| TV Geliri | $168K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $25K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $404K |
| Personel Maaşları | $29K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $99K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $86K |
| Tesis Bakımı | $55K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2028 | $194K | $673K | $-479K | $-6.8M |
| Feb 2028 | $195K | $558K | $-363K | $-6.3M |
| Jan 2028 | $1.3M | $901K | $423K | $-5.9M |
| Dec 2027 | $198K | $590K | $-392K | $-6.3M |
| Nov 2027 | $200K | $1.1M | $-905K | $-5.9M |
| Oct 2027 | $289K | $1.8M | $-1.5M | $-5.0M |
| Sep 2027 | $277K | $1.4M | $-1.1M | $-3.6M |
| Aug 2027 | $185K | $923K | $-738K | $-2.5M |
| Jul 2027 | $130K | $778K | $-648K | $-1.7M |
| Jun 2027 | $110K | $682K | $-572K | $-1.1M |
| May 2027 | $78K | $501K | $-423K | $-496K |
| Apr 2027 | $39K | $365K | $-326K | $-73K |