Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $25K |
| Maç Günü Geliri | $17K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $4K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $122K |
| Personel Maaşları | $34K |
| Tesis Bakımı | $115K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2033 |
$1.1M |
$271K |
$786K |
$-13.5M |
| Jun 2033 |
$185K |
$271K |
$-86K |
$-14.3M |
| May 2033 |
$46K |
$271K |
$-225K |
$-14.2M |
| Apr 2033 |
$46K |
$271K |
$-225K |
$-14.0M |
| Mar 2033 |
$46K |
$271K |
$-226K |
$-13.8M |
| Feb 2033 |
$46K |
$271K |
$-225K |
$-13.5M |
| Jan 2033 |
$45K |
$905K |
$-859K |
$-13.3M |
| Dec 2032 |
$46K |
$271K |
$-225K |
$-12.4M |
| Nov 2032 |
$46K |
$271K |
$-225K |
$-12.2M |
| Oct 2032 |
$45K |
$271K |
$-226K |
$-12.0M |
| Sep 2032 |
$45K |
$266K |
$-221K |
$-11.8M |
| Aug 2032 |
$130K |
$268K |
$-138K |
$-11.6M |