| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mkhitar Simonyan | Yardımcı Antrenör | 9 | 0 | 45% | 11.01.2027 | |
| Tigran Ghazaryan | Baş Scout | 4 | 0 | 40% | 12.08.2026 | Orta-Doğu Avrupa |
| David Movsisyan | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Gevorg Grigoryan | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% | ||
| Levon Adamyan | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gonçalo Silva | DC | 35 | Noah | Mkhitar Simonyan | Personel Önerisi | Aktif | 11.01.2027 | 11.01.2027 | 1 | 0 | 81 | 88 | 59% | 100% | — | — | — | İzlemeye Devam | |
| Volodya Samsonyan | DR | 26 | Ararat | Mkhitar Simonyan | Personel Önerisi | Aktif | 11.01.2027 | 11.01.2027 | 1 | 0 | 70 | 77 | 49% | 100% | 20.0K | — | — | — | |
| Albert Khachumyan | DR | 27 | Ararat | Mkhitar Simonyan | Personel Önerisi | Aktif | 11.01.2027 | 11.01.2027 | 1 | 0 | 64 | 59 | 49% | 100% | 18.0K | — | — | — | |
| Yan Eteki | DM | 29 | Noah | Mkhitar Simonyan | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 78 | 67 | 49% | 100% | 18.0K | — | — | — | |
| Eric Boakye | DR | 27 | Noah | Mkhitar Simonyan | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 73 | 50 | 49% | 100% | 27.0K | — | — | — | |
| Xəyal Fərzullayev | GK | 21 | Sumgayit | Tigran Ghazaryan | Transfer Talebi | Aktif | 12.08.2026 | 12.08.2026 | 1 | 0 | 73 | 84 | 40% | 68% | 180.0K | — | — | — | Tutum |
| Anatoliy Ayvazov | GK | 30 | Alashkert | Tigran Ghazaryan | Transfer Talebi | Aktif | 12.08.2026 | 12.08.2026 | 1 | 0 | 82 | 75 | 40% | 69% | 135.0K | — | — | — | Tutum |
| Mahir Sadygov | FL | 25 | Khazar | Tigran Ghazaryan | Transfer Talebi | Aktif | 07.08.2026 | 07.08.2026 | 1 | 0 | 76 | 87 | 40% | 69% | 550.0K | — | — | — | |
| Maksim Guseynov | GK | 20 | Inter | Tigran Ghazaryan | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 84 | 69 | 40% | 67% | 250.0K | — | — | — | Tutum |
| Zaven Khudaverdyan | AMR | 19 | Noah | Mkhitar Simonyan | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 69 | 100 | 38% | 100% | 20.0K | — | — | — | |
| Malik Odeyinka | ST | 20 | Alashkert | Mkhitar Simonyan | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 60 | 80 | 38% | 100% | 13.4K | — | — | — | |
| Viacheslav Afyan | AMR | 21 | Pyunik | Mkhitar Simonyan | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 70 | 96 | 38% | 100% | 15.8K | — | — | — | |
| Khalil Sammani | ST | 19 | Alashkert | Mkhitar Simonyan | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 88 | 73 | 38% | 100% | 10.0K | — | — | — |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hakob Hakobyan | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 70000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Bruno Pinto | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gonçalo Silva | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hakob Hakobyan | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 70000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Bruno Pinto | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gonçalo Silva | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bruno Pinto | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hakob Hakobyan | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 70000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gonçalo Silva | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hakob Hakobyan | Reddet | — | -0.97 | — | — | 1.50 | 70000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Tigran Ghazaryan | Hakob Hakobyan | Reddet | -0.97 | 48% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matheus Aiás | İzlemeye Devam | #9 | -0.16 | — | — | 0.50 | 1.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Pereira | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bruno Pinto | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Tigran Ghazaryan | Matheus Aiás | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kevin Pereira | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matheus Aiás | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.31 | 1.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bruno Pinto | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kevin Pereira | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matheus Aiás | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.31 | 1.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bruno Pinto | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kevin Pereira | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matheus Aiás | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.31 | 1.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bruno Pinto | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matheus Aiás | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.31 | 1.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Pereira | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bruno Pinto | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mariano Ahouangbo | Gandzasar | AMC | Orta Saha | 80 | 96 | 82% | 400.0K | 20.03.2027 | 3 | 0 |
| Qara Ramazanov | Shirak | GK | Kaleci | 66 | 66 | 48% | 40.0K | 20.03.2027 | 1 | 0 |
| Bassala Sambou | Shirak | AML | Orta Saha | 75 | 88 | 48% | 350.0K | 20.03.2027 | 1 | 0 |
| Joni Montiel | Alashkert | DM | Defans | 86 | 117 | 48% | 700.0K | 13.03.2027 | 1 | 0 |
| Danylo Malov | Gandzasar | DL | Defans | 86 | 119 | 28% | 300.0K | 13.03.2027 | 0 | 1 |
| Timothy Fayulu | Noah | GK | Kaleci | 88 | 100 | 48% | 350.0K | 06.03.2027 | 1 | 0 |
| Moustapha Seck | Noah | DL | Defans | 80 | 95 | 48% | 300.0K | 06.03.2027 | 1 | 0 |
| Murad Xaçayev | Noah | DC | Defans | 81 | 91 | 48% | 450.0K | 06.03.2027 | 1 | 0 |
| Abbas Hüseynov | Noah | DR | Defans | 76 | 95 | 48% | 150.0K | 06.03.2027 | 1 | 0 |
| Chriso | Noah | DM | Defans | 81 | 90 | 48% | 350.0K | 06.03.2027 | 1 | 0 |