| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Santiago Romero | Baş Scout | 13 | 0 | 42% | 05.06.2027 | Orta-Doğu AvrupaBatı Avrupa |
| Scout | 4 | 0 | 40% | 01.01.2027 | Batı Avrupa | |
| Scout | 3 | 0 | 40% | 03.01.2027 | Batı Avrupa | |
| Santiago Méndez | Scout | 3 | 0 | 40% | 01.01.2027 | Batı Avrupa |
| Héctor Aguilar | Scout | 2 | 0 | 48% | 01.01.2027 | |
| Héctor Vera | Scout | 1 | 0 | 51% | 02.01.2027 |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anaitz Arbilla | — | — | Héctor Vera | Personel Önerisi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 104 | 82 | 51% | 100% | 180.0K | — | — | — | ||
| Sergio Álvarez | DC | 35 | Eibar | Santiago Romero | Personel Önerisi | Aktif | 03.06.2027 | 03.06.2027 | 1 | 0 | 90 | 103 | 48% | 100% | 135.0K | — | — | — | |
| — | — | Santiago Romero | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 104 | 103 | 48% | 100% | 135.0K | — | — | — | |||
| Rubén Peña | DR | 36 | Leganés | Héctor Aguilar | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 101 | 99 | 48% | 100% | 200.0K | — | — | — | |
| Esteban Andrada | GK | 36 | Monterrey | Santiago Romero | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 115 | 140 | 48% | 100% | 200.0K | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Antoine Griezmann | AMR | 36 | Atlético Madrid | Héctor Aguilar | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 123 | 127 | 48% | 100% | 1.0M | — | — | — | |
| Michele Cerofolini | GK | 28 | Bari | Santiago Romero | Transfer Talebi | Aktif | 05.06.2027 | 05.06.2027 | 1 | 0 | 119 | 116 | 40% | 82% | 4.0M | #67 GK | — | — | |
| Robert Sánchez | GK | 29 | Chelsea | Santiago Romero | Transfer Talebi | Aktif | 05.06.2027 | 05.06.2027 | 1 | 0 | 127 | 136 | 40% | 108% | 22.0M | #67 GK | — | — | |
| Uğurcan Çakır | GK | 31 | Galatasaray | Santiago Romero | Transfer Talebi | Aktif | 04.06.2027 | 04.06.2027 | 1 | 0 | 127 | 131 | 40% | 101% | 4.4M | #63 GK | — | — | Yaş |
| Bilal Bayazıt | GK | 28 | Konyaspor | Santiago Romero | Transfer Talebi | Aktif | 04.06.2027 | 04.06.2027 | 1 | 0 | 111 | 105 | 40% | 79% | 3.3M | #63 GK | — | — | |
| Wesley Fofana | DC | 26 | Chelsea | Santiago Romero | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 159 | 154 | 40% | 125% | 49.0M | #54 DL | — | — | |
| Salvatore Esposito | DM | 27 | Spezia | Transfer Talebi | Aktif | 03.01.2027 | 03.01.2027 | 1 | 0 | 125 | 135 | 40% | 121% | 13.0M | — | — | — | ||
| Ersin Destanoğlu | GK | 26 | Besiktas | Santiago Romero | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 116 | 121 | 40% | 91% | 4.1M | — | — | — | |
| Alex Meret | GK | 30 | Napoli | Santiago Romero | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 128 | 128 | 40% | 93% | 8.8M | — | — | — | |
| Jérémy Doku | AMR | 25 | Arsenal | Santiago Méndez | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 152 | 149 | 40% | 117% | 62.0M | — | — | — | |
| Rafael Leão | AML | 28 | AC Milan | Santiago Méndez | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 136 | 126 | 40% | 110% | 13.0M | — | — | — | |
| Lautaro Martínez | ST | 30 | Inter | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 137 | 134 | 40% | 111% | 18.0M | — | — | — | ||
| Erling Haaland | ST | 27 | Manchester City | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 148 | 148 | 40% | 117% | 59.0M | — | — | — | ||
| Bukayo Saka | AMR | 26 | Arsenal | Santiago Romero | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 146 | 136 | 40% | 114% | 45.0M | — | — | — | |
| Declan Rice | DM | 28 | Arsenal | Santiago Méndez | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 143 | 142 | 40% | 123% | 33.0M | — | — | — | |
| Micky van de Ven | DL | 26 | Tottenham Hotspur | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 121 | 40% | 109% | 17.0M | — | — | — | ||
| Vitinha | DM | 27 | Paris Saint-Germain | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 139 | 126 | 40% | 121% | 25.0M | — | — | — | ||
| Bruno Guimarães | DM | 29 | Newcastle United | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 136 | 133 | 40% | 119% | 22.0M | — | — | — | ||
| Gonçalo Inácio | DC | 26 | Sporting CP | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 118 | 113 | 40% | 103% | 6.3M | — | — | — | ||
| Oh Hyeon-Gyu | ST | 26 | Besiktas | Santiago Romero | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 130 | 40% | 106% | 7.3M | — | — | — | |
| Gonçalo Ramos | ST | 26 | Paris Saint-Germain | Santiago Romero | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 121 | 147 | 40% | 116% | 18.0M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Robert Sánchez | GK | Chelsea | #15 | — | Hemen Al | 127 | 136 | 40% | 108% | 22.0M | Aktif | |
| Uğurcan Çakır | GK | Galatasaray | #14 | — | Al | 127 | 131 | 40% | 101% | 4.4M | Yaş | Aktif |
| Wesley Fofana | DC | Chelsea | #11 | — | Düşün | 159 | 154 | 40% | 125% | 49.0M | Aktif | |
| Michele Cerofolini | GK | Bari | #15 | — | Düşün | 119 | 116 | 40% | 82% | 4.0M | Aktif | |
| Bilal Bayazıt | GK | Konyaspor | #14 | — | Düşün | 111 | 105 | 40% | 79% | 3.3M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #12 | #55 | MC | 154 | 21–29 | 32.9K | Santiago Méndez | 9 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #13 | #56 | ST | 156 | 21–29 | 32.9K | Héctor Vera | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Santiago Romero | Real Sociedad B | #12, #13 | 28.08.2027 |
| Héctor Vera | Córdoba U20 | #12, #13 | |
| Héctor Vera | Real Valladolid U20 | #11, #12, #13 | |
| Santiago Méndez | Castellón U20 | #12, #13 | |
| Santiago Méndez | FC Andorra U20 | #12, #13, #15 | |
| Héctor Vera | Cultural Leonesa U20 | #12, #13, #15 | |
| Héctor Aguilar | Granada U20 | #12, #13 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekain Orobengoa | Reddet | #55 | -1.89 | — | — | 1.50 | 69.92 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Arkaitz Mariezkurrena | Reddet | #55 | -1.89 | — | — | 1.50 | 54.72 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mikel Rodríguez | Reddet | #55 | -1.89 | — | — | 1.50 | 57.76 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Dani Díaz | Reddet | #55 | -1.80 | — | — | 1.50 | 79.05 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Job Ochieng | Reddet | #55 | -1.89 | — | — | 1.50 | 45.60 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Darío Ramírez | Reddet | #55 | -1.89 | — | — | 1.50 | 39.52 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gorka Gorosabel | Reddet | #55 | -1.89 | — | — | 1.50 | 54.72 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lander Astiazarán | Reddet | #55 | -1.89 | — | — | 1.50 | 54.72 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mikel Goti | Reddet | #55 | -1.80 | — | — | 1.50 | 282.74 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Dani Jiménez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 150000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Sergio Barcia | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 8600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Amatucci | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 10000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Santiago Romero | Ekain Orobengoa | Reddet | -1.89 | 88% | Çok Pahalı |
| Santiago Romero | Arkaitz Mariezkurrena | Reddet | -1.89 | 88% | Çok Pahalı |
| Santiago Romero | Mikel Rodríguez | Reddet | -1.89 | 88% | Çok Pahalı |
| Santiago Romero | Dani Díaz | Reddet | -1.80 | 83% | Çok Pahalı |
| Santiago Romero | Job Ochieng | Reddet | -1.89 | 88% | Çok Pahalı |
| Santiago Romero | Darío Ramírez | Reddet | -1.89 | 88% | Çok Pahalı |
| Santiago Romero | Gorka Gorosabel | Reddet | -1.89 | 88% | Çok Pahalı |
| Santiago Romero | Lander Astiazarán | Reddet | -1.89 | 88% | Çok Pahalı |
| Santiago Romero | Mikel Goti | Reddet | -1.80 | 83% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekain Orobengoa | Reddet | #55 | -1.80 | — | — | 1.50 | 69.92 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Arkaitz Mariezkurrena | Reddet | #55 | -1.80 | — | — | 1.50 | 54.72 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mikel Rodríguez | Reddet | #55 | -1.80 | — | — | 1.50 | 38.76 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Job Ochieng | Reddet | #55 | -1.80 | — | — | 1.50 | 57.76 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Darío Ramírez | Reddet | #55 | -1.80 | — | — | 1.50 | 45.60 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gorka Gorosabel | Reddet | #55 | -1.80 | — | — | 1.50 | 54.72 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lander Astiazarán | Reddet | #55 | -1.80 | — | — | 1.50 | 54.72 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Dani Jiménez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 150000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Sergio Barcia | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 8600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Amatucci | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 10000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Iker Bravo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Santiago Romero | Ekain Orobengoa | Reddet | -1.80 | 83% | Çok Pahalı |
| Santiago Romero | Arkaitz Mariezkurrena | Reddet | -1.80 | 83% | Çok Pahalı |
| Santiago Romero | Mikel Rodríguez | Reddet | -1.80 | 83% | Çok Pahalı |
| Santiago Romero | Job Ochieng | Reddet | -1.80 | 83% | Çok Pahalı |
| Santiago Romero | Darío Ramírez | Reddet | -1.80 | 83% | Çok Pahalı |
| Santiago Romero | Gorka Gorosabel | Reddet | -1.80 | 83% | Çok Pahalı |
| Santiago Romero | Lander Astiazarán | Reddet | -1.80 | 83% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sergio Barcia | Reddet | — | -1.82 | — | — | 1.50 | 8600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Amatucci | Reddet | — | -1.82 | — | — | 1.50 | 10000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Iker Bravo | Reddet | — | -1.82 | — | — | 1.50 | 6200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Dani Jiménez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 150000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Santiago Romero | Sergio Barcia | Reddet | -1.82 | 84% | Çok Pahalı |
| Santiago Romero | Lorenzo Amatucci | Reddet | -1.82 | 84% | Çok Pahalı |
| Santiago Romero | Iker Bravo | Reddet | -1.82 | 84% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dani Jiménez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.08 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.05 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #67149817 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3.65 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Dani Jiménez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.08 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.21 | 1.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67149817 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dani Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.57 | 1.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.21 | 1.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67149817 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dani Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.57 | 1.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.21 | 1.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67149817 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dani Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.57 | 1.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.21 | 1.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67149817 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dani Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.57 | 1.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.91 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67149817 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dani Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.30 | 1.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.91 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67149817 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dani Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.30 | 1.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.91 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67149817 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dani Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.30 | 1.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.91 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67149817 | Reddet | — | -0.88 | — | — | 0.96 | 2.46 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Dani Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.30 | 1.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Santiago Méndez | Player #67149817 | Reddet | -0.88 | 62% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67149817 | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Esteban Andrada | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu | |
| Santiago Méndez | Player #67149817 | Onayla | 0.71 | 62% | Rol Uyumlu |
| Santiago Romero | Esteban Andrada | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67149817 | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Esteban Andrada | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu | |
| Santiago Méndez | Player #67149817 | Onayla | 0.71 | 62% | Rol Uyumlu |
| Santiago Romero | Esteban Andrada | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67149817 | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Esteban Andrada | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.83 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu | |
| Santiago Méndez | Player #67149817 | Onayla | 0.71 | 62% | Rol Uyumlu |
| Santiago Romero | Esteban Andrada | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrey Trofimov | Córdoba | AMR | Orta Saha | 87 | 120 | 82% | 3.2M | 18.09.2027 | 3 | 0 |
| Samuele Mulattieri | Deportivo La Coruña | ST | Forvet | 102 | 115 | 95% | 4.2M | 05.06.2027 | 42 | 40 |
| Hugo Cuenca | Burgos | AMR | Orta Saha | 100 | 128 | 68% | 7.1M | 05.06.2027 | 1 | 2 |
| Ignacio Laquintana | Huesca | AMR | Orta Saha | 106 | 124 | 84% | 9.3M | 29.05.2027 | 2 | 2 |
| Martín Fernández | Albacete | DM | Defans | 94 | 111 | 65% | 3.3M | 01.05.2027 | 2 | 0 |
| Jefté Betancor | Albacete | ST | Forvet | 95 | 100 | 84% | 1.1M | 01.05.2027 | 2 | 2 |
| Jonathan Gómez | Albacete | DL | Defans | 89 | 113 | 68% | 2.5M | 01.05.2027 | 1 | 2 |
| Luka Gagnidze | Granada | DM | Defans | 97 | 119 | 84% | 3.3M | 24.04.2027 | 2 | 2 |
| Wilfried Gnonto | Granada | AMR | Orta Saha | 109 | 129 | 65% | 7.0M | 24.04.2027 | 2 | 0 |
| Matteo Cancellieri | Granada | AMR | Orta Saha | 111 | 129 | 65% | 13.0M | 24.04.2027 | 2 | 0 |
| Andrés Ferrari | Sporting Gijón | ST | Forvet | 80 | 98 | 58% | 1.5M | 17.04.2027 | 1 | 1 |
| Paul Akouokou | Real Zaragoza | DM | Defans | 116 | 139 | 84% | 8.2M | 10.04.2027 | 2 | 2 |
| Kenan Kodro | Real Zaragoza | AML | Orta Saha | 92 | 108 | 84% | 950.0K | 10.04.2027 | 2 | 2 |
| Sergio Barcia | Las Palmas | DC | Defans | 110 | 130 | 84% | 8.6M | 03.04.2027 | 2 | 2 |
| Lorenzo Amatucci | Las Palmas | DM | Defans | 121 | 148 | 84% | 10.0M | 03.04.2027 | 2 | 2 |
| Iker Bravo | Las Palmas | AMC | Orta Saha | 109 | 133 | 84% | 6.2M | 03.04.2027 | 2 | 2 |
| Taisei Miyashiro | Las Palmas | AMC | Orta Saha | 100 | 119 | 84% | 3.3M | 03.04.2027 | 2 | 2 |
| Vadim Averkiev | Eibar | GK | Kaleci | 70 | 75 | 65% | 550.0K | 03.04.2027 | 2 | 0 |
| Bilal Laurendon | Huesca | GK | Kaleci | 121 | 145 | 65% | 6.9M | 13.03.2027 | 2 | 0 |
| André Horta | Almería | DM | Defans | 110 | 125 | 84% | 6.0M | 06.03.2027 | 2 | 2 |
| Pietro Comuzzo | Cádiz | DC | Defans | 119 | 128 | 65% | 6.2M | 27.02.2027 | 2 | 0 |
| Nikita Massalyga | Cádiz | AMR | Orta Saha | 109 | 151 | 48% | 6.3M | 27.02.2027 | 1 | 0 |
| Hyllarion Goore | Córdoba | ST | Forvet | 94 | 112 | 65% | 3.8M | 20.02.2027 | 2 | 0 |
| Martin James | FC Andorra | GK | Kaleci | 119 | 156 | 65% | 3.4M | 13.02.2027 | 2 | 0 |
| Imanol | FC Andorra | DL | Defans | 92 | 115 | 65% | 3.2M | 13.02.2027 | 2 | 0 |
| Maxime De Brul | Racing Santander | DC | Defans | 117 | 156 | 65% | 6.2M | 06.02.2027 | 2 | 0 |
| Noah Ohio | Real Valladolid | ST | Forvet | 92 | 116 | 55% | 2.8M | 30.01.2027 | 1 | 2 |
| Esteban Andrada | Real Zaragoza | GK | Kaleci | 116 | 140 | 75% | 300.0K | 23.01.2027 | 2 | 1 |
| David Kalokoh | Real Zaragoza | AMR | Orta Saha | 105 | 128 | 65% | 7.6M | 23.01.2027 | 2 | 0 |
| Nikola Čumić | Real Zaragoza | AMR | Orta Saha | 88 | 106 | 75% | 2.0M | 23.01.2027 | 2 | 1 |
| Jacopo Fazzini | Las Palmas | AMC | Orta Saha | 112 | 138 | 48% | 7.7M | 16.01.2027 | 1 | 0 |
| Stanislav Lobotka | Málaga | DM | Defans | 110 | 124 | 48% | 2.8M | 09.01.2027 | 1 | 0 |
| Arthur Atta | Málaga | DM | Defans | 106 | 127 | 48% | 6.6M | 09.01.2027 | 1 | 0 |
| Dieguinho | Castellón | ST | Forvet | 99 | 123 | 48% | 4.2M | 12.12.2026 | 1 | 0 |
| Real Zaragoza | AMR | Orta Saha | 80 | 97 | 28% | 1.2M | 14.11.2026 | 0 | 1 | |
| Estanis Pedrola | Las Palmas | AMR | Orta Saha | 68 | 93 | 58% | 650.0K | 07.11.2026 | 1 | 1 |
| Grady Makiobo | Burgos | DC | Defans | 117 | 147 | 48% | 2.5M | 24.10.2026 | 1 | 0 |
| Thiago Helguera | Mirandés | DM | Defans | 99 | 126 | 28% | 2.6M | 24.10.2026 | 0 | 1 |
| Aarón Martín | Mirandés | DM | Defans | 82 | 119 | 28% | 800.0K | 24.10.2026 | 0 | 1 |
| Evertton Araújo | Real Zaragoza | DM | Defans | 119 | 135 | 48% | 6.6M | 29.08.2026 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #54 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 164 | 21–29 | 32.9K | İzlemede | — | — |
| #55 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 32.9K | İzlemede | — | — |
| #56 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 32.9K | İzlemede | — | — |
| #63 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 97 | 102 | 18–32 | 16.4K | Vazgeçildi | — | — |
| #67 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 97 | 102 | 18–32 | 16.4K | Vazgeçildi | — | — |