| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sergiu Bancu | Baş Scout | 7 | 0 | 41% | 01.01.2027 | Doğu AvrupaBatı Avrupa |
| Claudiu Chiriches | Scout | 3 | 0 | 40% | 03.08.2026 | Doğu Avrupa |
| Scout | 2 | 0 | 40% | 03.08.2026 | Doğu Avrupa | |
| Paul Maxim | Scout | 2 | 0 | 40% | 03.08.2026 | Doğu Avrupa |
| Ovidiu Keseru | Yardımcı Antrenör | 1 | 0 | 58% | 17.08.2026 | |
| Sergiu Mihaila | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Florin Nita | MC | 23 | Viitorul | Ovidiu Keseru | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 113 | 120 | 58% | 100% | 55.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Júlio Romão | DM | 29 | Ferencvaros | Sergiu Bancu | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 85 | 108 | 48% | 100% | 450.0K | — | — | — | |
| Daniel Dragusin | ST | 27 | Lokomotiv Moscow | Sergiu Bancu | Transfer Talebi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 132 | 121 | 40% | 105% | 6.3M | — | — | — | |
| Maurice Malone | AMR | 26 | Sturm Graz | Sergiu Bancu | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 90 | 92 | 40% | 82% | 1.5M | — | — | — | |
| Mattia Compagnon | AMR | 25 | SV Ried | Sergiu Bancu | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 101 | 91 | 40% | 88% | 1.2M | — | — | — | |
| Joel Andersson | DR | 30 | Ludogorets | Sergiu Bancu | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 103 | 106 | 40% | 93% | 1.8M | — | — | — | |
| Giannis Michailidis | DC | 27 | PAOK | Claudiu Chiriches | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 111 | 99 | 40% | 94% | 2.5M | — | — | — | |
| Karlo Muhar | DM | 31 | CFR Cluj | Paul Maxim | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 96 | 82 | 40% | 83% | 180.0K | — | — | — | |
| Ofri Arad | DC | 28 | FCSB | Paul Maxim | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 82 | 80 | 40% | 79% | 360.0K | — | — | — | |
| Darius Fălcuşan | DC | 21 | Universitatea Craiova | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 83 | 97 | 40% | 76% | 250.0K | — | — | — | ||
| Mariano Gómez | DC | 28 | Ferencvaros | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 94 | 108 | 40% | 90% | 2.9M | — | — | — | ||
| André Luiz | AMR | 25 | Olympiacos | Sergiu Bancu | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 115 | 126 | 40% | 106% | 4.5M | — | — | — | |
| Facundo Pellistri | AMR | 25 | Panathinaikos | Sergiu Bancu | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 109 | 121 | 40% | 102% | 2.7M | — | — | — | |
| Luka Jović | ST | 29 | AEK Athens | Claudiu Chiriches | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 121 | 40% | 101% | 1.8M | — | — | — | |
| Karol Świderski | ST | 30 | Panathinaikos | Claudiu Chiriches | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 114 | 40% | 98% | 2.3M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Dragusin | ST | Lokomotiv Moscow | #9 | — | Düşün | 132 | 121 | 40% | 105% | 6.3M | Gölge |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kiril Despodov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Marian Huja | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 450000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alexandru Ţigănaşu | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6300.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Matei Popa | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 55000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Răzvan Udrea | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 49500.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alexandru Pantea | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 60000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kiril Despodov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Marian Huja | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 450000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alexandru Ţigănaşu | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6300.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Matei Popa | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 55000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Răzvan Udrea | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 49500.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alexandru Pantea | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 60000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kiril Despodov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Marian Huja | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 450000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alexandru Ţigănaşu | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6300.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Matei Popa | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 55000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Răzvan Udrea | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 49500.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alexandru Pantea | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 60000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kiril Despodov | Reddet | — | -1.32 | — | — | 1.50 | 1100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Marian Huja | Reddet | — | -1.72 | — | — | 1.50 | 450000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alexandru Ţigănaşu | Reddet | — | -1.33 | — | — | 1.50 | 6300.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Vlad Chiricheş | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 36000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Matei Popa | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 55000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Răzvan Udrea | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 49500.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alexandru Pantea | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 60000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Sergiu Bancu | Kiril Despodov | Reddet | -1.32 | 65% | Çok Pahalı |
| Sergiu Bancu | Marian Huja | Reddet | -1.72 | 84% | Çok Pahalı |
| Sergiu Bancu | Alexandru Ţigănaşu | Reddet | -1.33 | 65% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kiril Despodov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Marian Huja | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 450000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alexandru Ţigănaşu | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6300.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mamadou Thiam | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 150000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Valentin Creţu | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2700.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alexandru Pantea | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 45000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kiril Despodov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Marian Huja | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 450000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alexandru Ţigănaşu | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6300.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mamadou Thiam | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 150000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Valentin Creţu | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2700.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alexandru Pantea | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 45000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kiril Despodov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Marian Huja | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 450000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alexandru Ţigănaşu | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6300.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mamadou Thiam | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 150000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Risto Radunović | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 8100.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Valentin Creţu | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2700.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alexandru Pantea | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 45000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kiril Despodov | Reddet | — | -1.32 | — | — | 1.50 | 1100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Marian Huja | Reddet | — | -1.72 | — | — | 1.50 | 450000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alexandru Ţigănaşu | Reddet | — | -0.89 | — | — | 1.50 | 6300.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mamadou Thiam | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 150000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Risto Radunović | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 8100.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Valentin Creţu | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2700.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alexandru Pantea | Reddet | — | -0.10 | — | — | 1.50 | 45000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Sergiu Bancu | Kiril Despodov | Reddet | -1.32 | 65% | Çok Pahalı |
| Sergiu Bancu | Marian Huja | Reddet | -1.72 | 84% | Çok Pahalı |
| Alexandru Ţigănaşu | Reddet | -0.89 | 69% | Çok Pahalı | |
| Alexandru Pantea | Daha Fazla Bilgi | -0.10 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Graovac | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Costel Avram | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandru Stoian | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mihai Cicaldau | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ionut Iancu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.97 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Florin Nita | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mihai Cicaldau | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cosmin Nita | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ionut Iancu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.94 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Graovac | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Costel Avram | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandru Stoian | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Florin Nita | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| David Kiki | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mihai Cicaldau | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cosmin Nita | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.66 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ionut Iancu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.93 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matei Ilie | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Graovac | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Costel Avram | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandru Stoian | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Florin Nita | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Bancu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandru Stoian | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.66 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrei Man | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.53 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| João Paulo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| David Kiki | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mihai Cicaldau | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrea Landi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mihai Puscas | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Bancu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandru Stoian | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrei Man | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| João Paulo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| David Kiki | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mihai Cicaldau | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrea Landi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cosmin Deac | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Sergiu Bancu | Mihai Puscas | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marian Huja | CFR Cluj | DC | Defans | 81 | 91 | 84% | 450.0K | 14.11.2026 | 2 | 2 |
| Kiril Despodov | Pandurii | AMR | Orta Saha | 105 | 123 | 65% | 1.1M | 17.10.2026 | 2 | 0 |
| Júlio Romão | Pandurii | DM | Defans | 85 | 108 | 48% | 450.0K | 17.10.2026 | 1 | 0 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Dragusin | Forvet | 132 | 31.08.2026 | 40% | Düşün |