| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Robert Winkler | Baş Scout | 85 | 4 | 63% | 19.01.2027 | Doğu AvrupaOrta DoğuKuzey AmerikaİskandinavyaGüney AmerikaBatı Avrupa |
| Lars Jäger | Gözlemci | 34 | 1 | 55% | 18.01.2027 | Doğu AvrupaOrta-Doğu AvrupaKuzey AmerikaİskandinavyaBatı Avrupa |
| Benjamin Kraus | Futbol Direktörü | 27 | 0 | 49% | 24.08.2026 | |
| Robert Kuhn | Gözlemci | 2 | 0 | 40% | 31.12.2026 | Batı Avrupa |
| Friedrich Bauer | Gözlemci | 1 | 0 | 58% | 03.01.2027 | |
| Christoph Hartmann | Gözlemci | 0 | 0 | 0% | ||
| Daniel Baumann | Transfer Direktörü | 0 | 0 | 0% | ||
| Markus Jung | Gözlemci | 0 | 0 | 0% | ||
| Markus Kaiser | Gözlemci | 0 | 0 | 0% | ||
| Michael Schneider | Veri Analisti | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilyas Ansah | AML | 22 | Hull City | Robert Winkler | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 15.09.2026 | 12.01.2027 | 13 | 0 | 137 | 141 | 93% | 106% | 31.0M | #67 ST | — | — | |
| Karim Adeyemi | AMR | 25 | Barcelona | Robert Winkler | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 16.09.2026 | 12.01.2027 | 6 | 0 | 148 | 152 | 86% | 107% | 44.0M | #67 ST | — | — | |
| Uchenna Ogundu | AMR | 20 | FC Augsburg | Lars Jäger | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 03.01.2027 | 03.01.2027 | 1 | 0 | 119 | 120 | 86% | 100% | 7.4M | — | — | — | |
| Tony Rölke | AMC | 24 | Cambuur | Robert Winkler | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 23.10.2026 | 12.01.2027 | 4 | 0 | 104 | 108 | 80% | 94% | 2.5M | #67 ST | — | — | |
| Mika Mármol | DL | 25 | Feyenoord | Robert Winkler | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 141 | 142 | 69% | 100% | 21.0M | — | Onayla | Listeye Al | |
| Stefan Bell | DC | 35 | Mainz 05 | Lars Jäger | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 18.01.2027 | 18.01.2027 | 1 | 0 | 122 | 119 | 86% | 100% | 900.0K | — | — | — | |
| Josh Sargent | ST | 26 | Brighton | Robert Winkler | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 132 | 132 | 70% | 100% | 17.0M | — | — | — | |
| Luca Herrmann | DM | 27 | Dynamo Dresden | Robert Winkler | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 18.01.2027 | 18.01.2027 | 1 | 0 | 109 | 106 | 69% | 100% | 3.6M | — | — | — | |
| Fedor Lapoukhov | GK | 23 | FC Lorient | Robert Winkler | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 117 | 121 | 67% | 100% | 2.5M | — | — | — | |
| Ole Pohlmann | AML | 25 | Rio Ave | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 20.09.2026 | 25.12.2026 | 7 | 0 | 129 | 125 | 88% | 105% | 13.0M | — | — | — | |
| Fiete Arp | AML | 27 | Servette | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 10.10.2026 | 25.12.2026 | 7 | 0 | 136 | 131 | 88% | 106% | 15.0M | — | — | — | |
| Anton Stach | DC | 28 | Leeds United | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 23.09.2026 | 05.11.2026 | 7 | 0 | 149 | 144 | 88% | 114% | 49.0M | — | — | — | |
| Charles Herrmann | ML | 21 | Cercle Brugge | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 21.11.2026 | 23.12.2026 | 6 | 0 | 111 | 119 | 86% | 91% | 3.3M | — | — | — | |
| Carlo Boukhalfa | DM | 27 | St. Gallen | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 28.11.2026 | 23.12.2026 | 6 | 0 | 126 | 122 | 86% | 105% | 8.2M | — | — | — | |
| Arne Maier | DM | 28 | Ujpest | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 28.10.2026 | 14.12.2026 | 6 | 0 | 123 | 129 | 86% | 106% | 7.5M | — | — | — | |
| Idrissa Touré | WR | 28 | Monza | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 11.09.2026 | 10.10.2026 | 6 | 0 | 136 | 137 | 86% | 110% | 15.0M | — | — | — | |
| Luca Marino | DM | 21 | Zurich | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 29.09.2026 | 29.12.2026 | 5 | 0 | 111 | 115 | 83% | 99% | 3.4M | — | — | — | |
| Lasse Wehmeyer | ML | 25 | VVV-Venlo | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 04.11.2026 | 29.12.2026 | 5 | 0 | 109 | 106 | 83% | 95% | 4.1M | — | — | — | |
| Niclas Anspach | MC | 27 | Admira Wacker | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 28.10.2026 | 27.12.2026 | 5 | 0 | 102 | 106 | 83% | 95% | 2.1M | — | — | — | |
| Jean-Manuel Mbom | DR | 26 | Viborg | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 01.10.2026 | 25.12.2026 | 5 | 0 | 127 | 117 | 83% | 104% | 4.9M | — | — | — | |
| Bryan Hein | DL | 25 | Botev Plovdiv | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 20.09.2026 | 24.12.2026 | 5 | 0 | 111 | 111 | 83% | 98% | 3.7M | — | — | — | |
| Josué | MR | 27 | Rapperswil-Jona | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 01.10.2026 | 04.12.2026 | 5 | 0 | 95 | 100 | 83% | 96% | 1.5M | — | — | — | |
| Christopher Scott | MC | 24 | Antwerp | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 27.10.2026 | 03.12.2026 | 5 | 0 | 113 | 115 | 83% | 98% | 4.4M | — | — | — | |
| Ousmane Dembélé | AMR | 29 | Paris Saint-Germain | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 07.10.2026 | 5 | 0 | 178 | 175 | 83% | 116% | 115.0M | — | Güçlü Onay | Listeye Al | |
| Leon Goretzka | DM | 31 | Aston Villa | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 07.09.2026 | 29.09.2026 | 5 | 0 | 150 | 149 | 83% | 104% | 29.0M | — | — | — | TutumYaş |
| Soufiane Messeguem | DM | 26 | Académico de Viseu | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 20.09.2026 | 24.12.2026 | 4 | 0 | 121 | 120 | 80% | 101% | 5.3M | — | — | — | |
| Frans Krätzig | DL | 24 | Red Bull Salzburg | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 15.09.2026 | 22.12.2026 | 4 | 0 | 125 | 132 | 80% | 105% | 9.4M | — | — | — | |
| Jona Niemiec | MR | 25 | OB | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 20.10.2026 | 15.12.2026 | 4 | 0 | 116 | 110 | 80% | 95% | 3.6M | — | — | — | |
| Michael Olise | MC | 25 | Bayern Munich | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 18.09.2026 | 01.10.2026 | 4 | 0 | 178 | 185 | 80% | 120% | 119.7M | — | — | — | |
| Joshua Kimmich | DR | 31 | Bayern Munich | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 08.09.2026 | 25.09.2026 | 4 | 0 | 168 | 175 | 80% | 123% | 58.0M | — | — | — | Yaş |
| Yannick Woudstra | AMR | 26 | Schwarz-Weiß Bregenz | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 23.10.2026 | 30.12.2026 | 3 | 0 | 102 | 101 | 75% | 91% | 2.0M | — | — | — | |
| Moritz Römling | DL | 25 | Tatran Prešov | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 10.11.2026 | 24.12.2026 | 3 | 0 | 105 | 102 | 75% | 93% | 1.4M | — | — | — | Sakat |
| Max Geschwill | DL | 25 | Sturm Graz | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 12.11.2026 | 19.12.2026 | 3 | 0 | 116 | 119 | 75% | 97% | 4.4M | — | — | — | |
| Enrique Lofolomo | DC | 26 | Zulte Waregem | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 10.11.2026 | 13.12.2026 | 3 | 0 | 110 | 109 | 75% | 95% | 4.4M | — | — | — | |
| Noel Niemann | ML | 27 | GKS Tychy | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 02.12.2026 | 07.12.2026 | 3 | 0 | 98 | 106 | 75% | 96% | 1.0M | — | — | — | |
| Danny Schmidt | MC | 23 | Aarau | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 29.10.2026 | 04.12.2026 | 3 | 0 | 112 | 110 | 75% | 96% | 5.6M | — | — | — | |
| Caspar Jander | DM | 23 | Southampton | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 18.09.2026 | 27.10.2026 | 3 | 0 | 137 | 141 | 75% | 110% | 22.0M | — | — | — | |
| Rubén Vargas | MR | 28 | Sevilla | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 08.09.2026 | 12.10.2026 | 3 | 0 | 145 | 137 | 75% | 109% | 52.0M | — | — | — | |
| Julian Brandt | MC | 30 | Ajax | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 15.09.2026 | 12.10.2026 | 3 | 0 | 148 | 142 | 75% | 109% | 17.0M | — | — | — | Sakat |
| Frans Krätzig | DL | 24 | Red Bull Salzburg | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 28.09.2026 | 11.10.2026 | 3 | 0 | 124 | 125 | 75% | 104% | 8.3M | — | — | — | |
| Jona Niemiec | MR | 25 | OB | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 03.10.2026 | 11.10.2026 | 3 | 0 | 110 | 111 | 75% | 94% | 3.4M | — | — | — | |
| Caspar Jander | DM | 23 | Southampton | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 10.09.2026 | 02.10.2026 | 3 | 0 | 134 | 134 | 75% | 110% | 19.0M | — | — | — | |
| Roberto Massimo | WR | 26 | Gornik Zabrze | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 17.09.2026 | 30.09.2026 | 3 | 0 | 116 | 112 | 75% | 94% | 2.5M | — | — | — | |
| Kenan Yıldız | AMR | 21 | Juventus | Benjamin Kraus | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 152 | 157 | 72% | 100% | 76.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Mateo Retegui | ST | 27 | Benfica | Benjamin Kraus | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 152 | 152 | 71% | 100% | 25.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Alphonso Davies | DL | 26 | Bayern Munich | Benjamin Kraus | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 157 | 158 | 71% | 100% | 67.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Mao Hosoya | ST | 25 | AZ | Benjamin Kraus | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 138 | 140 | 71% | 100% | 17.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Exequiel Palacios | DM | 28 | Ipswich Town | Benjamin Kraus | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 159 | 159 | 70% | 100% | 50.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Maximilian Beier | AMR | 24 | Borussia Dortmund | Benjamin Kraus | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 149 | 152 | 70% | 100% | 39.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Lucas Chevalier | GK | 25 | Paris Saint-Germain | Benjamin Kraus | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 148 | 150 | 70% | 100% | 26.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Mika Mármol | DL | 25 | Feyenoord | Benjamin Kraus | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 141 | 142 | 69% | 100% | 21.0M | — | Onayla | Listeye Al | |
| Álex Baena | MC | 25 | Atlético Madrid | Benjamin Kraus | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 152 | 153 | 68% | 100% | 57.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Riccardo Calafiori | DL | 24 | Arsenal | Benjamin Kraus | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 159 | 161 | 68% | 100% | 87.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Noah Ganaus | AMR | 26 | OB | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 07.12.2026 | 30.12.2026 | 2 | 0 | 110 | 126 | 67% | 94% | 3.2M | — | — | — | |
| Julio Enciso | AMR | 23 | Ipswich Town | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 16.12.2026 | 30.12.2026 | 2 | 0 | 151 | 141 | 67% | 105% | 48.0M | — | — | — | |
| Quirin Rackl | DL | 20 | Red Bull Salzburg | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 01.12.2026 | 27.12.2026 | 2 | 0 | 104 | 108 | 67% | 90% | 2.1M | — | — | — | Tutum |
| Matías Soulé | MR | 23 | AS Roma | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 13.12.2026 | 23.12.2026 | 2 | 0 | 162 | 155 | 67% | 114% | 90.0M | — | — | — | |
| Alexis Mac Allister | DM | 28 | Liverpool | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 30.10.2026 | 28.11.2026 | 2 | 0 | 168 | 159 | 67% | 118% | 92.7M | — | — | — | |
| Roberto Massimo | WR | 26 | Gornik Zabrze | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 03.11.2026 | 20.11.2026 | 2 | 0 | 115 | 121 | 67% | 94% | 2.6M | — | — | — | |
| Lennart Czyborra | DL | 27 | Miedź Legnica | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 02.11.2026 | 18.11.2026 | 2 | 0 | 107 | 112 | 67% | 95% | 1.5M | — | — | — | |
| Dennis Owusu | DR | 26 | Banik Ostrava | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 10.10.2026 | 22.10.2026 | 2 | 0 | 112 | 105 | 67% | 93% | 1.6M | — | — | — | |
| Vitaly Janelt | DM | 28 | Brentford | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 02.10.2026 | 10.10.2026 | 2 | 0 | 138 | 137 | 67% | 115% | 37.0M | — | — | — | |
| Suat Serdar | DM | 29 | Hellas Verona | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 06.10.2026 | 10.10.2026 | 2 | 0 | 140 | 142 | 67% | 110% | 7.3M | — | — | — | |
| Henok Teklab | ML | 28 | OH Leuven | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 03.10.2026 | 09.10.2026 | 2 | 0 | 116 | 111 | 67% | 102% | 6.5M | — | — | — | |
| Noah Ganaus | AMR | 26 | OB | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 11.09.2026 | 07.10.2026 | 2 | 0 | 112 | 122 | 67% | 93% | 2.8M | — | — | — | |
| Fiete Arp | AML | 27 | Servette | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 13.09.2026 | 07.10.2026 | 2 | 0 | 130 | 136 | 67% | 106% | 11.0M | — | — | — | |
| Christopher Scott | MC | 24 | Antwerp | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 28.09.2026 | 07.10.2026 | 2 | 0 | 110 | 118 | 67% | 98% | 3.6M | — | — | — | |
| Levent Mercan | DL | 26 | Fenerbahce | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 13.09.2026 | 06.10.2026 | 2 | 0 | 121 | 129 | 67% | 104% | 7.9M | — | — | — | |
| Thiago Almada | AMR | 25 | River Plate | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 03.10.2026 | 06.10.2026 | 2 | 0 | 148 | 141 | 67% | 110% | 23.0M | — | — | — | |
| Leandro Barreiro | DM | 27 | Benfica | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 10.09.2026 | 05.10.2026 | 2 | 0 | 138 | 147 | 67% | 109% | 27.0M | — | — | — | |
| Lennart Czyborra | DL | 27 | Miedź Legnica | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 19.09.2026 | 02.10.2026 | 2 | 0 | 106 | 103 | 67% | 94% | 1.3M | — | — | — | |
| Alejandro Zendejas | MC | 28 | Club America | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 21.09.2026 | 02.10.2026 | 2 | 0 | 143 | 145 | 67% | 106% | 14.4M | — | — | — | |
| Dan Ndoye | MR | 26 | Nottingham Forest | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 13.09.2026 | 01.10.2026 | 2 | 0 | 150 | 139 | 67% | 101% | 49.0M | — | — | — | |
| Daniel Kyerewaa | AMR | 25 | Reading | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 25.09.2026 | 30.09.2026 | 2 | 0 | 106 | 111 | 67% | 93% | 1.8M | — | — | — | |
| Julian Weigl | DM | 31 | Al-Qadisiyah | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 15.09.2026 | 23.09.2026 | 2 | 0 | 154 | 157 | 67% | 111% | 9.1M | — | — | — | Yaş |
| Jean-Manuel Mbom | DR | 26 | Viborg | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 10.09.2026 | 22.09.2026 | 2 | 0 | 121 | 113 | 67% | 103% | 4.6M | — | — | — | |
| Johan Manzambi | DM | 21 | Aston Villa | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 11.09.2026 | 22.09.2026 | 2 | 0 | 139 | 155 | 67% | 114% | 42.0M | — | — | — | |
| Luis Díaz | ML | 30 | Bayern Munich | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 16.09.2026 | 22.09.2026 | 2 | 0 | 168 | 170 | 67% | 117% | 82.0M | — | — | — | |
| Lukas Daschner | MC | 28 | St. Gallen | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 17.09.2026 | 22.09.2026 | 2 | 0 | 122 | 127 | 67% | 101% | 6.2M | — | — | — | |
| Anton Stach | DC | 28 | Leeds United | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 16.09.2026 | 19.09.2026 | 2 | 0 | 147 | 143 | 67% | 114% | 43.0M | — | — | — | |
| Quirin Rackl | DL | 20 | Red Bull Salzburg | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 14.09.2026 | 17.09.2026 | 2 | 0 | 94 | 97 | 67% | 89% | 1.6M | — | — | — | Tutum |
| Georges Mikautadze | AML | 26 | Villarreal | Benjamin Kraus | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 149 | 150 | 67% | 100% | 51.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Cedric Itten | ST | 30 | Fortuna Düsseldorf | Friedrich Bauer | Personel Önerisi | Aktif | 03.01.2027 | 03.01.2027 | 1 | 0 | 129 | 131 | 58% | 100% | 9.1M | — | — | — | |
| Christoph Klarer | DC | 26 | Birmingham | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 19.01.2027 | 19.01.2027 | 1 | 0 | 130 | 133 | 40% | 111% | 17.1M | #72 DM | — | — | |
| Loïc Badé | DC | 26 | Bayer Leverkusen | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 19.01.2027 | 19.01.2027 | 1 | 0 | 165 | 171 | 40% | 122% | 69.0M | #72 DM | — | — | |
| Liberato Cacace | DL | 26 | Wrexham | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 19.01.2027 | 19.01.2027 | 1 | 0 | 131 | 120 | 40% | 112% | 27.0M | #72 DM | — | — | |
| Rômulo | ST | 24 | RB Leipzig | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 31.12.2026 | 31.12.2026 | 1 | 0 | 145 | 148 | 40% | 113% | 43.0M | — | — | — | |
| Quirin Rackl | DL | 20 | Red Bull Salzburg | Robert Kuhn | Transfer Talebi | Aktif | 31.12.2026 | 31.12.2026 | 1 | 0 | 93 | 109 | 40% | 96% | 2.1M | — | — | — | Tutum |
| Dennis Jastrzembski | ML | 26 | SV Ried | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 19.12.2026 | 19.12.2026 | 1 | 0 | 105 | 111 | 40% | 97% | 2.1M | — | — | — | |
| Jomaine Consbruch | DM | 25 | Schwarz-Weiß Bregenz | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 09.12.2026 | 09.12.2026 | 1 | 0 | 106 | 103 | 40% | 97% | 2.5M | — | — | — | |
| Daniel Kyerewaa | AMR | 25 | Reading | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 28.11.2026 | 28.11.2026 | 1 | 0 | 104 | 108 | 40% | 93% | 2.7M | — | — | — | |
| Lukas Ahrend | DM | 27 | Stade Lausanne-Ouchy | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 09.11.2026 | 09.11.2026 | 1 | 0 | 100 | 98 | 40% | 97% | 1.9M | — | — | — | |
| Henok Teklab | ML | 28 | OH Leuven | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 06.11.2026 | 06.11.2026 | 1 | 0 | 116 | 113 | 40% | 102% | 6.9M | — | — | — | |
| Jamal Musiala | MC | 23 | Bayern Munich | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 21.10.2026 | 21.10.2026 | 1 | 0 | 163 | 165 | 40% | 114% | 97.0M | — | — | — | |
| Kwadwo Baah | ML | 23 | Watford | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 20.10.2026 | 20.10.2026 | 1 | 0 | 122 | 129 | 40% | 96% | 14.0M | — | — | — | |
| Raul Florucz | AML | 25 | Union SG | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 15.10.2026 | 15.10.2026 | 1 | 0 | 136 | 140 | 40% | 104% | 11.0M | — | — | — | |
| Samuele di Benedetto | DM | 21 | Virtus Entella | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 11.10.2026 | 11.10.2026 | 1 | 0 | 117 | 118 | 40% | 102% | 4.0M | — | — | — | |
| Armindo Sieb | AMR | 23 | Los Angeles Football Club | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 10.10.2026 | 10.10.2026 | 1 | 0 | 127 | 132 | 40% | 96% | 6.2M | — | — | — | |
| Soufiane Messeguem | DM | 26 | Académico de Viseu | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 09.10.2026 | 09.10.2026 | 1 | 0 | 116 | 125 | 40% | 101% | 4.9M | — | — | — | |
| Raul Florucz | AML | 25 | Union SG | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 06.10.2026 | 06.10.2026 | 1 | 0 | 128 | 126 | 40% | 104% | 11.0M | — | — | — | |
| Carlo Boukhalfa | DM | 27 | St. Gallen | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2026 | 05.10.2026 | 1 | 0 | 122 | 123 | 40% | 105% | 8.2M | — | — | — | |
| Lukas Ahrend | DM | 27 | Stade Lausanne-Ouchy | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2026 | 05.10.2026 | 1 | 0 | 103 | 97 | 40% | 97% | 1.8M | — | — | — | |
| Kwadwo Baah | ML | 23 | Watford | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2026 | 05.10.2026 | 1 | 0 | 126 | 129 | 40% | 96% | 14.0M | — | — | — | |
| Karim Adeyemi | AMR | 25 | Barcelona | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 03.10.2026 | 03.10.2026 | 1 | 0 | 141 | 140 | 40% | 102% | 18.0M | — | — | — | |
| Alphonso Davies | DL | 26 | Bayern Munich | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 02.10.2026 | 02.10.2026 | 1 | 0 | 162 | 156 | 40% | 111% | 69.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Dennis Jastrzembski | ML | 26 | SV Ried | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 02.10.2026 | 02.10.2026 | 1 | 0 | 105 | 109 | 40% | 97% | 1.8M | — | — | — | |
| Michael Olise | MC | 25 | Bayern Munich | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 28.09.2026 | 28.09.2026 | 1 | 0 | 182 | 189 | 40% | 120% | 119.7M | — | — | — | |
| Romano Schmid | MC | 27 | Frosinone | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 26.09.2026 | 26.09.2026 | 1 | 0 | 133 | 144 | 40% | 111% | 29.0M | — | — | — | |
| Ilyas Ansah | AML | 22 | Hull City | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 25.09.2026 | 25.09.2026 | 1 | 0 | 137 | 135 | 40% | 101% | 23.0M | — | — | — | |
| Xaver Schlager | DM | 29 | Nottingham Forest | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 21.09.2026 | 21.09.2026 | 1 | 0 | 142 | 138 | 40% | 113% | 41.0M | — | — | — | |
| Ryan Gauld | MC | 31 | Vancouver Whitecaps | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 21.09.2026 | 21.09.2026 | 1 | 0 | 142 | 151 | 40% | 107% | 6.9M | — | — | — | |
| Leroy Sané | MR | 31 | Fortuna Düsseldorf | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 20.09.2026 | 20.09.2026 | 1 | 0 | 154 | 163 | 40% | 110% | 24.0M | — | — | — | |
| Denis Zakaria | DM | 30 | Monaco | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 20.09.2026 | 20.09.2026 | 1 | 0 | 149 | 138 | 40% | 112% | 32.0M | — | — | — | |
| Scott McTominay | DM | 30 | Napoli | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 18.09.2026 | 18.09.2026 | 1 | 0 | 164 | 176 | 40% | 114% | 78.0M | — | — | — | |
| Hannes Wolf | ML | 27 | New York City | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 18.09.2026 | 18.09.2026 | 1 | 0 | 122 | 123 | 40% | 101% | 15.0M | — | — | — | |
| Maurice Malone | AMR | 26 | Minnesota United FC | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 16.09.2026 | 16.09.2026 | 1 | 0 | 116 | 121 | 40% | 96% | 5.4M | — | — | — | |
| Luca Marino | DM | 21 | Zurich | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 16.09.2026 | 16.09.2026 | 1 | 0 | 111 | 118 | 40% | 98% | 2.4M | — | — | — | |
| Lukas Nmecha | AMR | 28 | Leeds United | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 15.09.2026 | 15.09.2026 | 1 | 0 | 120 | 123 | 40% | 102% | 29.0M | — | — | — | |
| Charles Herrmann | ML | 21 | Cercle Brugge | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 14.09.2026 | 14.09.2026 | 1 | 0 | 104 | 105 | 40% | 88% | 2.2M | — | — | — | |
| Enrique Lofolomo | DC | 26 | Zulte Waregem | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 14.09.2026 | 14.09.2026 | 1 | 0 | 114 | 118 | 40% | 94% | 3.7M | — | — | — | |
| Bryan Hein | DL | 25 | Botev Plovdiv | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 13.09.2026 | 13.09.2026 | 1 | 0 | 105 | 116 | 40% | 97% | 3.1M | — | — | — | |
| Ferran Torres | AMR | 26 | Paris Saint-Germain | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 13.09.2026 | 13.09.2026 | 1 | 0 | 164 | 159 | 40% | 111% | 66.0M | — | — | — | |
| Djibril Sow | DM | 29 | Genoa | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 12.09.2026 | 12.09.2026 | 1 | 0 | 137 | 123 | 40% | 107% | 27.0M | — | — | — | |
| Jhon Arias | AMR | 29 | Palmeiras | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 12.09.2026 | 12.09.2026 | 1 | 0 | 126 | 120 | 40% | 109% | 15.0M | — | — | — | |
| Jefferson Savarino | MR | 30 | Fluminense | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 08.09.2026 | 08.09.2026 | 1 | 0 | 149 | 139 | 40% | 99% | 12.0M | — | — | — | |
| Moisés Caicedo | DM | 25 | Chelsea | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 166 | 173 | 40% | 113% | 117.0M | — | — | — | |
| Loun Srdanovic | DR | 20 | Servette | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 01.09.2026 | 01.09.2026 | 1 | 0 | 98 | 117 | 40% | 106% | 2.2M | — | — | — | |
| Noël Atom | DC | 22 | Huesca | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 01.09.2026 | 01.09.2026 | 1 | 0 | 99 | 97 | 40% | 98% | 2.5M | — | — | — | |
| Zoumana Keita | DC | 21 | Anderlecht | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 25.08.2026 | 1 | 0 | 95 | 103 | 40% | 92% | 1.5M | — | — | — | |
| Valentin Sulzbacher | DM | 21 | Excelsior | Lars Jäger | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 25.08.2026 | 1 | 0 | 98 | 108 | 40% | 101% | 2.3M | — | — | — | |
| Ivan Toney | ST | 30 | Napoli | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 145 | 157 | 40% | 111% | 19.0M | — | — | — | |
| Angelo Stiller | DM | 25 | VfB Stuttgart | Robert Winkler | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 162 | 161 | 40% | 116% | 35.0M | — | — | — | |
| Frans Krätzig | DL | 24 | Red Bull Salzburg | Robert Kuhn | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 125 | 122 | 40% | 103% | 5.3M | — | — | — | |
| Lautaro Martínez | ST | 29 | Inter | Benjamin Kraus | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 171 | 171 | 35% | 100% | 43.0M | — | — | — | |
| Federico Dimarco | DL | 29 | Inter | Benjamin Kraus | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 162 | 162 | 35% | 100% | 36.0M | — | — | — | |
| Vangelis Pavlidis | ST | 28 | Real Madrid | Benjamin Kraus | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 151 | 151 | 35% | 100% | 36.0M | — | — | — | |
| Frenkie de Jong | DM | 29 | Barcelona | Benjamin Kraus | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 163 | 163 | 35% | 100% | 36.0M | — | — | — | |
| Tijjani Reijnders | DM | 28 | Al-Qadisiyah | Benjamin Kraus | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 159 | 159 | 35% | 100% | 34.0M | — | — | — | |
| Mattéo Guendouzi | DM | 27 | Porto | Benjamin Kraus | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 158 | 158 | 35% | 100% | 23.0M | — | — | — | |
| Julián Quiñones | ST | 29 | Valencia | Benjamin Kraus | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 148 | 148 | 35% | 100% | 12.0M | — | — | — | |
| Patrik Schick | ST | 31 | Bayer Leverkusen | Benjamin Kraus | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 158 | 158 | 35% | 100% | 38.0M | — | — | — | |
| Luis Suárez | ST | 29 | SC Freiburg | Benjamin Kraus | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 153 | 153 | 35% | 100% | 32.0M | — | — | — | |
| Leandro Trossard | AMR | 32 | Besiktas | Benjamin Kraus | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 155 | 155 | 35% | 100% | 12.0M | — | — | — | |
| André-Franck Zambo Anguissa | DM | 31 | Napoli | Benjamin Kraus | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 165 | 165 | 35% | 100% | 38.0M | — | — | — | |
| Nicolò Barella | MC | 29 | Inter | Benjamin Kraus | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 163 | 163 | 35% | 100% | 43.0M | — | — | — | |
| Ivan Toney | ST | 30 | Napoli | Benjamin Kraus | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 148 | 148 | 35% | 100% | 13.0M | — | — | — | |
| Mohamed Salah | AMR | 34 | Trabzonspor | Benjamin Kraus | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 186 | 186 | 35% | 100% | 7.8M | — | — | — | |
| Romelu Lukaku | ST | 33 | Fenerbahce | Benjamin Kraus | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 160 | 160 | 35% | 100% | 7.6M | — | — | — | |
| Paulo Dybala | AMR | 33 | AS Roma | Benjamin Kraus | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 155 | 155 | 35% | 100% | 15.0M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arne Maier | DM | Ujpest | #96 | — | Hemen Al | 123 | 129 | 86% | 106% | 7.5M | Gölge | |
| Luca Marino | DM | Zurich | #100 | — | Hemen Al | 107 | 119 | 80% | 99% | 3.3M | Gölge | |
| Frans Krätzig | DL | Red Bull Salzburg | #91 | — | Hemen Al | 123 | 132 | 75% | 105% | 9.4M | Gölge | |
| Loïc Badé | DC | Bayer Leverkusen | #111 | #72 | Hemen Al | 165 | 171 | 40% | 122% | 69.0M | Aktif | |
| Kjell Wätjen | DM | ADO Den Haag | #111 | #72 | Hemen Al | 121 | 130 | 28% | 114% | 1.5M | Aktif | |
| Quirin Rackl | DL | Red Bull Salzburg | #111 | #72 | Hemen Al | 93 | 109 | 28% | 96% | 2.1M | Tutum | Aktif |
| Ilyas Ansah | AML | Hull City | #110 | — | Al | 137 | 141 | 93% | 106% | 31.0M | Aktif | |
| Karim Adeyemi | AMR | Barcelona | #110 | — | Al | 148 | 152 | 86% | 107% | 44.0M | Aktif | |
| Ole Pohlmann | AML | Rio Ave | #91 | — | Al | 126 | 129 | 86% | 105% | 13.0M | Gölge | |
| Bryan Hein | DL | Botev Plovdiv | #102 | — | Al | 111 | 111 | 83% | 98% | 3.7M | Gölge | |
| Tony Rölke | AMC | Cambuur | #110 | — | Al | 104 | 108 | 80% | 94% | 2.5M | Aktif | |
| Max Geschwill | DL | Sturm Graz | #99 | — | Al | 116 | 119 | 75% | 97% | 4.4M | Gölge | |
| Lasse Wehmeyer | ML | VVV-Venlo | #92 | — | Al | 107 | 112 | 75% | 94% | 3.7M | Gölge | |
| Christoph Klarer | DC | Birmingham | #111 | #72 | Al | 130 | 133 | 40% | 111% | 17.1M | Aktif | |
| Rômulo | ST | RB Leipzig | #110 | — | Al | 146 | 148 | 28% | 113% | 43.0M | Aktif | |
| Reda Khadra | AMR | Schalke 04 | #94 | — | Düşün | 135 | 130 | 88% | 98% | 11.0M | Gölge | |
| Fiete Arp | AML | Servette | #98 | — | Düşün | 132 | 131 | 86% | 106% | 13.0M | Gölge | |
| Jean-Manuel Mbom | DR | Viborg | #103 | — | Düşün | 127 | 117 | 83% | 104% | 4.9M | Gölge | |
| Soufiane Messeguem | DM | Académico de Viseu | #102 | — | Düşün | 121 | 120 | 80% | 101% | 5.3M | Gölge | |
| Jona Niemiec | MR | OB | #97 | — | Düşün | 116 | 110 | 80% | 95% | 3.6M | Gölge | |
| Carlo Boukhalfa | DM | St. Gallen | #93 | — | Düşün | 127 | 122 | 75% | 105% | 8.2M | Gölge | |
| Enrique Lofolomo | DC | Zulte Waregem | #95 | — | Düşün | 110 | 109 | 75% | 95% | 4.4M | Gölge | |
| Ermedin Demirović | AML | Bayern Munich | #107 | — | Düşün | 147 | 139 | 40% | 108% | 43.2M | Gölge | |
| Liberato Cacace | DL | Wrexham | #111 | #72 | Düşün | 131 | 120 | 40% | 112% | 27.0M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Gözlemci | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #111 | #72 | DM | 131 | 20–27 | 21.1M | Robert Winkler | 3 | 3 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| Gözlemci | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Robert Winkler | Karlsruher SC U20 | #110 | |
| Robert Winkler | Köln U20 | #111 | |
| Lars Jäger | Greuther Fürth U20 | #111 | |
| Robert Kuhn | Nürnberg U20 | #111 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kenan Yıldız | İzlemeye Devam | — | 1.27 | — | ✓ | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximilian Beier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Chevalier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Exequiel Palacios | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riccardo Calafiori | İzlemeye Devam | — | 1.24 | — | ✓ | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mika Mármol | Listeye Al | — | 2.47 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.20 | Mutabakatla transfer |
| Mao Hosoya | İzlemeye Devam | — | 1.26 | — | ✓ | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ousmane Dembélé | Listeye Al | — | 2.68 | ✓ | ✓ | 0.00 | 1.09 | Mutabakatla transfer |
| Georges Mikautadze | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateo Retegui | İzlemeye Devam | — | 1.26 | — | ✓ | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alphonso Davies | İzlemeye Devam | — | 0.98 | — | ✓ | 0.20 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álex Baena | İzlemeye Devam | — | 1.23 | — | ✓ | 0.20 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Benjamin Kraus | Kenan Yıldız | Onayla | 0.82 | 72% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Maximilian Beier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Lucas Chevalier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Exequiel Palacios | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Riccardo Calafiori | Onayla | 0.79 | 68% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mika Mármol | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Robert Winkler | Mika Mármol | Onayla | 1.23 | 69% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mao Hosoya | Onayla | 0.81 | 71% | Rol Uyumlu |
| Robert Winkler | Ousmane Dembélé | Güçlü Onay | 2.23 | 83% | Şimdi Hazır |
| Benjamin Kraus | Georges Mikautadze | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mateo Retegui | Onayla | 0.81 | 71% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Alphonso Davies | Onayla | 0.82 | 71% | Rol Uyumlu |
| Robert Winkler | Alphonso Davies | Daha Fazla Bilgi | -0.18 | 40% | Düşük Güven |
| Benjamin Kraus | Álex Baena | Onayla | 0.78 | 68% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kenan Yıldız | İzlemeye Devam | — | 1.27 | — | ✓ | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Barrow | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximilian Beier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Chevalier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Exequiel Palacios | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riccardo Calafiori | İzlemeye Devam | — | 1.24 | — | ✓ | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mika Mármol | Listeye Al | — | 2.47 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.20 | Mutabakatla transfer |
| Mao Hosoya | İzlemeye Devam | — | 1.26 | — | ✓ | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ousmane Dembélé | Listeye Al | — | 2.68 | ✓ | ✓ | 0.00 | 1.09 | Mutabakatla transfer |
| Georges Mikautadze | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateo Retegui | İzlemeye Devam | — | 1.26 | — | ✓ | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alphonso Davies | İzlemeye Devam | — | 0.98 | — | ✓ | 0.20 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Benjamin Kraus | Kenan Yıldız | Onayla | 0.82 | 72% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Musa Barrow | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Maximilian Beier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Lucas Chevalier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Exequiel Palacios | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Riccardo Calafiori | Onayla | 0.79 | 68% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mika Mármol | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Robert Winkler | Mika Mármol | Onayla | 1.23 | 69% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mao Hosoya | Onayla | 0.81 | 71% | Rol Uyumlu |
| Robert Winkler | Ousmane Dembélé | Güçlü Onay | 2.23 | 83% | Şimdi Hazır |
| Benjamin Kraus | Georges Mikautadze | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mateo Retegui | Onayla | 0.81 | 71% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Alphonso Davies | Onayla | 0.82 | 71% | Rol Uyumlu |
| Robert Winkler | Alphonso Davies | Daha Fazla Bilgi | -0.18 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vinícius Júnior | İzlemeye Devam | — | 1.28 | — | ✓ | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kenan Yıldız | İzlemeye Devam | — | 1.27 | — | ✓ | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Barrow | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximilian Beier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Chevalier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Exequiel Palacios | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcel Ruiz | Listeye Al | — | 2.46 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.13 | Mutabakatla transfer |
| Franculino | Listeye Al | — | 2.31 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.11 | Mutabakatla transfer |
| Ollie Watkins | Listeye Al | — | 2.45 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.19 | Mutabakatla transfer |
| Riccardo Calafiori | İzlemeye Devam | — | 1.24 | — | ✓ | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mika Mármol | Listeye Al | — | 2.47 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.20 | Mutabakatla transfer |
| Mao Hosoya | İzlemeye Devam | — | 1.26 | — | ✓ | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Benjamin Kraus | Vinícius Júnior | Onayla | 0.83 | 72% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Kenan Yıldız | Onayla | 0.82 | 72% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Musa Barrow | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Maximilian Beier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Lucas Chevalier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Exequiel Palacios | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Marcel Ruiz | Onayla | 0.82 | 72% | Rol Uyumlu |
| Robert Winkler | Marcel Ruiz | Onayla | 1.19 | 67% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Franculino | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Robert Winkler | Franculino | Onayla | 1.06 | 59% | Rol Uyumlu |
| Robert Winkler | Ollie Watkins | Güçlü Onay | 2.00 | 75% | Şimdi Hazır |
| Benjamin Kraus | Riccardo Calafiori | Onayla | 0.79 | 68% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mika Mármol | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Robert Winkler | Mika Mármol | Onayla | 1.23 | 69% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mao Hosoya | Onayla | 0.81 | 71% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vinícius Júnior | İzlemeye Devam | — | 1.28 | — | ✓ | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kenan Yıldız | İzlemeye Devam | — | 1.27 | — | ✓ | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Barrow | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximilian Beier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Chevalier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Exequiel Palacios | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riccardo Calafiori | İzlemeye Devam | — | 1.24 | — | ✓ | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mika Mármol | İzlemeye Devam | — | 1.24 | — | ✓ | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mao Hosoya | İzlemeye Devam | — | 1.26 | — | ✓ | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ousmane Dembélé | Listeye Al | — | 2.68 | ✓ | ✓ | 0.00 | 1.09 | Mutabakatla transfer |
| Georges Mikautadze | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateo Retegui | İzlemeye Devam | — | 1.26 | — | ✓ | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Benjamin Kraus | Vinícius Júnior | Onayla | 0.83 | 72% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Kenan Yıldız | Onayla | 0.82 | 72% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Musa Barrow | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Maximilian Beier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Lucas Chevalier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Exequiel Palacios | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Riccardo Calafiori | Onayla | 0.79 | 68% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mika Mármol | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mao Hosoya | Onayla | 0.81 | 71% | Rol Uyumlu |
| Robert Winkler | Ousmane Dembélé | Güçlü Onay | 2.23 | 83% | Şimdi Hazır |
| Benjamin Kraus | Georges Mikautadze | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mateo Retegui | Onayla | 0.81 | 71% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vinícius Júnior | İzlemeye Devam | — | 1.28 | — | ✓ | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kenan Yıldız | İzlemeye Devam | — | 1.27 | — | ✓ | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Barrow | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximilian Beier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Chevalier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Exequiel Palacios | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riccardo Calafiori | İzlemeye Devam | — | 1.24 | — | ✓ | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mika Mármol | İzlemeye Devam | — | 1.24 | — | ✓ | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mao Hosoya | İzlemeye Devam | — | 1.26 | — | ✓ | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ousmane Dembélé | Listeye Al | — | 2.68 | ✓ | ✓ | 0.00 | 1.09 | Mutabakatla transfer |
| Georges Mikautadze | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateo Retegui | İzlemeye Devam | — | 1.26 | — | ✓ | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Benjamin Kraus | Vinícius Júnior | Onayla | 0.83 | 72% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Kenan Yıldız | Onayla | 0.82 | 72% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Musa Barrow | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Maximilian Beier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Lucas Chevalier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Exequiel Palacios | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Riccardo Calafiori | Onayla | 0.79 | 68% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mika Mármol | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mao Hosoya | Onayla | 0.81 | 71% | Rol Uyumlu |
| Robert Winkler | Ousmane Dembélé | Güçlü Onay | 2.23 | 83% | Şimdi Hazır |
| Benjamin Kraus | Georges Mikautadze | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mateo Retegui | Onayla | 0.81 | 71% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vinícius Júnior | İzlemeye Devam | — | 1.28 | — | ✓ | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kenan Yıldız | İzlemeye Devam | — | 1.27 | — | ✓ | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Barrow | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximilian Beier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Chevalier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Exequiel Palacios | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riccardo Calafiori | İzlemeye Devam | — | 1.24 | — | ✓ | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mika Mármol | İzlemeye Devam | — | 1.24 | — | ✓ | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mao Hosoya | İzlemeye Devam | — | 1.26 | — | ✓ | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ousmane Dembélé | Listeye Al | — | 2.68 | ✓ | ✓ | 0.00 | 1.09 | Mutabakatla transfer |
| Georges Mikautadze | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateo Retegui | İzlemeye Devam | — | 1.26 | — | ✓ | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Benjamin Kraus | Vinícius Júnior | Onayla | 0.83 | 72% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Kenan Yıldız | Onayla | 0.82 | 72% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Musa Barrow | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Maximilian Beier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Lucas Chevalier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Exequiel Palacios | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Riccardo Calafiori | Onayla | 0.79 | 68% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mika Mármol | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mao Hosoya | Onayla | 0.81 | 71% | Rol Uyumlu |
| Robert Winkler | Ousmane Dembélé | Güçlü Onay | 2.23 | 83% | Şimdi Hazır |
| Benjamin Kraus | Georges Mikautadze | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mateo Retegui | Onayla | 0.81 | 71% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vinícius Júnior | İzlemeye Devam | — | 1.28 | — | ✓ | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kenan Yıldız | İzlemeye Devam | — | 1.27 | — | ✓ | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Barrow | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximilian Beier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Chevalier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Exequiel Palacios | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riccardo Calafiori | İzlemeye Devam | — | 1.24 | — | ✓ | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mika Mármol | İzlemeye Devam | — | 1.24 | — | ✓ | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mao Hosoya | İzlemeye Devam | — | 1.26 | — | ✓ | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ousmane Dembélé | Listeye Al | — | 2.68 | ✓ | ✓ | 0.00 | 1.09 | Mutabakatla transfer |
| Georges Mikautadze | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateo Retegui | İzlemeye Devam | — | 1.26 | — | ✓ | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Benjamin Kraus | Vinícius Júnior | Onayla | 0.83 | 72% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Kenan Yıldız | Onayla | 0.82 | 72% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Musa Barrow | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Maximilian Beier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Lucas Chevalier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Exequiel Palacios | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Riccardo Calafiori | Onayla | 0.79 | 68% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mika Mármol | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mao Hosoya | Onayla | 0.81 | 71% | Rol Uyumlu |
| Robert Winkler | Ousmane Dembélé | Güçlü Onay | 2.23 | 83% | Şimdi Hazır |
| Benjamin Kraus | Georges Mikautadze | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mateo Retegui | Onayla | 0.81 | 71% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vinícius Júnior | İzlemeye Devam | — | 1.28 | — | ✓ | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kenan Yıldız | İzlemeye Devam | — | 1.27 | — | ✓ | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Barrow | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximilian Beier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Chevalier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Exequiel Palacios | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riccardo Calafiori | İzlemeye Devam | — | 1.24 | — | ✓ | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mika Mármol | İzlemeye Devam | — | 1.24 | — | ✓ | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mao Hosoya | İzlemeye Devam | — | 1.26 | — | ✓ | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ousmane Dembélé | Listeye Al | — | 2.68 | ✓ | ✓ | 0.00 | 1.09 | Mutabakatla transfer |
| Georges Mikautadze | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateo Retegui | İzlemeye Devam | — | 1.26 | — | ✓ | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Benjamin Kraus | Vinícius Júnior | Onayla | 0.83 | 72% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Kenan Yıldız | Onayla | 0.82 | 72% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Musa Barrow | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Maximilian Beier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Lucas Chevalier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Exequiel Palacios | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Riccardo Calafiori | Onayla | 0.79 | 68% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mika Mármol | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mao Hosoya | Onayla | 0.81 | 71% | Rol Uyumlu |
| Robert Winkler | Ousmane Dembélé | Güçlü Onay | 2.23 | 83% | Şimdi Hazır |
| Benjamin Kraus | Georges Mikautadze | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mateo Retegui | Onayla | 0.81 | 71% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vinícius Júnior | İzlemeye Devam | — | 1.28 | — | ✓ | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kenan Yıldız | İzlemeye Devam | — | 1.27 | — | ✓ | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Barrow | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximilian Beier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Chevalier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Exequiel Palacios | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riccardo Calafiori | İzlemeye Devam | — | 1.24 | — | ✓ | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mika Mármol | İzlemeye Devam | — | 1.24 | — | ✓ | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mao Hosoya | İzlemeye Devam | — | 1.26 | — | ✓ | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ousmane Dembélé | Listeye Al | — | 2.68 | ✓ | ✓ | 0.00 | 1.09 | Mutabakatla transfer |
| Georges Mikautadze | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateo Retegui | İzlemeye Devam | — | 1.26 | — | ✓ | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Benjamin Kraus | Vinícius Júnior | Onayla | 0.83 | 72% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Kenan Yıldız | Onayla | 0.82 | 72% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Musa Barrow | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Maximilian Beier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Lucas Chevalier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Exequiel Palacios | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Riccardo Calafiori | Onayla | 0.79 | 68% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mika Mármol | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mao Hosoya | Onayla | 0.81 | 71% | Rol Uyumlu |
| Robert Winkler | Ousmane Dembélé | Güçlü Onay | 2.23 | 83% | Şimdi Hazır |
| Benjamin Kraus | Georges Mikautadze | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mateo Retegui | Onayla | 0.81 | 71% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vinícius Júnior | İzlemeye Devam | — | 1.28 | — | ✓ | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kenan Yıldız | İzlemeye Devam | — | 1.27 | — | ✓ | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Barrow | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximilian Beier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Chevalier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Exequiel Palacios | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Schade | Reddet | #29 | -1.92 | — | ✓ | 1.50 | 3.57 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Riccardo Calafiori | İzlemeye Devam | — | 1.24 | — | ✓ | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mika Mármol | İzlemeye Devam | — | 1.24 | — | ✓ | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mao Hosoya | İzlemeye Devam | — | 1.26 | — | ✓ | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ousmane Dembélé | Listeye Al | — | 2.68 | ✓ | ✓ | 0.00 | 1.09 | Mutabakatla transfer |
| Georges Mikautadze | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Benjamin Kraus | Vinícius Júnior | Onayla | 0.83 | 72% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Kenan Yıldız | Onayla | 0.82 | 72% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Musa Barrow | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Maximilian Beier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Lucas Chevalier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Exequiel Palacios | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Robert Winkler | Kevin Schade | Reddet | -1.48 | 67% | Çok Pahalı |
| Lars Jäger | Kevin Schade | Reddet | -0.89 | 67% | Çok Pahalı |
| Benjamin Kraus | Riccardo Calafiori | Onayla | 0.79 | 68% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mika Mármol | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mao Hosoya | Onayla | 0.81 | 71% | Rol Uyumlu |
| Robert Winkler | Ousmane Dembélé | Güçlü Onay | 2.23 | 83% | Şimdi Hazır |
| Benjamin Kraus | Georges Mikautadze | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vinícius Júnior | İzlemeye Devam | — | 1.28 | — | ✓ | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kenan Yıldız | İzlemeye Devam | — | 1.27 | — | ✓ | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Barrow | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximilian Beier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Chevalier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Exequiel Palacios | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riccardo Calafiori | İzlemeye Devam | — | 1.24 | — | ✓ | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mika Mármol | İzlemeye Devam | — | 1.24 | — | ✓ | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mao Hosoya | İzlemeye Devam | — | 1.26 | — | ✓ | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ousmane Dembélé | Listeye Al | — | 2.68 | ✓ | ✓ | 0.00 | 1.09 | Mutabakatla transfer |
| Georges Mikautadze | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateo Retegui | İzlemeye Devam | — | 1.26 | — | ✓ | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Benjamin Kraus | Vinícius Júnior | Onayla | 0.83 | 72% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Kenan Yıldız | Onayla | 0.82 | 72% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Musa Barrow | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Maximilian Beier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Lucas Chevalier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Exequiel Palacios | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Riccardo Calafiori | Onayla | 0.79 | 68% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mika Mármol | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mao Hosoya | Onayla | 0.81 | 71% | Rol Uyumlu |
| Robert Winkler | Ousmane Dembélé | Güçlü Onay | 2.23 | 83% | Şimdi Hazır |
| Benjamin Kraus | Georges Mikautadze | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mateo Retegui | Onayla | 0.81 | 71% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vinícius Júnior | İzlemeye Devam | — | 1.28 | — | ✓ | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kai Havertz | Reddet | #29 | -1.14 | — | ✓ | 1.50 | 6.62 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kenan Yıldız | İzlemeye Devam | — | 1.27 | — | ✓ | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Barrow | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximilian Beier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Chevalier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Exequiel Palacios | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riccardo Calafiori | İzlemeye Devam | — | 1.24 | — | ✓ | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mika Mármol | İzlemeye Devam | — | 1.24 | — | ✓ | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mao Hosoya | İzlemeye Devam | — | 1.26 | — | ✓ | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ousmane Dembélé | Listeye Al | — | 2.68 | ✓ | ✓ | 0.00 | 1.09 | Mutabakatla transfer |
| Georges Mikautadze | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Benjamin Kraus | Vinícius Júnior | Onayla | 0.83 | 72% | Rol Uyumlu |
| Robert Winkler | Kai Havertz | Reddet | -1.48 | 67% | Çok Pahalı |
| Lars Jäger | Kai Havertz | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Benjamin Kraus | Kenan Yıldız | Onayla | 0.82 | 72% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Musa Barrow | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Maximilian Beier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Lucas Chevalier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Exequiel Palacios | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Riccardo Calafiori | Onayla | 0.79 | 68% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mika Mármol | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mao Hosoya | Onayla | 0.81 | 71% | Rol Uyumlu |
| Robert Winkler | Ousmane Dembélé | Güçlü Onay | 2.23 | 83% | Şimdi Hazır |
| Benjamin Kraus | Georges Mikautadze | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vinícius Júnior | İzlemeye Devam | — | 1.28 | — | ✓ | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kenan Yıldız | İzlemeye Devam | — | 1.27 | — | ✓ | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Barrow | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximilian Beier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Chevalier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Exequiel Palacios | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riccardo Calafiori | İzlemeye Devam | — | 1.24 | — | ✓ | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mika Mármol | İzlemeye Devam | — | 1.24 | — | ✓ | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mao Hosoya | İzlemeye Devam | — | 1.26 | — | ✓ | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ousmane Dembélé | Listeye Al | — | 2.68 | ✓ | ✓ | 0.00 | 1.09 | Mutabakatla transfer |
| Georges Mikautadze | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateo Retegui | İzlemeye Devam | — | 1.26 | — | ✓ | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Benjamin Kraus | Vinícius Júnior | Onayla | 0.83 | 72% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Kenan Yıldız | Onayla | 0.82 | 72% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Musa Barrow | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Maximilian Beier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Lucas Chevalier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Exequiel Palacios | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Riccardo Calafiori | Onayla | 0.79 | 68% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mika Mármol | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mao Hosoya | Onayla | 0.81 | 71% | Rol Uyumlu |
| Robert Winkler | Ousmane Dembélé | Güçlü Onay | 2.23 | 83% | Şimdi Hazır |
| Benjamin Kraus | Georges Mikautadze | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mateo Retegui | Onayla | 0.81 | 71% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vinícius Júnior | İzlemeye Devam | — | 1.28 | — | ✓ | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kenan Yıldız | İzlemeye Devam | — | 1.27 | — | ✓ | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Barrow | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximilian Beier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Chevalier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Exequiel Palacios | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riccardo Calafiori | İzlemeye Devam | — | 1.24 | — | ✓ | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mika Mármol | İzlemeye Devam | — | 1.24 | — | ✓ | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mao Hosoya | İzlemeye Devam | — | 1.26 | — | ✓ | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ousmane Dembélé | Listeye Al | — | 2.68 | ✓ | ✓ | 0.00 | 1.09 | Mutabakatla transfer |
| Georges Mikautadze | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateo Retegui | İzlemeye Devam | — | 1.26 | — | ✓ | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Benjamin Kraus | Vinícius Júnior | Onayla | 0.83 | 72% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Kenan Yıldız | Onayla | 0.82 | 72% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Musa Barrow | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Maximilian Beier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Lucas Chevalier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Exequiel Palacios | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Riccardo Calafiori | Onayla | 0.79 | 68% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mika Mármol | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mao Hosoya | Onayla | 0.81 | 71% | Rol Uyumlu |
| Robert Winkler | Ousmane Dembélé | Güçlü Onay | 2.23 | 83% | Şimdi Hazır |
| Benjamin Kraus | Georges Mikautadze | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mateo Retegui | Onayla | 0.81 | 71% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vinícius Júnior | İzlemeye Devam | — | 1.28 | — | ✓ | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kenan Yıldız | İzlemeye Devam | — | 1.27 | — | ✓ | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Barrow | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximilian Beier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Chevalier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Exequiel Palacios | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcel Ruiz | Listeye Al | #28 | 2.46 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.49 | Mutabakatla transfer |
| Riccardo Calafiori | İzlemeye Devam | — | 1.24 | — | ✓ | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mika Mármol | İzlemeye Devam | — | 1.24 | — | ✓ | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mao Hosoya | İzlemeye Devam | — | 1.26 | — | ✓ | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ousmane Dembélé | Listeye Al | — | 2.68 | ✓ | ✓ | 0.00 | 1.09 | Mutabakatla transfer |
| Georges Mikautadze | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Benjamin Kraus | Vinícius Júnior | Onayla | 0.83 | 72% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Kenan Yıldız | Onayla | 0.82 | 72% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Musa Barrow | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Maximilian Beier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Lucas Chevalier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Exequiel Palacios | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Marcel Ruiz | Onayla | 0.82 | 72% | Rol Uyumlu |
| Robert Winkler | Marcel Ruiz | Onayla | 1.19 | 67% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Riccardo Calafiori | Onayla | 0.79 | 68% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mika Mármol | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mao Hosoya | Onayla | 0.81 | 71% | Rol Uyumlu |
| Robert Winkler | Ousmane Dembélé | Güçlü Onay | 2.23 | 83% | Şimdi Hazır |
| Benjamin Kraus | Georges Mikautadze | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vinícius Júnior | İzlemeye Devam | — | 1.28 | — | ✓ | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kenan Yıldız | İzlemeye Devam | — | 1.27 | — | ✓ | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Barrow | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximilian Beier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Chevalier | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Exequiel Palacios | İzlemeye Devam | — | 1.25 | — | ✓ | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcel Ruiz | İzlemeye Devam | #28 | 0.99 | — | ✓ | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riccardo Calafiori | İzlemeye Devam | — | 1.24 | — | ✓ | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mika Mármol | İzlemeye Devam | — | 1.24 | — | ✓ | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mao Hosoya | İzlemeye Devam | — | 1.26 | — | ✓ | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ousmane Dembélé | Listeye Al | — | 2.45 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.85 | Mutabakatla transfer |
| Georges Mikautadze | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Benjamin Kraus | Vinícius Júnior | Onayla | 0.83 | 72% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Kenan Yıldız | Onayla | 0.82 | 72% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Musa Barrow | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Maximilian Beier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Lucas Chevalier | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Exequiel Palacios | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Marcel Ruiz | Onayla | 0.82 | 72% | Rol Uyumlu |
| Robert Winkler | Marcel Ruiz | Daha Fazla Bilgi | -0.18 | 40% | Düşük Güven |
| Benjamin Kraus | Riccardo Calafiori | Onayla | 0.79 | 68% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mika Mármol | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Benjamin Kraus | Mao Hosoya | Onayla | 0.81 | 71% | Rol Uyumlu |
| Robert Winkler | Ousmane Dembélé | Güçlü Onay | 2.00 | 75% | Şimdi Hazır |
| Benjamin Kraus | Georges Mikautadze | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nico Williams | Athletic Bilbao | MR | Orta Saha | 162 | 163 | 95% | 108.0M | 24.08.2026 | 1 | 0 |
| Franculino | Trabzonspor | ST | Forvet | 144 | 148 | 59% | 12.0M | 24.08.2026 | 2 | 0 |
| Lautaro Martínez | Inter | ST | Forvet | 171 | 171 | 35% | 43.0M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Federico Dimarco | Inter | DL | Orta Saha | 162 | 162 | 35% | 36.0M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Vangelis Pavlidis | Benfica | ST | Forvet | 151 | 151 | 35% | 36.0M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Frenkie de Jong | Barcelona | DM | Orta Saha | 163 | 163 | 35% | 36.0M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Tijjani Reijnders | Al-Qadisiyah | DM | Orta Saha | 159 | 159 | 35% | 34.0M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Mattéo Guendouzi | Fenerbahce | DM | Orta Saha | 158 | 158 | 35% | 23.0M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Georges Mikautadze | Villarreal | AML | Orta Saha | 149 | 150 | 67% | 51.0M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Mateo Retegui | Benfica | ST | Forvet | 152 | 152 | 71% | 25.0M | 24.08.2026 | 1 | 0 |
| Alphonso Davies | Bayern Munich | DL | Defans | 157 | 158 | 71% | 67.0M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Álex Baena | Atlético Madrid | MC | Orta Saha | 152 | 153 | 68% | 57.0M | 24.08.2026 | 1 | 0 |
| Vinícius Júnior | Real Madrid | AML | Orta Saha | 175 | 176 | 60% | 37.5M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Julián Quiñones | Al-Qadisiyah | ST | Forvet | 148 | 148 | 47% | 12.0M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| João Félix | Al-Nassr | AML | Forvet | 156 | 156 | 35% | 32.0M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Serhou Guirassy | Borussia Dortmund | ST | Forvet | 159 | 159 | 35% | 32.0M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Patrik Schick | Bayer Leverkusen | ST | Forvet | 158 | 158 | 35% | 38.0M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Luis Suárez | SC Freiburg | ST | Forvet | 153 | 153 | 35% | 32.0M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Riccardo Calafiori | Arsenal | DL | Defans | 159 | 161 | 68% | 87.0M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Mika Mármol | Feyenoord | DL | Defans | 141 | 142 | 69% | 21.0M | 17.08.2026 | 1 | 0 |
| Mao Hosoya | AZ | ST | Forvet | 138 | 140 | 71% | 17.0M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Josh Sargent | Toronto FC | ST | Forvet | 132 | 132 | 70% | 17.0M | 17.08.2026 | 3 | 0 |
| Ricardo Pepi | PSV | ST | Forvet | 138 | 141 | 73% | 24.0M | 17.08.2026 | 1 | 0 |
| Leandro Trossard | Besiktas | AMR | Forvet | 155 | 155 | 35% | 12.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| André-Franck Zambo Anguissa | Napoli | DM | Orta Saha | 165 | 165 | 35% | 38.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Barış Alper Yılmaz | Galatasaray | AMR | Forvet | 145 | 145 | 35% | 13.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Nicolò Barella | Inter | MC | Orta Saha | 163 | 163 | 35% | 43.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Ivan Toney | Al-Ahli | ST | Forvet | 148 | 148 | 35% | 13.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Iliman N'Diaye | Everton | MR | Orta Saha | 150 | 150 | 67% | 51.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Exequiel Palacios | Ipswich Town | DM | Defans | 159 | 159 | 70% | 50.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Fedor Lapoukhov | CSKA Sofia | GK | Kaleci | 117 | 121 | 67% | 2.5M | 10.08.2026 | 2 | 0 |
| Marcel Ruiz | Toluca | MC | Orta Saha | 146 | 147 | 72% | 14.0M | 10.08.2026 | 2 | 0 |
| Nico Paz | Como | MC | Orta Saha | 151 | 157 | 71% | 42.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Felix Nmecha | Borussia Dortmund | DM | Defans | 160 | 161 | 71% | 65.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Mohamed Salah | Trabzonspor | AMR | Forvet | 186 | 186 | 35% | 7.8M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Romelu Lukaku | Fenerbahce | ST | Forvet | 160 | 160 | 35% | 7.6M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Rafael Leão | Galatasaray | AML | Orta Saha | 164 | 164 | 35% | 23.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Paulo Dybala | AS Roma | AMR | Forvet | 155 | 155 | 35% | 15.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Francisco Trincão | Al-Ahli | MR | Orta Saha | 161 | 161 | 35% | 32.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Kenan Yıldız | Juventus | AMR | Orta Saha | 152 | 157 | 72% | 76.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Musa Barrow | Al-Khaleej | AML | Orta Saha | 138 | 138 | 67% | 16.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Éderson | Atalanta | DM | Defans | 156 | 156 | 69% | 45.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Maximilian Beier | Borussia Dortmund | AMR | Orta Saha | 149 | 152 | 70% | 39.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Lucas Chevalier | Paris Saint-Germain | GK | Kaleci | 148 | 150 | 70% | 26.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Rômulo | Forvet | 146 | 04.01.2027 | 40% | Al |
| Ermedin Demirović | Forvet | 147 | 31.12.2026 | 40% | Düşün |
| Quirin Rackl | Defans | 93 | 31.12.2026 | 40% | Hemen Al |
| Kjell Wätjen | Defans | 121 | 31.12.2026 | 40% | Hemen Al |
| Jona Niemiec | Orta Saha | 116 | 07.12.2026 | 80% | Düşün |
| Fiete Arp | Orta Saha | 132 | 07.12.2026 | 86% | Düşün |
| Bryan Hein | Orta Saha | 111 | 07.12.2026 | 83% | Al |
| Frans Krätzig | Orta Saha | 123 | 07.12.2026 | 75% | Hemen Al |
| Soufiane Messeguem | Orta Saha | 121 | 07.12.2026 | 80% | Düşün |
| Ole Pohlmann | Orta Saha | 126 | 07.12.2026 | 86% | Al |
| Max Geschwill | Orta Saha | 116 | 07.12.2026 | 75% | Al |
| Lasse Wehmeyer | Orta Saha | 107 | 07.12.2026 | 75% | Al |
| Carlo Boukhalfa | Orta Saha | 127 | 07.12.2026 | 75% | Düşün |
| Ilyas Ansah | Orta Saha | 135 | 07.12.2026 | 92% | Al |
| Jean-Manuel Mbom | Orta Saha | 127 | 07.12.2026 | 83% | Düşün |
| Reda Khadra | Orta Saha | 135 | 07.12.2026 | 88% | Düşün |
| Enrique Lofolomo | Orta Saha | 110 | 07.12.2026 | 75% | Düşün |
| Luca Marino | Orta Saha | 107 | 07.12.2026 | 80% | Hemen Al |
| Arne Maier | Orta Saha | 123 | 07.12.2026 | 86% | Hemen Al |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #72 | DM | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 131 | 141 | 20–27 | 21.1M | Görüşmede | Lennard Maloney | ✓ |
| #73 | DL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 120 | 125 | 18–32 | 15.9M | Görüşmede | Kenneth Schmidt | ✓ |
| #74 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 104 | 109 | 18–32 | 15.9M | Görüşmede | Luca Herrmann | ✓ |
| #75 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 117 | 122 | 18–32 | 15.9M | Görüşmede | Stefan Bell | ✓ |
| #43 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 137 | 137 | 21–29 | 57.1M | Listede | Josh Sargent | ✓ |
| #46 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 112 | 117 | 18–32 | 15.9M | Listede | Fedor Lapoukhov | ✓ |
| #67 | ST | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 101 | 111 | 20–27 | 17.0M | Beklemede | Jeredy Hilterman | — |
| #64 | DC | İsteğe Bağlı | Gelişim | 96 | 121 | 16–21 | 6.1M | Tamamlandı | Mika Mármol | — |
| #65 | DL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 113 | 118 | 18–32 | 15.9M | Tamamlandı | Christopher Lenz | ✓ |
| #44 | AML | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 100 | 110 | 20–27 | 32.0M | Vazgeçildi | Nico Williams | ✓ |
| #45 | DC | İsteğe Bağlı | Gelişim | 95 | 120 | 16–21 | 6.1M | Vazgeçildi | Mika Mármol | ✗ |
| #48 | AML | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 100 | 110 | 20–27 | 32.0M | Vazgeçildi | Nico Williams | ✓ |
| #49 | DC | İsteğe Bağlı | Gelişim | 95 | 120 | 16–21 | 6.1M | Vazgeçildi | Mika Mármol | — |
| #52 | DC | İsteğe Bağlı | Gelişim | 95 | 120 | 16–21 | 6.1M | Vazgeçildi | Mika Mármol | — |
| #55 | DC | İsteğe Bağlı | Gelişim | 96 | 121 | 16–21 | 6.1M | Vazgeçildi | Mika Mármol | — |
| #58 | DC | İsteğe Bağlı | Gelişim | 96 | 121 | 16–21 | 6.1M | Vazgeçildi | Mika Mármol | — |
| #61 | DC | İsteğe Bağlı | Gelişim | 96 | 121 | 16–21 | 6.1M | Vazgeçildi | Mika Mármol | — |
| #68 | DM | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 130 | 140 | 20–27 | 21.1M | Vazgeçildi | Kenneth Schmidt | ✓ |
| #69 | DL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 118 | 123 | 18–32 | 15.9M | Vazgeçildi | Emmanuel Iyoha | ✓ |