| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Timothy Grech | Yardımcı Antrenör | 3 | 0 | 55% | 24.08.2026 | |
| Marco Barbara | Baş Scout | 2 | 0 | 40% | 31.08.2026 | Batı Avrupa |
| Juan Schembri | Scout | 1 | 0 | 51% | 10.08.2026 | |
| Pierre Zammit | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vincenzo Polito | DR | 27 | Hamrun Spartans | Timothy Grech | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 41 | 45 | 55% | 100% | 5.4K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Nhayson | DR | 26 | Tarxien Rainbows | Timothy Grech | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 46 | 60 | 55% | 100% | 7.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Ognjen Bjeličić | DL | 29 | Hamrun Spartans | Timothy Grech | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 66 | 45 | 55% | 100% | 5.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Henry Bonello | GK | 37 | Hamrun Spartans | Juan Schembri | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 76 | 72 | 51% | 100% | 4.5K | — | — | — | |
| Andriy Vella | GK | 21 | Naxxar Lions | Marco Barbara | Transfer Talebi | Aktif | 26.08.2026 | 31.08.2026 | 2 | 0 | 60 | 53 | 40% | 55% | 54.0K | #1 GK | — | — | Tutum |
| Liam Frendo | GK | 20 | Valletta | Marco Barbara | Transfer Talebi | Aktif | 26.08.2026 | 26.08.2026 | 1 | 0 | 81 | 84 | 40% | 64% | 200.0K | #1 GK | — | — | Tutum |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liam Frendo | GK | Valletta | #1 | — | Al | 81 | 84 | 40% | 64% | 200.0K | Tutum | Aktif |
| Andriy Vella | GK | Naxxar Lions | #1 | — | Düşün | 61 | 54 | 40% | 55% | 72.0K | Tutum | Aktif |
| Andriy Vella | GK | Naxxar Lions | #2 | #2 | Düşün | 60 | 53 | 40% | 55% | 54.0K | Tutum | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #2 | #2 | GK | 64 | 18–32 | 35.5K | Marco Barbara | 1 | 1 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Marco Barbara | Hamrun Spartans U20 | #2 | |
| Juan Schembri | Hibernians U20 | #2 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brian Gambarte | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ognjen Bjeličić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karl Sargent | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Vincenzo Polito | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nhayson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karl Sargent | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Brian Gambarte | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ognjen Bjeličić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gustavo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrea Zammit | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Vincenzo Polito | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nhayson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shaisen Attard | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brian Gambarte | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ognjen Bjeličić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Miro Soldo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gustavo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrea Zammit | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ayom Majok | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brian Gambarte | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ognjen Bjeličić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Miro Soldo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gustavo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrea Zammit | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ayom Majok | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brian Gambarte | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ognjen Bjeličić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Miro Soldo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #1 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 64 | 69 | 18–32 | 72.5K | Vazgeçildi | — | — |
| #2 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 64 | 69 | 18–32 | 35.5K | Vazgeçildi | — | — |