| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gael Cohen | Baş Scout | 42 | 0 | 40% | 24.08.2026 | Kuzey AmerikaGüney Amerika |
| Gael Ramos | Gözlemci | 29 | 0 | 41% | 23.08.2026 | Kuzey AmerikaGüney Amerika |
| Joaquín Blanco | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adrián Acosta | GK | 22 | Libertad | Gael Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 16.08.2026 | 20.08.2026 | 2 | 0 | 84 | 86 | 67% | 108% | 550.0K | #2 GK | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Juan Moreno | GK | 27 | La Luz | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 116 | 117 | 40% | 113% | 700.0K | #2 GK | — | — | |
| Alejo Sánchez Roa | GK | 22 | Héroes de Falcón | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 73 | 83 | 40% | 101% | 350.0K | #2 GK | — | — | |
| Lukas González | GK | 24 | Cerro Largo | Gael Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 23.08.2026 | 23.08.2026 | 1 | 0 | 88 | 87 | 40% | 113% | 250.0K | #2 GK | — | — | |
| Renato Solís | GK | 28 | Sporting Cristal | Gael Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 23.08.2026 | 23.08.2026 | 1 | 0 | 114 | 114 | 40% | 105% | 3.0M | #2 GK | — | — | |
| Gonzalo Gómez | MC | 21 | Juventud | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 22.08.2026 | 22.08.2026 | 1 | 0 | 118 | 111 | 40% | 98% | 500.0K | #1 AMR | — | — | |
| Humberto Acevedo | GK | 29 | Union Magdalena | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 22.08.2026 | 22.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 110 | 40% | 101% | 500.0K | #2 GK | — | — | |
| Kevin Cataño | GK | 23 | Atletico Nacional | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 22.08.2026 | 22.08.2026 | 1 | 0 | 96 | 103 | 40% | 108% | 900.0K | #2 GK | — | — | |
| Mathías Bernatene | GK | 26 | Liverpool Montevideo | Gael Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 21.08.2026 | 21.08.2026 | 1 | 0 | 86 | 84 | 40% | 102% | 150.0K | #2 GK | — | — | Sözleşme Sonu |
| Debinson Mateus | GK | 25 | Tigres | Gael Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 21.08.2026 | 21.08.2026 | 1 | 0 | 87 | 98 | 40% | 100% | 200.0K | #2 GK | — | — | |
| Aldo Montes | GK | 26 | Tigres | Gael Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 20.08.2026 | 20.08.2026 | 1 | 0 | 95 | 109 | 40% | 103% | 550.0K | #2 GK | — | — | |
| Valentín Hiriart | DC | 21 | Morelia | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 20.08.2026 | 20.08.2026 | 1 | 0 | 97 | 112 | 40% | 91% | 950.0K | #1 AMR | — | — | |
| Ignacio Yepez | AMR | 27 | Cerrito | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 20.08.2026 | 20.08.2026 | 1 | 0 | 98 | 115 | 40% | 94% | 700.0K | #1 AMR | — | — | Tutum |
| Alan Acevedo | DR | 24 | Fenix | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 19.08.2026 | 19.08.2026 | 1 | 0 | 92 | 102 | 40% | 89% | 250.0K | #1 AMR | — | — | |
| Luis Olmedo | ML | 26 | Sportivo Ameliano | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 19.08.2026 | 19.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 94 | 40% | 93% | 2.7M | #1 AMR | — | — | Tutum |
| Juan Manuel Requena | DM | 27 | Universitario | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 18.08.2026 | 18.08.2026 | 1 | 0 | 102 | 113 | 40% | 99% | 3.3M | #1 AMR | — | — | |
| Róyner Benítez | AMC | 21 | Aguilas Doradas | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 18.08.2026 | 18.08.2026 | 1 | 0 | 92 | 102 | 40% | 98% | 650.0K | #1 AMR | — | — | |
| Aarón Soria | GK | 27 | Huracan del Paso | Gael Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 18.08.2026 | 18.08.2026 | 1 | 0 | 75 | 81 | 40% | 95% | 100.0K | #2 GK | — | — | |
| Nicolás Soto | GK | 21 | America de Cali | Gael Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 18.08.2026 | 18.08.2026 | 1 | 0 | 79 | 89 | 40% | 100% | 300.0K | #2 GK | — | — | |
| Tiago Simoni | DR | 22 | Cerrito | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 94 | 96 | 40% | 92% | 300.0K | #1 AMR | — | — | |
| Lucas Rodríguez | MC | 29 | Albion | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 121 | 117 | 40% | 97% | 1.1M | #1 AMR | — | — | |
| Santiago Beltrán | GK | 21 | River Plate | Gael Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 113 | 110 | 40% | 108% | 1.9M | #2 GK | — | — | |
| Lucas Machado | GK | 28 | Defensor Sporting | Gael Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 95 | 111 | 40% | 109% | 550.0K | #2 GK | — | — | |
| Guido Sosa | DM | 23 | Atenas | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 16.08.2026 | 16.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 90 | 40% | 93% | 500.0K | #1 AMR | — | — | |
| Javier Saldías | DR | 25 | Union La Calera | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 16.08.2026 | 16.08.2026 | 1 | 0 | 95 | 98 | 40% | 90% | 500.0K | #1 AMR | — | — | |
| Tomás Tello | GK | 25 | Dock Sud | Gael Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 16.08.2026 | 16.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 101 | 40% | 103% | 350.0K | #2 GK | — | — | |
| Cristian Britos | GK | 21 | Colon | Gael Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 15.08.2026 | 15.08.2026 | 1 | 0 | 58 | 82 | 40% | 98% | 50.0K | #2 GK | — | — | |
| Francisco Mongelos | GK | 21 | Sportivo Luqueno | Gael Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 15.08.2026 | 15.08.2026 | 1 | 0 | 100 | 105 | 40% | 102% | 180.0K | #2 GK | — | — | Sözleşme Sonu |
| Nicolás Castro | AMC | 25 | Toluca | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 15.08.2026 | 15.08.2026 | 1 | 0 | 104 | 119 | 40% | 100% | 3.4M | #1 AMR | — | — | |
| Juan Manuel Ramos | DL | 30 | Deportivo Maldonado | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 15.08.2026 | 15.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 99 | 40% | 97% | 450.0K | #1 AMR | — | — | |
| Mateo Pereyra | DL | 24 | Tacuarembo | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 14.08.2026 | 14.08.2026 | 1 | 0 | 101 | 80 | 40% | 89% | 350.0K | #1 AMR | — | — | |
| Enzo Vlaeminch | DM | 23 | Oriental | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 14.08.2026 | 14.08.2026 | 1 | 0 | 88 | 105 | 40% | 93% | 450.0K | #1 AMR | — | — | |
| Jairo O'Neill | DL | 25 | Boston River | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 13.08.2026 | 13.08.2026 | 1 | 0 | 95 | 85 | 40% | 95% | 550.0K | #1 AMR | — | — | |
| Camilo Mena | AMR | 23 | Tigres | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 13.08.2026 | 13.08.2026 | 1 | 0 | 103 | 106 | 40% | 93% | 950.0K | #1 AMR | — | — | |
| Lautaro Lovazzano | MC | 25 | Portuguesa | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 12.08.2026 | 12.08.2026 | 1 | 0 | 100 | 104 | 40% | 102% | 650.0K | #1 AMR | — | — | Sözleşme Sonu |
| Tomás Canteros | GK | 25 | Marítimo de La Guaira | Gael Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 12.08.2026 | 12.08.2026 | 1 | 0 | 102 | 99 | 40% | 101% | 900.0K | #2 GK | — | — | |
| Mateo Clemente | GK | 24 | San Lorenzo | Gael Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 12.08.2026 | 12.08.2026 | 1 | 0 | 113 | 102 | 40% | 111% | 1.4M | #2 GK | — | — | |
| Eyder Restrepo | DM | 27 | Llaneros | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 11.08.2026 | 1 | 0 | 90 | 107 | 40% | 94% | 400.0K | #1 AMR | — | — | |
| Francisco Casanova | GK | 29 | Cerrito | Gael Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 11.08.2026 | 1 | 0 | 101 | 96 | 40% | 111% | 400.0K | #2 GK | — | — | |
| Alejandro Rodríguez | GK | 25 | Deportivo Cali | Gael Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 11.08.2026 | 1 | 0 | 108 | 131 | 40% | 114% | 1.6M | #2 GK | — | — | |
| Nicolás Ruotola | GK | 21 | Juventud | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 84 | 84 | 40% | 102% | 200.0K | #2 GK | — | — | |
| Junior Dávila | GK | 28 | Cienciano | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 89 | 101 | 40% | 104% | 850.0K | #2 GK | — | — | |
| Agustín Rodríguez | AMC | 22 | Deportivo Colonia | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 91 | 85 | 40% | 85% | 200.0K | #1 AMR | — | — | |
| Denis Olivera | MC | 27 | Rampla Juniors | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 104 | 102 | 40% | 95% | 600.0K | #1 AMR | — | — | |
| Dewar Victoria | DM | 25 | Millonarios | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 09.08.2026 | 09.08.2026 | 1 | 0 | 108 | 99 | 40% | 98% | 900.0K | #1 AMR | — | — | |
| Santiago Corbo | DR | 24 | Miramar Misiones | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 09.08.2026 | 09.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 100 | 40% | 97% | 800.0K | #1 AMR | — | — | |
| Jonathan González | GK | 22 | River Plate | Gael Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 08.08.2026 | 08.08.2026 | 1 | 0 | 71 | 86 | 40% | 101% | 400.0K | #2 GK | — | — | |
| Ángel González | GK | 23 | Libertad | Gael Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 08.08.2026 | 08.08.2026 | 1 | 0 | 100 | 100 | 40% | 104% | 550.0K | #2 GK | — | — | Sözleşme Sonu |
| Jeremías Silveira | AML | 23 | Fenix | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 07.08.2026 | 07.08.2026 | 1 | 0 | 86 | 94 | 40% | 83% | 450.0K | #1 AMR | — | — | |
| Tomás Rayer | MR | 24 | Sportivo Trinidense | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 07.08.2026 | 07.08.2026 | 1 | 0 | 98 | 87 | 40% | 90% | 1.9M | #1 AMR | — | — | |
| Milton Valenzuela | DL | 28 | Atlas | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 06.08.2026 | 06.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 97 | 40% | 101% | 3.4M | #1 AMR | — | — | |
| Lorenzo Couture | DM | 21 | Penarol | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 06.08.2026 | 06.08.2026 | 1 | 0 | 103 | 105 | 40% | 93% | 800.0K | #1 AMR | — | — | |
| J.D. Gunn | GK | 26 | New England Revolution | Gael Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 06.08.2026 | 06.08.2026 | 1 | 0 | 98 | 83 | 40% | 104% | 950.0K | #2 GK | — | — | |
| Humberto Acevedo | GK | 29 | Union Magdalena | Gael Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 06.08.2026 | 06.08.2026 | 1 | 0 | 98 | 104 | 40% | 101% | 500.0K | #2 GK | — | — | |
| Ariel Gamarra | MC | 23 | Cerro Porteno | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 97 | 103 | 40% | 103% | 4.1M | #1 AMR | — | — | |
| Leandro Méndez | MC | 23 | Colon | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 93 | 40% | 93% | 800.0K | #1 AMR | — | — | |
| Juan González | GK | 26 | River Plate | Gael Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 83 | 91 | 40% | 95% | 500.0K | #2 GK | — | — | |
| Williams Barlasina | GK | 28 | Fortaleza CEIF | Gael Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 124 | 116 | 40% | 102% | 1.0M | #2 GK | — | — | |
| Facundo Silvestre | DC | 25 | Uruguay Montevideo | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 93 | 93 | 40% | 95% | 700.0K | #1 AMR | — | — | Tutum |
| Álvaro Meléndez | AMR | 29 | Real Cartagena | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 113 | 109 | 40% | 97% | 750.0K | #1 AMR | — | — | |
| Matías Tagliamonte | GK | 28 | Racing Club | Gael Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 127 | 116 | 40% | 111% | 3.1M | #2 GK | — | — | |
| Adriano Freitas | GK | 29 | Deportivo Maldonado | Gael Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 104 | 114 | 40% | 115% | 400.0K | #2 GK | — | — | |
| Segundo Pachamé | DM | 25 | Plaza Colonia | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 114 | 104 | 40% | 96% | 1.0M | #1 AMR | — | — | |
| Franco Muñoz | DM | 27 | Central Espanol | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 86 | 97 | 40% | 95% | 250.0K | #1 AMR | — | — | |
| Lucas Escobar | GK | 24 | Ferrocarril Midland | Gael Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 83 | 90 | 40% | 101% | 100.0K | #2 GK | — | — | Sözleşme Sonu |
| Martín Coirolo | GK | 22 | Colon | Gael Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 77 | 79 | 40% | 99% | 100.0K | #2 GK | — | — | |
| Franco Casuriaga | DM | 21 | Cerrito | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 96 | 98 | 40% | 92% | 200.0K | #1 AMR | — | — | |
| Alan Benítez | GK | 21 | Central Espanol | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 80 | 84 | 40% | 91% | 40.0K | #2 GK | — | — | |
| Cristian Quiñónes | GK | 21 | Millonarios | Gael Cohen | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 85 | 89 | 40% | 104% | 200.0K | #2 GK | — | — | |
| Javier Bustillos | GK | 29 | Los Andes | Gael Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 100 | 109 | 40% | 97% | 100.0K | #2 GK | — | — | Sözleşme Sonu |
| Weibmar Asprilla | GK | 27 | Independiente Medellin | Gael Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 124 | 122 | 40% | 107% | 1.0M | #2 GK | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rodrigo Cabrera | DL | River Plate | #19 | #1 | Hemen Al | 90 | 102 | 67% | 94% | 700.0K | Aktif | |
| Alejandro Rodríguez | GK | Deportivo Cali | #18 | #2 | Hemen Al | 108 | 131 | 40% | 114% | 1.6M | Aktif | |
| Facundo Silvera | ML | Huracan del Paso | #1 | — | Hemen Al | 106 | 114 | 40% | 91% | 200.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Adriano Freitas | GK | Deportivo Maldonado | #7 | #2 | Hemen Al | 104 | 114 | 40% | 115% | 400.0K | Aktif | |
| Nicolás Castro | AMC | Toluca | #24 | #1 | Hemen Al | 104 | 119 | 40% | 100% | 3.4M | Aktif | |
| Juan Manuel Requena | DM | Universitario | #29 | #1 | Hemen Al | 102 | 113 | 40% | 99% | 3.3M | Aktif | |
| Javier Bustillos | GK | Los Andes | #2 | — | Hemen Al | 100 | 109 | 40% | 97% | 100.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Humberto Acevedo | GK | Union Magdalena | #11 | #2 | Hemen Al | 98 | 104 | 40% | 101% | 500.0K | Aktif | |
| Ignacio Yepez | AMR | Cerrito | #33 | #1 | Hemen Al | 98 | 115 | 40% | 94% | 700.0K | Tutum | Aktif |
| Ariel Gamarra | MC | Cerro Porteno | #8 | #1 | Hemen Al | 97 | 103 | 40% | 103% | 4.1M | Aktif | |
| Valentín Hiriart | DC | Morelia | #33 | #1 | Hemen Al | 97 | 112 | 40% | 91% | 950.0K | Aktif | |
| Kevin Cataño | GK | Atletico Nacional | #36 | #2 | Hemen Al | 96 | 103 | 40% | 108% | 900.0K | Aktif | |
| Lucas Machado | GK | Defensor Sporting | #28 | #2 | Hemen Al | 95 | 111 | 40% | 109% | 550.0K | Aktif | |
| Aldo Montes | GK | Tigres | #32 | #2 | Hemen Al | 95 | 109 | 40% | 103% | 550.0K | Aktif | |
| Rodrigo Cabrera | DL | River Plate | #17 | #1 | Hemen Al | 94 | 104 | 40% | 94% | 700.0K | Aktif | |
| Róyner Benítez | AMC | Aguilas Doradas | #29 | #1 | Hemen Al | 92 | 102 | 40% | 98% | 650.0K | Aktif | |
| Alan Acevedo | DR | Fenix | #31 | #1 | Hemen Al | 92 | 102 | 40% | 89% | 250.0K | Aktif | |
| Eyder Restrepo | DM | Llaneros | #17 | #1 | Hemen Al | 90 | 107 | 40% | 94% | 400.0K | Aktif | |
| Junior Dávila | GK | Cienciano | #15 | #2 | Hemen Al | 89 | 101 | 40% | 104% | 850.0K | Aktif | |
| Enzo Vlaeminch | DM | Oriental | #23 | #1 | Hemen Al | 88 | 105 | 40% | 93% | 450.0K | Aktif | |
| Debinson Mateus | GK | Tigres | #35 | #2 | Hemen Al | 87 | 98 | 40% | 100% | 200.0K | Aktif | |
| Franco Muñoz | DM | Central Espanol | #4 | #1 | Hemen Al | 86 | 97 | 40% | 95% | 250.0K | Aktif | |
| Jeremías Silveira | AML | Fenix | #12 | #1 | Hemen Al | 86 | 94 | 40% | 83% | 450.0K | Aktif | |
| Lucas Escobar | GK | Ferrocarril Midland | #5 | #2 | Hemen Al | 83 | 90 | 40% | 101% | 100.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Juan González | GK | River Plate | #9 | #2 | Hemen Al | 83 | 91 | 40% | 95% | 500.0K | Aktif | |
| Nicolás Soto | GK | America de Cali | #30 | #2 | Hemen Al | 79 | 89 | 40% | 100% | 300.0K | Aktif | |
| Aarón Soria | GK | Huracan del Paso | #30 | #2 | Hemen Al | 75 | 81 | 40% | 95% | 100.0K | Aktif | |
| Alejo Sánchez Roa | GK | Héroes de Falcón | #39 | #2 | Hemen Al | 73 | 83 | 40% | 101% | 350.0K | Aktif | |
| Jonathan González | GK | River Plate | #13 | #2 | Hemen Al | 71 | 86 | 40% | 101% | 400.0K | Aktif | |
| Cristian Britos | GK | Colon | #22 | #2 | Hemen Al | 58 | 82 | 40% | 98% | 50.0K | Aktif | |
| Facundo Silvera | ML | Huracan del Paso | #34 | #1 | Al | 100 | 103 | 67% | 91% | 650.0K | Aktif | |
| Adrián Acosta | GK | Libertad | #32 | #2 | Al | 84 | 86 | 67% | 108% | 550.0K | Aktif | |
| Juan Moreno | GK | La Luz | #39 | #2 | Al | 116 | 117 | 40% | 113% | 700.0K | Aktif | |
| Renato Solís | GK | Sporting Cristal | #38 | #2 | Al | 114 | 114 | 40% | 105% | 3.0M | Aktif | |
| Humberto Acevedo | GK | Union Magdalena | #36 | #2 | Al | 110 | 110 | 40% | 101% | 500.0K | Aktif | |
| Lorenzo Couture | DM | Penarol | #10 | #1 | Al | 103 | 105 | 40% | 93% | 800.0K | Aktif | |
| Camilo Mena | AMR | Tigres | #21 | #1 | Al | 103 | 106 | 40% | 93% | 950.0K | Aktif | |
| Ángel González | GK | Libertad | #13 | #2 | Al | 100 | 100 | 40% | 104% | 550.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Lautaro Lovazzano | MC | Portuguesa | #19 | #1 | Al | 100 | 104 | 40% | 102% | 650.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Francisco Mongelos | GK | Sportivo Luqueno | #22 | #2 | Al | 100 | 105 | 40% | 102% | 180.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Franco Casuriaga | DM | Cerrito | #1 | — | Al | 96 | 98 | 40% | 92% | 200.0K | Aktif | |
| Javier Saldías | DR | Union La Calera | #25 | #1 | Al | 95 | 98 | 40% | 90% | 500.0K | Aktif | |
| Tiago Simoni | DR | Cerrito | #27 | #1 | Al | 94 | 96 | 40% | 92% | 300.0K | Aktif | |
| Facundo Silvestre | DC | Uruguay Montevideo | #6 | #1 | Al | 93 | 93 | 40% | 95% | 700.0K | Tutum | Aktif |
| Cristian Quiñónes | GK | Millonarios | #3 | — | Al | 85 | 89 | 40% | 104% | 200.0K | Aktif | |
| Nicolás Ruotola | GK | Juventud | #15 | #2 | Al | 84 | 84 | 40% | 102% | 200.0K | Aktif | |
| Adrián Acosta | GK | Libertad | #26 | #2 | Al | 82 | 83 | 40% | 108% | 550.0K | Aktif | |
| Alan Benítez | GK | Central Espanol | #3 | — | Al | 80 | 84 | 40% | 91% | 40.0K | Aktif | |
| Martín Coirolo | GK | Colon | #5 | #2 | Al | 77 | 79 | 40% | 99% | 100.0K | Aktif | |
| Milton Valenzuela | DL | Atlas | #10 | #1 | Düşün | 134 | 97 | 40% | 101% | 3.4M | Aktif | |
| Matías Tagliamonte | GK | Racing Club | #7 | #2 | Düşün | 127 | 116 | 40% | 111% | 3.1M | Aktif | |
| Weibmar Asprilla | GK | Independiente Medellin | #2 | — | Düşün | 124 | 122 | 40% | 107% | 1.0M | Aktif | |
| Williams Barlasina | GK | Fortaleza CEIF | #9 | #2 | Düşün | 124 | 116 | 40% | 102% | 1.0M | Aktif | |
| Lucas Rodríguez | MC | Albion | #27 | #1 | Düşün | 121 | 117 | 40% | 97% | 1.1M | Aktif | |
| Gonzalo Gómez | MC | Juventud | #34 | #1 | Düşün | 118 | 111 | 40% | 98% | 500.0K | Aktif | |
| Segundo Pachamé | DM | Plaza Colonia | #4 | #1 | Düşün | 114 | 104 | 40% | 96% | 1.0M | Aktif | |
| Álvaro Meléndez | AMR | Real Cartagena | #6 | #1 | Düşün | 113 | 109 | 40% | 97% | 750.0K | Aktif | |
| Mateo Clemente | GK | San Lorenzo | #20 | #2 | Düşün | 113 | 102 | 40% | 111% | 1.4M | Aktif | |
| Santiago Beltrán | GK | River Plate | #28 | #2 | Düşün | 113 | 110 | 40% | 108% | 1.9M | Aktif | |
| Leandro Méndez | MC | Colon | #8 | #1 | Düşün | 112 | 93 | 40% | 93% | 800.0K | Aktif | |
| Juan Manuel Ramos | DL | Deportivo Maldonado | #24 | #1 | Düşün | 110 | 99 | 40% | 97% | 450.0K | Aktif | |
| Dewar Victoria | DM | Millonarios | #14 | #1 | Düşün | 108 | 99 | 40% | 98% | 900.0K | Aktif | |
| Santiago Corbo | DR | Miramar Misiones | #14 | #1 | Düşün | 106 | 100 | 40% | 97% | 800.0K | Aktif | |
| Guido Sosa | DM | Atenas | #25 | #1 | Düşün | 105 | 90 | 40% | 93% | 500.0K | Aktif | |
| Tomás Tello | GK | Dock Sud | #26 | #2 | Düşün | 105 | 101 | 40% | 103% | 350.0K | Aktif | |
| Luis Olmedo | ML | Sportivo Ameliano | #31 | #1 | Düşün | 105 | 94 | 40% | 93% | 2.7M | Tutum | Aktif |
| Denis Olivera | MC | Rampla Juniors | #16 | #1 | Düşün | 104 | 102 | 40% | 95% | 600.0K | Aktif | |
| Tomás Canteros | GK | Marítimo de La Guaira | #20 | #2 | Düşün | 102 | 99 | 40% | 101% | 900.0K | Aktif | |
| Francisco Casanova | GK | Cerrito | #18 | #2 | Düşün | 101 | 96 | 40% | 111% | 400.0K | Aktif | |
| Mateo Pereyra | DL | Tacuarembo | #23 | #1 | Düşün | 101 | 80 | 40% | 89% | 350.0K | Aktif | |
| J.D. Gunn | GK | New England Revolution | #11 | #2 | Düşün | 98 | 83 | 40% | 104% | 950.0K | Aktif | |
| Tomás Rayer | MR | Sportivo Trinidense | #12 | #1 | Düşün | 98 | 87 | 40% | 90% | 1.9M | Aktif | |
| Jairo O'Neill | DL | Boston River | #21 | #1 | Düşün | 95 | 85 | 40% | 95% | 550.0K | Aktif | |
| Agustín Rodríguez | AMC | Deportivo Colonia | #16 | #1 | Düşün | 91 | 85 | 40% | 85% | 200.0K | Aktif | |
| Lukas González | GK | Cerro Largo | #38 | #2 | Düşün | 88 | 87 | 40% | 113% | 250.0K | Aktif | |
| Mathías Bernatene | GK | Liverpool Montevideo | #35 | #2 | Düşün | 86 | 84 | 40% | 102% | 150.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Gözlemci | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #37 | #1 | AMR | 55 | 21–29 | 321.4K | Gael Cohen | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #40 | #2 | GK | 47 | 21–29 | 321.4K | Gael Cohen | 0 | 0 | Aktif | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #4 | #1 | AMR | 55 | 21–29 | 321.4K | Gael Cohen | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #6 | #1 | AMR | 55 | 21–29 | 321.4K | Gael Cohen | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #8 | #1 | AMR | 55 | 21–29 | 321.4K | Gael Cohen | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #10 | #1 | AMR | 55 | 21–29 | 321.4K | Gael Cohen | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #12 | #1 | AMR | 55 | 21–29 | 321.4K | Gael Cohen | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #14 | #1 | AMR | 55 | 21–29 | 321.4K | Gael Cohen | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #16 | #1 | AMR | 55 | 21–29 | 321.4K | Gael Cohen | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #17 | #1 | AMR | 55 | 21–29 | 321.4K | Gael Cohen | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #19 | #1 | AMR | 55 | 21–29 | 321.4K | Gael Cohen | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #21 | #1 | AMR | 55 | 21–29 | 321.4K | Gael Cohen | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #23 | #1 | AMR | 55 | 21–29 | 321.4K | Gael Cohen | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #24 | #1 | AMR | 55 | 21–29 | 321.4K | Gael Cohen | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #25 | #1 | AMR | 55 | 21–29 | 321.4K | Gael Cohen | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #27 | #1 | AMR | 55 | 21–29 | 321.4K | Gael Cohen | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #29 | #1 | AMR | 55 | 21–29 | 321.4K | Gael Cohen | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #31 | #1 | AMR | 55 | 21–29 | 321.4K | Gael Cohen | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #33 | #1 | AMR | 55 | 21–29 | 321.4K | Gael Cohen | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #34 | #1 | AMR | 55 | 21–29 | 321.4K | Gael Cohen | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #5 | #2 | GK | 47 | 21–29 | 321.4K | Gael Ramos | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #7 | #2 | GK | 47 | 21–29 | 321.4K | Gael Ramos | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #9 | #2 | GK | 47 | 21–29 | 321.4K | Gael Ramos | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #11 | #2 | GK | 47 | 21–29 | 321.4K | Gael Ramos | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #13 | #2 | GK | 47 | 21–29 | 321.4K | Gael Ramos | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #15 | #2 | GK | 47 | 21–29 | 321.4K | Gael Cohen | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #18 | #2 | GK | 47 | 21–29 | 321.4K | Gael Ramos | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #20 | #2 | GK | 47 | 21–29 | 321.4K | Gael Ramos | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #22 | #2 | GK | 47 | 21–29 | 321.4K | Gael Ramos | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #26 | #2 | GK | 47 | 21–29 | 321.4K | Gael Ramos | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #28 | #2 | GK | 47 | 21–29 | 321.4K | Gael Ramos | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #30 | #2 | GK | 47 | 21–29 | 321.4K | Gael Ramos | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #32 | #2 | GK | 47 | 21–29 | 321.4K | Gael Ramos | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #35 | #2 | GK | 47 | 21–29 | 321.4K | Gael Ramos | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #36 | #2 | GK | 47 | 21–29 | 321.4K | Gael Cohen | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #38 | #2 | GK | 47 | 21–29 | 321.4K | Gael Ramos | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #39 | #2 | GK | 47 | 21–29 | 321.4K | Gael Cohen | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| Gözlemci | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Gael Cohen | Atlético Tucumán U20 | #37, #40 | |
| Gael Cohen | River Plate U20 | #37, #38 | |
| Gael Ramos | San Lorenzo U20 | #37, #40 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Facundo Silvera | Reddet | #1 | -1.31 | — | — | 0.69 | 2.02 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Adrián Acosta | İzlemeye Devam | #2 | 0.72 | — | — | 0.51 | 1.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gael Cohen | Facundo Silvera | Reddet | -1.31 | 67% | Çok Pahalı |
| Gael Ramos | Adrián Acosta | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rodrigo Cabrera | Reddet | #1 | -1.31 | — | — | 0.79 | 2.18 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gael Cohen | Rodrigo Cabrera | Reddet | -1.31 | 67% | Çok Pahalı |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #1 | AMR | Önemli | Kalite Artışı | 55 | 68 | 21–29 | 321.4K | İzlemede | — | — |
| #2 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 47 | 60 | 21–29 | 321.4K | İzlemede | — | — |