| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Razvan Stanciu | Scout | 7 | 0 | 47% | 03.01.2027 | Doğu AvrupaBatı Avrupa |
| Ionut Keseru | Scout | 5 | 0 | 56% | 02.01.2027 | Doğu AvrupaBatı Avrupa |
| Bogdan Nita | Scout | 3 | 0 | 50% | 03.08.2026 | Doğu Avrupa |
| Ianis Keseru | Baş Scout | 2 | 0 | 55% | 04.01.2027 | |
| Claudiu Mihaila | Scout | 1 | 0 | 51% | 02.01.2027 | |
| Marius Chiriches | Scout | 1 | 0 | 55% | 03.08.2026 | |
| Dorin Man | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrei Dumitru | MC | 19 | Voluntari | Ionut Keseru | Personel Önerisi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 89 | 92 | 79% | 100% | 250.0K | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Razvan Burca | ML | 19 | Viitorul | Ionut Keseru | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 86 | 103 | 79% | 100% | 350.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Paul Man | MC | 20 | Pandurii | Bogdan Nita | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 92 | 91 | 69% | 100% | 315.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Bogdan Vasile | MC | 18 | Voluntari | Razvan Stanciu | Personel Önerisi | Aktif | 03.01.2027 | 03.01.2027 | 1 | 0 | 93 | 103 | 65% | 100% | 300.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| George Mihaila | GK | 35 | Petrolul | Razvan Stanciu | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 81 | 81 | 65% | 100% | 30.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Silviu Lung | GK | 37 | Universitatea Craiova | Ianis Keseru | Personel Önerisi | Aktif | 04.01.2027 | 04.01.2027 | 1 | 0 | 96 | 87 | 55% | 100% | 20.0K | — | — | — | |
| Dragoş Mihăescu | AMR | 19 | Voluntari | Ianis Keseru | Personel Önerisi | Aktif | 03.01.2027 | 03.01.2027 | 1 | 0 | 79 | 99 | 55% | 100% | 250.0K | — | — | — | |
| Andrei Dumitru | MC | 19 | Voluntari | Marius Chiriches | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 74 | 103 | 55% | 100% | 250.0K | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Costin Şola | MC | 20 | Voluntari | Claudiu Mihaila | Personel Önerisi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 92 | 104 | 51% | 100% | 300.0K | — | — | — | |
| Stefan Nedelcearu | DC | 29 | Zenit | Razvan Stanciu | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 01.01.2027 | 2 | 0 | 136 | 138 | 40% | 117% | 5.7M | #26 DL | — | — | |
| Nino | DC | 29 | Zenit | Razvan Stanciu | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 115 | 119 | 40% | 103% | 3.8M | — | — | — | |
| Christopher Wooh | DC | 25 | Spartak Moscow | Razvan Stanciu | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 120 | 40% | 101% | 4.0M | — | — | — | |
| Giannis Konstantelias | AML | 24 | PAOK | Ionut Keseru | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 111 | 122 | 40% | 102% | 3.0M | — | — | — | |
| Kiril Despodov | AMR | 30 | PAOK | Ionut Keseru | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 107 | 113 | 40% | 102% | 3.0M | — | — | — | |
| Filippo Damico | MR | 23 | Admira Wacker | Ionut Keseru | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 109 | 108 | 40% | 101% | 2.2M | — | — | — | |
| Davide Calabria | DR | 30 | Panathinaikos | Razvan Stanciu | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 106 | 40% | 107% | 2.1M | — | — | — | |
| Serge-Philippe Raux-Yao | DC | 27 | Rapid Wien | Razvan Stanciu | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 102 | 105 | 40% | 99% | 2.0M | — | — | — | |
| Clayton | ST | 28 | Olympiacos | Bogdan Nita | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 117 | 129 | 40% | 106% | 3.9M | — | — | — | |
| Luka Jović | ST | 29 | AEK Athens | Bogdan Nita | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 108 | 40% | 100% | 1.6M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stefan Nedelcearu | DC | Zenit | #9 | — | Al | 136 | 138 | 40% | 117% | 5.7M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #8 | #25 | GK | 128 | 21–29 | 82.6K | Ianis Keseru | 0 | 0 | Aktif | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #10 | #27 | MC | 136 | 21–29 | 82.6K | Ionut Keseru | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #11 | #28 | ST | 138 | 21–29 | 82.6K | Bogdan Nita | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Ianis Keseru | Botosani U20 | #8, #10, #11 | |
| Ionut Keseru | CFR Cluj U20 | #8, #10, #11 | |
| Ionut Keseru | Dinamo Bucharest U20 | #8, #9, #10, #11 | |
| Razvan Stanciu | Petrolul U20 | #8, #10, #11 | |
| Ionut Keseru | Pandurii U20 | #8, #10, #11 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paul Man | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.86 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Mihaila | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Razvan Burca | İzlemeye Devam | — | 0.87 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrei Dumitru | İzlemeye Devam | — | 0.87 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bogdan Vasile | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Bogdan Nita | Paul Man | Onayla | 0.73 | 69% | Rol Uyumlu |
| Razvan Stanciu | George Mihaila | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ionut Keseru | Razvan Burca | Onayla | 0.87 | 79% | Rol Uyumlu |
| Marius Chiriches | Andrei Dumitru | İzle | 0.00 | 55% | Yüksek Potansiyel |
| Ionut Keseru | Andrei Dumitru | Onayla | 0.87 | 79% | Rol Uyumlu |
| Razvan Stanciu | Bogdan Vasile | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paul Man | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.86 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Mihaila | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Razvan Burca | İzlemeye Devam | — | 0.87 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrei Dumitru | İzlemeye Devam | — | 0.87 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bogdan Vasile | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Bogdan Nita | Paul Man | Onayla | 0.73 | 69% | Rol Uyumlu |
| Razvan Stanciu | George Mihaila | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ionut Keseru | Razvan Burca | Onayla | 0.87 | 79% | Rol Uyumlu |
| Marius Chiriches | Andrei Dumitru | İzle | 0.00 | 55% | Yüksek Potansiyel |
| Ionut Keseru | Andrei Dumitru | Onayla | 0.87 | 79% | Rol Uyumlu |
| Razvan Stanciu | Bogdan Vasile | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paul Man | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.86 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Mihaila | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Razvan Burca | İzlemeye Devam | — | 0.87 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrei Dumitru | İzlemeye Devam | — | 0.87 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bogdan Vasile | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Bogdan Nita | Paul Man | Onayla | 0.73 | 69% | Rol Uyumlu |
| Razvan Stanciu | George Mihaila | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ionut Keseru | Razvan Burca | Onayla | 0.87 | 79% | Rol Uyumlu |
| Marius Chiriches | Andrei Dumitru | İzle | 0.00 | 55% | Yüksek Potansiyel |
| Ionut Keseru | Andrei Dumitru | Onayla | 0.87 | 79% | Rol Uyumlu |
| Razvan Stanciu | Bogdan Vasile | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paul Man | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.86 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Mihaila | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Razvan Burca | İzlemeye Devam | — | 0.87 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrei Dumitru | İzlemeye Devam | — | 0.87 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bogdan Vasile | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Bogdan Nita | Paul Man | Onayla | 0.73 | 69% | Rol Uyumlu |
| Razvan Stanciu | George Mihaila | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ionut Keseru | Razvan Burca | Onayla | 0.87 | 79% | Rol Uyumlu |
| Marius Chiriches | Andrei Dumitru | İzle | 0.00 | 55% | Yüksek Potansiyel |
| Ionut Keseru | Andrei Dumitru | Onayla | 0.87 | 79% | Rol Uyumlu |
| Razvan Stanciu | Bogdan Vasile | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paul Man | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.90 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Mihaila | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cosmin Hagi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matei Ilie | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Bogdan Nita | Paul Man | Onayla | 0.73 | 69% | Rol Uyumlu |
| Razvan Stanciu | George Mihaila | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paul Man | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.90 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Mihaila | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cosmin Hagi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matei Ilie | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Bogdan Nita | Paul Man | Onayla | 0.73 | 69% | Rol Uyumlu |
| Razvan Stanciu | George Mihaila | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nicusor Deac | İzlemeye Devam | — | 0.83 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Paul Man | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.90 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Mihaila | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cosmin Hagi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matei Ilie | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ionut Keseru | Nicusor Deac | Onayla | 0.83 | 76% | Rol Uyumlu |
| Bogdan Nita | Paul Man | Onayla | 0.73 | 69% | Rol Uyumlu |
| Razvan Stanciu | George Mihaila | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nicusor Deac | İzlemeye Devam | — | 0.83 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Paul Man | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Mihaila | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cosmin Hagi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matei Ilie | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ionut Keseru | Nicusor Deac | Onayla | 0.83 | 76% | Rol Uyumlu |
| Bogdan Nita | Paul Man | Onayla | 0.73 | 69% | Rol Uyumlu |
| Razvan Stanciu | George Mihaila | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cosmin Hagi | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicusor Deac | İzlemeye Devam | — | 0.83 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Paul Man | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandru Nedelcearu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ovidiu Stanciu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bogdan Cicaldau | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matei Ilie | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Razvan Stanciu | Cosmin Hagi | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ionut Keseru | Nicusor Deac | Onayla | 0.83 | 76% | Rol Uyumlu |
| Bogdan Nita | Paul Man | Onayla | 0.73 | 69% | Rol Uyumlu |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #25 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 128 | 141 | 21–29 | 82.6K | İzlemede | — | — |
| #26 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 133 | 146 | 21–29 | 82.6K | İzlemede | — | — |
| #27 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 136 | 149 | 21–29 | 82.6K | İzlemede | — | — |
| #28 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 138 | 151 | 21–29 | 82.6K | İzlemede | — | — |