| TV Geliri | $1.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $542K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.9M |
| Personel Maaşları | $69K |
| Transfer Amortismanı | $15K |
| Borç Faizi | $29K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $175K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $1.8M | $2.1M | $-357K | $-4.8M |
| Jun 2027 | $2.8M | $2.5M | $313K | $-4.5M |
| May 2027 | $1.8M | $2.6M | $-721K | $-4.8M |
| Apr 2027 | $1.8M | $2.6M | $-727K | $-4.1M |
| Mar 2027 | $2.0M | $2.5M | $-581K | $-3.4M |
| Feb 2027 | $2.1M | $3.0M | $-857K | $-2.9M |
| Jan 2027 | $795K | $2.6M | $-1.8M | $-2.0M |
| Dec 2026 | $841K | $2.6M | $-1.7M | $-206K |
| Nov 2026 | $389K | $2.7M | $-2.3M | $1.5M |
| Oct 2026 | $368K | $4.0M | $-3.7M | $3.8M |
| Sep 2026 | $274K | $2.3M | $-2.0M | $7.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $10.2M |