| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karel Brabec | Baş Scout | 9 | 0 | 53% | 04.06.2027 | Doğu AvrupaBatı Avrupa |
| Michal Darida | Scout | 9 | 0 | 53% | 03.06.2027 | Doğu AvrupaOrta-Doğu Avrupaİskandinavya |
| Scout | 7 | 0 | 46% | 02.01.2027 | Doğu Avrupa | |
| Daniel Vydra | Futbol Direktörü | 2 | 0 | 68% | 03.06.2027 | |
| Petr Holes | Scout | 1 | 0 | 58% | 03.06.2027 |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jiří Texl | DC | 34 | Zbrojovka Brno | Michal Darida | Personel Önerisi | Kısa Listede | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 80 | 67 | 69% | 100% | 27.0K | — | Onayla | Listeye Al | |
| Jiří Texl | DC | 34 | Zbrojovka Brno | Karel Brabec | Personel Önerisi | Kısa Listede | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 65 | 70 | 69% | 100% | 27.0K | — | Onayla | Listeye Al | |
| Stanislav Hofmann | DC | 37 | Zbrojovka Brno | Karel Brabec | Personel Önerisi | Aktif | 04.06.2027 | 04.06.2027 | 1 | 0 | 70 | 77 | 72% | 100% | 8.1K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Jakub Jugas | DC | 35 | Zlin | Michal Darida | Personel Önerisi | Aktif | 03.06.2027 | 03.06.2027 | 1 | 0 | 75 | 71 | 69% | 100% | 9.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Renato Pantalon | DC | 29 | Jablonec | Karel Brabec | Personel Önerisi | Aktif | 25.01.2027 | 25.01.2027 | 1 | 0 | 79 | 71 | 69% | 100% | 250.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Petr Mareš | DL | 36 | Zbrojovka Brno | Michal Darida | Personel Önerisi | Aktif | 18.01.2027 | 18.01.2027 | 1 | 0 | 68 | 63 | 69% | 100% | 9.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Michael Zemánek | GK | 20 | Zlin | Michal Darida | Personel Önerisi | Aktif | 03.01.2027 | 03.01.2027 | 1 | 0 | 62 | 68 | 69% | 100% | 27.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Roman Horný | DM | 19 | Slovacko | Karel Brabec | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 60 | 87 | 69% | 100% | 40.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Lukáš Mareček | DM | 37 | Teplice | Daniel Vydra | Personel Önerisi | Aktif | 03.06.2027 | 03.06.2027 | 1 | 0 | 83 | 77 | 68% | 100% | 18.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Dominik Holec | GK | 32 | Banik Ostrava | Daniel Vydra | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 82 | 86 | 68% | 100% | 150.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Filip Novák | DL | 37 | Jablonec | Petr Holes | Personel Önerisi | Aktif | 03.06.2027 | 03.06.2027 | 1 | 0 | 72 | 82 | 58% | 100% | 18.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Štěpán Konečný | AMC | 20 | Zbrojovka Brno | Personel Önerisi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 77 | 64 | 55% | 100% | 40.0K | — | — | — | ||
| Viktor Peřina | MC | 20 | Zbrojovka Brno | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 61 | 82 | 55% | 100% | 40.0K | — | — | — | ||
| Petr Mareš | DL | 36 | Zbrojovka Brno | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 68 | 79 | 55% | 100% | 9.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Daniil Veselov | GK | 22 | Lokomotiv Moscow | Karel Brabec | Transfer Talebi | Aktif | 16.08.2026 | 16.08.2026 | 1 | 0 | 101 | 103 | 40% | 82% | 1.4M | — | — | — | |
| Dominik Benes | ST | 25 | FK Senica | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 98 | 95 | 40% | 83% | 1.2M | — | — | — | ||
| Jure Kurtovic | FR | 28 | NK Domzale | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 88 | 98 | 40% | 87% | 1.2M | — | — | — | ||
| Giorgos Kyriakopoulos | DL | 31 | Panathinaikos | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 99 | 97 | 40% | 98% | 1.1M | — | — | — | ||
| Diogo Nascimento | DM | 24 | Olympiacos | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 121 | 113 | 40% | 106% | 2.1M | — | — | — | ||
| Giorgos Kyriakopoulos | DL | 31 | Panathinaikos | Karel Brabec | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 99 | 40% | 107% | 2.3M | — | — | — | |
| Răzvan Marin | DM | 31 | AEK Athens | Karel Brabec | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 122 | 105 | 40% | 107% | 1.9M | — | — | — | |
| Chiquinho | DM | 31 | Olympiacos | Michal Darida | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 118 | 119 | 40% | 111% | 2.1M | — | — | — | Yaş |
| Gabi Kanichowsky | DM | 29 | Ferencvaros | Michal Darida | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 104 | 40% | 103% | 3.5M | — | — | — | |
| Matteo Bignetti | GK | 23 | Sturm Graz | Karel Brabec | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 81 | 82 | 40% | 93% | 600.0K | — | — | — | |
| Kostantis Tzolakis | GK | 24 | Olympiacos | Karel Brabec | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 115 | 113 | 40% | 112% | 1.2M | — | — | — | |
| Meriton Korenica | AMR | 30 | CFR Cluj | Michal Darida | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 108 | 113 | 40% | 95% | 1.0M | — | — | — | |
| Marquinhos | AMR | 30 | APOEL | Michal Darida | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 98 | 106 | 40% | 91% | 2.1M | — | — | — | |
| Tobias Bech | AMR | 25 | AGF | Michal Darida | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 101 | 95 | 40% | 92% | 1.3M | — | — | — |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #12 | #70 | GK | 146 | 21–29 | 3.0M | Karel Brabec | 0 | 0 | Aktif | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #13 | #71 | DL | 151 | 21–29 | 3.0M | Michal Darida | 0 | 0 | Aktif | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #14 | #72 | MC | 154 | 21–29 | 3.0M | Petr Holes | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #15 | #73 | ST | 156 | 21–29 | 3.0M | Karel Brabec | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Karel Brabec | Sigma Olomouc U20 | #12, #13, #14, #15 | |
| Petr Holes | Jihlava U20 | #12, #13, #14, #15 | |
| Petr Holes | Zbrojovka Brno U20 | #12, #13, #14, #15 | |
| Michal Darida | Slovan Liberec U20 | #12, #13, #14, #15 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Roman Horný | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Michael Zemánek | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Petr Mareš | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Renato Pantalon | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dominik Holec | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jakub Jugas | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Mareček | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stanislav Hofmann | İzlemeye Devam | — | 1.22 | ✓ | — | 0.10 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jiří Texl | Listeye Al | — | 1.90 | ✓ | — | 0.00 | 0.00 | Mutabakatla transfer |
| Filip Novák | İzlemeye Devam | — | 0.62 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Karel Brabec | Roman Horný | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michal Darida | Michael Zemánek | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michal Darida | Petr Mareš | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Karel Brabec | Renato Pantalon | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michal Darida | Jakub Jugas | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Karel Brabec | Stanislav Hofmann | Onayla | 1.22 | 72% | Rol Uyumlu |
| Karel Brabec | Jiří Texl | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michal Darida | Jiří Texl | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Petr Holes | Filip Novák | Onayla | 0.62 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Roman Horný | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Michael Zemánek | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Petr Mareš | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Renato Pantalon | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dominik Holec | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jakub Jugas | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Mareček | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stanislav Hofmann | İzlemeye Devam | — | 1.22 | ✓ | — | 0.10 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jiří Texl | Listeye Al | — | 1.90 | ✓ | — | 0.00 | 0.00 | Mutabakatla transfer |
| Filip Novák | İzlemeye Devam | — | 0.62 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Karel Brabec | Roman Horný | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michal Darida | Michael Zemánek | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michal Darida | Petr Mareš | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Karel Brabec | Renato Pantalon | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michal Darida | Jakub Jugas | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Karel Brabec | Stanislav Hofmann | Onayla | 1.22 | 72% | Rol Uyumlu |
| Karel Brabec | Jiří Texl | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michal Darida | Jiří Texl | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Petr Holes | Filip Novák | Onayla | 0.62 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Roman Horný | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Michael Zemánek | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Petr Mareš | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Renato Pantalon | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dominik Holec | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jakub Jugas | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Mareček | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stanislav Hofmann | İzlemeye Devam | — | 1.22 | ✓ | — | 0.10 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jiří Texl | Listeye Al | — | 1.90 | ✓ | — | 0.00 | 0.00 | Mutabakatla transfer |
| Filip Novák | İzlemeye Devam | — | 0.62 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Karel Brabec | Roman Horný | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michal Darida | Michael Zemánek | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michal Darida | Petr Mareš | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Karel Brabec | Renato Pantalon | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michal Darida | Jakub Jugas | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Karel Brabec | Stanislav Hofmann | Onayla | 1.22 | 72% | Rol Uyumlu |
| Karel Brabec | Jiří Texl | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michal Darida | Jiří Texl | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Petr Holes | Filip Novák | Onayla | 0.62 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Roman Horný | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Michael Zemánek | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Petr Mareš | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Renato Pantalon | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dominik Holec | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jakub Jugas | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Mareček | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stanislav Hofmann | İzlemeye Devam | — | 1.22 | ✓ | — | 0.10 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jiří Texl | Listeye Al | — | 1.90 | ✓ | — | 0.00 | 0.00 | Mutabakatla transfer |
| Filip Novák | İzlemeye Devam | — | 0.62 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Karel Brabec | Roman Horný | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michal Darida | Michael Zemánek | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michal Darida | Petr Mareš | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Karel Brabec | Renato Pantalon | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michal Darida | Jakub Jugas | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Karel Brabec | Stanislav Hofmann | Onayla | 1.22 | 72% | Rol Uyumlu |
| Karel Brabec | Jiří Texl | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michal Darida | Jiří Texl | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Petr Holes | Filip Novák | Onayla | 0.62 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jiří Texl | Listeye Al | — | 1.90 | ✓ | — | 0.00 | 0.00 | Mutabakatla transfer |
| Roman Horný | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Michael Zemánek | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Petr Mareš | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Renato Pantalon | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dominik Holec | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jakub Jugas | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Mareček | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stanislav Hofmann | İzlemeye Devam | — | 1.22 | ✓ | — | 0.10 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Filip Novák | İzlemeye Devam | — | 0.62 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Karel Brabec | Jiří Texl | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michal Darida | Jiří Texl | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Karel Brabec | Roman Horný | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michal Darida | Michael Zemánek | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michal Darida | Petr Mareš | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Karel Brabec | Renato Pantalon | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michal Darida | Jakub Jugas | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Karel Brabec | Stanislav Hofmann | Onayla | 1.22 | 72% | Rol Uyumlu |
| Petr Holes | Filip Novák | Onayla | 0.62 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jiří Texl | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Roman Horný | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Michael Zemánek | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Petr Mareš | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Renato Pantalon | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Karel Brabec | Jiří Texl | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu |
| Karel Brabec | Roman Horný | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michal Darida | Michael Zemánek | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Petr Mareš | İzle | 0.00 | 55% | Düşük Güven | |
| Michal Darida | Petr Mareš | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Karel Brabec | Renato Pantalon | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jiří Texl | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Roman Horný | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Patrik Sehnal | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Michael Zemánek | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Petr Mareš | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Karel Brabec | Jiří Texl | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu |
| Karel Brabec | Roman Horný | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michal Darida | Patrik Sehnal | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michal Darida | Michael Zemánek | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Petr Mareš | İzle | 0.00 | 55% | Düşük Güven | |
| Michal Darida | Petr Mareš | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Patrik Vydra | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jiří Texl | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Roman Horný | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Patrik Sehnal | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Michael Zemánek | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Karel Brabec | Jiří Texl | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu |
| Karel Brabec | Roman Horný | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michal Darida | Patrik Sehnal | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michal Darida | Michael Zemánek | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Patrik Vydra | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jiří Texl | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Roman Horný | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Patrik Sehnal | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Michael Zemánek | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Karel Brabec | Jiří Texl | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu |
| Karel Brabec | Roman Horný | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michal Darida | Patrik Sehnal | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michal Darida | Michael Zemánek | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Patrik Vydra | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jiří Texl | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karel Spáčil | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Kerl | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dominik Ťapaj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Viktor Baier | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Karel Brabec | Jiří Texl | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Patrik Vydra | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jiří Texl | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karel Spáčil | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Kerl | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dominik Ťapaj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Viktor Baier | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Karel Brabec | Jiří Texl | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Garang Kuol | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Patrik Vydra | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Kerl | Reddet | #14 | -0.17 | — | — | 1.50 | 4.10 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Dominik Ťapaj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Viktor Baier | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Karel Brabec | Daniel Kerl | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dominik Ťapaj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Garang Kuol | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Viktor Baier | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.66 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jakub Kratochvíl | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Patrik Vydra | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Kerl | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emmanuel Uchenna Aririerisim | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jan Bořil | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Kerl | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dominik Ťapaj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adam Ševínský | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Garang Kuol | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emmanuel Uchenna Aririerisim | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #70 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 3.0M | İzlemede | — | — |
| #71 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 164 | 21–29 | 3.0M | İzlemede | — | — |
| #72 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 3.0M | İzlemede | — | — |
| #73 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 3.0M | İzlemede | — | — |