| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nathan Wood | Gözlemci | 75 | 1 | 61% | 21.07.2031 | Doğu/Güney AfrikaDoğu AvrupaİskandinavyaGüney AmerikaBatı AfrikaBatı Avrupa |
| William Murphy | Gözlemci | 21 | 0 | 45% | 14.01.2031 | Doğu/Güney AfrikaDoğu AvrupaKuzey AmerikaGüney AmerikaBatı Afrika |
| David Palmer | Teknik Direktör | 13 | 1 | 67% | 18.08.2031 | |
| Gözlemci | 4 | 0 | 59% | 01.06.2030 | Doğu Avrupa | |
| Gözlemci | 2 | 0 | 65% | 01.01.2029 | ||
| Gözlemci | 2 | 0 | 68% | 26.02.2029 | ||
| Nathan Ellis | Gözlemci | 1 | 0 | 62% | 01.06.2031 |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karamoko Kaba | ST | 22 | Barnet | Nathan Wood | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 21.07.2031 | 21.07.2031 | 1 | 0 | 96 | 94 | 79% | 100% | 250.0K | — | — | — | |
| Ante Bašić | DM | 25 | Shrewsbury Town | David Palmer | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 18.08.2031 | 18.08.2031 | 1 | 0 | 101 | 84 | 67% | 100% | 80.0K | — | — | — | |
| Darren Oldaker | DM | 32 | Barnet | Nathan Wood | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 14.07.2031 | 14.07.2031 | 1 | 0 | 95 | 90 | 79% | 100% | 200.0K | — | — | — | |
| Cameron Frederick | DC | 22 | Oxford United | David Palmer | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.06.2031 | 01.06.2031 | 1 | 0 | 86 | 94 | 67% | 100% | 55.0K | — | — | — | |
| Albin Björkskog | MR | 26 | SJK | Nathan Wood | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.06.2031 | 01.06.2031 | 1 | 0 | 113 | 114 | 66% | 100% | 2.3M | — | — | — | |
| Albin Björkskog | MR | 26 | SJK | David Palmer | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 29.04.2030 | 29.04.2030 | 1 | 0 | 113 | 114 | 66% | 100% | 2.3M | — | — | — | |
| Valentín Albano | DR | 28 | Deportivo Merlo | Nathan Wood | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.06.2031 | 01.06.2031 | 1 | 0 | 115 | 115 | 64% | 100% | 900.0K | — | — | — | |
| Miro | ST | 28 | Lokomotiv Moscow | Nathan Wood | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2031 | 01.01.2031 | 1 | 0 | 122 | 122 | 64% | 100% | 1.2M | — | — | — | |
| Otto Kemppainen | DR | 27 | IFK Goteborg | Nathan Wood | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2031 | 01.01.2031 | 1 | 0 | 117 | 117 | 64% | 100% | 585.0K | — | — | — | |
| Nicolás Blanco | DR | 24 | Boca Juniors | Nathan Wood | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2031 | 01.01.2031 | 1 | 0 | 121 | 123 | 63% | 100% | 680.0K | — | — | — | |
| Logan White | AMR | 22 | Salford City | Nathan Ellis | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.06.2031 | 01.06.2031 | 1 | 0 | 98 | 112 | 62% | 100% | 405.0K | — | — | — | |
| Lautaro Kuchaska | GK | 23 | Gimnasia y Esgrima | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 13.09.2030 | 01.01.2031 | 10 | 0 | 102 | 106 | 91% | 104% | 350.0K | — | — | — | |
| Chizoba Okoh | GK | 28 | Wikki Tourists | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 04.09.2030 | 30.12.2030 | 10 | 0 | 105 | 107 | 91% | 90% | 315.0K | — | — | — | |
| Juan Benítez | GK | 23 | Los Andes | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 12.08.2030 | 29.12.2030 | 10 | 0 | 97 | 100 | 91% | 99% | 200.0K | — | — | — | |
| Frankarlos Benítez | GK | 27 | Deportivo La Guaira | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 06.09.2030 | 20.11.2030 | 6 | 0 | 120 | 121 | 86% | 98% | 1.7M | — | — | — | |
| Aphile Ngobese | GK | 26 | Kariobangi Sharks | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 18.09.2030 | 26.12.2030 | 5 | 0 | 84 | 78 | 83% | 94% | 250.0K | — | — | — | |
| Kees Sims | GK | 28 | Brommapojkarna | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 20.09.2030 | 23.12.2030 | 5 | 0 | 120 | 119 | 83% | 107% | 1.7M | — | — | — | |
| Joaquín Enrico | GK | 30 | Central Córdoba SdE | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 20.09.2030 | 21.12.2030 | 5 | 0 | 129 | 128 | 83% | 109% | 750.0K | — | — | — | |
| Kayne Bonnevie | GK | 30 | Pau FC | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 31.10.2030 | 13.01.2031 | 4 | 0 | 116 | 113 | 80% | 107% | 1.7M | — | — | — | |
| Wilbert Hernández | GK | 30 | Anzoátegui | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 25.09.2030 | 27.12.2030 | 4 | 0 | 119 | 114 | 80% | 104% | 1.3M | — | — | — | |
| Victor Augo | GK | 29 | Sofapaka | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 10.09.2030 | 25.12.2030 | 4 | 0 | 85 | 84 | 80% | 95% | 127.5K | — | — | — | |
| Matthieu Epolo | GK | 26 | Racing Genk | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 21.10.2030 | 21.12.2030 | 4 | 0 | 122 | 125 | 80% | 116% | 2.6M | — | — | — | |
| Sbonelo Ngcobo | GK | 27 | Bandari | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 17.10.2030 | 10.12.2030 | 4 | 0 | 101 | 100 | 80% | 100% | 600.0K | — | — | — | |
| Guillermo Maidana | GK | 30 | Deportivo Capiata | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2030 | 15.11.2030 | 4 | 0 | 101 | 101 | 80% | 103% | 650.0K | — | — | — | |
| Tyron Akpata | DM | 25 | Oldham Athletic | Nathan Wood | Personel Önerisi | Aktif | 05.08.2030 | 05.08.2030 | 1 | 0 | 95 | 98 | 79% | 100% | 1.2M | — | — | — | |
| Mario Virtuoso | DR | 27 | Villa Dálmine | William Murphy | Transfer Talebi | Aktif | 25.11.2030 | 14.01.2031 | 3 | 0 | 106 | 102 | 75% | 96% | 680.0K | — | — | — | |
| George Wickens | GK | 29 | PAOK | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 20.10.2030 | 30.12.2030 | 3 | 0 | 127 | 129 | 75% | 113% | 1.1M | — | — | — | |
| Osnel García | GK | 27 | Trujillanos | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 29.09.2030 | 28.12.2030 | 3 | 0 | 105 | 107 | 75% | 102% | 1.1M | — | — | — | |
| Rokenedy | GK | 29 | América de Natal | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 28.09.2030 | 25.12.2030 | 3 | 0 | 117 | 113 | 75% | 111% | 1.3M | — | — | — | |
| Brian Opondo | GK | 30 | Kakamega Homeboyz | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 14.10.2030 | 24.12.2030 | 3 | 0 | 101 | 99 | 75% | 98% | 200.0K | — | — | — | |
| Williams Tortolero | GK | 28 | Bolívar | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 21.09.2030 | 15.12.2030 | 3 | 0 | 105 | 107 | 75% | 104% | 750.0K | — | — | — | |
| Lukas Ramil Sauer | GK | 27 | Villa Dálmine | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 03.09.2030 | 13.12.2030 | 3 | 0 | 121 | 120 | 75% | 105% | 700.0K | — | — | — | |
| Pablo Fernández | GK | 29 | Encarnacion | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 26.10.2030 | 02.12.2030 | 3 | 0 | 103 | 108 | 75% | 99% | 800.0K | — | — | — | |
| Nathan Fisher | GK | 26 | Breidablik | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 12.09.2030 | 01.12.2030 | 3 | 0 | 95 | 94 | 75% | 98% | 300.0K | — | — | — | |
| Maxwell Mulili | GK | 29 | Shabana | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 02.09.2030 | 10.11.2030 | 3 | 0 | 89 | 86 | 75% | 105% | 400.0K | — | — | — | |
| José Luis Torres | GK | 25 | Yaracuyanos | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 06.09.2030 | 19.10.2030 | 3 | 0 | 93 | 101 | 75% | 101% | 350.0K | — | — | — | Sakat |
| Horacio Ali-Sticca | AMC | 22 | Watford | Personel Önerisi | Aktif | 07.02.2028 | 07.02.2028 | 1 | 0 | 87 | 99 | 68% | 100% | 1.0M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Nikola Iliev | AMC | 27 | Ludogorets | Nathan Wood | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2031 | 01.01.2031 | 1 | 0 | 126 | 127 | 67% | 100% | 6.8M | — | — | — | |
| Ethan Roberts | AML | 23 | Lincoln City | David Palmer | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2031 | 01.01.2031 | 1 | 0 | 82 | 89 | 67% | 100% | 75.0K | — | — | — | |
| Jakob Slak | DC | 24 | Oxford United | David Palmer | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2031 | 01.01.2031 | 1 | 0 | 82 | 96 | 67% | 100% | 110.0K | — | — | — | |
| Nicola Profeta | DM | 25 | Operário Ferroviário | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 01.12.2030 | 31.12.2030 | 2 | 0 | 122 | 121 | 67% | 105% | 1.8M | — | — | — | |
| Jesús Vega | GK | 29 | Deportivo Miranda | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 12.11.2030 | 27.12.2030 | 2 | 0 | 106 | 105 | 67% | 99% | 750.0K | — | — | — | |
| Shafic Ssebyala | DM | 30 | Nairobi United | William Murphy | Transfer Talebi | Aktif | 04.12.2030 | 25.12.2030 | 2 | 0 | 85 | 90 | 67% | 91% | 495.0K | — | — | — | |
| Hampus Gustafsson | GK | 30 | Örgryte | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 10.09.2030 | 24.12.2030 | 2 | 0 | 116 | 116 | 67% | 105% | 600.0K | — | — | — | |
| Will Brook | GK | 27 | Salernitana | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 20.12.2030 | 23.12.2030 | 2 | 0 | 95 | 96 | 67% | 95% | 1.0M | — | — | — | |
| Kevin Martínez | GK | 25 | Progreso | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 05.09.2030 | 20.12.2030 | 2 | 0 | 106 | 100 | 67% | 98% | 500.0K | — | — | — | |
| David Andersson | GK | 27 | IF Elfsborg | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 22.10.2030 | 20.12.2030 | 2 | 0 | 121 | 125 | 67% | 100% | 1.9M | — | — | — | |
| Agustín Chávez | GK | 25 | Liniers | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 24.09.2030 | 18.12.2030 | 2 | 0 | 94 | 94 | 67% | 107% | 80.0K | — | — | — | |
| Mateo Castillo | DR | 28 | Deportes Tolima | William Murphy | Transfer Talebi | Aktif | 07.12.2030 | 18.12.2030 | 2 | 0 | 142 | 132 | 67% | 116% | 5.8M | — | — | — | |
| Mariano Penepil | DL | 28 | Acassuso | William Murphy | Transfer Talebi | Aktif | 10.12.2030 | 11.12.2030 | 2 | 0 | 117 | 113 | 67% | 109% | 1.8M | — | — | — | |
| Joshua Baba | GK | 27 | Bohemians 1905 | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 05.11.2030 | 28.11.2030 | 2 | 0 | 100 | 105 | 67% | 86% | 300.0K | — | — | — | |
| Leonel Becerra | GK | 26 | Juventud | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 13.10.2030 | 12.11.2030 | 2 | 0 | 97 | 97 | 67% | 103% | 550.0K | — | — | — | |
| Lautaro Maldonado | GK | 30 | Instituto | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 02.11.2030 | 07.11.2030 | 2 | 0 | 122 | 120 | 67% | 104% | 1.2M | — | — | — | |
| Bautista Ramos | GK | 25 | Central Espanol | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 03.09.2030 | 31.10.2030 | 2 | 0 | 106 | 101 | 67% | 105% | 250.0K | — | — | — | |
| Agustín Olavarría | GK | 26 | Colon | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 24.09.2030 | 13.10.2030 | 2 | 0 | 108 | 103 | 67% | 109% | 300.0K | — | — | — | |
| Kauan | GK | 28 | Londrina | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 23.09.2030 | 06.10.2030 | 2 | 0 | 121 | 121 | 67% | 112% | 1.2M | — | — | — | |
| Marcus Bettinelli | — | — | David Palmer | Personel Önerisi | Aktif | 15.07.2030 | 15.07.2030 | 1 | 0 | 104 | 114 | 67% | 100% | 6.0K | — | — | — | ||
| Jashayde Greenwood | AMR | 22 | Reading | David Palmer | Personel Önerisi | Aktif | 21.01.2030 | 21.01.2030 | 1 | 0 | 117 | 117 | 67% | 100% | 170.0K | — | — | — | |
| Harry Griffiths | GK | 26 | Newport County | David Palmer | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2030 | 01.01.2030 | 1 | 0 | 90 | 93 | 67% | 100% | 65.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Alex Faux | DC | 23 | Colchester United | David Palmer | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2030 | 01.01.2030 | 1 | 0 | 79 | 91 | 67% | 100% | 95.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Danil Novikov | DM | 28 | Baltika | David Palmer | Personel Önerisi | Aktif | 31.12.2029 | 31.12.2029 | 1 | 0 | 99 | 99 | 67% | 100% | 1.3M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Henry Young | AMR | 19 | Chelsea | Personel Önerisi | Aktif | 26.02.2029 | 26.02.2029 | 1 | 0 | 100 | 112 | 67% | 100% | 1.2M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Jonathan Okoronkwo | AMR | 27 | Sharjah | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2030 | 01.01.2030 | 1 | 0 | 122 | 123 | 66% | 100% | 2.2M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Ezequiel Almirón | ST | 29 | Belgrano | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2030 | 01.01.2030 | 1 | 0 | 120 | 120 | 66% | 100% | 630.0K | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Henry Grant | MR | 19 | Arsenal | David Palmer | Personel Önerisi | Aktif | 31.12.2029 | 31.12.2029 | 1 | 0 | 95 | 109 | 66% | 100% | 1.5M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Peter Fisher | WL | 17 | Norwich City | David Palmer | Personel Önerisi | Aktif | 08.10.2029 | 08.10.2029 | 1 | 0 | 86 | 98 | 66% | 100% | 300.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Federico Pérez | DR | 27 | Talleres | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2030 | 01.06.2030 | 1 | 0 | 120 | 122 | 65% | 100% | 765.0K | — | — | — | ||
| Jani Atanasov | DM | 31 | Kairat | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2029 | 01.01.2029 | 1 | 0 | 115 | 115 | 65% | 100% | 2.6M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Maks Ebong | DM | 32 | Al Ahly | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 123 | 123 | 65% | 100% | 4.0M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Fabricio Amato | MC | 27 | Ujpest | Nathan Wood | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2031 | 01.01.2031 | 1 | 0 | 120 | 121 | 64% | 100% | 3.1M | — | — | — | |
| Junior Bita | DM | 26 | Kustosija | David Palmer | Personel Önerisi | Aktif | 03.09.2029 | 03.09.2029 | 1 | 0 | 106 | 108 | 64% | 100% | 765.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Mario Virtuoso | DR | 27 | Villa Dálmine | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 22.01.2031 | 22.01.2031 | 1 | 0 | 101 | 108 | 40% | 96% | 800.0K | — | — | — | |
| Jerónimo Porto Lapegüe | AMR | 30 | San Telmo | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 22.01.2031 | 22.01.2031 | 1 | 0 | 119 | 111 | 40% | 93% | 700.0K | — | — | — | |
| Max Thompson | GK | 27 | Swindon Town | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 13.01.2031 | 13.01.2031 | 1 | 0 | 115 | 112 | 40% | 100% | 2.4M | — | — | — | |
| Marcos Acuña | GK | 28 | Everton de Viña del Mar | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2031 | 01.01.2031 | 1 | 0 | 115 | 112 | 40% | 110% | 400.0K | — | — | — | |
| Lucas Irusta | DC | 28 | Brown de Adrogué | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 31.12.2030 | 31.12.2030 | 1 | 0 | 125 | 124 | 40% | 103% | 1.4M | — | — | — | |
| Nahuel Flamenco | DM | 24 | Ferrocarril Midland | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 31.12.2030 | 31.12.2030 | 1 | 0 | 104 | 109 | 40% | 99% | 450.0K | — | — | — | |
| Tiago Marghetich | DM | 26 | Inter de Limeira | William Murphy | Transfer Talebi | Aktif | 29.12.2030 | 29.12.2030 | 1 | 0 | 112 | 102 | 40% | 102% | 850.0K | — | — | — | |
| Abel Amaya | DR | 29 | Excursionistas | William Murphy | Transfer Talebi | Aktif | 29.12.2030 | 29.12.2030 | 1 | 0 | 123 | 125 | 40% | 110% | 900.0K | — | — | — | |
| Nahuel Flamenco | DM | 24 | Ferrocarril Midland | William Murphy | Transfer Talebi | Aktif | 28.12.2030 | 28.12.2030 | 1 | 0 | 101 | 111 | 40% | 99% | 450.0K | — | — | — | |
| Mateo Brustolín | DR | 24 | Sacachispas | William Murphy | Transfer Talebi | Aktif | 28.12.2030 | 28.12.2030 | 1 | 0 | 92 | 101 | 40% | 98% | 750.0K | — | — | — | |
| Nashon Wekesa | DR | 29 | KCB | William Murphy | Transfer Talebi | Aktif | 27.12.2030 | 27.12.2030 | 1 | 0 | 91 | 97 | 40% | 95% | 550.0K | — | — | — | |
| Imanol Segovia | DC | 30 | Deportivo Armenio | William Murphy | Transfer Talebi | Aktif | 27.12.2030 | 27.12.2030 | 1 | 0 | 123 | 115 | 40% | 105% | 800.0K | — | — | — | |
| Nicolás Canteros | DM | 25 | San Martín de Burzaco | William Murphy | Transfer Talebi | Aktif | 25.12.2030 | 25.12.2030 | 1 | 0 | 92 | 103 | 40% | 96% | 350.0K | — | — | — | Sakat |
| Iván Vaquero | DL | 28 | Morón | William Murphy | Transfer Talebi | Aktif | 22.12.2030 | 22.12.2030 | 1 | 0 | 132 | 116 | 40% | 112% | 850.0K | — | — | — | Sakat |
| Warlen | GK | 28 | Uberlândia | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 17.12.2030 | 17.12.2030 | 1 | 0 | 109 | 106 | 40% | 109% | 450.0K | — | — | — | |
| Luciano Jachfe | GK | 30 | Tigre | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 15.12.2030 | 15.12.2030 | 1 | 0 | 129 | 120 | 40% | 104% | 1.6M | — | — | — | |
| Benjamín Acosta | MC | 29 | Brasil de Pelotas | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 15.12.2030 | 15.12.2030 | 1 | 0 | 119 | 107 | 40% | 104% | 2.4M | — | — | — | |
| Iván Vaquero | DL | 28 | Morón | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 14.12.2030 | 14.12.2030 | 1 | 0 | 117 | 118 | 40% | 112% | 1.4M | — | — | — | |
| Gabriel Lekan | DC | 26 | Kun Khalifat | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 14.12.2030 | 14.12.2030 | 1 | 0 | 84 | 83 | 40% | 92% | 250.0K | — | — | — | |
| Mateo Castillo | DR | 28 | Deportes Tolima | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 12.12.2030 | 12.12.2030 | 1 | 0 | 130 | 134 | 40% | 116% | 5.8M | — | — | — | |
| Lucas Irusta | DC | 28 | Brown de Adrogué | William Murphy | Transfer Talebi | Aktif | 11.12.2030 | 11.12.2030 | 1 | 0 | 128 | 123 | 40% | 103% | 1.4M | — | — | — | |
| Paul Odeh | DL | 29 | Plateau United | William Murphy | Transfer Talebi | Aktif | 10.12.2030 | 10.12.2030 | 1 | 0 | 99 | 102 | 40% | 98% | 1.3M | — | — | — | |
| Hernest Malonga | DL | 28 | Shabana | William Murphy | Transfer Talebi | Aktif | 07.12.2030 | 07.12.2030 | 1 | 0 | 107 | 104 | 40% | 100% | 1.5M | — | — | — | |
| Ronaldo | GK | 30 | Brasil de Pelotas | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 06.12.2030 | 06.12.2030 | 1 | 0 | 114 | 115 | 40% | 106% | 600.0K | — | — | — | |
| Santiago Kubiszyn | DM | 29 | Morón | William Murphy | Transfer Talebi | Aktif | 02.12.2030 | 02.12.2030 | 1 | 0 | 130 | 125 | 40% | 110% | 1.7M | — | — | — | |
| Nicola Profeta | DM | 25 | Operário Ferroviário | William Murphy | Transfer Talebi | Aktif | 02.12.2030 | 02.12.2030 | 1 | 0 | 126 | 130 | 40% | 105% | 2.3M | — | — | — | |
| Pablo Minissale | DC | 30 | Villa San Carlos | William Murphy | Transfer Talebi | Aktif | 27.11.2030 | 27.11.2030 | 1 | 0 | 130 | 119 | 40% | 110% | 1.2M | — | — | — | |
| Kosi Thompson | DR | 28 | FC Dallas | William Murphy | Transfer Talebi | Aktif | 27.11.2030 | 27.11.2030 | 1 | 0 | 116 | 130 | 40% | 112% | 3.3M | — | — | — | |
| Rodrigo Bazilio | GK | 28 | Humaitá | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 26.11.2030 | 26.11.2030 | 1 | 0 | 96 | 102 | 40% | 101% | 250.0K | — | — | — | |
| Agustín Salvatierra | DL | 28 | San Martín SJ | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 26.11.2030 | 26.11.2030 | 1 | 0 | 115 | 110 | 40% | 105% | 1.0M | — | — | — | |
| Charlie Webster | DM | 27 | HNK Rijeka | William Murphy | Transfer Talebi | Aktif | 25.11.2030 | 25.11.2030 | 1 | 0 | 124 | 121 | 40% | 107% | 1.9M | — | — | — | |
| Lautaro López | DM | 26 | Montevideo City Torque | William Murphy | Transfer Talebi | Aktif | 20.11.2030 | 20.11.2030 | 1 | 0 | 136 | 123 | 40% | 111% | 2.9M | — | — | — | |
| Kingsley Gyamfi | DC | 27 | Östersund | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 19.11.2030 | 19.11.2030 | 1 | 0 | 117 | 116 | 40% | 106% | 1.9M | — | — | — | |
| Pablo Minissale | DC | 30 | Villa San Carlos | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 19.11.2030 | 19.11.2030 | 1 | 0 | 131 | 122 | 40% | 110% | 1.2M | — | — | — | |
| Román Musetti | DM | 26 | Ferrocarril Midland | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 17.11.2030 | 17.11.2030 | 1 | 0 | 90 | 91 | 40% | 96% | 500.0K | — | — | — | |
| Taite Holtam | GK | 26 | Slovan Ljubljana | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 12.11.2030 | 12.11.2030 | 1 | 0 | 77 | 78 | 40% | 98% | 250.0K | — | — | — | |
| Gastón Vega | GK | 26 | Capital | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 10.11.2030 | 10.11.2030 | 1 | 0 | 95 | 96 | 40% | 96% | 250.0K | — | — | — | |
| Chijioke Aniagboso | GK | 27 | Kolos | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 19.10.2030 | 19.10.2030 | 1 | 0 | 125 | 120 | 40% | 98% | 950.0K | — | — | — | |
| Antoniel Armoa | GK | 24 | Sportivo Ameliano | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 06.10.2030 | 06.10.2030 | 1 | 0 | 93 | 105 | 40% | 100% | 650.0K | — | — | — | |
| Gianni Peirano | GK | 25 | Aragua | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2030 | 05.10.2030 | 1 | 0 | 94 | 86 | 40% | 95% | 300.0K | — | — | — | |
| Nahuel González | GK | 27 | Rampla Juniors | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 04.10.2030 | 04.10.2030 | 1 | 0 | 96 | 103 | 40% | 109% | 350.0K | — | — | — | |
| Umar Yusuf | GK | 23 | Kun Khalifat | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 28.09.2030 | 28.09.2030 | 1 | 0 | 85 | 91 | 40% | 91% | 76.5K | — | — | — | Tutum |
| Kareem Ibrahim | GK | 24 | Ikorodu City | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 27.09.2030 | 27.09.2030 | 1 | 0 | 77 | 75 | 40% | 91% | 51.0K | — | — | — | |
| Facundo Lemos | GK | 30 | Boston River | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 25.09.2030 | 25.09.2030 | 1 | 0 | 106 | 92 | 40% | 104% | 200.0K | — | — | — | |
| Lorenzo Palmisani | GK | 27 | Frosinone | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2030 | 05.08.2030 | 1 | 0 | 143 | 144 | 40% | 103% | 7.4M | — | — | — | |
| Keehan Willows | GK | 25 | Oldham Athletic | Nathan Wood | Transfer Talebi | Aktif | 08.07.2030 | 08.07.2030 | 1 | 0 | 84 | 84 | 40% | 84% | 950.0K | — | — | — | |
| Azeem Abdulai | DM | 28 | Radomiak Radom | Transfer Talebi | Aktif | 26.06.2029 | 26.06.2029 | 1 | 0 | 129 | 112 | 40% | 105% | 4.0M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| — | #87 | — | Hemen Al | 139 | 154 | 40% | 113% | 6.7M | Gölge | |||
| — | #106 | — | Hemen Al | 134 | 146 | 40% | 117% | 4.6M | Gölge | |||
| Matheus Donelli | GK | Cruzeiro | #86 | — | Al | 127 | 128 | 83% | 112% | 2.3M | Gölge | |
| Lautaro Kuchaska | GK | Gimnasia y Esgrima | #80 | — | Al | 101 | 104 | 83% | 104% | 400.0K | Gölge | |
| Magnus Sjøeng | GK | VfB Stuttgart | #98 | — | Al | 127 | 127 | 80% | 116% | 650.0K | Sözleşme Sonu | Gölge |
| Julian Eyestone | GK | Tottenham | #90 | — | Al | 141 | 140 | 75% | 113% | 5.1M | Gölge | |
| George Wickens | GK | PAOK | #116 | — | Al | 127 | 129 | 75% | 113% | 1.1M | Gölge | |
| Matthieu Epolo | GK | Racing Genk | #96 | — | Al | 125 | 125 | 75% | 116% | 2.6M | Gölge | |
| Gavin Bazunu | GK | Bayer Leverkusen | #114 | — | Al | 131 | 136 | 67% | 110% | 8.6M | Gölge | |
| Chizoba Okoh | GK | Wikki Tourists | #78 | — | Düşün | 108 | 106 | 89% | 90% | 315.0K | Gölge | |
| Joaquín Enrico | GK | Central Córdoba SdE | #86 | — | Düşün | 129 | 123 | 80% | 109% | 900.0K | Gölge | |
| Kees Sims | GK | Brommapojkarna | #96 | — | Düşün | 121 | 118 | 80% | 107% | 1.7M | Gölge | |
| Wilbert Hernández | GK | Anzoátegui | #111 | — | Düşün | 119 | 114 | 80% | 104% | 1.3M | Gölge | |
| Diogenes | GK | Betis | #103 | — | Düşün | 129 | 127 | 75% | 117% | 1.5M | Gölge | |
| Lukas Ramil Sauer | GK | Villa Dálmine | #90 | — | Düşün | 121 | 120 | 75% | 105% | 700.0K | Gölge | |
| Sandali Condé | GK | Sturm Graz | #83 | — | Düşün | 121 | 120 | 75% | 109% | 400.0K | Gölge | |
| Rokenedy | GK | América de Natal | #107 | — | Düşün | 117 | 113 | 75% | 111% | 1.3M | Gölge | |
| Brooke Norton-Cuffy | DR | Villarreal | #79 | — | Düşün | 157 | 148 | 67% | 122% | 8.4M | Gölge | |
| Femi Seriki | DR | Legia | #84 | — | Düşün | 139 | 137 | 67% | 113% | 2.5M | Gölge | |
| — | #92 | — | Düşün | 124 | 113 | 67% | 109% | 841.5K | Gölge | |||
| Nicola Profeta | DM | Operário Ferroviário | #118 | — | Düşün | 122 | 121 | 67% | 105% | 1.8M | Gölge | |
| — | #97 | — | Düşün | 114 | 103 | 67% | 100% | 1.5M | Gölge | |||
| Mario Virtuoso | DR | Villa Dálmine | #113 | — | Düşün | 104 | 100 | 67% | 102% | 900.0K | Gölge | |
| Peyton Miller | DL | Portland Timbers | #85 | — | Düşün | 146 | 143 | 40% | 116% | 5.9M | Gölge | |
| — | #82 | — | Düşün | 134 | 129 | 40% | 113% | 2.7M | Gölge | |||
| Axel Henriksson | DM | Aston Villa | #115 | — | Düşün | 131 | 128 | 40% | 115% | 8.6M | Gölge | |
| Santiago Kubiszyn | DM | Morón | #77 | — | Düşün | 130 | 125 | 40% | 110% | 1.7M | Gölge | |
| Fabricio López | DR | Millonarios | #81 | — | Düşün | 130 | 119 | 40% | 114% | 2.2M | Gölge | |
| Mateo Castillo | DR | Deportes Tolima | #84 | — | Düşün | 129 | 126 | 40% | 116% | 5.8M | Gölge | |
| Diego Muriel | MC | Deportivo Cali | #85 | — | Düşün | 129 | 126 | 40% | 109% | 2.4M | Gölge |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maks Ebong | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Horacio Ali-Sticca | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jani Atanasov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Young | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Junior Bita | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Fisher | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Grant | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Novikov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jonathan Okoronkwo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ezequiel Almirón | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Harry Griffiths | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alex Faux | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| David Palmer | Junior Bita | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Peter Fisher | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Henry Grant | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Danil Novikov | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Harry Griffiths | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Alex Faux | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maks Ebong | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.61 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Horacio Ali-Sticca | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jani Atanasov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Young | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Junior Bita | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Fisher | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Grant | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Novikov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jonathan Okoronkwo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ezequiel Almirón | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Harry Griffiths | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alex Faux | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| David Palmer | Junior Bita | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Peter Fisher | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Henry Grant | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Danil Novikov | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Harry Griffiths | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Alex Faux | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maks Ebong | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Horacio Ali-Sticca | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jani Atanasov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Young | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Junior Bita | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Fisher | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Grant | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Novikov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jonathan Okoronkwo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ezequiel Almirón | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Harry Griffiths | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alex Faux | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| David Palmer | Junior Bita | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Peter Fisher | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Henry Grant | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Danil Novikov | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Harry Griffiths | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Alex Faux | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000247697 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maks Ebong | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Horacio Ali-Sticca | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jani Atanasov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Young | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Junior Bita | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Fisher | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Grant | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Novikov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jonathan Okoronkwo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ezequiel Almirón | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Harry Griffiths | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| David Palmer | Junior Bita | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Peter Fisher | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Henry Grant | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Danil Novikov | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Harry Griffiths | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000247697 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maks Ebong | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Horacio Ali-Sticca | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jani Atanasov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Young | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Junior Bita | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Fisher | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Grant | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Novikov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jonathan Okoronkwo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ezequiel Almirón | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Harry Griffiths | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| David Palmer | Junior Bita | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Peter Fisher | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Henry Grant | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Danil Novikov | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Harry Griffiths | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000247697 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maks Ebong | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Horacio Ali-Sticca | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jani Atanasov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Young | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Junior Bita | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Fisher | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Grant | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Novikov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jonathan Okoronkwo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ezequiel Almirón | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Harry Griffiths | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| David Palmer | Junior Bita | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Peter Fisher | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Henry Grant | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Danil Novikov | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Harry Griffiths | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000247697 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maks Ebong | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Horacio Ali-Sticca | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jani Atanasov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Young | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Junior Bita | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Fisher | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Grant | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Novikov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jonathan Okoronkwo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ezequiel Almirón | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Harry Griffiths | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| David Palmer | Junior Bita | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Peter Fisher | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Henry Grant | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Danil Novikov | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Harry Griffiths | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000247697 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maks Ebong | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Horacio Ali-Sticca | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jani Atanasov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Young | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Junior Bita | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Fisher | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Grant | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Novikov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jonathan Okoronkwo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ezequiel Almirón | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Harry Griffiths | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| David Palmer | Junior Bita | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Peter Fisher | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Henry Grant | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Danil Novikov | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Harry Griffiths | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000247697 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maks Ebong | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Horacio Ali-Sticca | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jani Atanasov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Young | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Junior Bita | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Fisher | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Grant | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Novikov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jonathan Okoronkwo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ezequiel Almirón | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Harry Griffiths | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| David Palmer | Junior Bita | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Peter Fisher | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Henry Grant | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Danil Novikov | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Harry Griffiths | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000247697 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maks Ebong | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Horacio Ali-Sticca | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jani Atanasov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jason Davies | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Young | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Junior Bita | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Fisher | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Grant | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Novikov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jonathan Okoronkwo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ezequiel Almirón | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| David Palmer | Junior Bita | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Peter Fisher | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Henry Grant | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Danil Novikov | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000247697 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maks Ebong | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Horacio Ali-Sticca | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jani Atanasov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jason Davies | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Young | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Junior Bita | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Fisher | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Grant | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Novikov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jonathan Okoronkwo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ezequiel Almirón | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| David Palmer | Junior Bita | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Peter Fisher | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Henry Grant | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Danil Novikov | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000247697 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maks Ebong | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Horacio Ali-Sticca | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jani Atanasov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jason Davies | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Young | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Junior Bita | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Steven Russell | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Fisher | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Grant | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Novikov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jonathan Okoronkwo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| David Palmer | Junior Bita | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Steven Russell | Onayla | 0.76 | 72% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Peter Fisher | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Henry Grant | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Danil Novikov | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000247697 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maks Ebong | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Horacio Ali-Sticca | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jani Atanasov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jason Davies | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Young | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Junior Bita | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Steven Russell | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Fisher | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Grant | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Novikov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jonathan Okoronkwo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| David Palmer | Junior Bita | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Steven Russell | Onayla | 0.76 | 72% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Peter Fisher | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Henry Grant | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Danil Novikov | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000247697 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maks Ebong | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Horacio Ali-Sticca | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jani Atanasov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jason Davies | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Young | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Junior Bita | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Steven Russell | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Fisher | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Grant | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Novikov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jonathan Okoronkwo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| David Palmer | Junior Bita | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Steven Russell | Onayla | 0.76 | 72% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Peter Fisher | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Henry Grant | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Danil Novikov | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000247697 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maks Ebong | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Horacio Ali-Sticca | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jani Atanasov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jason Davies | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Young | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Junior Bita | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Steven Russell | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Fisher | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Grant | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Novikov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jonathan Okoronkwo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| David Palmer | Junior Bita | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Steven Russell | Onayla | 0.76 | 72% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Peter Fisher | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Henry Grant | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Danil Novikov | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000247697 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maks Ebong | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Horacio Ali-Sticca | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jani Atanasov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jason Davies | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Young | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Junior Bita | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Steven Russell | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Fisher | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henry Grant | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Novikov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jonathan Okoronkwo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| David Palmer | Junior Bita | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Steven Russell | Onayla | 0.76 | 72% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Peter Fisher | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Henry Grant | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Palmer | Danil Novikov | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nicolás Blanco | Acassuso | DR | Defans | 121 | 123 | 63% | 680.0K | 29.04.2030 | 11 | 0 |
| Albin Björkskog | SJK | MR | Orta Saha | 113 | 114 | 66% | 2.3M | 29.04.2030 | 3 | 0 |
| Nicolò Ledonne | Ascoli | MC | Orta Saha | 112 | 112 | 65% | 810.0K | 29.04.2030 | 29 | 0 |
| Norwich City | AMC | Orta Saha | 100 | 106 | 70% | 2.2M | 29.04.2030 | 0 | 0 | |
| Mark Thompson | Arsenal | FL | Forvet | 98 | 109 | 69% | 1.8M | 29.04.2030 | 0 | 0 |
| Jardell Kanga | Ilves | MC | Orta Saha | 120 | 122 | 66% | 3.7M | 25.02.2030 | 22 | 0 |
| Haka | MR | Orta Saha | 116 | 116 | 64% | 1.6M | 25.02.2030 | 21 | 0 | |
| Ben Stanley Omondi | Gor Mahia | MR | Orta Saha | 106 | 107 | 68% | 800.0K | 25.02.2030 | 4 | 0 |
| Joshua Velardez | Água Santa | MR | Orta Saha | 105 | 108 | 66% | 1.3M | 25.02.2030 | 29 | 0 |
| Maxim Boldyrev | Akron | DM | Defans | 100 | 101 | 68% | 405.0K | 25.02.2030 | 22 | 0 |
| Miro | Dinamo Makhachkala | ST | Forvet | 122 | 122 | 64% | 1.2M | 31.12.2029 | 21 | 0 |
| Otto Kemppainen | Haka | DR | Defans | 117 | 117 | 64% | 585.0K | 31.12.2029 | 21 | 0 |
| Valentín Albano | UAI Urquiza | DR | Defans | 115 | 115 | 64% | 900.0K | 31.12.2029 | 17 | 0 |
| Danil Novikov | Baltika | DM | Defans | 99 | 99 | 67% | 1.3M | 31.12.2029 | 8 | 0 |
| Nikos Zouglis | Olympiacos | ML | Orta Saha | 111 | 112 | 67% | 4.1M | 08.10.2029 | 6 | 0 |
| Giannis Bouzoukis | Asteras | DM | Defans | 102 | 102 | 67% | 360.0K | 08.10.2029 | 6 | 0 |
| Steven Russell | Arsenal | ST | Forvet | 116 | 134 | 72% | 2.0M | 01.10.2029 | 0 | 0 |
| Andrey Mazurin | Krylya Sovetov | AMR | Orta Saha | 105 | 105 | 69% | 2.7M | 01.10.2029 | 10 | 0 |
| Fabricio Amato | ETO Győr | MC | Orta Saha | 120 | 121 | 64% | 3.1M | 17.09.2029 | 7 | 0 |
| Mateus Amaral | Metalurh Zaporizhzhia | MC | Orta Saha | 113 | 114 | 65% | 1.1M | 17.09.2029 | 7 | 0 |
| Nikola Iliev | Ludogorets | AMC | Orta Saha | 126 | 127 | 67% | 6.8M | 03.09.2029 | 7 | 0 |
| Alessandro Pellitteri | Campobasso | MC | Orta Saha | 115 | 116 | 66% | 2.1M | 03.09.2029 | 1 | 0 |
| András Németh | Puskas Akademia | AMR | Orta Saha | 117 | 117 | 64% | 2.1M | 03.09.2029 | 6 | 0 |
| Junior Bita | Kustosija | DM | Defans | 106 | 108 | 64% | 765.0K | 03.09.2029 | 7 | 0 |
| Ezequiel Almirón | Estudiantes | ST | Forvet | 120 | 120 | 66% | 630.0K | 26.02.2029 | 4 | 0 |
| Ágoston Bényei | Diosgyor | DM | Defans | 117 | 118 | 64% | 2.2M | 26.02.2029 | 28 | 0 |
| FF Jaro | DC | Defans | 115 | 116 | 65% | 2.4M | 26.02.2029 | 19 | 0 | |
| Germán Peralta | La Luz | DC | Defans | 114 | 115 | 64% | 267.8K | 26.02.2029 | 2 | 0 |
| Henry Young | Chelsea | AMR | Orta Saha | 100 | 112 | 67% | 1.2M | 26.02.2029 | 0 | 0 |
| Exon Arzú | Carabobo | MR | Orta Saha | 118 | 120 | 66% | 2.9M | 05.02.2029 | 2 | 0 |
| Joaquín Stizza | Fénix | DR | Defans | 118 | 118 | 64% | 994.5K | 05.02.2029 | 1 | 0 |
| Franco Mederos | Huracan del Paso | MC | Orta Saha | 113 | 113 | 64% | 918.0K | 05.02.2029 | 26 | 0 |
| Robert Green | Tottenham | ST | Forvet | 90 | 104 | 73% | 585.0K | 05.02.2029 | 0 | 0 |
| Federico Pérez | Agropecuario Argentino | DR | Defans | 120 | 122 | 65% | 765.0K | 08.01.2029 | 30 | 0 |
| Mark Murphy | Liverpool | AMR | Orta Saha | 105 | 117 | 73% | 2.4M | 08.01.2029 | 0 | 0 |
| Luke Davies | Liverpool | FR | Forvet | 101 | 112 | 67% | 2.1M | 08.01.2029 | 0 | 0 |
| Yaroslav Arbuzov | Baltika | AMR | Orta Saha | 100 | 101 | 66% | 765.0K | 08.01.2029 | 21 | 0 |
| Jonathan Okoronkwo | Torpedo Moscow | AMR | Orta Saha | 122 | 123 | 66% | 2.2M | 11.12.2028 | 17 | 0 |
| Kevin Bright | Alcione Milano | MC | Orta Saha | 111 | 112 | 65% | 2.0M | 11.12.2028 | 12 | 0 |
| Anton Lukashov | Slavia Mozyr | DR | Defans | 111 | 113 | 64% | 1.5M | 11.12.2028 | 28 | 0 |
| Daniil Kuznetsov | Rubin | AMR | Orta Saha | 101 | 102 | 68% | 1.4M | 11.12.2028 | 15 | 0 |
| Racing Ferrol | DM | Defans | 121 | 122 | 64% | 1.4M | 11.09.2028 | 1 | 0 | |
| Guljigit Alykulov | Dinamo Minsk | AML | Orta Saha | 112 | 112 | 66% | 3.1M | 11.09.2028 | 19 | 0 |
| Braian Aranda | Agropecuario Argentino | DM | Defans | 121 | 122 | 66% | 810.0K | 04.09.2028 | 29 | 0 |
| Dmitry Skopintsev | Dinamo Moscow | DL | Defans | 111 | 111 | 68% | 900.0K | 04.09.2028 | 7 | 0 |
| Daniil Shantaliy | Rostov | DM | Defans | 108 | 110 | 67% | 2.2M | 04.09.2028 | 7 | 0 |
| Maximiliano Luayza Koot | Tristán Suárez | DM | Defans | 120 | 120 | 65% | 1.8M | 21.08.2028 | 26 | 0 |
| Fawaz Abdullahi | Dinamo Minsk | DM | Defans | 120 | 121 | 65% | 3.4M | 21.08.2028 | 21 | 0 |
| Diego Medina | CSKA 1948 | DR | Defans | 116 | 116 | 65% | 2.1M | 21.08.2028 | 5 | 0 |
| Matías Bergara | Nueva Chicago | MC | Orta Saha | 117 | 120 | 65% | 1.4M | 21.08.2028 | 28 | 0 |
| Andrej Pogačar | Radomlje | MC | Orta Saha | 114 | 114 | 64% | 990.0K | 21.08.2028 | 5 | 0 |
| Lorenzo Di Stefano | Torres | AML | Orta Saha | 116 | 117 | 65% | 4.2M | 07.02.2028 | 21 | 0 |
| Santiago Sala | Güemes | AMR | Orta Saha | 116 | 116 | 64% | 680.0K | 07.02.2028 | 1 | 0 |
| Ignacio Vallejos | Colegiales | MC | Orta Saha | 114 | 114 | 64% | 400.0K | 07.02.2028 | 0 | 0 |
| Ibrahim Rabbaj | Chelsea | AMR | Orta Saha | 101 | 111 | 69% | 4.9M | 07.02.2028 | 0 | 0 |
| Matija Frigan | Parma | ST | Forvet | 129 | 131 | 65% | 9.2M | 13.12.2027 | 13 | 0 |
| Massimo Zilli | Spezia | ST | Forvet | 121 | 122 | 65% | 4.4M | 13.12.2027 | 12 | 0 |
| Zakhar Fedorov | Sochi | ST | Forvet | 101 | 107 | 68% | 2.6M | 13.12.2027 | 16 | 0 |
| Bailey Palmer | Brighton | AMR | Orta Saha | 100 | 110 | 68% | 5.4M | 13.12.2027 | 0 | 0 |
| Igor Dmitriev | Spartak Moscow | WL | Orta Saha | 121 | 123 | 67% | 7.6M | 04.10.2027 | 10 | 0 |
| Karlen Hovhannisyan | Akron | MC | Orta Saha | 104 | 110 | 67% | 3.2M | 04.10.2027 | 10 | 0 |
| Timothy Parker | Derby County | ML | Orta Saha | 93 | 107 | 73% | 500.0K | 27.09.2027 | 0 | 0 |
| Ulvi Babaev | Dinamo Moscow | AMR | Orta Saha | 109 | 113 | 67% | 3.8M | 20.09.2027 | 9 | 0 |
| Denilson | Mirassol | MC | Orta Saha | 130 | 130 | 65% | 6.1M | 13.09.2027 | 27 | 0 |
| Pastor | CSKA Sofia | DR | Defans | 124 | 124 | 62% | 5.0M | 13.09.2027 | 8 | 0 |
| Andri Guðjohnsen | Blackburn Rovers | ST | Forvet | 125 | 126 | 67% | 9.3M | 06.09.2027 | 4 | 0 |
| Arayik Eloyan | Ararat-Armenia | ST | Forvet | 118 | 122 | 65% | 3.1M | 06.09.2027 | 17 | 0 |
| Jani Atanasov | Aktobe | DM | Defans | 115 | 115 | 65% | 2.6M | 06.09.2027 | 20 | 0 |
| Agustín Ávalos | Dock Sud | DM | Defans | 112 | 112 | 64% | 1.2M | 06.09.2027 | 28 | 0 |
| Faiz Mattoir | Septemvri | MR | Orta Saha | 112 | 112 | 65% | 2.6M | 26.07.2027 | 2 | 0 |
| Nicolás Meaurio | Brown de Adrogué | ML | Orta Saha | 110 | 112 | 63% | 1.5M | 26.07.2027 | 23 | 0 |
| Jay McEvoy | Manchester United | DM | Defans | 96 | 111 | 73% | 3.4M | 26.07.2027 | 0 | 0 |
| Sergey Muradyan | Noah | DC | Defans | 119 | 126 | 65% | 3.9M | 12.07.2027 | 18 | 0 |
| Michael Sambataro | Liniers | DL | Defans | 109 | 111 | 65% | 994.5K | 12.07.2027 | 23 | 0 |
| Musa Qurbanlı | Qarabag | ST | Forvet | 113 | 114 | 67% | 4.4M | 28.06.2027 | 21 | 0 |
| Zafarmurod Abdurahmatov | Nasaf | DR | Defans | 113 | 116 | 64% | 3.2M | 28.06.2027 | 16 | 0 |
| Saidazamat Mirsaidov | Navbahor | DR | Defans | 111 | 113 | 65% | 3.4M | 28.06.2027 | 14 | 0 |
| Henrik Heggheim | Viking | DR | Defans | 126 | 127 | 65% | 4.0M | 22.02.2027 | 13 | 0 |
| Ignacio Lago | Colón | ML | Orta Saha | 119 | 121 | 65% | 950.0K | 22.02.2027 | 1 | 0 |
| Fabrício Daniel | São Bernardo | AML | Orta Saha | 113 | 113 | 67% | 3.1M | 22.02.2027 | 17 | 0 |
| Victor Andrade | São Bernardo | ML | Orta Saha | 106 | 106 | 66% | 1.5M | 22.02.2027 | 15 | 0 |
| Relebohile Mofokeng | Orlando Pirates | AMR | Orta Saha | 127 | 131 | 68% | 9.0M | 08.02.2027 | 24 | 0 |
| Patricio Moyano | Defensores | MR | Orta Saha | 116 | 120 | 64% | 994.5K | 08.02.2027 | 1 | 0 |
| Jonathan Cafu | Ponte Preta | AML | Orta Saha | 102 | 102 | 68% | 200.0K | 08.02.2027 | 19 | 0 |
| Diego Torres | Guarani | MC | Orta Saha | 100 | 100 | 66% | 150.0K | 08.02.2027 | 12 | 0 |
| NK Celje | MC | Orta Saha | 121 | 122 | 67% | 6.0M | 25.01.2027 | 15 | 0 | |
| Pedrinho | São Bernardo | AML | Orta Saha | 117 | 117 | 67% | 4.0M | 25.01.2027 | 17 | 0 |
| Lewis Wing | Reading | DM | Defans | 118 | 118 | 66% | 4.9M | 25.01.2027 | 28 | 0 |
| Edvin Kurtuluş | Ludogorets | DR | Defans | 123 | 123 | 62% | 5.2M | 25.01.2027 | 21 | 0 |
| Evangelos Patoulidis | Sandefjord | AMR | Orta Saha | 118 | 119 | 65% | 765.0K | 25.01.2027 | 13 | 0 |
| Jaminton Campaz | Rosario Central | MR | Orta Saha | 130 | 130 | 67% | 10.8M | 07.12.2026 | 12 | 0 |
| Aarón Molinas | Defensa y Justicia | MC | Orta Saha | 130 | 130 | 65% | 6.4M | 07.12.2026 | 12 | 0 |
| Jairo Concha | Universitario | MC | Orta Saha | 124 | 124 | 64% | 7.2M | 07.12.2026 | 0 | 0 |
| Ammar Hamdy | ENPPI | DR | Defans | 106 | 106 | 67% | 1.8M | 07.12.2026 | 14 | 0 |
| Jonathan Spedalieri | Renate | DC | Defans | 111 | 113 | 64% | 2.0M | 30.11.2026 | 9 | 0 |
| Jim Thwaites | Manchester United | DM | Defans | 98 | 116 | 72% | 4.3M | 30.11.2026 | 0 | 0 |
| Maxim Saveljev | Orenburg | ST | Forvet | 98 | 100 | 67% | 2.5M | 23.11.2026 | 6 | 0 |
| Volodymyr Brazhko | Dynamo Kyiv | DM | Defans | 127 | 129 | 64% | 5.5M | 16.11.2026 | 12 | 0 |
| Jake Evans | Leicester City | AML | Orta Saha | 99 | 111 | 73% | 1.8M | 02.11.2026 | 0 | 0 |
| Wallyson | ABC | AML | Orta Saha | 109 | 109 | 66% | 200.0K | 02.11.2026 | 14 | 0 |
| Alex Robertson | Cardiff City | MC | Orta Saha | 123 | 125 | 66% | 12.6M | 26.10.2026 | 11 | 0 |
| Andy Cannon | Barnet | DM | Defans | 107 | 107 | 68% | 2.6M | 26.10.2026 | 10 | 0 |
| Kipras Kažukolovas | Astana | DC | Defans | 112 | 113 | 63% | 1.6M | 26.10.2026 | 2 | 0 |
| Oleksandr Pikhalionok | Dynamo Kyiv | DM | Defans | 127 | 127 | 66% | 5.9M | 19.10.2026 | 9 | 0 |
| Promise David | Union SG | AMC | Orta Saha | 130 | 131 | 64% | 12.6M | 19.10.2026 | 10 | 0 |
| Philip Otele | Basel | ML | Orta Saha | 130 | 130 | 64% | 8.3M | 19.10.2026 | 6 | 0 |
| Tomáš Suslov | Hellas Verona | MC | Orta Saha | 126 | 127 | 65% | 11.7M | 19.10.2026 | 6 | 0 |
| Javi Vázquez | Torreense | DL | Defans | 117 | 117 | 65% | 6.6M | 19.10.2026 | 8 | 0 |
| Tiago Freitas | Benfica | DM | Defans | 106 | 117 | 67% | 7.0M | 28.09.2026 | 6 | 0 |
| James Eto'o | CSKA Sofia | DM | Defans | 117 | 118 | 65% | 5.9M | 14.09.2026 | 6 | 0 |
| Rahim Ibrahim | Slovan Bratislava | DM | Defans | 126 | 127 | 63% | 6.7M | 07.09.2026 | 5 | 0 |
| Gor Manvelyan | Noah | MC | Orta Saha | 112 | 114 | 64% | 3.0M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Amar Memić | Viktoria Plzen | WR | Orta Saha | 125 | 126 | 64% | 5.3M | 31.08.2026 | 5 | 0 |
| George Bello | LASK | DL | Defans | 123 | 124 | 62% | 3.7M | 31.08.2026 | 3 | 0 |
| Tobias Christensen | Rapid Bucharest | MC | Orta Saha | 122 | 122 | 63% | 2.0M | 31.08.2026 | 4 | 0 |
| Ruslanbek Jiyanov | Navbahor | AMR | Orta Saha | 112 | 113 | 64% | 2.8M | 31.08.2026 | 5 | 0 |
| Maks Ebong | CSKA Sofia | DM | Defans | 123 | 123 | 65% | 4.0M | 10.08.2026 | 2 | 0 |
| Isaac Solet | CSKA Sofia | DM | Defans | 124 | 125 | 64% | 5.6M | 10.08.2026 | 2 | 0 |
| Joe Bell | Viking | DM | Defans | 121 | 121 | 64% | 1.7M | 10.08.2026 | 1 | 0 |
| Ivan Bašić | Astana | DM | Defans | 111 | 113 | 64% | 630.0K | 10.08.2026 | 2 | 0 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Julian Eyestone | Kaleci | 141 | 21.04.2031 | 75% | Al |
| Gavin Bazunu | Kaleci | 131 | 06.01.2031 | 67% | Al |
| Nicola Profeta | Defans | 122 | 31.12.2030 | 67% | Düşün |
| Magnus Sjøeng | Kaleci | 127 | 02.12.2030 | 80% | Al |
| Defans | 124 | 02.12.2030 | 67% | Düşün | |
| Diogenes | Kaleci | 129 | 02.12.2030 | 75% | Düşün |
| Wilbert Hernández | Kaleci | 119 | 02.12.2030 | 80% | Düşün |
| Mario Virtuoso | Defans | 104 | 02.12.2030 | 67% | Düşün |
| Santiago Kubiszyn | Defans | 130 | 02.12.2030 | 40% | Düşün |
| George Wickens | Kaleci | 127 | 02.12.2030 | 75% | Al |
| Chizoba Okoh | Kaleci | 108 | 02.12.2030 | 89% | Düşün |
| Defans | 134 | 02.12.2030 | 40% | Hemen Al | |
| Lukas Ramil Sauer | Kaleci | 121 | 02.12.2030 | 75% | Düşün |
| Brooke Norton-Cuffy | Defans | 157 | 02.12.2030 | 67% | Düşün |
| Fabricio López | Defans | 130 | 02.12.2030 | 40% | Düşün |
| Defans | 114 | 02.12.2030 | 67% | Düşün | |
| Lautaro Kuchaska | Kaleci | 101 | 02.12.2030 | 83% | Al |
| Defans | 134 | 02.12.2030 | 40% | Düşün | |
| Kees Sims | Kaleci | 121 | 02.12.2030 | 80% | Düşün |
| Femi Seriki | Defans | 139 | 02.12.2030 | 67% | Düşün |
| Mateo Castillo | Defans | 129 | 02.12.2030 | 40% | Düşün |
| Sandali Condé | Kaleci | 121 | 02.12.2030 | 75% | Düşün |
| Diego Muriel | Defans | 129 | 02.12.2030 | 40% | Düşün |
| Peyton Miller | Defans | 146 | 02.12.2030 | 40% | Düşün |
| Matheus Donelli | Kaleci | 127 | 02.12.2030 | 83% | Al |
| Joaquín Enrico | Kaleci | 129 | 02.12.2030 | 80% | Düşün |
| Matthieu Epolo | Kaleci | 125 | 02.12.2030 | 75% | Al |
| Defans | 139 | 02.12.2030 | 40% | Hemen Al | |
| Rokenedy | Kaleci | 117 | 02.12.2030 | 75% | Düşün |
| Axel Henriksson | Defans | 131 | 02.12.2030 | 40% | Düşün |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #265 | DC | Önemli | Kalite Artışı | 79 | 92 | 21–29 | 705.2K | Listede | Darren Oldaker | ✓ |
| #241 | ST | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 117 | 122 | 18–32 | 1.2M | Listede | Miro | ✓ |
| #261 | ST | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 91 | 96 | 18–32 | 1.0M | Listede | Karamoko Kaba | ✓ |
| #240 | AML | Önemli | Kalite Artışı | 82 | 95 | 21–29 | 708.6K | Tamamlandı | Albin Björkskog | — |
| #242 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 116 | 121 | 18–32 | 1.0M | Tamamlandı | Nicolás Blanco | ✓ |
| #243 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 112 | 117 | 18–32 | 1.0M | Tamamlandı | Otto Kemppainen | ✓ |
| #244 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 110 | 115 | 18–32 | 1.0M | Tamamlandı | Valentín Albano | ✓ |
| #245 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 86 | 91 | 18–32 | 1.1M | Tamamlandı | ✓ | |
| #246 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 81 | 86 | 18–32 | 1.0M | Tamamlandı | Cameron Frederick | ✓ |
| #249 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 116 | 121 | 18–32 | 1.0M | Tamamlandı | Nicolás Blanco | ✓ |
| #250 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 112 | 117 | 18–32 | 1.0M | Tamamlandı | Otto Kemppainen | ✓ |
| #251 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 110 | 115 | 18–32 | 1.0M | Tamamlandı | Valentín Albano | ✓ |
| #252 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 81 | 86 | 18–32 | 1.0M | Tamamlandı | Cameron Frederick | ✓ |
| #255 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 116 | 121 | 18–32 | 1.0M | Tamamlandı | Nicolás Blanco | ✓ |
| #256 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 112 | 117 | 18–32 | 1.0M | Tamamlandı | Otto Kemppainen | ✓ |
| #257 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 110 | 115 | 18–32 | 1.0M | Tamamlandı | Valentín Albano | ✓ |
| #258 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 86 | 91 | 18–32 | 1.1M | Tamamlandı | ✓ | |
| #259 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 81 | 86 | 18–32 | 1.0M | Tamamlandı | Cameron Frederick | ✓ |
| #262 | MR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 108 | 113 | 18–32 | 2.3M | Tamamlandı | Albin Björkskog | ✓ |
| #263 | MR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 111 | 116 | 18–32 | 1.6M | Tamamlandı | ✓ | |
| #264 | AMR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 93 | 98 | 18–32 | 1.0M | Tamamlandı | Logan White | ✓ |
| #266 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 85 | 90 | 18–32 | 1.1M | Tamamlandı | ✓ |