| TV Geliri | $5.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $486K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.8M |
| Personel Maaşları | $65K |
| Transfer Amortismanı | $23K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $30K |
| Tesis Bakımı | $732K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $5.7M | $3.6M | $2.1M | $17.7M |
| Mar 2028 | $5.8M | $3.7M | $2.1M | $15.7M |
| Feb 2028 | $5.7M | $3.1M | $2.6M | $13.6M |
| Jan 2028 | $5.8M | $3.0M | $2.7M | $10.9M |
| Dec 2027 | $5.7M | $3.2M | $2.5M | $8.2M |
| Nov 2027 | $5.6M | $3.1M | $2.5M | $5.7M |
| Oct 2027 | $6.1M | $3.4M | $2.8M | $3.1M |
| Sep 2027 | $2.6M | $3.1M | $-446K | $313K |
| Aug 2027 | $2.7M | $2.1M | $599K | $737K |
| Jul 2027 | $2.6M | $2.5M | $115K | $115K |
| Jun 2027 | $2.6M | $2.8M | $-210K | $-24K |
| May 2027 | $2.6M | $3.1M | $-485K | $163K |