| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Granit Mvogo | Scout | 5 | 0 | 46% | 11.08.2026 | Batı Avrupa |
| Granit Sommer | Baş Scout | 4 | 0 | 40% | 14.08.2026 | Doğu/Güney AfrikaBatı Avrupa |
| Djibril Schär | Yardımcı Antrenör | 1 | 0 | 64% | 03.08.2026 | |
| Kevin Comert | Scout | 1 | 0 | 55% | 03.08.2026 | |
| Michel Sommer | Scout | 1 | 0 | 40% | 01.08.2026 | Batı Avrupa |
| Ricardo Elvedi | Futbol Direktörü | 1 | 0 | 70% | 03.08.2026 | |
| Noah Seferovic | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Silvan Shaqiri | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Guido Ulmer | DC | 28 | Admira Wacker | Granit Sommer | Transfer Talebi | Görüşülüyor | 14.08.2026 | 14.08.2026 | 3 | 0 | 119 | 96 | 40% | 96% | 900.0K | #9 DL | — | — | |
| Armin Gigović | DM | 24 | Young Boys | Ricardo Elvedi | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 108 | 70% | 100% | 2.5M | — | — | İzlemeye Devam | |
| Daniel Loacker | MC | 17 | FC Vaduz | Granit Mvogo | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 81 | 101 | 69% | 100% | 350.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Ebrima Colley | AMR | 26 | Young Boys | Djibril Schär | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 85 | 95 | 64% | 100% | 150.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Lukas Schumacher | DC | 17 | FC Vaduz | Kevin Comert | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 76 | 94 | 55% | 100% | 350.0K | — | — | — | |
| Khama Grobler | DC | 25 | Ajax Cape Town | Granit Sommer | Transfer Talebi | Aktif | 14.08.2026 | 14.08.2026 | 1 | 0 | 123 | 104 | 40% | 103% | 4.7M | #9 DL | — | — | |
| Mads Bidstrup | DM | 25 | Red Bull Salzburg | Granit Sommer | Transfer Talebi | Aktif | 14.08.2026 | 14.08.2026 | 1 | 0 | 121 | 119 | 40% | 102% | 2.2M | #12 DL | — | — | |
| Alessandro Zanoli | DR | 25 | Bari | Granit Sommer | Transfer Talebi | Aktif | 14.08.2026 | 14.08.2026 | 1 | 0 | 100 | 97 | 40% | 101% | 2.4M | #15 DL | — | — | |
| Alfonso Leone | ST | 25 | Red Bull Salzburg | Granit Mvogo | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 11.08.2026 | 1 | 0 | 117 | 130 | 40% | 104% | 4.8M | #11 ST | — | — | |
| Karim Konaté | ST | 22 | Red Bull Salzburg | Granit Mvogo | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 11.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 115 | 40% | 98% | 3.2M | #11 ST | — | — | |
| Aleksa Terzić | DL | 27 | Red Bull Salzburg | Granit Mvogo | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 111 | 118 | 40% | 111% | 3.6M | #2 DL | — | — | |
| Serge-Philippe Raux-Yao | DC | 27 | Rapid Wien | Granit Mvogo | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 103 | 108 | 40% | 100% | 2.0M | #2 DL | — | — | |
| Maurits Kjærgaard | AMC | 23 | Red Bull Salzburg | Michel Sommer | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 109 | 124 | 40% | 104% | 3.2M | #3 MC | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alfonso Leone | ST | Red Bull Salzburg | #6 | — | Al | 117 | 130 | 40% | 104% | 4.8M | Aktif | |
| Guido Ulmer | DC | Admira Wacker | #7 | — | Al | 112 | 116 | 40% | 96% | 900.0K | Aktif | |
| Aleksa Terzić | DL | Red Bull Salzburg | #2 | — | Al | 111 | 118 | 40% | 111% | 3.6M | Aktif | |
| Maurits Kjærgaard | AMC | Red Bull Salzburg | #3 | — | Al | 109 | 124 | 40% | 104% | 3.2M | Aktif | |
| Khama Grobler | DC | Ajax Cape Town | #5 | — | Düşün | 123 | 104 | 40% | 103% | 4.7M | Aktif | |
| Mads Bidstrup | DM | Red Bull Salzburg | #7 | — | Düşün | 121 | 119 | 40% | 102% | 2.2M | Aktif | |
| Guido Ulmer | DC | Admira Wacker | #8 | — | Düşün | 119 | 96 | 40% | 96% | 900.0K | Aktif | |
| Guido Ulmer | DC | Admira Wacker | #5 | — | Düşün | 106 | 106 | 40% | 96% | 900.0K | Aktif | |
| Serge-Philippe Raux-Yao | DC | Rapid Wien | #2 | — | Düşün | 103 | 108 | 40% | 100% | 2.0M | Aktif |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Granit Sommer | FC Lugano U20 | #5, #7, #8 | |
| Granit Mvogo | FC Vaduz U20 | #5, #7, #8 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Loacker | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Armin Gigović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.21 | 1.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ebrima Colley | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tobias Heitz | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edimilson Fernandes | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.61 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Granit Mvogo | Daniel Loacker | Onayla | 0.76 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Loacker | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Armin Gigović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.21 | 1.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Heinz Lindner | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ebrima Colley | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alan Virginius | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tobias Heitz | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edimilson Fernandes | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.61 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Granit Mvogo | Daniel Loacker | Onayla | 0.76 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Loacker | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edimilson Fernandes | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Armin Gigović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.59 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Heinz Lindner | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ebrima Colley | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alan Virginius | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tobias Heitz | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Granit Mvogo | Daniel Loacker | Onayla | 0.76 | 69% | Rol Uyumlu |
| Silvan Shaqiri | Tobias Heitz | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #1 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 103 | 116 | 21–29 | 971.7K | Görüşmede | Hlompho Ngcobo | ✓ |
| #9 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 108 | 121 | 21–29 | 624.7K | Görüşmede | Edimilson Fernandes | ✓ |
| #12 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 108 | 121 | 21–29 | 624.7K | Listede | Edimilson Fernandes | ✓ |
| #15 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 108 | 121 | 21–29 | 624.7K | Listede | Guido Ulmer | ✓ |
| #3 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 111 | 124 | 21–29 | 971.7K | İzlemede | — | — |
| #11 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 113 | 126 | 21–29 | 624.7K | İzlemede | — | — |
| #4 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 113 | 126 | 21–29 | 971.7K | Tamamlandı | Razvan Maxim | ✗ |
| #2 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 108 | 121 | 21–29 | 971.7K | Vazgeçildi | Edimilson Fernandes | ✓ |