| TV Geliri | $23K |
| Sıralama TV Bonusu | $2K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $8K |
| Oyuncu Maaşları | $147K |
| Personel Maaşları | $25K |
| Transfer Amortismanı | $520 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $600 |
| Tesis Bakımı | $214K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2027 | $12.0M | $386K | $11.6M | $28.1M |
| Oct 2027 | $3.2M | $584K | $2.6M | $16.5M |
| Sep 2027 | $15.7M | $310K | $15.4M | $13.8M |
| Aug 2027 | $29K | $314K | $-286K | $-1.5M |
| Jul 2027 | $28K | $302K | $-273K | $-1.3M |
| Jun 2027 | $29K | $272K | $-243K | $-991K |
| May 2027 | $237K | $394K | $-158K | $-749K |
| Apr 2027 | $28K | $290K | $-262K | $-592K |
| Mar 2027 | $83K | $290K | $-207K | $-330K |
| Feb 2027 | $12K | $1.2M | $-1.2M | $-123K |
| Jan 2027 | $21K | $289K | $-268K | $1.1M |
| Dec 2026 | $10K | $288K | $-278K | $1.3M |