| TV Geliri | $4.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $542K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $7.9M |
| Personel Maaşları | $58K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $7K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $195K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $4.9M | $8.2M | $-3.3M | $-1.2M |
| Jul 2027 | $5.0M | $8.8M | $-3.8M | $2.1M |
| Jun 2027 | $13.8M | $8.3M | $5.5M | $5.9M |
| May 2027 | $5.1M | $9.6M | $-4.5M | $463K |
| Apr 2027 | $5.1M | $11.9M | $-6.7M | $4.9M |
| Mar 2027 | $5.2M | $9.7M | $-4.5M | $11.7M |
| Feb 2027 | $5.2M | $9.5M | $-4.3M | $16.2M |
| Jan 2027 | $5.4M | $9.3M | $-3.9M | $20.4M |
| Dec 2026 | $5.3M | $9.6M | $-4.4M | $24.3M |
| Nov 2026 | $2.3M | $9.5M | $-7.2M | $28.7M |
| Oct 2026 | $2.2M | $11.5M | $-9.2M | $35.9M |
| Sep 2026 | $2.5M | $8.1M | $-5.7M | $45.1M |