| TV Geliri | $1.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $250K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $58K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $47K |
| Oyuncu Maaşları | $2.3M |
| Personel Maaşları | $95K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $138K |
| Tesis Bakımı | $418K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2027 | $1.9M | $3.0M | $-1.1M | $6.7M |
| Feb 2027 | $2.6M | $3.1M | $-486K | $7.8M |
| Jan 2027 | $7.5M | $2.4M | $5.1M | $8.3M |
| Dec 2026 | $500K | $2.3M | $-1.8M | $3.2M |
| Nov 2026 | $505K | $2.4M | $-1.9M | $5.0M |
| Oct 2026 | $503K | $4.0M | $-3.5M | $6.9M |
| Sep 2026 | $3.8M | $2.4M | $1.5M | $10.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $8.9M |