| TV Geliri | $1.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $125K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $23K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $10K |
| Oyuncu Maaşları | $1.7M |
| Personel Maaşları | $103K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $18K |
| Tesis Bakımı | $425K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $1.5M | $2.3M | $-765K | $12.6M |
| Oct 2026 | $1.3M | $3.2M | $-1.8M | $13.4M |
| Sep 2026 | $1.1M | $1.2M | $-34K | $15.2M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $15.2M |