| TV Geliri | $505K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $235K |
| Personel Maaşları | $22K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $830K |
| Tesis Bakımı | $580K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2028 | $931K | $1.7M | $-737K | $468K |
| Jun 2028 | $984K | $840K | $144K | $1.2M |
| May 2028 | $934K | $850K | $84K | $1.1M |
| Apr 2028 | $939K | $859K | $80K | $977K |
| Mar 2028 | $940K | $845K | $95K | $896K |
| Feb 2028 | $939K | $859K | $80K | $801K |
| Jan 2028 | $946K | $858K | $88K | $721K |
| Dec 2027 | $935K | $858K | $77K | $633K |
| Nov 2027 | $1.0M | $353K | $648K | $556K |
| Oct 2027 | $928K | $350K | $578K | $-92K |
| Sep 2027 | $1.1M | $315K | $740K | $-670K |
| Aug 2027 | $1.1M | $253K | $798K | $-1.4M |