| TV Geliri | $5.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $476K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $1.3M |
| Oyuncu Maaşları | $4.3M |
| Personel Maaşları | $104K |
| Transfer Amortismanı | $58K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $852K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $7.5M | $5.3M | $2.2M | $59.6M |
| Jun 2027 | $16.2M | $5.2M | $11.0M | $57.4M |
| May 2027 | $6.1M | $6.1M | $58K | $46.3M |
| Apr 2027 | $6.2M | $7.4M | $-1.2M | $46.2M |
| Mar 2027 | $6.3M | $6.1M | $189K | $47.3M |
| Feb 2027 | $6.8M | $5.8M | $1.0M | $47.0M |
| Jan 2027 | $7.3M | $5.7M | $1.7M | $46.0M |
| Dec 2026 | $6.1M | $5.6M | $553K | $44.2M |
| Nov 2026 | $6.9M | $5.7M | $1.2M | $43.6M |
| Oct 2026 | $3.3M | $8.5M | $-5.3M | $42.4M |
| Sep 2026 | $10.4M | $4.5M | $5.9M | $47.6M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $44.5M |