| TV Geliri | $1.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $52K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $12K |
| Oyuncu Maaşları | $988K |
| Personel Maaşları | $52K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $3K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2027 | $1.3M | $1.2M | $111K | $-577K |
| Feb 2027 | $1.3M | $1.2M | $104K | $-691K |
| Jan 2027 | $1.3M | $1.2M | $59K | $-797K |
| Dec 2026 | $1.3M | $1.2M | $74K | $-859K |
| Nov 2026 | $442K | $1.3M | $-811K | $-935K |
| Oct 2026 | $801K | $2.4M | $-1.6M | $-127K |
| Sep 2026 | $70K | $975K | $-905K | $1.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |