| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nicolò Casella | Gözlemci | 25 | 0 | 41% | 01.06.2029 | Doğu AvrupaGüney AmerikaBatı Avrupa |
| Valentino Ruggiero | Teknik Direktör | 8 | 0 | 58% | 01.06.2029 | |
| Gözlemci | 1 | 0 | 40% | 02.08.2026 | Doğu Avrupa | |
| Raffaele Coppola | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cheick Conde | DM | 28 | Venezia | Valentino Ruggiero | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2029 | 01.06.2029 | 1 | 0 | 123 | 130 | 68% | 100% | — | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Tomás Esteves | DR | 27 | Pisa | Valentino Ruggiero | Personel Önerisi | Aktif | 15.01.2029 | 15.01.2029 | 1 | 0 | 125 | 106 | 68% | 100% | — | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Dimitris Nikolaou | DC | 30 | Palermo | Valentino Ruggiero | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2029 | 01.01.2029 | 1 | 0 | 135 | 140 | 68% | 100% | — | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Marco Ruggero | DC | 29 | Spezia | Valentino Ruggiero | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 136 | 131 | 68% | 100% | — | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Sasha Mancini | DR | 25 | Lumezzane | Valentino Ruggiero | Personel Önerisi | Aktif | 11.01.2027 | 11.01.2027 | 1 | 0 | 89 | 86 | 58% | 100% | 90.0K | — | — | — | |
| Cristian Guaragna | MC | 22 | Pescara | Nicolò Casella | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2029 | 01.06.2029 | 1 | 0 | 72 | 75 | 55% | 100% | 153.0K | — | — | — | |
| Theo Fortes | ST | 26 | Dolomiti Bellunesi | Nicolò Casella | Personel Önerisi | Aktif | 22.01.2029 | 22.01.2029 | 1 | 0 | 77 | 71 | 55% | 100% | 150.0K | — | — | — | |
| Francesco Gasparello | MC | 20 | Atalanta | Valentino Ruggiero | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2029 | 01.06.2029 | 1 | 0 | 108 | 118 | 45% | 100% | 180.0K | — | — | — | |
| Francesco Verde | DC | 22 | Juventus | Valentino Ruggiero | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2029 | 01.06.2029 | 1 | 0 | 110 | 131 | 45% | 100% | 310.5K | — | — | — | |
| Darryl Bakola | DM | 21 | Sassuolo | Valentino Ruggiero | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2029 | 01.01.2029 | 1 | 0 | 117 | 113 | 45% | 100% | 157.5K | — | — | — | |
| Agustín Rodríguez | ST | 31 | Juventud | Nicolò Casella | Transfer Talebi | Aktif | 08.08.2028 | 08.08.2028 | 1 | 0 | 131 | 144 | 40% | 106% | 2.3M | — | — | — | |
| Sulayman Jallow | ST | 32 | Vis Pesaro | Nicolò Casella | Transfer Talebi | Aktif | 07.08.2028 | 07.08.2028 | 1 | 0 | 104 | 94 | 40% | 88% | 800.0K | — | — | — | Yaş |
| Franco Déboli | ST | 29 | Rampla Juniors | Nicolò Casella | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2028 | 04.08.2028 | 1 | 0 | 107 | 112 | 40% | 90% | 900.0K | — | — | — | |
| Agustín Curruhinca | MR | 29 | Deportivo Merlo | Nicolò Casella | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2028 | 03.08.2028 | 1 | 0 | 113 | 122 | 40% | 93% | 1.4M | — | — | — | |
| Abdoul N'Doye | ST | 28 | Mgarr United | Nicolò Casella | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2028 | 03.08.2028 | 1 | 0 | 100 | 73 | 40% | 82% | 800.0K | — | — | — | |
| Tommaso Ghirardello | ST | 23 | Gubbio | Nicolò Casella | Transfer Talebi | Aktif | 21.07.2028 | 21.07.2028 | 1 | 0 | 119 | 114 | 40% | 96% | 2.1M | — | — | — | |
| Dylan Cabral | AMC | 23 | Arsenal | Nicolò Casella | Transfer Talebi | Aktif | 20.07.2028 | 20.07.2028 | 1 | 0 | 86 | 97 | 40% | 91% | 750.0K | — | — | — | |
| Leenhan Romero | AML | 22 | Monagas | Nicolò Casella | Transfer Talebi | Aktif | 19.07.2028 | 19.07.2028 | 1 | 0 | 106 | 87 | 40% | 87% | 765.0K | — | — | — | |
| Víctor Viez | ST | 30 | Yaracuyanos | Nicolò Casella | Transfer Talebi | Aktif | 18.07.2028 | 18.07.2028 | 1 | 0 | 84 | 74 | 40% | 91% | 1.3M | — | — | — | |
| Franco García | AMR | 32 | Rentistas | Nicolò Casella | Transfer Talebi | Aktif | 18.07.2028 | 18.07.2028 | 1 | 0 | 94 | 106 | 40% | 96% | 500.0K | — | — | — | Yaş |
| Daniel Šmiga | AML | 25 | Slavia Prague | Nicolò Casella | Transfer Talebi | Aktif | 28.06.2028 | 28.06.2028 | 1 | 0 | 107 | 110 | 40% | 94% | 2.1M | — | — | — | |
| Lorenzo Di Stefano | AML | 26 | Torres | Nicolò Casella | Transfer Talebi | Aktif | 26.06.2028 | 26.06.2028 | 1 | 0 | 128 | 121 | 40% | 97% | 4.1M | — | — | — | |
| Kabongo Tshimanga | AML | 31 | Barnet | Nicolò Casella | Transfer Talebi | Aktif | 20.06.2028 | 20.06.2028 | 1 | 0 | 95 | 89 | 40% | 86% | 1.7M | — | — | — | |
| Mohamed Mallahi | AMR | 29 | Pro Vercelli | Nicolò Casella | Transfer Talebi | Aktif | 19.06.2028 | 19.06.2028 | 1 | 0 | 118 | 119 | 40% | 93% | 2.1M | — | — | — | |
| Beryly Lubala | ML | 31 | Zlate Moravce | Nicolò Casella | Transfer Talebi | Aktif | 16.06.2028 | 16.06.2028 | 1 | 0 | 82 | 92 | 40% | 92% | 1.3M | — | — | — | Tutum |
| Simone Ianesi | AML | 27 | Chaves | Nicolò Casella | Transfer Talebi | Aktif | 13.06.2028 | 13.06.2028 | 1 | 0 | 115 | 99 | 40% | 94% | 1.3M | — | — | — | |
| Denis Rubanov | ST | 25 | Dinamo Stavropol | Nicolò Casella | Transfer Talebi | Aktif | 13.06.2028 | 13.06.2028 | 1 | 0 | 101 | 103 | 40% | 84% | 350.0K | — | — | — | |
| Samuele Spalluto | ST | 28 | Campobasso | Nicolò Casella | Transfer Talebi | Aktif | 11.06.2028 | 11.06.2028 | 1 | 0 | 106 | 96 | 40% | 95% | 2.0M | — | — | — | |
| Martin Sorakov | AMR | 25 | CSKA Sofia | Nicolò Casella | Transfer Talebi | Aktif | 11.06.2028 | 11.06.2028 | 1 | 0 | 82 | 79 | 40% | 92% | 2.2M | — | — | — | Tutum |
| Matty Stevens | ST | 31 | AFC Wimbledon | Nicolò Casella | Transfer Talebi | Aktif | 07.06.2028 | 07.06.2028 | 1 | 0 | 98 | 104 | 40% | 92% | 2.0M | — | — | — | |
| Alexandr Olenev | ST | 30 | Nart | Nicolò Casella | Transfer Talebi | Aktif | 07.06.2028 | 07.06.2028 | 1 | 0 | 103 | 95 | 40% | 80% | 300.0K | — | — | — | |
| Gabriele Bernardotto | ST | 32 | Monopoli | Nicolò Casella | Transfer Talebi | Aktif | 04.06.2028 | 04.06.2028 | 1 | 0 | 98 | 107 | 40% | 96% | 1.2M | — | — | — | Yaş |
| Kirill Signevich | ST | 27 | Neftyanik | Nicolò Casella | Transfer Talebi | Aktif | 04.06.2028 | 04.06.2028 | 1 | 0 | 74 | 88 | 40% | 81% | 250.0K | — | — | — | |
| David Ankeye | AML | 27 | Zeleznicar Pancevo | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 99 | 102 | 40% | 99% | 1.2M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ramón Villalba | ST | Portsmouth | #4 | — | Hemen Al | 92 | 106 | 40% | 91% | 3.2M | Gölge | |
| Nahuel Cáceres | AMC | Alavés | #4 | — | Düşün | 100 | 86 | 40% | 93% | 1.9M | Gölge |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marco Ruggero | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dimitris Nikolaou | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Esteves | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cheick Conde | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henrikh Mkhitaryan | Reddet | — | -0.80 | — | — | 1.50 | 405000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Costoli | Reddet | — | -0.80 | — | — | 1.50 | 49500.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Matteo Scanzi | Reddet | — | -0.80 | — | — | 1.50 | 150000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Youssef Amghar | Reddet | — | -0.80 | — | — | 1.50 | 30000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gonzalo Senn | Reddet | — | -0.80 | — | — | 1.50 | 130000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Valentino Ruggiero | Marco Ruggero | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Dimitris Nikolaou | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Tomás Esteves | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Cheick Conde | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Raffaele Coppola | Henrikh Mkhitaryan | Reddet | -0.80 | 58% | Çok Pahalı |
| Valentino Ruggiero | Lorenzo Costoli | Reddet | -0.80 | 58% | Çok Pahalı |
| Valentino Ruggiero | Matteo Scanzi | Reddet | -0.80 | 58% | Çok Pahalı |
| Valentino Ruggiero | Youssef Amghar | Reddet | -0.80 | 58% | Çok Pahalı |
| Valentino Ruggiero | Gonzalo Senn | Reddet | -0.80 | 58% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marco Ruggero | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dimitris Nikolaou | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Esteves | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alessandro Selvini | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Tosto | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 580000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alessandro Falleni | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 120000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mattia Sala | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 270000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hugo Cuenca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 420000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Matteo Rossetti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 85000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Valentino Ruggiero | Marco Ruggero | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Dimitris Nikolaou | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Tomás Esteves | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marco Ruggero | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dimitris Nikolaou | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Esteves | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alessandro Selvini | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Tosto | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 580000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alessandro Falleni | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 120000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mattia Sala | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 270000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hugo Cuenca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 420000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Matteo Rossetti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 85000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Valentino Ruggiero | Marco Ruggero | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Dimitris Nikolaou | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Tomás Esteves | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marco Ruggero | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dimitris Nikolaou | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Esteves | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alessandro Selvini | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Tosto | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 580000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alessandro Falleni | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 120000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mattia Sala | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 270000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hugo Cuenca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 420000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Matteo Rossetti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 85000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Valentino Ruggiero | Marco Ruggero | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Dimitris Nikolaou | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Tomás Esteves | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marco Ruggero | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dimitris Nikolaou | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Esteves | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alessandro Selvini | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Tosto | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 580000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alessandro Falleni | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 120000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mattia Sala | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 270000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hugo Cuenca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 420000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Matteo Rossetti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 85000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Valentino Ruggiero | Marco Ruggero | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Dimitris Nikolaou | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Tomás Esteves | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marco Ruggero | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dimitris Nikolaou | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Esteves | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alessandro Selvini | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Tosto | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 580000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alessandro Falleni | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 120000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mattia Sala | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 270000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hugo Cuenca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 420000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Matteo Rossetti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 85000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Valentino Ruggiero | Marco Ruggero | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Dimitris Nikolaou | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Tomás Esteves | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marco Ruggero | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dimitris Nikolaou | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Esteves | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alessandro Selvini | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Tosto | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 580000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alessandro Falleni | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 120000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mattia Sala | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 270000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hugo Cuenca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 420000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Matteo Rossetti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 85000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Valentino Ruggiero | Marco Ruggero | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Dimitris Nikolaou | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Tomás Esteves | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marco Ruggero | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dimitris Nikolaou | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Esteves | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alessandro Selvini | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Tosto | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 580000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alessandro Falleni | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 120000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mattia Sala | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 270000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hugo Cuenca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 420000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Matteo Rossetti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 85000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Valentino Ruggiero | Marco Ruggero | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Dimitris Nikolaou | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Tomás Esteves | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marco Ruggero | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dimitris Nikolaou | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Esteves | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alessandro Selvini | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Tosto | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 580000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alessandro Falleni | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 120000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mattia Sala | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 270000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hugo Cuenca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 420000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Matteo Rossetti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 85000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Valentino Ruggiero | Marco Ruggero | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Dimitris Nikolaou | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Tomás Esteves | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marco Ruggero | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dimitris Nikolaou | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Esteves | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alessandro Selvini | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Tosto | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 580000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alessandro Falleni | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 120000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mattia Sala | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 270000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hugo Cuenca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 420000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Matteo Rossetti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 85000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Valentino Ruggiero | Marco Ruggero | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Dimitris Nikolaou | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Tomás Esteves | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marco Ruggero | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dimitris Nikolaou | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Esteves | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alessandro Selvini | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Tosto | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 580000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alessandro Falleni | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 120000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mattia Sala | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 270000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hugo Cuenca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 420000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Matteo Rossetti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 85000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Valentino Ruggiero | Marco Ruggero | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Dimitris Nikolaou | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Tomás Esteves | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marco Ruggero | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dimitris Nikolaou | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Esteves | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alessandro Selvini | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Tosto | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 580000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alessandro Falleni | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 120000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mattia Sala | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 270000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hugo Cuenca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 420000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Matteo Rossetti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 85000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Valentino Ruggiero | Marco Ruggero | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Dimitris Nikolaou | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Tomás Esteves | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marco Ruggero | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dimitris Nikolaou | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Esteves | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alessandro Selvini | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Tosto | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 580000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alessandro Falleni | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 120000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mattia Sala | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 270000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hugo Cuenca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 420000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Matteo Rossetti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 85000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Valentino Ruggiero | Marco Ruggero | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Dimitris Nikolaou | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Tomás Esteves | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marco Ruggero | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dimitris Nikolaou | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Esteves | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alessandro Selvini | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Tosto | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 580000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alessandro Falleni | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 120000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mattia Sala | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 270000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hugo Cuenca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 420000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Matteo Rossetti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 85000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Valentino Ruggiero | Marco Ruggero | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Dimitris Nikolaou | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Tomás Esteves | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marco Ruggero | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dimitris Nikolaou | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Esteves | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alessandro Selvini | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Tosto | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 580000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alessandro Falleni | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 120000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mattia Sala | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 270000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hugo Cuenca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 420000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Matteo Rossetti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 85000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Valentino Ruggiero | Marco Ruggero | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Dimitris Nikolaou | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Tomás Esteves | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marco Ruggero | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dimitris Nikolaou | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tomás Esteves | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alessandro Selvini | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Tosto | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 580000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alessandro Falleni | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 120000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mattia Sala | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 270000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hugo Cuenca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 420000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Matteo Rossetti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 85000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Valentino Ruggiero | Marco Ruggero | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Dimitris Nikolaou | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Valentino Ruggiero | Tomás Esteves | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Davide Ciani | Perugia | AMR | Orta Saha | 71 | 79 | 70% | 90.0K | 16.08.2027 | 0 | 0 |
| Christian Melai | Fiorentina | AML | Orta Saha | 83 | 93 | 66% | 585.0K | 16.08.2027 | 0 | 0 |
| Delis Gjeci | Inter | AMC | Orta Saha | 82 | 94 | 69% | 1.0M | 16.08.2027 | 0 | 0 |
| Federico Tonti | Cesena | AMR | Orta Saha | 84 | 95 | 70% | 600.0K | 16.08.2027 | 0 | 0 |
| Denis Patrick Aevoaei | Cittadella | DM | Defans | 64 | 75 | 72% | 100.0K | 31.05.2027 | 0 | 0 |
| Francesco Margiore | Salernitana | DM | Defans | 70 | 82 | 66% | 100.0K | 31.05.2027 | 0 | 0 |
| Ademide Akarakiri | Cagliari | DR | Defans | 80 | 92 | 66% | 450.0K | 31.05.2027 | 0 | 0 |
| Martino Villa | Südtirol | FL | Forvet | 62 | 75 | 67% | 50.0K | 31.05.2027 | 0 | 0 |
| Giovanni D'Agostino | Inter | MC | Orta Saha | 90 | 102 | 67% | 855.0K | 17.05.2027 | 0 | 0 |
| Mirko Loreti | AS Roma | AML | Orta Saha | 87 | 99 | 72% | 800.0K | 26.04.2027 | 0 | 0 |
| Alessandro Shehaj | Pescara | ST | Forvet | 72 | 84 | 70% | 150.0K | 15.02.2027 | 0 | 0 |
| Fabio Pandolfi | AC Milan | DM | Defans | 85 | 99 | 68% | 720.0K | 08.02.2027 | 0 | 0 |
| Lorenzo Lo Vecchio | Cremonese | DL | Defans | 61 | 72 | 71% | 90.0K | 01.02.2027 | 0 | 0 |
| Ilja Zhbanov | Rostov | DL | Defans | 92 | 97 | 69% | 540.0K | 01.02.2027 | 22 | 0 |
| Yaw Asamoah Agyei | Atalanta | ST | Forvet | 66 | 77 | 70% | 250.0K | 28.12.2026 | 0 | 0 |
| Evgeny Markov | Ural | ST | Forvet | 97 | 97 | 66% | 585.0K | 14.12.2026 | 12 | 0 |
| Alen Vukaj | Inter | AMC | Orta Saha | 89 | 100 | 66% | 1.2M | 07.12.2026 | 0 | 0 |
| Giacomo Sandrolini | Carpi | DM | Defans | 77 | 90 | 71% | 350.0K | 30.11.2026 | 0 | 0 |
| Aliou Badra Fofana | Inter | AMR | Orta Saha | 89 | 100 | 72% | 1.1M | 30.11.2026 | 0 | 0 |
| Dinamo Moscow | DC | Defans | 79 | 87 | 67% | 1.1M | 23.11.2026 | 12 | 0 | |
| Domenico De Tullio | Bari | ST | Forvet | 66 | 77 | 68% | 150.0K | 02.11.2026 | 0 | 0 |
| Lapo Fondi | Venezia | ST | Forvet | 67 | 78 | 66% | 200.0K | 02.11.2026 | 0 | 0 |
| Kevin Mazzeo | AC Milan | DR | Defans | 77 | 89 | 66% | 600.0K | 02.11.2026 | 0 | 0 |
| Seifeddine Jaziri | Zamalek | ST | Forvet | 110 | 110 | 66% | 495.0K | 26.10.2026 | 9 | 0 |
| Timofey Marinkin | Dinamo Moscow | DM | Defans | 78 | 92 | 67% | 500.0K | 21.09.2026 | 7 | 0 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Nahuel Cáceres | Forvet | 100 | 31.05.2028 | 40% | Düşün |
| Ramón Villalba | Forvet | 92 | 31.05.2028 | 40% | Hemen Al |