| TV Geliri | $2.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $76K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $87K |
| Oyuncu Maaşları | $5.7M |
| Personel Maaşları | $91K |
| Transfer Amortismanı | $115K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $369K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $2.3M | $6.3M | $-3.9M | $-334K |
| Oct 2026 | $2.4M | $10.5M | $-8.1M | $3.5M |
| Sep 2026 | $2.8M | $4.8M | $-2.0M | $11.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $19.1M |