | 0.68 | 65% | Rol Uyumlu |
| Peter Harvey | Charlie Setford | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Niek Schiks | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Luca Belardinelli | Onayla | 0.98 | 58% | Rol Uyumlu |
| Peter Harvey | Aaron Bouwman | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Dehmaine Tabibou | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Gonçalo Borges | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Kaoru Mitoma | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reggie Walsh | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Charlie Setford | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niek Schiks | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luca Belardinelli | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.10 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aaron Bouwman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dehmaine Tabibou | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gonçalo Borges | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaoru Mitoma | İzlemeye Devam | — | -0.17 | — | — | 0.20 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matěj Šín | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michael Ward | Reggie Walsh | Onayla | 0.68 | 65% | Rol Uyumlu |
| Peter Harvey | Charlie Setford | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Niek Schiks | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Luca Belardinelli | Onayla | 0.98 | 58% | Rol Uyumlu |
| Peter Harvey | Aaron Bouwman | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Dehmaine Tabibou | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Gonçalo Borges | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Kaoru Mitoma | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reggie Walsh | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Charlie Setford | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niek Schiks | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luca Belardinelli | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.10 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aaron Bouwman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dehmaine Tabibou | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gonçalo Borges | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaoru Mitoma | İzlemeye Devam | — | -0.17 | — | — | 0.20 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matěj Šín | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michael Ward | Reggie Walsh | Onayla | 0.68 | 65% | Rol Uyumlu |
| Peter Harvey | Charlie Setford | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Niek Schiks | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Luca Belardinelli | Onayla | 0.98 | 58% | Rol Uyumlu |
| Peter Harvey | Aaron Bouwman | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Dehmaine Tabibou | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Gonçalo Borges | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Kaoru Mitoma | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reggie Walsh | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Charlie Setford | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niek Schiks | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luca Belardinelli | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.10 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aaron Bouwman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dehmaine Tabibou | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gonçalo Borges | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaoru Mitoma | İzlemeye Devam | — | -0.17 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matěj Šín | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michael Ward | Reggie Walsh | Onayla | 0.68 | 65% | Rol Uyumlu |
| Peter Harvey | Charlie Setford | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Niek Schiks | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Luca Belardinelli | Onayla | 0.98 | 58% | Rol Uyumlu |
| Peter Harvey | Aaron Bouwman | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Dehmaine Tabibou | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Gonçalo Borges | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Kaoru Mitoma | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reggie Walsh | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Charlie Setford | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niek Schiks | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luca Belardinelli | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.10 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aaron Bouwman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dehmaine Tabibou | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gonçalo Borges | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaoru Mitoma | İzlemeye Devam | — | -0.17 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matěj Šín | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michael Ward | Reggie Walsh | Onayla | 0.68 | 65% | Rol Uyumlu |
| Peter Harvey | Charlie Setford | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Niek Schiks | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Luca Belardinelli | Onayla | 0.98 | 58% | Rol Uyumlu |
| Peter Harvey | Aaron Bouwman | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Dehmaine Tabibou | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Gonçalo Borges | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Kaoru Mitoma | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reggie Walsh | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Charlie Setford | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niek Schiks | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luca Belardinelli | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.10 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aaron Bouwman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dehmaine Tabibou | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gonçalo Borges | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaoru Mitoma | İzlemeye Devam | — | -0.17 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matěj Šín | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michael Ward | Reggie Walsh | Onayla | 0.68 | 65% | Rol Uyumlu |
| Peter Harvey | Charlie Setford | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Niek Schiks | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Luca Belardinelli | Onayla | 0.98 | 58% | Rol Uyumlu |
| Peter Harvey | Aaron Bouwman | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Dehmaine Tabibou | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Gonçalo Borges | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Kaoru Mitoma | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reggie Walsh | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Charlie Setford | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niek Schiks | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luca Belardinelli | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.10 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aaron Bouwman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dehmaine Tabibou | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gonçalo Borges | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaoru Mitoma | İzlemeye Devam | — | -0.17 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matěj Šín | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michael Ward | Reggie Walsh | Onayla | 0.68 | 65% | Rol Uyumlu |
| Peter Harvey | Charlie Setford | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Niek Schiks | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Luca Belardinelli | Onayla | 0.98 | 58% | Rol Uyumlu |
| Peter Harvey | Aaron Bouwman | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Dehmaine Tabibou | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Gonçalo Borges | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Kaoru Mitoma | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stefan Bajčetić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Reggie Walsh | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Charlie Setford | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niek Schiks | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luca Belardinelli | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.10 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aaron Bouwman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dehmaine Tabibou | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gonçalo Borges | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaoru Mitoma | İzlemeye Devam | — | -0.17 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matěj Šín | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michael Ward | Reggie Walsh | Onayla | 0.68 | 65% | Rol Uyumlu |
| Peter Harvey | Charlie Setford | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Niek Schiks | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Luca Belardinelli | Onayla | 0.98 | 58% | Rol Uyumlu |
| Peter Harvey | Aaron Bouwman | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Dehmaine Tabibou | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Gonçalo Borges | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Peter Harvey | Kaoru Mitoma | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leny Yoro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stefan Bajčetić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Reggie Walsh | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luca Belardinelli | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.10 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaoru Mitoma | İzlemeye Devam | — | -0.17 | — | — | 0.20 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matěj Šín | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michael Ward | Reggie Walsh | Onayla | 0.68 | 65% | Rol Uyumlu |
| Peter Harvey | Luca Belardinelli | Onayla | 0.98 | 58% | Rol Uyumlu |
| Peter Harvey | Kaoru Mitoma | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leny Yoro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stefan Bajčetić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Reggie Walsh | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luca Belardinelli | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.10 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaoru Mitoma | İzlemeye Devam | — | -0.17 | — | — | 0.20 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matěj Šín | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michael Ward | Reggie Walsh | Onayla | 0.68 | 65% | Rol Uyumlu |
| Peter Harvey | Luca Belardinelli | Onayla | 0.98 | 58% | Rol Uyumlu |
| Peter Harvey | Kaoru Mitoma | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leny Yoro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stefan Bajčetić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Reggie Walsh | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luca Belardinelli | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.10 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaoru Mitoma | İzlemeye Devam | — | -0.17 | — | — | 0.20 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matěj Šín | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michael Ward | Reggie Walsh | Onayla | 0.68 | 65% | Rol Uyumlu |
| Peter Harvey | Luca Belardinelli | Onayla | 0.98 | 58% | Rol Uyumlu |
| Peter Harvey | Kaoru Mitoma | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leny Yoro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stefan Bajčetić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Reggie Walsh | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luca Belardinelli | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.10 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaoru Mitoma | İzlemeye Devam | — | -0.17 | — | — | 0.20 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matěj Šín | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michael Ward | Reggie Walsh | Onayla | 0.68 | 65% | Rol Uyumlu |
| Peter Harvey | Luca Belardinelli | Onayla | 0.98 | 58% | Rol Uyumlu |
| Peter Harvey | Kaoru Mitoma | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leny Yoro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stefan Bajčetić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Reggie Walsh | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Harvey Rees | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hayden McGhan | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eugene Nyarko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michael Ward | Reggie Walsh | Onayla | 0.68 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leny Yoro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stefan Bajčetić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Reggie Walsh | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Harvey Rees | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hayden McGhan | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eugene Nyarko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michael Ward | Reggie Walsh | Onayla | 0.68 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leny Yoro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.84 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stefan Bajčetić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.21 | 1.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eugene Nyarko | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Reggie Walsh | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 1.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Callum Wilson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.53 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Harvey Rees | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hayden McGhan | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Eugene Nyarko | Onayla | 0.72 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Michael Ward | Reggie Walsh | Onayla | 0.68 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jhon Solís | Birmingham City | DM | Defans | 115 | 143 | 95% | 6.2M | 01.05.2027 | 21 | 1 |
| Youssoufa Moukoko | Birmingham City | ST | Forvet | 117 | 141 | 95% | 22.0M | 01.05.2027 | 28 | 0 |
| Tomás Araújo | Blackburn Rovers | DR | Defans | 115 | 145 | 65% | 14.0M | 01.05.2027 | 2 | 0 |
| Antoine Mendy | Bolton Wanderers | DR | Defans | 113 | 140 | 65% | 11.0M | 24.04.2027 | 2 | 0 |
| Iván Fresneda | Bolton Wanderers | DR | Defans | 110 | 140 | 65% | 7.8M | 24.04.2027 | 2 | 0 |
| Tanguy Ndombele | Bolton Wanderers | DM | Defans | 115 | 140 | 65% | 5.5M | 24.04.2027 | 2 | 0 |
| Ibrahim Cissoko | Bolton Wanderers | AMR | Orta Saha | 95 | 115 | 65% | 7.5M | 24.04.2027 | 2 | 0 |
| Kiliann Sildillia | Bolton Wanderers | DR | Defans | 111 | 138 | 65% | 8.9M | 24.04.2027 | 2 | 0 |
| Joan Tincres | Bristol City | ST | Forvet | 107 | 136 | 65% | 8.2M | 17.04.2027 | 2 | 0 |
| Nathan Trott | Cardiff City | GK | Kaleci | 117 | 122 | 65% | 6.4M | 10.04.2027 | 2 | 0 |
| Marco Kana | Derby County | DC | Defans | 113 | 126 | 65% | 11.0M | 27.03.2027 | 2 | 0 |
| Bobby Clark | Derby County | AMR | Orta Saha | 98 | 117 | 65% | 5.4M | 27.03.2027 | 2 | 0 |
| Samuel Chukwueze | Fulham | AMR | Orta Saha | 115 | 131 | 48% | 8.7M | 20.03.2027 | 1 | 0 |
| Yann Lienard | Huddersfield Town | GK | Kaleci | 109 | 139 | 65% | 7.3M | 13.03.2027 | 2 | 0 |
| Amir Hadžiahmetović | Hull City | DM | Defans | 101 | 120 | 65% | 4.1M | 06.03.2027 | 2 | 0 |
| Ignatius Ganago | Hull City | ST | Forvet | 97 | 113 | 65% | 4.3M | 06.03.2027 | 2 | 0 |
| Bartosz Bereszyński | Hull City | DR | Defans | 90 | 111 | 48% | 300.0K | 06.03.2027 | 1 | 0 |
| Jens Cajuste | Ipswich Town | DM | Defans | 118 | 137 | 65% | 11.0M | 27.02.2027 | 2 | 0 |
| Chuba Akpom | Ipswich Town | AMC | Orta Saha | 116 | 136 | 65% | 5.9M | 27.02.2027 | 2 | 0 |
| Iván Azón | Ipswich Town | ST | Forvet | 100 | 114 | 48% | 3.7M | 27.02.2027 | 1 | 0 |
| Moctar Diop | Preston North End | ST | Forvet | 102 | 121 | 65% | 7.7M | 06.02.2027 | 2 | 0 |
| Miloš Luković | Preston North End | ST | Forvet | 99 | 121 | 65% | 4.0M | 06.02.2027 | 2 | 0 |
| Dehmaine Tabibou | Queens Park Rangers | AMC | Orta Saha | 105 | 127 | 65% | 8.0M | 30.01.2027 | 2 | 0 |
| Gonçalo Borges | Queens Park Rangers | AMR | Orta Saha | 116 | 131 | 65% | 13.0M | 30.01.2027 | 2 | 0 |
| Max Dean | Queens Park Rangers | ST | Forvet | 92 | 115 | 48% | 3.8M | 30.01.2027 | 1 | 0 |
| Niek Schiks | Reading | GK | Kaleci | 109 | 129 | 65% | 4.4M | 23.01.2027 | 2 | 0 |
| Luca Belardinelli | Reading | DM | Defans | 90 | 105 | 84% | 360.0K | 23.01.2027 | 2 | 2 |
| Aaron Bouwman | Reading | DC | Defans | 113 | 156 | 65% | 8.8M | 23.01.2027 | 2 | 0 |
| Francisco Moura | Sheffield Wednesday | DL | Defans | 111 | 131 | 48% | 9.3M | 09.01.2027 | 1 | 0 |
| Sergiño Dest | Sheffield Wednesday | DR | Defans | 110 | 132 | 48% | 11.0M | 09.01.2027 | 1 | 0 |
| Charlie Setford | Milton Keynes Dons | GK | Kaleci | 112 | 131 | 65% | 5.2M | 02.01.2027 | 2 | 0 |
| Gonzalo Luján | Blackburn Rovers | DR | Defans | 112 | 130 | 48% | 10.0M | 19.12.2026 | 1 | 0 |
| Tomás Pérez | Bristol City | ST | Forvet | 101 | 126 | 48% | 4.5M | 05.12.2026 | 1 | 0 |
| Francisco Fraga | Bristol City | ST | Forvet | 102 | 118 | 48% | 3.2M | 05.12.2026 | 1 | 0 |
| David Ayala | Derby County | DM | Defans | 116 | 134 | 48% | 10.0M | 14.11.2026 | 1 | 0 |
| Jonah Kusi-Asare | Fulham | ST | Forvet | 122 | 155 | 48% | 9.6M | 07.11.2026 | 1 | 0 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Kaoru Mitoma | Orta Saha | 108 | 02.08.2027 | 40% | Düşün |
| Matěj Šín | Orta Saha | 105 | 31.08.2026 | 40% | Al |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #51 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 8.6M | İzlemede | — | — |
| #52 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 164 | 21–29 | 8.6M | İzlemede | — | — |
| #53 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 8.6M | İzlemede | — | — |
| #54 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 8.6M | İzlemede | — | — |