| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Williams | Baş Scout | 8 | 0 | 41% | 02.06.2027 | Doğu AvrupaBatı Avrupa |
| Joseph Hunter | Scout | 6 | 0 | 44% | 02.06.2027 | Batı Avrupa |
| Scout | 4 | 0 | 40% | 05.01.2027 | Kuzey AmerikaBatı Avrupa | |
| Scout | 1 | 0 | 40% | 01.01.2027 | Batı Avrupa | |
| Scout | 1 | 0 | 58% | 31.08.2026 | ||
| James Wilson | Scout | 1 | 0 | 51% | 01.01.2027 |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jonathan Hogg | DM | 38 | Huddersfield Town | Joseph Hunter | Personel Önerisi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 76 | 89 | 65% | 100% | 38.2K | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Richard O'Donnell | — | — | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 101 | 88 | 58% | 100% | 100.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |||
| Jonathan Hogg | DM | 38 | Huddersfield Town | James Wilson | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 95 | 81 | 51% | 100% | 135.0K | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Niek Schiks | GK | 23 | PSV | Thomas Williams | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 129 | 48% | 100% | 2.2M | — | — | — | |
| Diogo Costa | GK | 27 | Napoli | Thomas Williams | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 139 | 149 | 40% | 106% | 22.0M | #52 GK | — | — | |
| Emil Audero | GK | 30 | Cremonese | Thomas Williams | Transfer Talebi | Aktif | 06.01.2027 | 06.01.2027 | 1 | 0 | 121 | 139 | 40% | 97% | 7.9M | — | — | — | |
| Salvatore Esposito | DM | 26 | Spezia | Transfer Talebi | Aktif | 05.01.2027 | 05.01.2027 | 1 | 0 | 134 | 124 | 40% | 121% | 13.0M | — | — | — | ||
| Khéphren Thuram | DM | 26 | Juventus | Transfer Talebi | Aktif | 05.01.2027 | 05.01.2027 | 1 | 0 | 121 | 114 | 40% | 116% | 15.0M | — | — | — | ||
| Mile Svilar | GK | 27 | AS Roma | Thomas Williams | Transfer Talebi | Aktif | 03.01.2027 | 03.01.2027 | 1 | 0 | 114 | 132 | 40% | 98% | 7.0M | — | — | — | |
| Bryan Zaragoza | AMR | 26 | AS Roma | Joseph Hunter | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 139 | 141 | 40% | 111% | 26.0M | — | — | — | |
| Loïs Openda | AML | 27 | Juventus | Joseph Hunter | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 132 | 143 | 40% | 112% | 21.0M | — | — | — | |
| Rafael Leão | AML | 28 | AC Milan | Joseph Hunter | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 124 | 129 | 40% | 110% | 13.0M | — | — | — | |
| Lautaro Martínez | ST | 29 | Inter | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 138 | 135 | 40% | 111% | 18.0M | — | — | — | ||
| Joël Monteiro | AML | 27 | Young Boys | Thomas Williams | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 113 | 40% | 95% | 4.7M | — | — | — | |
| Franjo Ivanović | AML | 23 | Benfica | Thomas Williams | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 109 | 123 | 40% | 100% | 6.3M | — | — | — | |
| Nikolas Polster | GK | 25 | Wolfsberger AC | Joseph Hunter | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 94 | 106 | 40% | 82% | 850.0K | — | — | — | |
| Harvey Rees | GK | 19 | Derby County | Joseph Hunter | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 98 | 118 | 40% | 88% | 2.3M | — | — | — | |
| Levi Garcia | ST | 29 | Spartak Moscow | Thomas Williams | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 103 | 106 | 40% | 92% | 2.5M | — | — | — | |
| Sergio Reguilón | DL | 30 | Inter Miami CF | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 137 | 40% | 117% | 4.8M | — | — | — | ||
| Miles Robinson | DC | 30 | FC Cincinnati | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 131 | 121 | 40% | 112% | 6.7M | — | — | — | ||
| Samuel Essende | ST | 29 | Young Boys | Thomas Williams | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 114 | 108 | 40% | 100% | 5.3M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leonardo Balerdi | DC | Olympique de Marseille | #12 | #53 | Hemen Al | 105 | 117 | 28% | 101% | 8.8M | Aktif | |
| Diogo Costa | GK | Napoli | #11 | — | Al | 139 | 149 | 40% | 106% | 22.0M | Aktif | |
| Nuno Mendes | DL | Paris Saint-Germain | #12 | #53 | Al | 138 | 140 | 28% | 124% | 15.0M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #12 | #53 | DL | 143 | 21–29 | 7.6K | Joseph Hunter | 0 | 0 | Aktif | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #13 | #54 | MC | 146 | 21–29 | 7.6K | James Wilson | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #14 | #55 | ST | 148 | 21–29 | 7.6K | Thomas Williams | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Thomas Williams | Bristol City U20 | #12, #13, #14 | |
| Joseph Hunter | Middlesbrough U20 | #12, #13, #14 | |
| James Wilson | Nottingham Forest U20 | #11, #12, #13, #14 | |
| James Wilson | Ipswich Town U20 | #12, #13, #14 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jonathan Hogg | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.39 | 1.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Leonardo Balerdi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 348.05 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nuno Mendes | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 593.27 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| James Wilson | Jonathan Hogg | İzle | 0.00 | 51% | Düşük Güven |
| Joseph Hunter | Jonathan Hogg | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jonathan Hogg | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.39 | 1.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Leonardo Balerdi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 348.05 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nuno Mendes | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 593.27 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| James Wilson | Jonathan Hogg | İzle | 0.00 | 51% | Düşük Güven |
| Joseph Hunter | Jonathan Hogg | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ben Hamer | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.76 | 2.14 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jonathan Hogg | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.39 | 1.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Leonardo Balerdi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 348.05 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nuno Mendes | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 593.27 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| James Wilson | Jonathan Hogg | İzle | 0.00 | 51% | Düşük Güven |
| Joseph Hunter | Jonathan Hogg | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ben Hamer | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.44 | 1.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jonathan Hogg | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 1.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Leonardo Balerdi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 261.04 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nuno Mendes | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 444.95 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| James Wilson | Jonathan Hogg | İzle | 0.00 | 51% | Düşük Güven |
| Joseph Hunter | Jonathan Hogg | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ben Hamer | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.44 | 1.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jonathan Hogg | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 1.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Leonardo Balerdi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 261.04 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nuno Mendes | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 444.95 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| James Wilson | Jonathan Hogg | İzle | 0.00 | 51% | Düşük Güven |
| Joseph Hunter | Jonathan Hogg | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ben Hamer | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.44 | 1.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jonathan Hogg | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 1.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Leonardo Balerdi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 261.04 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nuno Mendes | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 444.95 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| James Wilson | Jonathan Hogg | İzle | 0.00 | 51% | Düşük Güven |
| Joseph Hunter | Jonathan Hogg | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ben Hamer | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.44 | 1.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| David Button | Reddet | — | -0.87 | — | — | 1.50 | 4.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Andy Yiadom | Reddet | — | -0.87 | — | — | 1.50 | 4.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Craig MacGillivray | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5.34 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Adam Forshaw | Reddet | — | -0.87 | — | — | 1.50 | 5.34 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jonathan Hogg | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 1.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Leonardo Balerdi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 261.04 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nuno Mendes | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 444.95 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Joseph Hunter | David Button | Reddet | -0.87 | 65% | Çok Pahalı |
| Joseph Hunter | Andy Yiadom | Reddet | -0.87 | 65% | Çok Pahalı |
| Joseph Hunter | Adam Forshaw | Reddet | -0.87 | 65% | Çok Pahalı |
| James Wilson | Jonathan Hogg | İzle | 0.00 | 51% | Düşük Güven |
| Joseph Hunter | Jonathan Hogg | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ben Hamer | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| David Button | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andy Yiadom | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Craig MacGillivray | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.24 | 1.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adam Forshaw | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.24 | 1.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Leonardo Balerdi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 61.95 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nuno Mendes | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 105.59 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ben Hamer | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Joseph Hunter | David Button | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Joseph Hunter | Andy Yiadom | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Craig MacGillivray | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Joseph Hunter | Adam Forshaw | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ben Hamer | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| David Button | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andy Yiadom | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Craig MacGillivray | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.24 | 1.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adam Forshaw | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.24 | 1.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Leonardo Balerdi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 61.95 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nuno Mendes | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 105.59 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ben Hamer | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Joseph Hunter | David Button | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Joseph Hunter | Andy Yiadom | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Craig MacGillivray | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Joseph Hunter | Adam Forshaw | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ben Hamer | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| David Button | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andy Yiadom | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Craig MacGillivray | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.24 | 1.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adam Forshaw | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.24 | 1.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Leonardo Balerdi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 61.95 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nuno Mendes | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 105.59 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ben Hamer | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Joseph Hunter | David Button | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Joseph Hunter | Andy Yiadom | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Craig MacGillivray | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Joseph Hunter | Adam Forshaw | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sam Morsy | Reddet | — | -0.89 | — | — | 0.96 | 2.46 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ben Hamer | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| David Button | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andy Yiadom | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Craig MacGillivray | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.24 | 1.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adam Forshaw | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.24 | 1.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Leonardo Balerdi | Reddet | — | -0.17 | — | — | 1.50 | 61.95 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nuno Mendes | Reddet | — | -0.17 | — | — | 1.50 | 105.59 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Sam Morsy | Reddet | -0.89 | 65% | Çok Pahalı | |
| Ben Hamer | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Joseph Hunter | David Button | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Joseph Hunter | Andy Yiadom | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Craig MacGillivray | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Joseph Hunter | Adam Forshaw | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Thomas Williams | Leonardo Balerdi | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Thomas Williams | Nuno Mendes | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I-Lani Edwards | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sam Morsy | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Leny Yoro | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.16 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Casemiro | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 10.69 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Giovanni Leoni | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 13.36 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Stefan Bajčetić | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 10.69 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Richard O'Donnell | İzlemeye Devam | — | 0.62 | — | — | 0.20 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| I-Lani Edwards | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Sam Morsy | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Richard O'Donnell | Onayla | 0.62 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I-Lani Edwards | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Liam Brannigan | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Casemiro | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.70 | 2.04 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Giovanni Leoni | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.01 | 2.55 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Stefan Bajčetić | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.70 | 2.04 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| I-Lani Edwards | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I-Lani Edwards | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Callum Wilson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.87 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Casemiro | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.70 | 2.04 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Sean Neave | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.61 | 1.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Liam Brannigan | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giovanni Leoni | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.01 | 2.55 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Stefan Bajčetić | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.70 | 2.04 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| I-Lani Edwards | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I-Lani Edwards | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Callum Wilson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Casemiro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.29 | 1.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sean Neave | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.23 | 1.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carey Bloedorn | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giorgi Mamardashvili | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| I-Lani Edwards | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I-Lani Edwards | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Callum Wilson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Casemiro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.29 | 1.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sean Neave | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.23 | 1.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carey Bloedorn | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giorgi Mamardashvili | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jacob Poytress | İzlemeye Devam | — | 0.62 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| I-Lani Edwards | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Jacob Poytress | Onayla | 0.62 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nathan Trott | Cardiff City | GK | Kaleci | 119 | 122 | 95% | 6.4M | 01.05.2027 | 34 | 2 |
| Francisco Moura | Sheffield Wednesday | DL | Defans | 109 | 131 | 65% | 11.0M | 01.05.2027 | 2 | 0 |
| Sergiño Dest | Sheffield Wednesday | DR | Defans | 109 | 132 | 65% | 13.0M | 01.05.2027 | 2 | 0 |
| Iván Fresneda | Bolton Wanderers | DR | Defans | 111 | 140 | 65% | 7.8M | 17.04.2027 | 2 | 0 |
| Antoine Mendy | Bolton Wanderers | DR | Defans | 111 | 140 | 65% | 11.0M | 17.04.2027 | 2 | 0 |
| Tanguy Ndombele | Bolton Wanderers | DM | Defans | 113 | 140 | 65% | 5.4M | 17.04.2027 | 2 | 0 |
| Ibrahim Cissoko | Bolton Wanderers | AMR | Orta Saha | 94 | 115 | 65% | 7.4M | 17.04.2027 | 2 | 0 |
| Jhon Solís | Birmingham City | DM | Defans | 115 | 143 | 65% | 6.4M | 10.04.2027 | 2 | 0 |
| Youssoufa Moukoko | Birmingham City | ST | Forvet | 116 | 141 | 65% | 20.0M | 10.04.2027 | 2 | 0 |
| Marco Kana | Derby County | DC | Defans | 115 | 126 | 65% | 13.0M | 03.04.2027 | 2 | 0 |
| Bobby Clark | Derby County | AMR | Orta Saha | 99 | 117 | 65% | 5.4M | 03.04.2027 | 2 | 0 |
| Yann Lienard | Huddersfield Town | GK | Kaleci | 112 | 139 | 65% | 7.8M | 27.03.2027 | 2 | 0 |
| Jens Cajuste | Ipswich Town | DM | Defans | 122 | 137 | 65% | 12.0M | 20.03.2027 | 2 | 0 |
| Chuba Akpom | Ipswich Town | AMC | Orta Saha | 118 | 136 | 65% | 6.5M | 20.03.2027 | 2 | 0 |
| Iván Azón | Ipswich Town | ST | Forvet | 99 | 114 | 48% | 3.7M | 20.03.2027 | 1 | 0 |
| Dehmaine Tabibou | Queens Park Rangers | AMC | Orta Saha | 108 | 127 | 65% | 9.2M | 06.03.2027 | 2 | 0 |
| Gonçalo Borges | Queens Park Rangers | AMR | Orta Saha | 117 | 131 | 65% | 14.0M | 06.03.2027 | 2 | 0 |
| Max Dean | Queens Park Rangers | ST | Forvet | 93 | 115 | 65% | 4.5M | 06.03.2027 | 2 | 0 |
| Charlie Setford | Milton Keynes Dons | GK | Kaleci | 115 | 131 | 65% | 6.8M | 20.02.2027 | 2 | 0 |
| Tomás Araújo | Blackburn Rovers | DR | Defans | 116 | 145 | 48% | 12.0M | 13.02.2027 | 1 | 0 |
| Joan Tincres | Bristol City | ST | Forvet | 106 | 136 | 65% | 7.2M | 06.02.2027 | 2 | 0 |
| Jonah Kusi-Asare | Fulham | ST | Forvet | 120 | 155 | 48% | 9.0M | 23.01.2027 | 1 | 0 |
| Amir Hadžiahmetović | Hull City | DM | Defans | 100 | 120 | 65% | 4.6M | 16.01.2027 | 2 | 0 |
| Ignatius Ganago | Hull City | ST | Forvet | 95 | 113 | 75% | 2.7M | 16.01.2027 | 2 | 1 |
| Yaroslav Mylokost | Hull City | DC | Defans | 87 | 122 | 48% | 550.0K | 16.01.2027 | 1 | 0 |
| Moctar Diop | Preston North End | ST | Forvet | 99 | 121 | 65% | 6.8M | 02.01.2027 | 2 | 0 |
| Miloš Luković | Preston North End | ST | Forvet | 96 | 121 | 48% | 3.6M | 02.01.2027 | 1 | 0 |
| Niek Schiks | Reading | GK | Kaleci | 107 | 129 | 65% | 3.6M | 26.12.2026 | 2 | 0 |
| Aaron Bouwman | Reading | DC | Defans | 114 | 156 | 48% | 7.6M | 26.12.2026 | 1 | 0 |
| Luca Belardinelli | Reading | DM | Defans | 92 | 105 | 58% | 180.0K | 26.12.2026 | 1 | 1 |
| Kiliann Sildillia | Bolton Wanderers | DR | Defans | 112 | 138 | 48% | 6.9M | 05.12.2026 | 1 | 0 |
| David Ayala | Derby County | DM | Defans | 116 | 134 | 48% | 10.0M | 21.11.2026 | 1 | 0 |
| Gonzalo Luján | Blackburn Rovers | DR | Defans | 112 | 130 | 48% | 8.9M | 03.10.2026 | 1 | 0 |
| Tomás Pérez | Bristol City | ST | Forvet | 102 | 126 | 48% | 3.8M | 26.09.2026 | 1 | 0 |
| Francisco Fraga | Bristol City | ST | Forvet | 97 | 118 | 48% | 3.4M | 26.09.2026 | 1 | 0 |
| Samuel Chukwueze | Fulham | AMR | Orta Saha | 117 | 131 | 48% | 5.7M | 12.09.2026 | 1 | 0 |
| John Lundstram | Hull City | DM | Defans | 95 | 115 | 48% | 1.0M | 05.09.2026 | 1 | 0 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Leonardo Balerdi | Defans | 105 | 31.08.2026 | 40% | Hemen Al |
| Nuno Mendes | Defans | 138 | 31.08.2026 | 40% | Al |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #52 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 138 | 151 | 21–29 | 7.6K | İzlemede | — | — |
| #53 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 143 | 156 | 21–29 | 7.6K | İzlemede | — | — |
| #54 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 7.6K | İzlemede | — | — |
| #55 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 148 | 161 | 21–29 | 7.6K | İzlemede | — | — |