Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $25K |
| Maç Günü Geliri | $5K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $4K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $152K |
| Personel Maaşları | $54K |
| Tesis Bakımı | $155K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Mar 2031 |
$34K |
$360K |
$-327K |
$-3.8M |
| Feb 2031 |
$46K |
$341K |
$-295K |
$-3.5M |
| Jan 2031 |
$33K |
$492K |
$-459K |
$-3.2M |
| Dec 2030 |
$33K |
$340K |
$-307K |
$-2.7M |
| Nov 2030 |
$33K |
$340K |
$-307K |
$-2.4M |
| Oct 2030 |
$33K |
$340K |
$-307K |
$-2.1M |
| Sep 2030 |
$90K |
$342K |
$-252K |
$-1.8M |
| Aug 2030 |
$34K |
$335K |
$-301K |
$-1.5M |
| Jul 2030 |
$701K |
$337K |
$364K |
$-1.2M |
| Jun 2030 |
$1.5M |
$352K |
$1.2M |
$-1.6M |
| May 2030 |
$34K |
$352K |
$-318K |
$-2.8M |
| Apr 2030 |
$35K |
$352K |
$-318K |
$-2.5M |