Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $1.6M |
| Maç Günü Geliri | $46K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $189K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $742K |
| Personel Maaşları | $4K |
| Tesis Bakımı | $70K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| May 2029 |
$1.9M |
$815K |
$1.1M |
$-14.9M |
| Apr 2029 |
$735K |
$837K |
$-102K |
$-16.0M |
| Mar 2029 |
$723K |
$744K |
$-22K |
$-15.9M |
| Feb 2029 |
$731K |
$722K |
$9K |
$-15.8M |
| Jan 2029 |
$1.7M |
$1.5M |
$271K |
$-15.8M |
| Dec 2028 |
$721K |
$722K |
$-1K |
$-16.1M |
| Nov 2028 |
$719K |
$722K |
$-3K |
$-16.1M |
| Oct 2028 |
$711K |
$1.2M |
$-476K |
$-16.1M |
| Sep 2028 |
$706K |
$748K |
$-42K |
$-15.6M |
| Aug 2028 |
$279K |
$751K |
$-471K |
$-15.6M |
| Jul 2028 |
$279K |
$698K |
$-419K |
$-15.1M |
| Jun 2028 |
$72K |
$706K |
$-635K |
$-14.7M |