| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Henry Harvey | Baş Scout | 7 | 0 | 41% | 01.01.2027 | Batı Avrupa |
| George Phillips | Futbol Direktörü | 4 | 0 | 70% | 01.01.2027 | |
| Jonathan Davis | Scout | 3 | 0 | 40% | 02.01.2027 | Batı Avrupa |
| Christopher Spencer | Scout | 2 | 0 | 47% | 02.01.2027 | Batı Avrupa |
| Matthew Hill | Scout | 2 | 0 | 79% | 02.01.2027 | |
| Christopher James | Scout | 1 | 0 | 62% | 02.01.2027 | |
| Luke Stewart | Scout | 1 | 0 | 79% | 02.01.2027 | |
| David Wright | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Joshua Robinson | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Josh Hamilton | DC | 19 | Leeds United | Matthew Hill | Personel Önerisi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 102 | 118 | 79% | 100% | 3.4M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Rhys Chadwick | DM | 20 | Leeds United | Luke Stewart | Personel Önerisi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 95 | 108 | 79% | 100% | 3.4M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Robert Cook | GK | 20 | Leeds United | Matthew Hill | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 101 | 110 | 79% | 100% | 2.5M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Tom Heaton | GK | 40 | Manchester United | George Phillips | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 131 | 131 | 70% | 100% | 1.2M | — | — | İzlemeye Devam | |
| Mateo Kovačić | DM | 32 | Manchester City | George Phillips | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 132 | 132 | 70% | 100% | 8.6M | — | — | İzlemeye Devam | |
| Casemiro | DM | 35 | Manchester United | George Phillips | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 129 | 129 | 70% | 100% | 3.6M | — | — | İzlemeye Devam | |
| Wataru Endo | DC | 34 | Liverpool | George Phillips | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 127 | 127 | 70% | 100% | 5.5M | — | — | İzlemeye Devam | |
| Zach Abbott | DC | 20 | Nottingham Forest | Christopher James | Personel Önerisi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 106 | 105 | 62% | 100% | 5.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Lanre Olatunji | DC | 19 | Charlton Athletic | Christopher Spencer | Personel Önerisi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 91 | 86 | 55% | 100% | 1.7M | — | — | — | |
| Merlin Röhl | DM | 24 | Everton | Henry Harvey | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 111 | 135 | 48% | 100% | 6.5M | — | — | — | |
| Bremer | DC | 29 | Juventus | Jonathan Davis | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 136 | 148 | 40% | 125% | 22.0M | #24 DL | — | — | |
| Diogo Costa | GK | 27 | Napoli | Henry Harvey | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 155 | 149 | 40% | 105% | 19.0M | #23 GK | — | — | |
| João Virgínia | GK | 27 | Sporting CP | Henry Harvey | Transfer Talebi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 115 | 126 | 40% | 95% | 6.9M | — | Daha Fazla Bilgi | İzlemeye Devam | |
| Guglielmo Vicario | GK | 30 | Tottenham Hotspur | Henry Harvey | Transfer Talebi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 124 | 133 | 40% | 104% | 9.4M | — | Daha Fazla Bilgi | İzlemeye Devam | |
| Kasper Dolberg | ST | 29 | Ajax | Henry Harvey | Transfer Talebi | Aktif | 07.08.2026 | 07.08.2026 | 1 | 0 | 124 | 116 | 40% | 106% | 12.0M | — | — | — | |
| Alan Varela | DM | 25 | FC Porto | Henry Harvey | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 138 | 133 | 40% | 114% | 12.0M | — | — | — | |
| Jack Hinshelwood | DR | 21 | Brighton & Hove Albion | Henry Harvey | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 118 | 122 | 40% | 109% | 15.0M | — | — | — | |
| Luciano Valente | AMR | 23 | Feyenoord | Jonathan Davis | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 111 | 128 | 40% | 107% | 9.4M | — | — | — | |
| Oscar Gloukh | AMC | 22 | Ajax | Jonathan Davis | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 129 | 124 | 40% | 111% | 12.0M | — | — | — | |
| Vangelis Pavlidis | ST | 28 | Benfica | Christopher Spencer | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 132 | 112 | 40% | 109% | 12.0M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Guglielmo Vicario | GK | Tottenham Hotspur | #6 | — | Al | 124 | 133 | 28% | 104% | 9.4M | Aktif | |
| Diogo Costa | GK | Napoli | #6 | — | Düşün | 155 | 149 | 40% | 105% | 19.0M | Aktif | |
| João Virgínia | GK | Sporting CP | #6 | — | Düşün | 115 | 126 | 28% | 95% | 6.9M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #7 | #24 | DL | 142 | 21–29 | 1.1M | Jonathan Davis | 1 | 0 | Aktif | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #8 | #25 | MC | 145 | 21–29 | 1.1M | Christopher Spencer | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #9 | #26 | ST | 147 | 21–29 | 1.1M | Matthew Hill | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Henry Harvey | Bristol City U20 | #7, #8, #9 | |
| Jonathan Davis | Middlesbrough U20 | #7, #8, #9 | |
| Christopher Spencer | Cardiff City U20 | #7, #8, #9 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mateo Kovačić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.56 | 1.80 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Casemiro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Wataru Endo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Robert Cook | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tom Heaton | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Josh Hamilton | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rhys Chadwick | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Zach Abbott | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| João Virgínia | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.34 | 1.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Guglielmo Vicario | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.66 | 1.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Matthew Hill | Robert Cook | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Matthew Hill | Josh Hamilton | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Luke Stewart | Rhys Chadwick | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Christopher James | Zach Abbott | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Henry Harvey | João Virgínia | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Henry Harvey | Guglielmo Vicario | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mateo Kovačić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.56 | 1.80 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Casemiro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Wataru Endo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Robert Cook | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tom Heaton | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Josh Hamilton | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rhys Chadwick | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Zach Abbott | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| João Virgínia | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.34 | 1.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Guglielmo Vicario | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.66 | 1.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Matthew Hill | Robert Cook | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Matthew Hill | Josh Hamilton | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Luke Stewart | Rhys Chadwick | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Christopher James | Zach Abbott | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Henry Harvey | João Virgínia | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Henry Harvey | Guglielmo Vicario | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mateo Kovačić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.56 | 1.80 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Casemiro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Wataru Endo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Robert Cook | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tom Heaton | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Josh Hamilton | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rhys Chadwick | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Zach Abbott | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| João Virgínia | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.34 | 1.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Guglielmo Vicario | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.66 | 1.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Matthew Hill | Robert Cook | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Matthew Hill | Josh Hamilton | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Luke Stewart | Rhys Chadwick | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Christopher James | Zach Abbott | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Henry Harvey | João Virgínia | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Henry Harvey | Guglielmo Vicario | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Noah Hoarau | Reddet | — | -1.05 | — | — | 0.73 | 2.09 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mateo Kovačić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.56 | 1.80 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Casemiro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Wataru Endo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Robert Cook | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tom Heaton | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Josh Hamilton | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rhys Chadwick | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Zach Abbott | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| João Virgínia | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.34 | 1.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Guglielmo Vicario | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.66 | 1.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Matthew Hill | Noah Hoarau | Reddet | -1.05 | 79% | Çok Pahalı |
| Matthew Hill | Robert Cook | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Matthew Hill | Josh Hamilton | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Luke Stewart | Rhys Chadwick | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Christopher James | Zach Abbott | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Henry Harvey | João Virgínia | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Henry Harvey | Guglielmo Vicario | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Noah Hoarau | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateo Kovačić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Casemiro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Wataru Endo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eugene Nyarko | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Matthew Hill | Noah Hoarau | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Matthew Hill | Eugene Nyarko | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Noah Hoarau | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateo Kovačić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Casemiro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Wataru Endo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eugene Nyarko | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Leyland Waite | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Matthew Hill | Noah Hoarau | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Matthew Hill | Eugene Nyarko | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Christopher James | Leyland Waite | Onayla | 0.64 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Noah Hoarau | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateo Kovačić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Casemiro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Wataru Endo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eugene Nyarko | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shea Birmingham | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Matthew Hill | Noah Hoarau | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Matthew Hill | Eugene Nyarko | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Jonathan Davis | Shea Birmingham | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Noah Hoarau | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateo Kovačić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Casemiro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Wataru Endo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shea Birmingham | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Matthew Hill | Noah Hoarau | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Jonathan Davis | Shea Birmingham | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Noah Hoarau | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateo Kovačić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Casemiro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Wataru Endo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shea Birmingham | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Matthew Hill | Noah Hoarau | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Jonathan Davis | Shea Birmingham | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lorenzo Lucca | Nottingham Forest | ST | Forvet | 118 | 134 | 65% | 24.0M | 06.02.2027 | 2 | 0 |
| João Palhinha | Tottenham Hotspur | DM | Defans | 129 | 156 | 65% | 9.8M | 30.01.2027 | 2 | 0 |
| Randal Kolo Muani | Tottenham Hotspur | AMR | Orta Saha | 126 | 145 | 48% | 20.0M | 30.01.2027 | 1 | 0 |
| Ladislav Krejčí | Wolverhampton Wanderers | DC | Defans | 111 | 126 | 65% | 10.0M | 23.01.2027 | 2 | 0 |
| Angel Gomes | Wolverhampton Wanderers | DM | Defans | 113 | 130 | 48% | 9.8M | 23.01.2027 | 1 | 0 |
| Christantus Uche | Crystal Palace | AMC | Orta Saha | 102 | 127 | 95% | 3.7M | 16.01.2027 | 5 | 2 |
| Merlin Röhl | Everton | DM | Defans | 114 | 135 | 65% | 15.0M | 26.12.2026 | 2 | 0 |
| Lutsharel Geertruida | Sunderland | DR | Defans | 119 | 143 | 48% | 19.0M | 05.12.2026 | 1 | 0 |
| Piero Hincapié | Arsenal | DL | Defans | 114 | 145 | 48% | 8.9M | 21.11.2026 | 1 | 0 |
| Florentino Luís | Burnley | DM | Defans | 115 | 131 | 48% | 14.0M | 07.11.2026 | 1 | 0 |
| Christos Mandas | AFC Bournemouth | GK | Kaleci | 117 | 132 | 48% | 7.4M | 31.10.2026 | 1 | 0 |
| Douglas Luiz | Aston Villa | DM | Defans | 125 | 144 | 48% | 11.0M | 19.09.2026 | 1 | 0 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| João Virgínia | Kaleci | 115 | 31.08.2026 | 40% | Düşün |
| Guglielmo Vicario | Kaleci | 124 | 31.08.2026 | 40% | Al |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #23 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 137 | 150 | 21–29 | 1.1M | İzlemede | — | — |
| #24 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 142 | 155 | 21–29 | 1.1M | İzlemede | — | — |
| #25 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 145 | 158 | 21–29 | 1.1M | İzlemede | — | — |
| #26 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 147 | 160 | 21–29 | 1.1M | İzlemede | — | — |