| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Héctor Carrasco | Baş Scout | 13 | 0 | 45% | 05.07.2027 | Güney AmerikaBatı Avrupa |
| Fernando Vázquez | Scout | 6 | 0 | 40% | 02.06.2027 | Batı Avrupa |
| Martín Guerrero | Scout | 6 | 0 | 45% | 01.06.2027 | Batı Avrupa |
| Santiago Vargas | Scout | 5 | 0 | 45% | 02.06.2027 | Batı Avrupa |
| Lucas Moya | Scout | 1 | 0 | 40% | 05.08.2026 | Batı Avrupa |
| Nicolás Camacho | Futbol Direktörü | 1 | 0 | 65% | 01.06.2027 | |
| Héctor Peña | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francisco Portillo | AML | 37 | Huesca | Héctor Carrasco | Personel Önerisi | Aktif | 05.07.2027 | 05.07.2027 | 1 | 0 | 77 | 78 | 86% | 100% | 72.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| — | — | Martín Guerrero | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 79 | 81 | 72% | 100% | 90.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |||
| Cristian Herrera | AMR | 36 | Deportivo La Coruña | Santiago Vargas | Personel Önerisi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 77 | 77 | 65% | 100% | 90.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Óscar Plano | AMR | 36 | Leganés | Nicolás Camacho | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 92 | 96 | 65% | 100% | 100.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Esteban Andrada | GK | 36 | Monterrey | Héctor Carrasco | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 115 | 140 | 58% | 100% | 300.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | 28 | Manchester City | Héctor Carrasco | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 157 | 151 | 40% | 111% | 34.0M | #54 GK | — | — | |
| Wesley Fofana | DC | 26 | Chelsea | Fernando Vázquez | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 159 | 150 | 40% | 125% | 53.0M | #55 DL | — | — | |
| Robert Sánchez | GK | 29 | Chelsea | Héctor Carrasco | Transfer Talebi | Aktif | 05.01.2027 | 05.01.2027 | 1 | 0 | 135 | 131 | 40% | 102% | 11.0M | — | — | — | |
| Mile Svilar | GK | 27 | AS Roma | Héctor Carrasco | Transfer Talebi | Aktif | 05.01.2027 | 05.01.2027 | 1 | 0 | 128 | 133 | 40% | 97% | 5.3M | — | — | — | |
| Emil Audero | GK | 30 | Cremonese | Héctor Carrasco | Transfer Talebi | Aktif | 05.01.2027 | 05.01.2027 | 1 | 0 | 124 | 134 | 40% | 96% | 6.7M | — | — | — | |
| Benoît Morin | DC | 29 | Monaco | Fernando Vázquez | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 131 | 120 | 40% | 114% | 11.0M | — | — | — | |
| Ibrahima Konaté | DC | 28 | Liverpool | Fernando Vázquez | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 121 | 132 | 40% | 115% | 15.0M | — | — | — | |
| Nicolò Barella | MC | 30 | Inter | Santiago Vargas | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 135 | 137 | 40% | 115% | 25.0M | — | — | — | |
| Khvicha Kvaratskhelia | AML | 26 | Paris Saint-Germain | Santiago Vargas | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 140 | 133 | 40% | 114% | 33.0M | — | — | — | |
| Jérémy Doku | AMR | 25 | Paris Saint-Germain | Santiago Vargas | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 143 | 140 | 40% | 117% | 39.0M | — | — | — | |
| Victor Osimhen | ST | 28 | Manchester City | Martín Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 133 | 136 | 40% | 112% | 18.7M | — | — | — | |
| Youri Mignolet | ST | 24 | Manchester United | Martín Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 155 | 156 | 40% | 116% | 67.0M | — | — | — | |
| Andres Romo | FL | 24 | Olympique de Marseille | Martín Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 148 | 147 | 40% | 117% | 13.6M | — | — | — | |
| Wilfried Kanga | ST | 29 | KAA Gent | Héctor Carrasco | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 25.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 100 | 40% | 90% | 2.8M | — | — | — | |
| Renato Marin | GK | 21 | Paris Saint-Germain | Lucas Moya | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 100 | 129 | 40% | 93% | 5.1M | — | — | — | Tutum |
| Maarten Paes | GK | 29 | Ajax | Martín Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 132 | 136 | 40% | 97% | 5.5M | — | — | — | |
| Michele Di Gregorio | GK | 30 | Juventus | Martín Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 127 | 127 | 40% | 98% | 11.0M | — | — | — | |
| Alan Velasco | AMR | 25 | Boca Juniors | Héctor Carrasco | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 118 | 112 | 40% | 102% | 5.2M | — | — | — | |
| Joe Willock | MC | 27 | Newcastle United | Héctor Carrasco | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 121 | 126 | 40% | 107% | 21.0M | — | — | — | |
| Jean Huet | WR | 29 | Chamois Niortais | Héctor Carrasco | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 116 | 116 | 40% | 107% | 5.9M | — | — | — | |
| Martín Zubimendi | DM | 28 | Arsenal | Fernando Vázquez | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 143 | 40% | 121% | 41.0M | — | — | — | |
| Nico O'Reilly | DL | 22 | Manchester City | Fernando Vázquez | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 117 | 126 | 40% | 115% | 24.0M | — | — | — | |
| Manu | DC | 26 | Benfica | Fernando Vázquez | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 127 | 123 | 40% | 105% | 7.6M | — | — | — | |
| Warren Zaïre-Emery | DR | 21 | Paris Saint-Germain | Santiago Vargas | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 120 | 125 | 40% | 111% | 11.0M | — | — | — | |
| Dedryck Alderweireld | ST | 32 | KV Oostende | Héctor Carrasco | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 128 | 40% | 112% | 4.3M | — | — | — | Yaş |
| Fotis Ioannidis | ST | 27 | Sporting CP | Héctor Carrasco | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 117 | 127 | 40% | 107% | 11.0M | — | — | — | |
| Luis Suárez | ST | 29 | Sporting CP | Héctor Carrasco | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 127 | 121 | 40% | 106% | 10.0M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wesley Fofana | DC | Chelsea | #13 | — | Düşün | 159 | 150 | 40% | 125% | 53.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Manchester City | #12 | — | Düşün | 157 | 151 | 40% | 111% | 34.0M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #14 | #56 | MC | 154 | 21–29 | 19.4K | Santiago Vargas | 7 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #15 | #57 | ST | 156 | 21–29 | 19.4K | Martín Guerrero | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Héctor Carrasco | Real Sociedad B | #14, #15 | 05.06.2027 |
| Fernando Vázquez | FC Andorra U20 | #14, #15 | |
| Santiago Vargas | Real Valladolid U20 | #12, #13, #14, #15 | |
| Santiago Vargas | Las Palmas U20 | #14, #15 | |
| Martín Guerrero | Albacete U20 | #14, #15 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #67219705 | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.31 | 1.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.41 | 1.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67127965 | İzlemeye Devam | — | 1.39 | ✓ | — | 0.10 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67131285 | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Herrera | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.31 | 1.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francisco Portillo | İzlemeye Devam | — | 1.39 | ✓ | — | 0.10 | 1.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Martín Guerrero | Player #67219705 | Onayla | 0.79 | 72% | Rol Uyumlu |
| Héctor Carrasco | Player #67127965 | Onayla | 1.39 | 86% | Rol Uyumlu |
| Fernando Vázquez | Player #67131285 | Onayla | 0.68 | 65% | Rol Uyumlu |
| Santiago Vargas | Cristian Herrera | Onayla | 0.73 | 65% | Rol Uyumlu |
| Héctor Carrasco | Francisco Portillo | Onayla | 1.39 | 86% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #67219705 | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.31 | 1.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.41 | 1.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67127965 | İzlemeye Devam | — | 1.39 | ✓ | — | 0.10 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67131285 | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Herrera | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.31 | 1.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francisco Portillo | İzlemeye Devam | — | 1.39 | ✓ | — | 0.10 | 1.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Martín Guerrero | Player #67219705 | Onayla | 0.79 | 72% | Rol Uyumlu |
| Héctor Carrasco | Player #67127965 | Onayla | 1.39 | 86% | Rol Uyumlu |
| Fernando Vázquez | Player #67131285 | Onayla | 0.68 | 65% | Rol Uyumlu |
| Santiago Vargas | Cristian Herrera | Onayla | 0.73 | 65% | Rol Uyumlu |
| Héctor Carrasco | Francisco Portillo | Onayla | 1.39 | 86% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #67219705 | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.31 | 1.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.41 | 1.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67127965 | İzlemeye Devam | — | 1.39 | ✓ | — | 0.10 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67131285 | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Herrera | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.31 | 1.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francisco Portillo | İzlemeye Devam | — | 1.39 | ✓ | — | 0.10 | 1.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Martín Guerrero | Player #67219705 | Onayla | 0.79 | 72% | Rol Uyumlu |
| Héctor Carrasco | Player #67127965 | Onayla | 1.39 | 86% | Rol Uyumlu |
| Fernando Vázquez | Player #67131285 | Onayla | 0.68 | 65% | Rol Uyumlu |
| Santiago Vargas | Cristian Herrera | Onayla | 0.73 | 65% | Rol Uyumlu |
| Héctor Carrasco | Francisco Portillo | Onayla | 1.39 | 86% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #67219705 | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.31 | 1.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.41 | 1.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67127965 | İzlemeye Devam | — | 1.39 | ✓ | — | 0.10 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67131285 | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Herrera | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.31 | 1.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francisco Portillo | İzlemeye Devam | — | 1.39 | ✓ | — | 0.10 | 1.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Martín Guerrero | Player #67219705 | Onayla | 0.79 | 72% | Rol Uyumlu |
| Héctor Carrasco | Player #67127965 | Onayla | 1.39 | 86% | Rol Uyumlu |
| Fernando Vázquez | Player #67131285 | Onayla | 0.68 | 65% | Rol Uyumlu |
| Santiago Vargas | Cristian Herrera | Onayla | 0.73 | 65% | Rol Uyumlu |
| Héctor Carrasco | Francisco Portillo | Onayla | 1.39 | 86% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #67219705 | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.31 | 1.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.41 | 1.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67127965 | İzlemeye Devam | — | 1.39 | ✓ | — | 0.10 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67131285 | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Herrera | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.31 | 1.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francisco Portillo | İzlemeye Devam | — | 1.39 | ✓ | — | 0.10 | 1.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Martín Guerrero | Player #67219705 | Onayla | 0.79 | 72% | Rol Uyumlu |
| Héctor Carrasco | Player #67127965 | Onayla | 1.39 | 86% | Rol Uyumlu |
| Fernando Vázquez | Player #67131285 | Onayla | 0.68 | 65% | Rol Uyumlu |
| Santiago Vargas | Cristian Herrera | Onayla | 0.73 | 65% | Rol Uyumlu |
| Héctor Carrasco | Francisco Portillo | Onayla | 1.39 | 86% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #67018561 | İzlemeye Devam | — | 1.39 | ✓ | — | 0.10 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67219705 | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67127965 | İzlemeye Devam | — | 1.39 | ✓ | — | 0.10 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67131285 | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Herrera | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Héctor Carrasco | Player #67018561 | Onayla | 1.39 | 86% | Rol Uyumlu |
| Martín Guerrero | Player #67219705 | Onayla | 0.79 | 72% | Rol Uyumlu |
| Héctor Carrasco | Player #67127965 | Onayla | 1.39 | 86% | Rol Uyumlu |
| Fernando Vázquez | Player #67131285 | Onayla | 0.68 | 65% | Rol Uyumlu |
| Santiago Vargas | Cristian Herrera | Onayla | 0.73 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #67018561 | İzlemeye Devam | — | 1.39 | ✓ | — | 0.10 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67219705 | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67127965 | İzlemeye Devam | — | 1.39 | ✓ | — | 0.10 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67131285 | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Herrera | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Héctor Carrasco | Player #67018561 | Onayla | 1.39 | 86% | Rol Uyumlu |
| Martín Guerrero | Player #67219705 | Onayla | 0.79 | 72% | Rol Uyumlu |
| Héctor Carrasco | Player #67127965 | Onayla | 1.39 | 86% | Rol Uyumlu |
| Fernando Vázquez | Player #67131285 | Onayla | 0.68 | 65% | Rol Uyumlu |
| Santiago Vargas | Cristian Herrera | Onayla | 0.73 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #67018561 | İzlemeye Devam | — | 1.39 | ✓ | — | 0.10 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67219705 | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67127965 | İzlemeye Devam | — | 1.39 | ✓ | — | 0.10 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67131285 | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Herrera | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Héctor Carrasco | Player #67018561 | Onayla | 1.39 | 86% | Rol Uyumlu |
| Martín Guerrero | Player #67219705 | Onayla | 0.79 | 72% | Rol Uyumlu |
| Héctor Carrasco | Player #67127965 | Onayla | 1.39 | 86% | Rol Uyumlu |
| Fernando Vázquez | Player #67131285 | Onayla | 0.68 | 65% | Rol Uyumlu |
| Santiago Vargas | Cristian Herrera | Onayla | 0.73 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mario García | Reddet | — | -2.31 | — | — | 1.12 | 2.90 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #67248421 | Reddet | — | -0.85 | — | — | 1.50 | 5.73 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Paulo Gazzaniga | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3.99 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Adrián | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.17 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Juan Carlos | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.69 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #67018561 | İzlemeye Devam | — | 1.39 | ✓ | — | 0.10 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67219705 | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67127965 | İzlemeye Devam | — | 1.39 | ✓ | — | 0.10 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67131285 | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Herrera | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Moya | Mario García | Reddet | -0.72 | 55% | Çok Pahalı |
| Héctor Carrasco | Mario García | Reddet | -1.59 | 79% | Çok Pahalı |
| Héctor Peña | Player #67248421 | Reddet | -0.85 | 62% | Çok Pahalı |
| Héctor Carrasco | Player #67018561 | Onayla | 1.39 | 86% | Rol Uyumlu |
| Martín Guerrero | Player #67219705 | Onayla | 0.79 | 72% | Rol Uyumlu |
| Héctor Carrasco | Player #67127965 | Onayla | 1.39 | 86% | Rol Uyumlu |
| Fernando Vázquez | Player #67131285 | Onayla | 0.68 | 65% | Rol Uyumlu |
| Santiago Vargas | Cristian Herrera | Onayla | 0.73 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mario García | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67248421 | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.30 | 1.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Paulo Gazzaniga | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adrián | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.99 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Carlos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Esteban Andrada | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Moya | Mario García | İzle | 0.00 | 55% | Yüksek Potansiyel |
| Héctor Carrasco | Mario García | Onayla | 1.27 | 79% | Rol Uyumlu |
| Héctor Peña | Player #67248421 | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Héctor Carrasco | Esteban Andrada | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mario García | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67248421 | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.30 | 1.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Paulo Gazzaniga | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adrián | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.99 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Carlos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Esteban Andrada | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Moya | Mario García | İzle | 0.00 | 55% | Yüksek Potansiyel |
| Héctor Carrasco | Mario García | Onayla | 1.27 | 79% | Rol Uyumlu |
| Héctor Peña | Player #67248421 | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Héctor Carrasco | Esteban Andrada | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mario García | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67248421 | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.30 | 1.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Paulo Gazzaniga | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adrián | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.99 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Carlos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Esteban Andrada | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Moya | Mario García | İzle | 0.00 | 55% | Yüksek Potansiyel |
| Héctor Carrasco | Mario García | Onayla | 1.27 | 79% | Rol Uyumlu |
| Héctor Peña | Player #67248421 | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Héctor Carrasco | Esteban Andrada | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mario García | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67248421 | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.30 | 1.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Paulo Gazzaniga | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adrián | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.99 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Carlos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Esteban Andrada | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Moya | Mario García | İzle | 0.00 | 55% | Yüksek Potansiyel |
| Héctor Carrasco | Mario García | Onayla | 1.27 | 79% | Rol Uyumlu |
| Héctor Peña | Player #67248421 | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Héctor Carrasco | Esteban Andrada | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jonathan Viera | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Éder Militão | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.04 | 2.59 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lamine Yamal | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.25 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Franco Mastantuono | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5.77 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Marc Bernal | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.38 | 3.17 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jonathan Viera | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franco Mastantuono | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5.77 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Marc Bernal | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.38 | 3.17 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Éder Militão | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.04 | 2.59 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Arda Güler | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3.75 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lamine Yamal | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.25 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matías Dituro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jonathan Viera | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Éder Militão | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.04 | 2.59 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Arda Güler | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3.75 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lamine Yamal | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.25 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ignacio Laquintana | Huesca | AMR | Orta Saha | 104 | 124 | 84% | 8.3M | 05.06.2027 | 2 | 2 |
| Jonathan Gómez | Albacete | DL | Defans | 88 | 113 | 84% | 2.8M | 15.05.2027 | 2 | 2 |
| Jefté Betancor | Albacete | ST | Forvet | 96 | 100 | 84% | 950.0K | 15.05.2027 | 2 | 2 |
| Samuele Mulattieri | Deportivo La Coruña | ST | Forvet | 103 | 115 | 84% | 3.9M | 08.05.2027 | 2 | 2 |
| Luka Gagnidze | Granada | DM | Defans | 98 | 119 | 84% | 2.8M | 01.05.2027 | 2 | 2 |
| Andrés Ferrari | Sporting Gijón | ST | Forvet | 81 | 98 | 84% | 1.6M | 24.04.2027 | 2 | 2 |
| Paul Akouokou | Real Zaragoza | DM | Defans | 116 | 139 | 84% | 7.3M | 17.04.2027 | 2 | 2 |
| Nikola Čumić | Real Zaragoza | AMR | Orta Saha | 88 | 106 | 84% | 3.9M | 17.04.2027 | 2 | 2 |
| Noah Ohio | Real Valladolid | ST | Forvet | 93 | 116 | 45% | 2.5M | 17.04.2027 | 1 | 1 |
| Freddie Woodman | Real Valladolid | GK | Kaleci | 119 | 144 | 65% | 5.9M | 17.04.2027 | 2 | 0 |
| Iker Bravo | Las Palmas | AMC | Orta Saha | 112 | 133 | 84% | 6.9M | 10.04.2027 | 2 | 2 |
| Taisei Miyashiro | Las Palmas | AMC | Orta Saha | 99 | 119 | 84% | 3.4M | 10.04.2027 | 2 | 2 |
| Lorenzo Amatucci | Las Palmas | DM | Defans | 123 | 148 | 55% | 11.0M | 10.04.2027 | 1 | 2 |
| Estanis Pedrola | Las Palmas | AMR | Orta Saha | 66 | 93 | 38% | 650.0K | 10.04.2027 | 0 | 2 |
| Ahmed Gabr | Cultural Leonesa | GK | Kaleci | 96 | 115 | 45% | 1.6M | 03.04.2027 | 1 | 1 |
| Burgos | DR | Defans | 117 | 133 | 48% | 9.1M | 27.03.2027 | 1 | 0 | |
| Aarón Martín | Mirandés | DM | Defans | 79 | 119 | 28% | 1.2M | 27.03.2027 | 0 | 1 |
| André Horta | Almería | DM | Defans | 112 | 125 | 84% | 6.2M | 13.03.2027 | 2 | 2 |
| Antoñito Cordero | Cádiz | AMR | Orta Saha | 103 | 135 | 38% | 4.6M | 06.03.2027 | 0 | 2 |
| Imanol | FC Andorra | DL | Defans | 89 | 115 | 75% | 3.2M | 20.02.2027 | 2 | 1 |
| Ignatius Ganago | FC Andorra | ST | Forvet | 95 | 113 | 65% | 2.6M | 20.02.2027 | 2 | 0 |
| Grady Makiobo | Racing Santander | DC | Defans | 116 | 147 | 65% | 4.6M | 13.02.2027 | 2 | 0 |
| Esteban Andrada | Real Zaragoza | GK | Kaleci | 117 | 140 | 75% | 350.0K | 30.01.2027 | 2 | 1 |
| Sergio Barcia | Las Palmas | DC | Defans | 110 | 130 | 75% | 8.7M | 23.01.2027 | 2 | 1 |
| Hugo Cuenca | Burgos | AMR | Orta Saha | 98 | 128 | 55% | 4.9M | 16.01.2027 | 1 | 2 |
| Martín Fernández | Albacete | DM | Defans | 91 | 111 | 48% | 3.1M | 19.12.2026 | 1 | 0 |
| Kenan Kodro | Real Zaragoza | AML | Orta Saha | 87 | 108 | 58% | 550.0K | 21.11.2026 | 1 | 1 |
| Wallace Yan | Eibar | AMR | Orta Saha | 109 | 136 | 48% | 4.2M | 14.11.2026 | 1 | 0 |
| Pietro Comuzzo | Burgos | DC | Defans | 117 | 128 | 48% | 4.2M | 31.10.2026 | 1 | 0 |
| João Simões | Burgos | DM | Defans | 119 | 150 | 48% | 4.9M | 31.10.2026 | 1 | 0 |
| Facundo Farías | Cádiz | AML | Orta Saha | 106 | 127 | 48% | 7.5M | 10.10.2026 | 1 | 0 |
| Facundo Bernal | Racing Santander | DM | Defans | 113 | 134 | 48% | 4.3M | 19.09.2026 | 1 | 0 |
| Gonzalo Montiel | Málaga | DR | Defans | 117 | 143 | 48% | 3.6M | 22.08.2026 | 1 | 0 |
| Williams Alarcón | Málaga | DM | Defans | 117 | 136 | 48% | 7.3M | 22.08.2026 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #54 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 19.4K | İzlemede | — | — |
| #55 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 164 | 21–29 | 19.4K | İzlemede | — | — |
| #56 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 19.4K | İzlemede | — | — |
| #57 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 19.4K | İzlemede | — | — |