| TV Geliri | $4K |
| Sıralama TV Bonusu | $425 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $245 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $232K |
| Personel Maaşları | $36K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $15K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2027 | $5K | $408K | $-403K | $-1.6M |
| Feb 2027 | $89K | $407K | $-318K | $-1.2M |
| Jan 2027 | $5K | $443K | $-437K | $-839K |
| Dec 2026 | $435K | $414K | $21K | $-402K |
| Nov 2026 | $5K | $412K | $-406K | $-423K |
| Oct 2026 | $5K | $512K | $-507K | $-17K |
| Sep 2026 | $128K | $400K | $-272K | $490K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $762K |