| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Emil Bjarnason | Baş Scout | 7 | 0 | 41% | 01.01.2027 | İskandinavya |
| Jon Bodvarsson | Yardımcı Antrenör | 3 | 0 | 45% | 01.01.2027 | |
| Andri Eyjolfsson | Scout | 1 | 0 | 58% | 03.08.2026 | |
| Ari Hermannsson | Scout | 1 | 0 | 48% | 03.08.2026 | |
| Kari Gudmundsson | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Árni Marinó Einarsson | GK | 25 | IA | Andri Eyjolfsson | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 71 | 75 | 58% | 100% | 100.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Tarik Ibrahimagic | WR | 26 | Vikingur | Jon Bodvarsson | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 77 | 75 | 49% | 100% | 25.0K | — | — | — | |
| Valdimar Þór Ingimundarson | AML | 27 | Vikingur | Jon Bodvarsson | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 57 | 42 | 49% | 100% | 15.3K | — | — | — | |
| Alasana Yirajang | AMR | 22 | KR | Emil Bjarnason | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 87 | 113 | 48% | 100% | 850.0K | — | — | — | |
| Gísli Laxdal | AMR | 26 | IA | Ari Hermannsson | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 74 | 66 | 48% | 100% | 250.0K | — | — | — | |
| Hemmo Riihimäki | GK | 23 | KuPS | Emil Bjarnason | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 78 | 69 | 40% | 66% | 300.0K | — | — | — | Tutum |
| Vladislav Ignatjev | GK | 24 | FC Lahti | Emil Bjarnason | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 85 | 86 | 40% | 70% | 400.0K | — | — | — | |
| Ville Vuorinen | WL | 22 | HJK | Emil Bjarnason | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 67 | 75 | 40% | 72% | 750.0K | — | — | — | Tutum |
| Liam Möller | AMR | 22 | HJK | Emil Bjarnason | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 79 | 95 | 40% | 70% | 750.0K | — | — | — | Tutum |
| Jere Kallinen | DM | 25 | HJK | Emil Bjarnason | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 68 | 88 | 40% | 75% | 550.0K | — | — | — | Tutum |
| Till Cissokho | DC | 27 | HJK | Emil Bjarnason | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 84 | 89 | 40% | 69% | 600.0K | — | — | — | Tutum |
| Jakob Gunnar Sigurðsson | ST | 19 | KR | Jon Bodvarsson | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 63 | 69 | 38% | 100% | 22.5K | — | — | — |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kristján Oddur Haagensen | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 50000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jón Gísli Eyland | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 150000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kristján Oddur Haagensen | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 50000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jón Gísli Eyland | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 150000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kristján Oddur Haagensen | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 50000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jón Gísli Eyland | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 150000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingimar Torbjörnsson Støle | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 135000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ísak Máni Guðjónsson | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 90000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Viktor Karl Einarsson | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 135000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kristján Oddur Haagensen | Reddet | — | -1.18 | — | — | 1.50 | 50000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jón Gísli Eyland | Reddet | — | -0.79 | — | — | 1.50 | 150000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Emil Bjarnason | Kristján Oddur Haagensen | Reddet | -1.18 | 62% | Çok Pahalı |
| Andri Eyjolfsson | Jón Gísli Eyland | Reddet | -0.79 | 58% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingimar Torbjörnsson Støle | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ísak Máni Guðjónsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Viktor Karl Einarsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Árni Marinó Einarsson | İzlemeye Devam | — | 0.63 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Andri Eyjolfsson | Árni Marinó Einarsson | Onayla | 0.63 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingimar Torbjörnsson Støle | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ísak Máni Guðjónsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Viktor Karl Einarsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Árni Marinó Einarsson | İzlemeye Devam | — | 0.63 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Andri Eyjolfsson | Árni Marinó Einarsson | Onayla | 0.63 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingimar Torbjörnsson Støle | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ísak Máni Guðjónsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Viktor Karl Einarsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Árni Marinó Einarsson | İzlemeye Devam | — | 0.63 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Andri Eyjolfsson | Árni Marinó Einarsson | Onayla | 0.63 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingimar Torbjörnsson Støle | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ísak Máni Guðjónsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Viktor Karl Einarsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Árni Marinó Einarsson | İzlemeye Devam | — | 0.63 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Andri Eyjolfsson | Árni Marinó Einarsson | Onayla | 0.63 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagur Örn Fjeldsted | İzlemeye Devam | — | 0.95 | ✓ | — | 0.10 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ingimar Torbjörnsson Støle | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ísak Máni Guðjónsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Viktor Karl Einarsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Árni Marinó Einarsson | İzlemeye Devam | — | 0.63 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Emil Bjarnason | Dagur Örn Fjeldsted | Onayla | 0.95 | 62% | Rol Uyumlu |
| Andri Eyjolfsson | Árni Marinó Einarsson | Onayla | 0.63 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brooklyn Lyons-Foster | FH | DR | Defans | 74 | 93 | 95% | 500.0K | 26.09.2026 | 7 | 0 |
| Alasana Yirajang | KR | AMR | Orta Saha | 87 | 113 | 48% | 850.0K | 12.09.2026 | 1 | 0 |
| Miska Ylitolva | Valur | DR | Defans | 73 | 101 | 48% | 400.0K | 05.09.2026 | 1 | 0 |