| TV Geliri | $560K |
| Sıralama TV Bonusu | $12K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $12K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $198K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $566K |
| Personel Maaşları | $31K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $34K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jun 2027 | $793K | $759K | $35K | $-2.8M |
| May 2027 | $149K | $656K | $-506K | $-2.8M |
| Apr 2027 | $149K | $664K | $-515K | $-2.3M |
| Mar 2027 | $155K | $666K | $-511K | $-1.8M |
| Feb 2027 | $150K | $853K | $-702K | $-1.3M |
| Jan 2027 | $148K | $646K | $-498K | $-620K |
| Dec 2026 | $160K | $672K | $-512K | $-124K |
| Nov 2026 | $171K | $680K | $-509K | $385K |
| Oct 2026 | $49K | $923K | $-873K | $892K |
| Sep 2026 | $1.1M | $546K | $591K | $1.8M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.3M |