| TV Geliri | $165K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $49K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $317K |
| Oyuncu Maaşları | $2.4M |
| Personel Maaşları | $82K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $1K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $185K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $530K | $2.7M | $-2.1M | $-169K |
| Oct 2026 | $519K | $4.5M | $-4.0M | $2.0M |
| Sep 2026 | $373K | $4.6M | $-4.2M | $5.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $10.2M |