| TV Geliri | $1.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $300K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $52K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $93K |
| Oyuncu Maaşları | $3.6M |
| Personel Maaşları | $95K |
| Transfer Amortismanı | $17K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $32K |
| Tesis Bakımı | $409K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $4.0M | $4.2M | $-160K | $9.4M |
| Sep 2026 | $4.3M | $1.6M | $2.7M | $9.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $7.6M |