| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcos Correia | Baş Scout | 8 | 0 | 43% | 31.08.2026 | Güney Amerika |
| Thiago Fonseca | Scout | 3 | 0 | 40% | 29.08.2026 | Güney Amerika |
| Danilo Braga | Scout | 1 | 0 | 40% | 01.08.2026 | Güney Amerika |
| Mateus Guimarães | Futbol Direktörü | 1 | 0 | 70% | 03.08.2026 | |
| Marcelo Araujo | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Roberto Queiroz | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nicolás de la Cruz | AML | 29 | Flamengo | Mateus Guimarães | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 115 | 115 | 70% | 100% | 3.2M | — | — | İzlemeye Devam | |
| Mamady Cissé | DM | 19 | Atlético Mineiro | Marcos Correia | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 100 | 99 | 65% | 100% | 1.1M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Hugo Souza | GK | 27 | Corinthians | Marcos Correia | Transfer Talebi | Aktif | 30.08.2026 | 30.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 109 | 40% | 91% | 3.4M | #19 GK | — | — | |
| Santiago Mejia | GK | 27 | Ceará | Marcos Correia | Transfer Talebi | Aktif | 30.08.2026 | 30.08.2026 | 1 | 0 | 113 | 116 | 40% | 98% | 2.8M | #19 GK | — | — | |
| Vitão | DC | 26 | Flamengo | Thiago Fonseca | Transfer Talebi | Aktif | 29.08.2026 | 29.08.2026 | 1 | 0 | 130 | 125 | 40% | 105% | 4.9M | #20 DL | — | — | |
| Carlos Arteaga | GK | 23 | Palmeiras | Marcos Correia | Transfer Talebi | Aktif | 18.08.2026 | 18.08.2026 | 1 | 0 | 137 | 124 | 40% | 102% | 4.7M | #11 GK | — | — | |
| Carlos Miguel | GK | 28 | Palmeiras | Marcos Correia | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 115 | 126 | 40% | 98% | 5.7M | #7 GK | — | — | |
| Aníbal Moreno | DM | 27 | River Plate | Marcos Correia | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 121 | 137 | 40% | 115% | 7.3M | #1 DL | — | — | |
| Wagner Leonardo | DC | 27 | Grêmio | Marcos Correia | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 128 | 130 | 40% | 108% | 4.2M | #1 DL | — | — | |
| Ayrton Lucas | DL | 29 | Flamengo | Marcos Correia | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 118 | 136 | 40% | 117% | 6.5M | #1 DL | — | — | |
| Tomás Galván | AML | 26 | River Plate | Thiago Fonseca | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 138 | 113 | 40% | 112% | 6.6M | #2 MC | — | — | |
| Maximiliano Salas | AMR | 28 | River Plate | Thiago Fonseca | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 139 | 122 | 40% | 111% | 7.2M | #2 MC | — | — | |
| Milton Giménez | ST | 30 | Boca Juniors | Danilo Braga | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 130 | 40% | 111% | 3.7M | #3 ST | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wagner Leonardo | DC | Grêmio | #1 | — | Al | 128 | 130 | 40% | 108% | 4.2M | Aktif | |
| Aníbal Moreno | DM | River Plate | #1 | — | Al | 121 | 137 | 40% | 115% | 7.3M | Aktif | |
| Milton Giménez | ST | Boca Juniors | #3 | — | Al | 119 | 130 | 40% | 111% | 3.7M | Aktif | |
| Andrew | GK | Flamengo | #4 | — | Al | 119 | 131 | 40% | 98% | 3.6M | Aktif | |
| Ayrton Lucas | DL | Flamengo | #1 | — | Al | 118 | 136 | 40% | 117% | 6.5M | Aktif | |
| Maximiliano Salas | AMR | River Plate | #2 | — | Düşün | 139 | 122 | 40% | 111% | 7.2M | Aktif | |
| Tomás Galván | AML | River Plate | #2 | — | Düşün | 138 | 113 | 40% | 112% | 6.6M | Aktif | |
| Carlos Arteaga | GK | Palmeiras | #6 | — | Düşün | 137 | 124 | 40% | 102% | 4.7M | Aktif | |
| Vitão | DC | Flamengo | #8 | — | Düşün | 130 | 125 | 40% | 105% | 4.9M | Aktif | |
| Carlos Miguel | GK | Palmeiras | #4 | — | Düşün | 115 | 126 | 40% | 98% | 5.7M | Aktif | |
| Santiago Mejia | GK | Ceará | #7 | — | Düşün | 113 | 116 | 40% | 98% | 2.8M | Aktif | |
| Hugo Souza | GK | Corinthians | #7 | — | Düşün | 110 | 109 | 40% | 91% | 3.4M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #5 | #10 | ST | 119 | 21–29 | 1.2M | Marcos Correia | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Danilo Braga | Vitória U20 | #5, #7 | |
| Thiago Fonseca | Internacional U20 | #5, #7, #8 | |
| Danilo Braga | Santos U20 | #1 | |
| Marcos Correia | Botafogo U20 | #5, #6 | |
| Thiago Fonseca | Juventude U20 | #4 | |
| Thiago Fonseca | Sport Recife U20 | #5, #7 | |
| Marcos Correia | Cruzeiro U20 | #5 | |
| Thiago Fonseca | São Paulo U20 | #5 | |
| Marcos Correia | Corinthians U20 | #5, #7 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nicolás de la Cruz | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.94 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mamady Cissé | İzlemeye Devam | — | 1.13 | ✓ | — | 0.10 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jorginho | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrew | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Saúl | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Marcos Correia | Mamady Cissé | Onayla | 1.13 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nicolás de la Cruz | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.87 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Saúl | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danilo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jorginho | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrew | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.97 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nicolás de la Cruz | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.86 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jorginho | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Saúl | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danilo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrew | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Robinho Junior | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolás de la Cruz | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.83 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jorginho | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrew | Reddet | #7 | -0.17 | — | — | 1.50 | 4.46 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Roberto Queiroz | Robinho Junior | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Marcos Correia | Andrew | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Robinho Junior | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolás de la Cruz | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jorginho | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrew | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Roberto Queiroz | Robinho Junior | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #2 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 117 | 130 | 21–29 | 1.7M | İzlemede | — | — |
| #10 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 119 | 132 | 21–29 | 1.2M | İzlemede | — | — |
| #19 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 114 | 127 | 21–29 | 826.6K | İzlemede | — | — |
| #20 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 119 | 132 | 21–29 | 826.6K | İzlemede | — | — |
| #3 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 119 | 132 | 21–29 | 1.7M | Tamamlandı | Leonardo Herrera | ✓ |
| #11 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 111 | 124 | 21–29 | 843.8K | Tamamlandı | Léo Jardim | ✓ |
| #1 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 114 | 127 | 21–29 | 1.7M | Vazgeçildi | Edenílson | ✓ |
| #7 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 119 | 124 | 18–32 | 807.5K | Vazgeçildi | — | — |