| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alberto Ventura | Baş Scout | 15 | 0 | 45% | 01.06.2027 | Doğu AvrupaBatı Avrupa |
| Scout | 2 | 0 | 40% | 01.08.2026 | Güney AmerikaBatı Avrupa | |
| Scout | 2 | 0 | 69% | 01.01.2027 | ||
| Ignazio Giordano | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rayan Abo El Nay | AMR | 20 | Paris Saint-Germain | Alberto Ventura | Personel Önerisi | Kısa Listede | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 114 | 147 | 65% | 100% | 3.3M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Boris Radunović | GK | 31 | Spezia | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 120 | 120 | 70% | 100% | 1.2M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Christian Kabasele | DC | 36 | Udinese | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 106 | 104 | 68% | 100% | 250.0K | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Kevin Ferreira | AMR | 19 | Aldosivi | Alberto Ventura | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 111 | 154 | 48% | 100% | 2.2M | — | — | — | |
| Anthoni | GK | 25 | Internacional | Alberto Ventura | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 105 | 119 | 48% | 100% | 2.5M | — | — | — | |
| Marvin Çuni | AMR | 26 | Rubin | Alberto Ventura | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 83 | 106 | 48% | 100% | 1.0M | — | — | — | |
| Dennis Hadžikadunić | DC | 29 | Rostov | Alberto Ventura | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 88 | 104 | 48% | 100% | 950.0K | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Tommaso Guercio | DC | 22 | Slask Wroclaw | Alberto Ventura | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 86 | 108 | 48% | 100% | 850.0K | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Fahem Benaïssa | DL | 25 | Casa Pia | Alberto Ventura | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 77 | 97 | 48% | 100% | 900.0K | — | — | — | |
| Tiago Gonçalves | DL | 26 | Ujpest | Alberto Ventura | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 73 | 95 | 48% | 100% | 700.0K | — | — | — | |
| Esequiel Barco | AML | 28 | Spartak Moscow | Alberto Ventura | Transfer Talebi | Aktif | 26.08.2026 | 26.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 95 | 40% | 92% | 3.7M | — | — | — | |
| Luciano Valente | AMR | 23 | Feyenoord | Alberto Ventura | Transfer Talebi | Aktif | 26.08.2026 | 26.08.2026 | 1 | 0 | 120 | 126 | 40% | 100% | 7.2M | — | — | — | |
| Archie Gray | DR | 21 | Tottenham Hotspur | Alberto Ventura | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 116 | 124 | 40% | 114% | 26.0M | — | — | — | |
| Lucas Bergvall | DM | 21 | Tottenham Hotspur | Alberto Ventura | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 124 | 123 | 40% | 116% | 36.0M | — | — | — | |
| João Virgínia | GK | 27 | Sporting CP | Alberto Ventura | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 118 | 122 | 40% | 95% | 5.5M | — | — | — | |
| Vladislav Torop | GK | 23 | CSKA Moscow | Alberto Ventura | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 116 | 123 | 40% | 92% | 3.0M | — | — | — | |
| Luis Malagón | GK | 30 | Standard Liege | Alberto Ventura | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 123 | 116 | 40% | 96% | 3.7M | — | — | — | |
| Tammy Abraham | ST | 29 | Aston Villa | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 123 | 118 | 40% | 108% | 21.0M | — | — | — | ||
| Sebastián Ferreira | ST | 29 | Olimpia | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 115 | 115 | 40% | 96% | 3.8M | — | — | — |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #10 | #56 | GK | 146 | 21–29 | 450.9K | Alberto Ventura | 0 | 0 | Aktif | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #11 | #57 | DL | 151 | 21–29 | 450.9K | Ignazio Giordano | 0 | 0 | Aktif | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #12 | #58 | MC | 154 | 21–29 | 450.9K | Alberto Ventura | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #13 | #59 | ST | 156 | 21–29 | 450.9K | Ignazio Giordano | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Alberto Ventura | Parma U20 | #10, #11, #12, #13 | |
| Ignazio Giordano | Reggiana U20 | #10, #11, #12, #13 | |
| Ignazio Giordano | Bologna U20 | #10, #11, #12, #13 | |
| Ignazio Giordano | Monza U20 | #10, #11, #12, #13 | |
| Ignazio Giordano | Pontedera U20 | #10, #11, #12, #13 | |
| Ignazio Giordano | Lecce U20 | #10, #11, #12, #13 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boris Radunović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Kabasele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rayan Abo El Nay | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 1.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dennis Hadžikadunić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tommaso Guercio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alberto Ventura | Rayan Abo El Nay | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Alberto Ventura | Dennis Hadžikadunić | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alberto Ventura | Tommaso Guercio | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boris Radunović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Kabasele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rayan Abo El Nay | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.20 | 1.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dennis Hadžikadunić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tommaso Guercio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alberto Ventura | Rayan Abo El Nay | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Alberto Ventura | Dennis Hadžikadunić | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alberto Ventura | Tommaso Guercio | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boris Radunović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Kabasele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rayan Abo El Nay | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.20 | 1.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dennis Hadžikadunić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tommaso Guercio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alberto Ventura | Rayan Abo El Nay | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Alberto Ventura | Dennis Hadžikadunić | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alberto Ventura | Tommaso Guercio | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boris Radunović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Kabasele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rayan Abo El Nay | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.20 | 1.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dennis Hadžikadunić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tommaso Guercio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alberto Ventura | Rayan Abo El Nay | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Alberto Ventura | Dennis Hadžikadunić | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alberto Ventura | Tommaso Guercio | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boris Radunović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Kabasele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rayan Abo El Nay | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.20 | 1.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dennis Hadžikadunić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tommaso Guercio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alberto Ventura | Rayan Abo El Nay | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Alberto Ventura | Dennis Hadžikadunić | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alberto Ventura | Tommaso Guercio | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boris Radunović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Kabasele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rayan Abo El Nay | Yönetime Sor | — | 1.03 | ✓ | — | 0.37 | 1.65 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Dennis Hadžikadunić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tommaso Guercio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alberto Ventura | Rayan Abo El Nay | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Alberto Ventura | Dennis Hadžikadunić | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alberto Ventura | Tommaso Guercio | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boris Radunović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Kabasele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rayan Abo El Nay | Yönetime Sor | — | 1.03 | ✓ | — | 0.37 | 1.65 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Dennis Hadžikadunić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tommaso Guercio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alberto Ventura | Rayan Abo El Nay | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Alberto Ventura | Dennis Hadžikadunić | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alberto Ventura | Tommaso Guercio | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boris Radunović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Kabasele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rayan Abo El Nay | Yönetime Sor | — | 1.03 | ✓ | — | 0.37 | 1.65 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Dennis Hadžikadunić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tommaso Guercio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alberto Ventura | Rayan Abo El Nay | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Alberto Ventura | Dennis Hadžikadunić | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alberto Ventura | Tommaso Guercio | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boris Radunović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Kabasele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rayan Abo El Nay | Yönetime Sor | — | 1.03 | ✓ | — | 0.37 | 1.65 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Dennis Hadžikadunić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tommaso Guercio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alberto Ventura | Rayan Abo El Nay | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Alberto Ventura | Dennis Hadžikadunić | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Alberto Ventura | Tommaso Guercio | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boris Radunović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.37 | 1.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Kabasele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boris Radunović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.37 | 1.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Kabasele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boris Radunović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.37 | 1.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Kabasele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boris Radunović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.37 | 1.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Kabasele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boris Radunović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.55 | 1.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khéphren Thuram | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.82 | 2.23 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kenan Yıldız | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.73 | 2.09 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Fabio Miretti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.82 | 2.23 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Tommaso Rubino | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alessandro Pavanati | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Filippo Distefano | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francisco Conceição | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.82 | 2.23 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Tommaso Rubino | Onayla | 0.70 | 62% | Rol Uyumlu | |
| Ignazio Giordano | Alessandro Pavanati | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boris Radunović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.37 | 1.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lorenzo Torriani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.40 | 3.21 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Khéphren Thuram | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.59 | 1.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kenan Yıldız | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.52 | 1.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabio Miretti | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.59 | 1.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tommaso Rubino | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alessandro Pavanati | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrea Oliveri | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Tommaso Rubino | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu | |
| Ignazio Giordano | Alessandro Pavanati | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boris Radunović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lorenzo Torriani | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.30 | 1.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khéphren Thuram | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kenan Yıldız | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabio Miretti | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tommaso Rubino | İzlemeye Devam | — | 1.15 | ✓ | — | 0.10 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alessandro Pavanati | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Filippo Reale | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alberto Ventura | Tommaso Rubino | Onayla | 1.15 | 72% | Rol Uyumlu |
| Alessandro Pavanati | Onayla | 0.70 | 62% | Rol Uyumlu | |
| Filippo Reale | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ronnie Hollingshead | Frosinone | GK | Kaleci | 116 | 142 | 95% | 5.2M | 15.05.2027 | 38 | 0 |
| Rareş Ilie | Empoli | AML | Orta Saha | 95 | 115 | 65% | 4.2M | 15.05.2027 | 2 | 0 |
| Steven Hall | Modena | GK | Kaleci | 108 | 114 | 48% | 2.7M | 08.05.2027 | 1 | 0 |
| Mattia Fortin | Padova | GK | Kaleci | 102 | 129 | 65% | 2.8M | 01.05.2027 | 2 | 0 |
| Emil Krafth | Spezia | DR | Defans | 108 | 124 | 65% | 1.9M | 17.04.2027 | 2 | 0 |
| John Victor | Palermo | GK | Kaleci | 113 | 116 | 65% | 1.8M | 10.04.2027 | 2 | 0 |
| Fahem Benaïssa | Mantova | DL | Defans | 78 | 97 | 65% | 1.4M | 03.04.2027 | 2 | 0 |
| Kostas Chrysopoulos | Mantova | DC | Defans | 98 | 122 | 65% | 2.3M | 03.04.2027 | 2 | 0 |
| Nikolas Muci | Mantova | ST | Forvet | 83 | 103 | 65% | 1.5M | 03.04.2027 | 2 | 0 |
| Markus Posch | Mantova | DM | Defans | 87 | 108 | 48% | 1.3M | 03.04.2027 | 1 | 0 |
| Ezgjan Alioski | Mantova | DL | Defans | 82 | 109 | 48% | 80.0K | 03.04.2027 | 1 | 0 |
| Tommaso Guercio | Carrarese | DC | Defans | 88 | 108 | 75% | 1.1M | 20.03.2027 | 2 | 1 |
| Mathías Bernatene | Carrarese | GK | Kaleci | 82 | 98 | 48% | 950.0K | 20.03.2027 | 1 | 0 |
| Tijn Smolenaars | Frosinone | GK | Kaleci | 107 | 128 | 38% | 3.2M | 13.03.2027 | 0 | 2 |
| Ármin Pécsi | Cesena | GK | Kaleci | 116 | 137 | 65% | 5.3M | 13.03.2027 | 2 | 0 |
| Samir El Mourabet | Cesena | MC | Orta Saha | 111 | 124 | 65% | 7.2M | 13.03.2027 | 2 | 0 |
| Albion Rrahmani | Pescara | ST | Forvet | 108 | 122 | 65% | 7.0M | 20.02.2027 | 2 | 0 |
| Mattia Viti | Sampdoria | DC | Defans | 115 | 134 | 65% | 6.6M | 13.02.2027 | 2 | 0 |
| Dennis Hadžikadunić | Sampdoria | DC | Defans | 86 | 104 | 65% | 950.0K | 13.02.2027 | 2 | 0 |
| Bartol Franjić | Venezia | DL | Defans | 106 | 132 | 68% | 3.5M | 06.02.2027 | 1 | 2 |
| Luca Messori | Avellino | AMR | Orta Saha | 112 | 153 | 65% | 6.0M | 30.01.2027 | 2 | 0 |
| Dro | Bari | AML | Orta Saha | 118 | 162 | 65% | 10.0M | 16.01.2027 | 2 | 0 |
| Rayan Abo El Nay | Bari | AMR | Orta Saha | 114 | 147 | 65% | 3.3M | 16.01.2027 | 2 | 0 |
| Pedro | Bari | AMR | Orta Saha | 125 | 150 | 48% | 9.7M | 16.01.2027 | 1 | 0 |
| Santiago Beltrán | Modena | GK | Kaleci | 113 | 128 | 48% | 4.2M | 26.12.2026 | 1 | 0 |
| Cristian Medina | Palermo | AMR | Orta Saha | 109 | 129 | 48% | 5.9M | 28.11.2026 | 1 | 0 |
| Tiago Gonçalves | Mantova | DL | Defans | 73 | 95 | 48% | 700.0K | 21.11.2026 | 1 | 0 |
| Anthoni | Virtus Entella | GK | Kaleci | 105 | 119 | 48% | 2.5M | 14.11.2026 | 1 | 0 |
| Camilo Salamanca | Frosinone | GK | Kaleci | 102 | 124 | 28% | 1.9M | 07.11.2026 | 0 | 1 |
| Kauê | Frosinone | GK | Kaleci | 104 | 142 | 28% | 2.3M | 17.10.2026 | 0 | 1 |
| Kevin Ferreira | Bari | AMR | Orta Saha | 111 | 154 | 48% | 2.2M | 05.09.2026 | 1 | 0 |
| Marvin Çuni | Bari | AMR | Orta Saha | 83 | 106 | 48% | 1.0M | 05.09.2026 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #56 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 450.9K | İzlemede | — | — |
| #57 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 164 | 21–29 | 450.9K | İzlemede | — | — |
| #58 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 450.9K | İzlemede | — | — |
| #59 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 450.9K | İzlemede | — | — |